Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Волинь

Re: Волинь 05/12/2011 23:04 #62387

сполєм кожних вихідних лисів стає менше!!! скільки їх ще увас там є???
  • MIchal
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб"Ловецтво України"
  • Постів: 801
ИЖ-27EM

Re: Волинь 06/12/2011 09:19 #62390

бригадирь написав:
...Не дозволяй молодій собаці йти душити пораненого лиса,можеш навредити ...

Чому не давати і чим нашкодити??? Я завжди стараюсь, щоб собаки пом"яли "свого" гонного звіра, навіть якщо він чисто битий. І завжди матьожусь з тими мисливцями, які стріляють з-під моїх собак звіра і, коли підходять собаки, відганяють їх від їхнього "трудового" звіра стусанами. Ось це якраз і портить собак! Звичайно, що не можна давати рвати, але давати давити, я вважаю, просто необхідно! Це як заохочення, кінцевий результат їхньої роботи!
Моя думка і моє переконання!
Інша справа, коли звіра від собаки неможливо відібрати! Тоді, звичайно, і "кирзовий подразник" не завадить!
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391
Останнє редагування: 06/12/2011 09:23 від nadyk.
За пост подякували: ostt

Re: Волинь 07/12/2011 11:27 #62476

Коля с полем!!!
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2181
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Re: Волинь 07/12/2011 12:32 #62485

Чому не давати і чим нашкодити??? Я завжди стараюсь, щоб собаки пом"яли "свого" гонного звіра, навіть якщо він чисто битий.

Дорослій собаці давити підранка лиса можна давати,навіть треба...Хоча я ,як уже десь тут писав добиваю лиса ,якщо маю таку нагоду,щоб невкусив собаку,навіщо зайві травми..Злоби їй до цього звіра хватає,неможу і від мертвого лиса її відтягнути..
А неможна давати молодій собаці давити підранка,бо може бути зроблено рокову помилку...Якщо підранок вкусить ,або покалічить молодого собаку,то той може взагалі потім відмовитися ганяти лиса,буває,що і навпаки проявляється злість,але то не як закономірність...Тому грати в лотарею із молодим псом не рекомендується...То не лише моє спостереження ,а і в книгах про нагінку також таке описується..Щоб небути голословним...У мого батька була карпатка Жуля і її дочка Гекла..Так от ,пішов брат на полювання...Жуля погнала лиса,ну і звісно Гекла гарно в тандемі з матір"ю теж гнала...Брат поранив руду,та впала,не могла йти далі,але огризалася добре..Так от ,Жуля почала її душити,на це підоспіла і молода вижловка,лисиця вмудрилася вхопити Геклу за вухо..Так от після того інциденту,Гекла ганяла все крім лиса..Понюхає свіжий слід,де тільки,що пройшов лис і піде собі далі,навіть незвертала на нього увагу...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759
За пост подякували: Хімік

Re: Волинь 07/12/2011 12:46 #62487

бригадирь написав:
...лисиця вмудрилася вхопити Геклу за вухо..Так от після того інциденту,Гекла ганяла все крім лиса...

Просто в собачки була недостатньо сильна нервова система. Таких собачок взагалі не можна пускати в розведення! Зазвичай укус звіром лише прибавляє злоби собачці саме до цього звіра і, відповідно, азарту до його пошуку.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Волинь 07/12/2011 12:51 #62488

То просто слова...Такого нема в жодній книзі...собачка мала добру психіку і дай боже агресивність...Доречі Жуля в дворі не навагалася навіть піскнути,будь яка кімнатна собачка могла на неї лише оскалити зуби і та уже лігала на землю,але на полюванні,це їй незаважало ганяти кабанів,душити лисів і т ін...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 07/12/2011 12:58 від бригадирь.

Re: Волинь 07/12/2011 13:05 #62489

бригадирь написав:
...будь яка кімнатна собачка могла на неї лише оскалити зуби і та уже лігала на землю...

Це не просто слова. І твої слова цьому підтвердження.
А ось це "...душити лисів..." суперечить твоєму попередньому посту.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Волинь 07/12/2011 13:29 #62490

Ти просто уважніше прочитай...
Собачок боялася стара вижловка,але звіра атакувала тільки так.А від лиса відмовилася молода Гекла..
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Волинь 07/12/2011 14:15 #62495

В старої, мабуть, це менше проявлялось, а в дочки проявилось в більшій степені. Чого я і написав, що собак зі слабкою нервухою неможна допускати до розведення.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Волинь 07/12/2011 14:45 #62496

Коли мій 2-х місячний фокс поліз до котеняти і тут же добре "відгріб" від 3-х дорослих котів, я думав, що він одного котячого вигляду боятись буде. Але нічого. Зараз всі коти в дворі знають, що їхнє місце на ... деревах!
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Волинь 08/12/2011 15:45 #62587

В мене з Стеллою тоже був випадок як я її в 6 місяців пускав на борсука і він її вкусив за задню ногу то вона так на нього тоді розюшилась....І зараз вона його абсолютно не боїця!!

Re: Волинь 09/12/2011 20:46 #62676

Бригадирь , ти слушно зауважив. У Ігора є своя думка, в тебе своя , в мене своя... Я з тобою згоден. Просто коли лис впав , я почав підкликати старшу Віслу , яка гнала його. Показав їй де впав звір , почав підзадорювати. А мала подумала , що то я до неї. Хоча я , якщо чесно , навіть і не думав , що та мєлюзга вже кинеться додушувати лиса. А вона рада старатись. Кинулась до звіра , а він до неї... Але вона правильно повела себе - відскочила. Був би вижлець , а не вижловка - міг іти напролом , і не відскочити , то вже б добре получив... Добре , що це все відбулось за якісь пару секунд , підскочила старша Вісла , взяла по-місцю , і тоді мала вже безперешкодно тріпала звіра. Але я трохи сам на себе насварився... Не можна так ризикувати з молодими... Добре , як пронесе , і буде так , як Ігор сказав... А могло ж бути і інакше...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615
Останнє редагування: 09/12/2011 20:47 від Хімік.

Re: Волинь 22/12/2011 23:12 #63853

Сьогодні вирішив прогулятися з своєю "малишньою" - Реєм і Віслою. Мав на меті прочесати нові місця в пошуках нір і можливо підняти десь куріпок , щоб показати Рею. Куріпок не знайшли , але дві нових нори таки знайшли. Одна виводкова , а одна тупікова. Перевірили сліди , запах , і т.д. Басара не було , тому чи був там хтось всередині - так і залишилось загадкою. Але ми туди ще повернемось... По дорозі до машини я вирішив зайти оглянути нашу стару , добре знайому нору. І тут почалося таке , що я аж очам не повірив...

Думаю , тут і без Басара все ясно... Малишня приємно здивувала. Кур...а , як завжди:"Ванька дома - Маньки нет! Манька дома - Ваньки нет!"

Ще пару фото...

"Два страуси"

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: West, LСергій, Myron

Re: Волинь 23/12/2011 15:28 #63910

Цікавий в тебе норний курцхар получається!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 3154
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Останнє редагування: 23/12/2011 15:28 від LСергій.

Re: Волинь 23/12/2011 20:59 #63964

Тут бач як научиш собаку буде ходити з норними і курцхар буде лізти в нору.
  • Elektrik
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 466
ТОЗ-34 12к.

Re: Волинь 23/12/2011 22:51 #63971

Та ні , Електрік , я думаю інакше трохи... Вони вже не вперше гуляють біля нір з Басаром , який іде в нору завжди - чи є там звір , чи ні. Бо він мусить обстежити(хоча я вже знаю , коли звіра нема , навіть якщо він і йде). Але вони ніколи не лізли в нору. Просто ні разу ще так не було , щоб Басар зайшов ,(коли малишня з нами)і там був лис , все якось не везло. А на цей раз так трапилось , що і вроді Басара нема , нема з кого брати приклад - а собаки бачите що роблять? Отже , не Басар тягне в нору цих щенят , а "його величність ЗАПАХ". А також мисливська кров , яка починає просинатись в них. Я так думаю. Дехто каже , мовляв , не вчи , бо будуть лазити... А хто їх вчить? Їх вчить природа , їхня кров предків...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 23/12/2011 22:54 від Хімік.

Re: Волинь 24/12/2011 22:18 #64046

Згоден на всі 100 відсотків.

P.S.: Але нащо йому та нора, Хімік.
Навчи краще до наступного року так

жартую
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5812
Waidmannsheil.
Останнє редагування: 24/12/2011 22:19 від ostt.
За пост подякували: Хімік, strilok

Re: Волинь 25/12/2011 18:08 #64074

Вже кілька разів бачив цей ролік і все посміхаюсь!!!
А Ви тут на форумі пишете про благородну кров у собак!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3154
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Волинь 25/12/2011 19:15 #64079

Якби він так ще й з магазину носив..
Але й так молодець..
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6250
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77; Weatherby V .223rem

Re: Волинь 31/12/2011 15:17 #64677

Красава!!! А це ідея!!! Дякую , Остап!
  • Хімік