Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Звіти з Закарпаття

Re: Звіти з Закарпаття 03/01/2017 16:20 #123612

З Арою все нормально..
Правда після хвороби на полюванні ще не була.
Не хотів зайвий раз навантажувати.
А в той день я ще ввечері на лисичку сідав з манком,
тому собак не брав...
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6018
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77
За пост подякували: Степанович

Re: Звіти з Закарпаття 05/02/2017 20:33 #123895

Сьогодні нарешті то вибрався на полювання із своїми "чорними"Джуля 6 років і План 8 місяців (в нас до березня іще полювання на лиса)...В зв"язку із частими колективними полюваннями і великим снігом із сереном ,План має дуже маленьку відвідуваність лісу ...Дощ накраповав цілий день....В зв"язку із паводками довелося крокувати 1,5 км на міст ,щоб перейти через річку....Йти важко ,але терпимо...
Зайшов в ліс ,Джулія відразу взялася "прочісувати" територію....План .також неплентався біля ніг...Це одна із позитивних в ньоу рис...Хвилин 10 і Джуля затявкала.Із співу зрозумів ,що жене лиса..Ох думаю ,ну все, "тепер вся качка наша" ,але План почув тявкання матері ,почав біля мене підгавкувати... ....Звісно що гін непішов в наш бік ,а відразу пішов по великому колу....Через 20 хвилин Джулька повернулася,чим досить здивувала мене,адже перші підйоми завжди довші....

Переходжу на слідуючу ділянку пагорба,багато заячих набродів,починаю з Планом "топтати" ,Джулька окремо від нас звісно також....І маєш його ,знову вона першою заспівала...Гін наближувався в наш бік,але майже біля нас звернув в іншому напрямку....Потім з"ясувалося ,що зайчик вибіг прямо біля нас ,подивився що там щось шукають,вирішив нам незаважати... Тепер вже План непідгавкував Джульці,але і по свіжому сліду непішов....Я тим незасмутився ,адже розумів ,що вліс то ми неходили ,ненаганялися.... ...Короче знову хвилин 20 гону і по голосу Джульки зрозумів ,що вона "пересіла"на лиса....Того лиса я бачив ,але активність Плана в сенсі "поганяти туди,сюди" натякнула лиску ,що краще йому іти в іншому напрямку... ...Ну ,щож такі витримки в нагонці молодого пса... Переходжу на третій пагорб і знову підйом лиса і знову нетривалий гін..В принципі я тішився ,що нетривалі гони ,адже усвідомлював ,щовсерівно із весь час присутнім Планом невполюю обережного лиса...Переходжу на четвертий пагорб,Джулька знову "в своїх справах"....Дивно в неї те виходить ,наче бачив .що бігла до гори ,як раптом вже її бачу біжить з низу...
Стою на галявинці ,план топче по заячих набродах ,раптом чую як шумить сніг,повертаюся в той бік і бачу зайчика який біжить чомусь із низу і по його поведідінці бачу ,що біжить він явно не від нас ,такий досить потужний ...Скок ,скок і сів за грабка....Витягую тихенько фотоапарата .на ходу його вмикаю бо зайчик виявилося втікав від Джульки яка його підняла з ліжки і вже тявкала йому в слід...Вибігає зайка на мою галявину ,бачить ,що його знімають ,застидався і гайда з відки прийшов ,тільки трішки в гору...
Вже підбігла до нас і Джулька і пішла за зайком далі,а План знову вирішив ,що то зайчик не його і немає до нього справи..youtu.be/0n4x-zLUENA
Гін триває вже хвилин 20 і голос в Джульки аж занадто азартний (іноді мені навіть здавалося що гонить якиїсь інший собакін),мабуть зайчик усвідомив ,що той із рушницею на плечі і фотоапаратом в руці нестановить загрози і вирішив знову попозувати....Я встиг вже із планом переміститися на інше ,вигідніше місце,як бачу наш косий знову позує,забіг в кущі і сів....Слухає як співає Джулька на його сколах.... Вирішую ,знову покласти Плана на його слід,але вже самого без Джульки....І най його ,маєш...Поки ми підходили на слід ,зайчик виявився неглухим і чпурнув туди з відки прийшов..А План ,бачу замахав хвостиком,шась туди ,сюди і пішов по слідові ,потім чую затявкав.... Алилуя...
youtu.be/i-9T-k2C4wI
Частенько мені телефонують і питали ,чому їх молодий собакін нежене...Кажуть свіжий слід,інші собаки пішли ,а він топчеться на місці ....От тут яскравий приклад...Той же самий заєць через 20хв ,тіж умови,тільки не з іншою собакою ,а сам... Короче погнав метрів 100 і сколовся ,заєць втікав по тих слідах ,що і прийшов....Зайчика я знову передбачив ,але тепер його лякав вже план,не Джулька...Потім вже і Джулька розпутавши сколи підоспіла,але гін закінчився...Мабуть в знаки далося ,те ,що Джулька більше місяця неходила на полювання і 5 підйомів підряд її троху втомили......Трішки погодувавши їх в лісі вирішив завершити сьогоднішнє полювання...відео додається....

• бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759
За пост подякували: Олесь, Myron, Степанович, механізований

Re: Звіти з Закарпаття 23/10/2017 22:42 #125380

Туманне Закарпаття

Суботній ранок проходив в метушні. Якось назбиралось багато дрібних справ, які потрібно було швидко вирішити, адже на 13,30 було запланований виїзд на таке бажане полювання, «НА ФАЗАНА».
Час якось непомітно проходить і ось уже дружні обійми з Мироном, Сергієм, Остапом, Ігорем. Швидкі збори і ось ми в такій дружній компанії, за цікавими розмовами мчимо в сторону «Сонячного Закарпаття». Однак сонця не видно, накрапає дрібний дощ, і все покрито густим туманом.
Дорога промайнула непомітно. Прибувши в готель, розмістились в номерах і за душевними розмовами і веселими байками просиділи до півночі.
Ранковий підйом, сніданок і ось ми вже мчимось на зустріч з нашими закарпатськими друзями. Після заповнення всіх документів і інструктажу, вирушаємо на пошуки таких бажаних трофеїв.

Ранок в угіддях зустрів нас знову ж таки густим туманом. Однак це нікого не засмучувало, а навпаки, додавало якоїсь загадковості і шарму. Запах опавшого листя, ранкового туману приємно лоскотав ніздрі. Кожен такий подих наповнював організм якоюсь силою, яка тягнула нас в ці казкові пейзажі.

Розпочали з виноградника. Приємно було ідучи, смакувати соковитими плодами.
Собака заметушилась і завмерла в стійці. Проходить ще кілька секунд і піднімається красень… Різкий постріл Мирона, зупиняє стрімкий політ фазана. В повітрі розсіюється приємний аромат пороху, колеги вітають щасливого мисливця…

Дальше прочісували трави, кущі, зарості ожини, виноградники. Час від часу піднімались кури, яких не чіпали, когути, яких інколи мазали. Однак фазан, який піднявся перед Славіком, після пострілу падає в невеликий кущ, та все ж таки виявляється підранком і починає втікати, та непоміченим йому не вдається вислизнути, колеги добирають.
Так непомітно прийшов час обіду.

Перекусили, попили гарячого чаю, набрались сил і вирушили дальше. Після обіду, удача посміхнулась і мені. Вдалось добути свого першого фазана. Важко передати ці емоції, які переповнювали мене в цей момент.

Ось в такому позитивному настрої наш мисливський день рухався в сторону завершення. Дальше всі зібрались за столом.

Смакуючи свіжоприготовленими стравами від приймаючої сторони, ділились емоціями, розказували байки, співали пісень. Також дісталось мені і добрим прутом за першого фазана.

Попрощавшись з нашими друзями, погрузивши з собою весь багаж позитивних емоцій, ми вирушили додому…
Свято вдалося !!!
Хочу висловити ВЕЛИЧЕЗНУ подяку приймаючій стороні, особливо Славіку за запрошення, організацію, хорошу компанію і вдале полювання. Хлопаки, міцного Вам здоров’я і довгих літ. Все було на найвищому рівні. Також велике дякую нашій банді, Ви СУПЕР
До нових зустрічей...
  • Іван - ІЖ 27
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 161
Останнє редагування: 23/10/2017 22:47 від Іван - ІЖ 27.
За пост подякували: admin, Олесь, LСергій, Myron, Slavamaz, Степанович, roman11

Re: Звіти з Закарпаття 24/10/2017 09:26 #125383

Справжня насолода читати такі звіти! Учасникам респект
  • admin
  • Поза форумом
  • Administrator
  • Постів: 702
За пост подякували: Іван - ІЖ 27

Re: Звіти з Закарпаття 24/10/2017 10:30 #125384

З полем !
І мені в минулому році довелося бути на тих теренах.... Всі події полювання згадую неодноразово і виникає величезне бажання знову приїхати та побачитися за тим столом в дубовому лісі з закарпатськими друзями. покуштувати бограчу та послухати мисливських байок.
  • Олесь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1012
Лиш Той є гідним, при якому Світ стає кращим !

Re: Звіти з Закарпаття 24/10/2017 10:40 #125385

Вітаю з вилазкою, перший фазан це щось ... і душу розпирає з радості. Поздоровляю Івана.
Мої гості, тижнем раніше, теж так торочили фазана до пояса ... львівська манера , ми його зразу ховаємо , так практичніше.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2767
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.44 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

Популярні оголошення