Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Волинь

Re: Волинь 03/01/2012 20:50 #64979

Так , вся Європа полює не так як ми... А також лікується не так як ми , вчиться , і ще багато чого робить не так як ми... Чому вона(Європа)не хоче робити все так як ми , тут все ясно... А чому в нас не хочуть зробити так як в них? А тому , що тоді важко буде залазити в кармани до нас , тобто красти , відбирати , "мутити"... Нашій системі не вигідно щось ламати , реформувати... Ну все , щось ми не в ту сторону "потягли"... Пора закінчувати.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615

Re: Волинь 03/01/2012 21:08 #64984

LСергій написав:
nadyk написав:
Кабанчик приблизно 110-120 кг. пі-пі-пі, а перша куля попала в дерево.

Хлопці - фееееееее!!!

Пізно позвонили. Брали в кого що було.
(Приблизно такої реакції і чекав)
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Re: Волинь 23/01/2012 22:49 #66845

Відмовився вчора від полювання з гончаками , і від ходового полювання з хлопцями з свого колективу , а вирішив з Басаром присвятити цілий день норному полюванню. Адже день для цього був чудовим - сипав сніг з вітром. Вранці , поки жінка спала , тихенько зібрався , Басарчика в машину - і гайда в поля... Перша нора знаходилась посеред запущеного поля , мала три віднорки. Підійшовши , помічаю , що один запущений , а двома іншими звірі користувались , причому недавно. Про це свідчив пісок при вході , який ще не встигло засипати снігом... Відпускаю Басара , той одразу нориться , і починає працювати... Розумію , що нора досить велика. Голос чути то зправа , метрах в десяти від входу , то на такій же віддалі зліва від входу. Звір "крутить" , напевно відчуває що собака крупний , пересувається по норі повільніше за нього. Басар час від часу вискакував з одного віднорка , і одразу "пірнав" в другий.

Це продовжувалось 40хв. Простоявши нерухомо стільки часу посеред поля , на вітрі з снігом , і почавши мерзнути , мені ця "карусель" починає набридати , тому вирішую собаку забрати , і йти до інших нір. При черговому виході , підкликаю собаку. Але коли той обрусився , помічаю на снігу кров."Ага , думаю , значить контакт був. Значить не таке вже ти "невловиме" , риже смердоття... Почекаєм ще трохи" Відпускаю Басара , і повертаюсь назад на свою "стрілкову позицію". Не встиг стати і приготуватись , як помічаю руду голову , що стирчить з снігу , і дивиться на мене... Так і стоїмо нерухомо , вилупивши очі один на одного - я з рушницею , покладеною на зігнуту в локті ліву руку , і лис , висунувши голову з "нежилого" віднорка. Цю паузу перериває Басар , вискочивши з сусіднього віднорка. Звір миттєво зникає назад в норі. Матюкнувшись сам на себе , стою далі... І знову "карусель" продовжується десь біля години. Замерзнувши , знову вирішую забрати собаку , і відвести його чи до машини , чи до найближчого деревця. Відловлюю Басара , в якого морда вже добре "покромсана" , і опустивши голови , чимчикуємо до машини... Пройшовши всього якихось 20 кроків , вирішую добре оглянути морду друга , чи може він далі продовжувати полювати. Зможе... Бувало і гірше.

Обдивившись морду , встаю , і що я бачу? Від нори в сторону лісу біжить здоровенний лисяра , з величезним гарним пухнастим хвостом... Курва , я думав , що з"їм свою шапку... "Щоб ти здох , падло риже! То ти побив мого собаку , проморозив мене дві години , і ще й втік неушкодженим!!! Ну я тебе в спокої не залишу , поки твій хвостяра не буде висіти в мене в гаражі" А для себе одразу роблю висновок - то все фігня , що пише в книжці. Мовляв , якщо звір потривожений , треба забрати собаку , тихенько постояти , і звір через 15-30 хв. вийде... Той чортяка , виявляється , вийшов одразу слідом за собакою. Мені треба було залишатися з собакою біля нори. Від моїх "напутніх" слів він напевно посивів. Підходимо до машини , невеличка фотосесія на пам"ять...

і злі їдемо до інших нір , в надії хоч там відомстити рудим за те , що їхній родич так нас "намахав".

Ця виявилась порожньою...

І ця теж...

В четвертій норі всі віднорки не зацікавили Басара , крім одного. Хоча біля кожного були лисячі "мітки". Підійшовши до останнього , п"ятого віднорка , собака оживився , і почав тягнути поводок. Відпускаю , собака зникає в норі. І потягнулись хвилини чекання... Спочатку десь трохи почувся голос собаки , але настільки слабо , що я і не зрозумів в якій стороні. Простояв я біля тої нори ДВІ години (засікав) - собаки не чути. Ну , думаю , чи засипало десь , чи загинув від звіра(хто його зна , а може там декілька самців біля самки)На годиннику 16.30 , скоро зтемніє. Вирішую лягати і слухати. З віднорків чути нічого не було. Тоді починаю "повзати" довкола. І метрах в п"яти від входу , чую ледь відчутний голос собаки. Починаю тремтячими руками і ногами розчищати цю ділянку від снігу(десь біля 20 см товщина). Ліг на землю , слухаю... Зовсім інша справа - тепер з-під землі добре було чути злобне , безперервне гавкання. Собака аж захлинався! Потім атака , хрипіння , тупотіння , жалісливе скавчання собаки , знов обгавкування. Мені його бідного аж шкода стало. Думаю , то воно бідне дві години "воювало" в попередній норі , тепер тут з "розпанаханою" мордою вже дві години "воює" безперервно... А я там зверху стою як бовдур. Накриваю курткою вихід з нори , і біжу до машини за лопатою. Прокопавши шурф десь по пояс собі , чую , що собака зовсім зовсім поруч. Починаю підбадьорювати друга , стукати чоботом , в надії , що звір злякається , відволічеться , а тоді вже друг знатиме що робити. Так , скоріш всього і сталося. Тому що невдовзі голос Басара затих , і почулося глухе хрипіння... А через деякий час все затихло... Я перестав копати(на дворі майже зтемніло) , і пішов з входу розчищати нору , щоб легше було собаці вибратись(чи може й витягнути трофей). Прислухавшись , почув сопіння , і тихе скавчання собаки. Вирішую , що тягне він там щось , чи сам не може вилізти - неважливо , головне , щоб дістати собаку , засипати шурф , і добратися до машини. Тому починаю підбадьорювати собаку , підкликати начебто на свіжий слід(так роблю , коли полюємо з гончаками). Через трохи собака з"являється на поверхні. Зрадівши , бігом засипаю шурф , і вдвох з другом вже в повній темряві чимчикуємо до машини... Замучені , побиті , промерзлі , без трофею - але ЗАДОВОЛЕНІ!!! Так впевнено "розписуюсь" за Басара , тому-що спочатку думав , що прийдеться його нести вже до машини. Але він замість цього весело "трусив" спереду мене , тягнучи поводок. Значить і він повертався додому задоволеним.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 23/01/2012 23:59 від Хімік.

Re: Волинь 24/01/2012 07:11 #66854

Клас !
Вже заскучив за твоїми розповідями..
Ну хто б іще, крім справжнього мисливця, переживши такий день, ішов додому задоволеним
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6250
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77; Weatherby V .223rem

Re: Волинь 24/01/2012 09:16 #66860

Так дійсно цікава оповідь!!

Хімік написав:
.... Замучені , побиті , промерзлі , без трофею - але ЗАДОВОЛЕНІ!!! .

Дуже радий за вас!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3154
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Волинь 24/01/2012 09:27 #66861

Бідний Басар ,що має такого господаря як ХІМІК ...Кращеб Ти Миколо до церкви сходив в неділю...А то від жінки втік,собаку покалічив,сам цілий день мерз,а додому повертався щастливий
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759

Re: Волинь 24/01/2012 10:17 #66868

• Baron
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 407

Re: Волинь 24/01/2012 10:39 #66870

Супер полювання у тебе Хімік вийшло. Дуже жаль що той лис утік. Можливо треба було взяти з собою напарника. Тоді б і лис може не втік, і Басар швидше був би відкопаний.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1416

Re: Волинь 24/01/2012 11:06 #66873

Молодець Басар,молодець господар я так думаю що вони не тільки гарно пополювали ,але й ще гарно помолилися.Тільки Басар молився свому перебуваючи в норі, а Хімік свому ,з лопатою в руках ....
  • Slavko
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 860

Re: Волинь 24/01/2012 12:27 #66878

Дякую! Так , Бригадир , моєму собаці не повезло з власником... Дружині не повезло з чоловіком... Навіть не знаю , що мені бідному робити , як далі жити? Казала моя мати колись , як була зла на мене:"Ти народилось , щоб тільки мучити всіх!"

Вольфар , звичайно , в якийсь момент я дуже жалів , що немає напарника. Вдвох легше набагато. Але чогось мені так захотілось - саме піти побродити по норах тільки з собакою. Втомився , чи що? Весь час тільки компанія , толпа... Хочеться час від часу просто "романтики"... Знаєш , друже , скільки я передумав думок за той час , що стояв по пару годин нерухомо біля нори...

Славко , не знаю , молився Басар в норі , чи ні(скоріш всього там лис молився) , а от я то ду-у-же голосно "молився" два рази. Перший раз коли побачив , що лис втікає по полі , а другий раз дійсно , коли стояв по груди в землі , і копав. Ох і "молився"... За здоров"я всіх лисів... Щоб вони всі довго-довго жили...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: volfar, LСергій, Slavko

Re: Волинь 24/01/2012 12:36 #66879

Дякую! Так , Бригадир , моєму собаці не повезло з власником... Дружині не повезло з чоловіком... Навіть не знаю , що мені бідному робити , як далі жити?

Ну ти неперегібай... Вонож не аж так то сильно і погано
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759
За пост подякували: Хімік

Re: Волинь 24/01/2012 13:46 #66882

Хімік написав:
Дякую! Так , Бригадир , моєму собаці не повезло з власником... Дружині не повезло з чоловіком... Навіть не знаю , що мені бідному робити , як далі жити? Казала моя мати колись , як була зла на мене:"Ти народилось , щоб тільки мучити всіх!"

Не одній твоїй жінці не повезло з чоловіком.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1416
За пост подякували: Хімік

Re: Волинь 24/01/2012 16:45 #66896

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: volfar, бригадирь

Re: Волинь 25/01/2012 01:04 #66929

Ох і "молився"... За здоров"я всіх лисів... Щоб вони всі довго-довго жили

Тут, Коля , діло таке ... Не було би лисів, не було би Ьасара, можливо, і сидів би вдома біля жінки... або з колективом і з гончаками ... Так що всьому свій час і своє місце ... От як би ще хоть один трофей намалювався , то взагалі би було ...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Re: Волинь 25/01/2012 18:00 #66990

Е-е-е-х , "Если-бы , да кабы... Да во рту росли грибы..."
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Волинь 25/01/2012 19:42 #66993

А нам з Стеллою не везе застати лиса ходив в неділю пройшов 10 нір в одній був і вийшов а в другій на борсука натрапили...

Re: Волинь 25/01/2012 22:13 #67012

с чего решил что на борсука нарвался?
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Волинь 25/01/2012 22:28 #67013

І що, сильно порвав Стелу? Чи як?
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5812
Waidmannsheil.

Re: Волинь 26/01/2012 10:55 #67028

Рішив по тому шо вона в мене на лиса геть по іншому робить вона заходить в нору і зразу питаєця взяти або вигнати якшо не вийшло вона відходить і лягає перед лисом мовчкі жде покі лис відволічеця на яку долі сикунду,а то зайшла і так ярко почала гавкати може 10 хв без жодної перемовчки , в мене вже була така ситуація я з другом пішов провірити нори в нього ягд але сучина настількі розумна на штучній норі бере з ходу борсука в природній зайшла гавкнула два рази і вийшла навіть не заходить а після неї я пустив Стеллу і вона так само робила як і в цю неділю...

Re: Волинь 26/01/2012 11:40 #67032

пойми меня правильно не хочу прикопатся, но с чего вы решили что тогда был борсук, если она в искуственной норе старается взять борсука то и в природе будет пытатся взять. Почему роспрашиваю, та потому что борсук нынче уже должен видеть пусть и не 10 но 4-5 сон точно
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.60 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення