Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Звіти з Закарпаття

Re: Звіти з Закарпаття 26/04/2016 07:20 #121150

Чув, що у Львові теж сніг був..
Погода мусить перебіситися..
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6204
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: КАРПАТСЬКИЙ гірський гончак 21/08/2016 21:14 #122486

Сьогоднішнє полювання...Зробив підранка ,собачки потренував...Аза покищо несильно цікавиться качками ,зате з Джулькою і Миндра з ранку щось товкли по лісові ...я припустив ,що може кабана... Відрізнялося голосовий спів...

Бондий...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759
За пост подякували: Хімік, Vitallik, hanter39, Іван - ІЖ 27

Re: КАРПАТСЬКИЙ гірський гончак 22/08/2016 07:03 #122488

З полем, Міша!
Цьогорічне полювання приносить задоволення, бо є достаньо води, а значить і є качка, і норма береться ... як мені цього бракувало три-чотири попередні роки, коли взагалі не було куди йти, бо води в озері було обмаль і далеко від очерету.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2912
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: Звіти з Закарпаття 24/10/2016 16:57 #123063

Від старого форумчанина поступила пропозиція пополювати фазана....
Збори були не довгі, уточнили кількість запрошених та місце зустрічі...
Зустріч, заповнення "матросок", ранкова кава від зустрічаючої сторони, потім інструктаж і в угіддя....

Зірки нам склали прекрасну погоду, в суботу закінчився дощ.... набродів було мало , но ми усердно шукали фазанів. В нашій команді були досвідчені мисливці в полюванні по фазану, но був і один аматор якого вся команда старалася аби він добув свій перший трофей в житті...Піднімалися багато курочок , яких проводжали і у всіх мисливців була надія , що когутів ми ссем- таки знайдем...

Ми пройшли сітник, пройшли виноградники, пройшли городи но фазанів піднімалося мало....но коли ми прийшли до закинутої ферми....тут нас чекав джек - пот...фазани взлітали багато, в основному по одному а деколи з однією або двома курочками, що ускладнювало стрільбу... стріляли всі мисливці, як молоді так і вже з досвідом ...но дуже приємно було , що одним з перших фобув когута молодий мисливець, радість, вітання і дальше по угіддях

Трофеї здобув кожен мисливець, були як і молоді когутики , но були і достойні екземпляри...

Вдалося добути і ексклюзивного фазана - альбіноса....

Мисливці з трофеями

А дальше нас чекав шлях до місця збору, де вже готувався правдивий місцевий шедевральний БОГРАЧ !

Змучелися всі, но товариство енергію не черпало смачними наїдками та хорошими тостами, а також традиціями по посв"яті у професійні "фазанятники"

Хочеться висловити щиру подяку приймаючій стороні в лиці Ярослава,голові товариства пану Михайлу, Юрі а також всім мисливцям які долучилися до цієї події.Нехай вони завжди будуть здорові і їхні задуми збувалися... Дякую Вам за прийом і зате що Ви є !
  • Олесь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1038
Лиш Той є гідним, при якому Світ стає кращим !

Re: Звіти з Закарпаття 24/10/2016 20:05 #123067

Дякую за СВЯТО!!!

123_2016-10-24.jpg
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4175
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: ostt, Хімік, Slavamaz

Re: Звіти з Закарпаття 25/10/2016 06:25 #123069

З вдалим полюванням Вас.
У мене щось все шкеребертьом пішло, був на полюванні фазана, цього сезону, тільки один раз, на саме відкриття.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
/Кант/
Останнє редагування: 25/10/2016 06:26 від Степанович.
За пост подякували: Slavamaz

Re: Звіти з Закарпаття 26/10/2016 06:08 #123081

Олег, як знайомство собаки з фазаном пройшло? азарту більше було, ніж від куропатки?
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
/Кант/

Re: Звіти з Закарпаття 26/10/2016 07:40 #123082

Азарту аж забагато... Працювала класично для вахтеля з голосом по свіжому сліду... До повноцінної роботи правда ще далеко. Добуту птицю не подала, а бавилась з нею, також не розуміє ще до кінця чому не можна бігти за піднятою птицею..., доводилось зупиняти... Якби було більше полювань по птиці, всього б навчилась, але де ж ті полювання взяти... Качки в цьому році мало, про іншу птицю взагалі мовчу...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4175
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: Степанович

Re: Звіти з Закарпаття 27/10/2016 17:01 #123096

с полем ребята
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347
За пост подякували: Slavamaz

Re: Звіти з Закарпаття 30/10/2016 21:25 #123110

Сьогоднішній результат.....Миндра безподобна в полюванні фазана.....Гуску Джулька апортувала із середини озера...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Звіти з Закарпаття 31/10/2016 10:29 #123112

Услід за франківсько-стрийською компанією вдалося пополохати закарпатського фазана і мені, разом із нашими форумчанами Андрієм (тим що patriot_a) і Сашком (тим що Oleksa). На рівні з нами відходив цілий день полями і юний мисливець Юра.
Полювання стало можливим завдяки щирій гостинності нашого Славіка (Slavamaz) і відбулося в приємній компанії закарпатських мисливців, серед яких був і наш давній давній форумчанин Владік (Elektrik).
Щодо самого полювання, то для мене це була перша зустріч із диким фазаном, а полювання відбувалося в незвичних для для львівських мисливців теренах - старих виноградниках і т.п.
Однак дехто з нас швидко освоївся в нових умовах і після кількох проходів злітаючі самці фазана почали красиво падати зронючи своє гарне пір'я на залишки незібраного винограду.
Кілька когутів піднялися і навпроти мене, але зважаючи на мою стрілецьку підготовку і інші обставини, полетіли вдаль цілком задоволені
Окрім фазана, що кілька десятків метрів доводилося спотикатися об зайців, які, знаючи що сезон на них ще не почався, нахабно сиділи в міжряддях винограду.
Нашими помічниками були мисливські собаки, що професійно виконували свою роботу знаходячи фазанів і змушуючи їх злітати, без них навряд чи ми змогли б підняти багато птахів.
Мабуть після нещодавньої франківсько-стрийської "експедиції" у цих угіддях нам залишився в основному "гарем", бо здебільшого злітали курочки, а не самці фазана. На щастя ми швидко навчилися їх відрізняти від когутів і тому жодна не постраждала.
Із погодою нам дуже пощастило, було сухо, сонячно і досить тепло, тому долати немалу кількість кілометрів по ожинових заростях було не надто обтяжливо.
Переходячи мальовничими схилами у пошуках фазанів і милуючись закарпатськими краєвидами, проминув час полювання. Хоч по дорозі ми мали нагоду постійно підживлюватися смачними перезрілими гронами винограду, які то тут то там звисали з лози, що вилася по шпалерах, організм однак вимагав поповнення енергії. Передбачаючи це Славік заздалегідь поспішив зайнятися приготуванням поживи і полювання ми завершли за столом під старими дубами смакуючи його традиційний бограч.
День проминув непомітно, завершившись дружніми розмовами у приємному товаристві, спогадами про минулі полювання і планами на майбутнє. Оскільки нас чекала далека дорога до Львова, а наших господарів черговий робочий понеділок, то довелося завершувати зустріч і прощатися.
Висловлюючи вдячність, насамперед Славікові за запрошення і організацію полювання, а Владікові, Михайлові та іншим закарпатцям за їхню щиру гостинність, мушу зазначити що навіть ті, чий фазан виявився довгожителем, не залишилися без трофея, за що вам хлопці особливо дякую.

1_2016-11-01.jpg

2_2016-11-01.jpg

3_2016-11-01.jpg

4_2016-11-01.jpg
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 958
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"
Останнє редагування: 01/11/2016 06:47 від Slavamaz.

Re: Звіти з Закарпаття 31/10/2016 14:33 #123113

Ех , співчуваю Ярославові, бо на наступний рік прийдеться об"єднувати дві бригади(франківчан - стрийчан та львів"ян) в одну.... ото буде полювання !
  • Олесь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1038
Лиш Той є гідним, при якому Світ стає кращим !

Re: Звіти з Закарпаття 31/10/2016 18:44 #123117

І, напевно, волиняк. Бо я язиком вже пару років їду на закарпатського фазана полювати, але щось мені здається, якщо будемо живі-здорові, наступного року "дозріємо" точно.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615

Re: Звіти з Закарпаття 01/11/2016 06:48 #123118

Радий був зустрітись з давніми приятелями..
Окрема подяка за подарунки..
Був дуже приємно вражений..

Добавив трохи фото у звіт..
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
За пост подякували: Myshko

Re: Звіти з Закарпаття 02/11/2016 16:09 #123124

Щиро дякую організаторам полювання за проведене дозвілля ! Все було організовано на найвищому рівні. Славік зі своєю собакою так виставляли під постріл фазанів, що гріхом було промазати Ще раз всім ДЯКУЮ !!!
  • patriot_a
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 81

Re: Звіти з Закарпаття 03/11/2016 10:13 #123130

Дійсно, робота лягавих по фазану це просто пісня! Цілий день насолоджувався цим незабутнім видовищем
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 958
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"

Re: Звіти з Закарпаття 06/11/2016 16:26 #123136

Завдяки інтернету вже знав ,що із суботньої морозної погоди ,різко зміниться на сильні дощові опади....Тому великої надії неплекав ,але усвідомлював ,що невитримаю і піду трішки помокнути....З дому вийшов в 9-00....Натягнув на себе політеленового плаща ,яскравого зеленого кольору іду до собак.....Ті недуже вагалися чи іти в дощ ,повискакували як корки....
Вирішив ,якщо така "нелітність",то іду на ставки хоч качок подивлю.....
Підкрадаюся до озерцяти (вже зодва рази в мене втікали там качки),тихенько роздивляюся і щоб ви думали????Починає горланити телефон....Дежав"ю,напередодні аналогічна ситуація була...Підходив до цього місця і так само дзвінок,піднімаю ,брат дзвонить,поки теревенив качки мені втекли...
Але на цей раз я тримаюся,непіднімаю...Мить і в метрах 30 хлопання крил....Одночасно піднімаються двоє крижнів....Постріл по лівому,бачу потис в низ,вицілюю правого,також падає камнем в низ.....Ось тепер можна і подих перевести і згадую про телефон який продовжує горланити....Телефонував колега мисливець...Вилаяв його добре ,що вміє в потрібну мить дзвонити...Посміялися.потеревенили ,але мені неспокійно...Другу качку бачу ,а першої нема ,собаки вже шастають по повній...Кладу слухавку і іду в пошук....Бачу Джулька заметушилася на краю озерця і із цвітника випливає мій підранок...Джулька за ним в воду ,нестріляю .аби попрацювала ,добрала ,та і досить близько....Качка хоч і підранок ,але добряче пірнала і швидко плавала....Короче іще хвилин 20 її ганяли із Джулькою,довелося всеж стріляти.... Задоволений роботою Джульки і трофеями,згадую як мені зараз вдома "зрадіють" за такі трофеї... Страшно нелюблять скубсти качок... Роблю фото...

Іду ніби додому ,а ноги самі в бік лісу....Ну думаю хоч пройдуся повз потічка ,подивлюся чи нема яких слідів....Тут вже І Миндра і Джулька і Аза попрацювали на славу по фазану...Піднімалися в основному кури ,але були і півні...Я їх нерухав...Підійшов до потічка,думаю подивлюся ,чи сильно піднялася вода...А ні ,непішла поверх чобіт, :D ..Так я опинився вже під лісом,ну то вже незайти якось неввічливо.....
Собаки люблять ліс, відразу хто куди,одна Аза як перейшла через воду і десь пропала.....Чую,затявкала,але досит ьслаба чуйність...,Поточки із зворів джурчать ,дощ гучить по гіллях дерев...Зате Джулька добре почула і гайнула в той бік звідки чутно,заспівали вже в двох,тут і Миндра підвалила і загуло.....Недовго ,бо забігли за горбка і вже нечути ,потім знову чути...І так з 20 хвилин....Першою повернулася Миндра ,потім ті двоє....Іду в бік куди гнали,все шумить ,дощ дріботить по моєму плащу ,що мене сильно бісить,та і в лісі ожина чипляється...Зняв плащ ,забив до рюкзака ,не з цукру :D ..

Підходжу до місця (ймовірного )де зтих гін,бачу Мидра заметушилася...Шасть туди,сюди і гоп,щось світленьке гайнуло ...Миндра затявкала ,...Зайчик повз мене і в метрах 15 отримав двонольового шроту навіску....Дав собакам додушити,Зфотографував для звіту ,потім поділив Азі і Миндрі ратичок і додому....Нехотілося вже більше трофеїв ,хоча і маю там рахунки з одним лиском...
Коли повертався то вода в потічку явно піднялася .а по інтернету читав що будуть паводки....Так і відкрився...Дякую за увагу...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Звіти з Закарпаття 06/11/2016 21:23 #123139

З полем! Гарний звіт!
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615

Re: Звіти з Закарпаття 07/11/2016 08:05 #123143

З полем, Міша!
То як в тому анегдоті про силу волі - не хотів, не хотів, а випив..
То й ти так, не хотів не хотів до лісу, але зайшов...
І правильно.
Мисливці то такий народ, що і в таку негоду добровільно до лісу йдуть..
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Re: Звіти з Закарпаття 07/11/2016 10:21 #123144

З полем, Міша!
Теж у неділю випробовували себе в дощ... що то за затятий характер у тих мисливців
Намокли порядно і удачі, на жаль, такої не мав, як було в Тебе, виноватий сам - промазав півника.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
/Кант/
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.83 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення