Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Волинь

Re: Волинь 21/08/2012 19:35 #84073

Треба буде спробувати...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615

Re: Волинь 22/08/2012 12:23 #84154

Був і я в суботу ввечері. І знову на "своєму" місці. По дорозі до місця свого "скрадка" (кущика ситника) мазнув бекаса і збив дупеля. Там вже були мисливці, тому прийшлось стати трошки збоку від того лужка, що минулої суботи. Став на іншу калюжу за метрів 300 за канавою. Льоту майже не було: налетіла стайка з 9 крижнів, але в останній момент відвернула в сторону, одна качка налетіла ззаду, яку я пізно побачив і також пустив без пострілу, збив одного чирка, і прощолкав одного крижня, який сів за 5 метрів від мене під час прикурювання цигарки. Думав, що спускового гачка зламаю, а пострілу нема. Перевірив запобіжник - норма! Виявилось, що я забув перезарядитись після чирка, а з верхнього стріляю рідко. От таке вийшло полювання. В результаті дупель, чирок і мінус 4 патрони.
Радує те, що мій Дерік перший раз дістав чирка з води - минулого разу всі трофеї падали на сухе і чисте, тому важко сказати, що тоді собака "працював".
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391
За пост подякували: ostt, LСергій, Хімік, Myron, Slavko, hanter39, Praktikant, Olekcandro

Re: Волинь 22/08/2012 12:34 #84157

nadyk написав:
... і прощолкав одного крижня, який сів за 5 метрів від мене під час прикурювання цигарки. ...

Таке частенько буває якщо курити під час полювання!!!
З полем!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 3154
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Останнє редагування: 22/08/2012 12:34 від LСергій.
За пост подякували: nadyk

Re: Волинь 22/08/2012 13:13 #84165

nadyk написав:
прощолкав одного крижня, який сів за 5 метрів від мене під час прикурювання цигарки. Думав, що спускового гачка зламаю, а пострілу нема.

Кидай, Ігоре, курити : і здоровя збережеш, і гроші зекономлені, зможеш витратити на щось достойніше,+ курки будуть цілі, а качки в ягдаші!
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!
За пост подякували: vasyl eger, nadyk

Re: Волинь 28/08/2012 17:05 #84436

В суботу нехотя потрапив на полювання. Правда , трохи незвичне , але зате з трофеєм. А було все так... Ночував в селі , а оскільки вже закінчив вольєр для Басара , то і він був зі мною. Збиралися до сестри копати бульбу. Думаю , встану раніше , вигуляю собак. Взяв Віслу(вона вже давно там живе) , Басара , і пішов полями за село. Недалеко було наполовину скошене поле. Там вродила така пшениця , що хазяїн почав косити , а потім покинув , бо зрозумів , що навіть солярку не поверне. Собаки бігали по стерні , а потім раптом "потягнули" в некось. Я подумав , що можливо зачули лиса , бо там є нора. Бачу - Басар щось крутить. Крутив-крутив , аж тут з-під морди у нього зривається...перепел. Собака підскакує і в повітрі ловить пташку. Дуже гарно! Придушивши жертву, Басар лягає біля неї і дивиться на мене , мовляв , ну шо , підходь , бери. Я вирішив перевірити , чи подасть(палку по команді з горем пополам приносить). Але як я і думав , його жертва цікавить тільки до того моменту , поки ворушиться. Як тільки "тільце" обм"якне , у нього одразу пропадає інтерес. Так само було і в даному випадку - вдруге він вже пташку в рот не взяв. Побачивши , що я не підходжу , він розвернувся і побіг далі "шнарити". Мені нічого не залишалось , як підійти і забрати "трофей"...

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: vasyl eger, Rosomaxa, MIchal, hanter39

Re: Волинь 28/08/2012 19:13 #84446

Так багато тут говорять що полювати перепела можна тільки з хорошою лягавою, а в тебе Коля все якось трохи не так! Чи то твій Басар засумував у міжсезоння без лиса, чи то перепілка вирішила перевірити його реакцію!
Одним словом - з полем!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3154
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Волинь 28/08/2012 19:26 #84449

Вітаю з трофейом.Я з собакою намагаюсь знайти перепела і пополювати на нього ще з відкриття,а зась,підняв тільки 4 штуки і то,коли серед тижня гуляв з псом в полі.Думав вони вже покинули нашу широту.А виходить вони кучкуються ще північніше.Наступний раз пережени їх з собаками в сторону Луцька.
  • Андрюха_l
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 112

Re: Волинь 28/08/2012 21:13 #84460

Так , пташка не розраховувала на реакцію Басара. Я назвав це - "Бросок кобри". До-речі , коли я вже направлявся геть з того поля , почала крутити Вісла. Але я не звернув на неї уваги. Коли чую , вона залилась азартно. Повертаюсь - спереду неї низько летить ще один перепел , а вона біжить за ним і голосить. Але невдовзі він зник з поля зору. От так - якби довіряв собакам , і ще й мав з собою рушницю , то був би з двома трофеями. Тоді ще більше було б як не в людей - вполював би дві перепілки з вельшем і гончаком.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Волинь 07/12/2012 12:05 #90745

Хто планує в майбутньому відвідувати форумівки на Волині ,вчіть слова,бо Колька із Хіміком як вип"ють то змушують співати ,але слова не пам"ятають...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759
Останнє редагування: 07/12/2012 12:06 від бригадирь.
За пост подякували: Хімік, MIchal

Re: Волинь 07/12/2012 17:35 #90772

Так так минулого разу тільки й було чути "Волинь моя краса моя"

п.с.але було файно й весело!!!
  • MIchal
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб"Ловецтво України"
  • Постів: 801
ИЖ-27EM
За пост подякували: Хімік

Re: Волинь 12/12/2012 23:31 #91019

Нічого , цього року буде ще веселіше і голосніше співатимемо. Бо минулого року було "два в одному" - форумівка і ДН Кольки(народження племінника в Сергія не рахую , бо цей повод з"явився по-ходу). А цього року буде форумівка і Колька виставлятиметься за нову посаду. З листопада місяця він займає посаду голови Волинського обласного осередку ФМСУ. Був обраний на зборах(нажаль я там не був). З чим його і вітаєм! Ох і "попав він".
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: LСергій, Myron, Slavamaz, бригадирь

Re: Волинь 29/08/2013 19:07 #103618

Дай Боже сусіди! Як Ви там? Зрозуміло , що зараз всім тяжко та невже на Волині відкриття не було? Розкажіть новини , а то геть нікого не чути.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Волинь 23/11/2013 20:43 #105747

Сьогодні полював на Волині на копитних, трофею немає, але час проведений незабутньо. Хлопці будуть взавтра продовжувати полювання, а я на роботу
Волинська знахідка:

1610.jpg
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Полювання без собаки , як весілля без музики.
  • Постів: 2184
ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.
Останнє редагування: 23/11/2013 20:46 від Muhaylovuch.
За пост подякували: віктор лаврук, dmitriy, MIchal

Re: Волинь 29/07/2014 07:00 #111017

Повезло. Круто
  • dmitriy
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 14

Re: Волинь 01/12/2014 13:12 #112729

Щось волиняки мовчать... Не полює ніхто , чи що? Ну нічого , надіюсь що скоро розворушу трохи цю тему. Поки-що не маю часу полювати. Єдине , виходив в день відкриття вже десь після обіду без рушниці , думаю хоч собак вигуляю. Тільки вийшов за село , бачу , щось вижловка причула - крутить , нюшить , хвіст пропеллером. Аж тут правіше від мене метрів біля 20 зривається заєць і прямою наводкою шпарить на вижловку. Пролетів метрів за 3 від неї. Я її поставив на слід... Що тут почалося!!! Думав що вона горло подере. Спочатку , звичайно ж скололась дуже швидко , але потім виправилась. Гонила біля двох годин. З перемовчками , звичайно ж , сколами , але гонила. Вітер , правда , був дуже сильний. А вчора , їдучи машиною , недалеко від села , просто на польовій дорозі побачив лиса. Була ще тільки 16 година , а він вже гуляв собі. Побачивши мене , заліг в траві на обочині , але я притормозив , відкрив вікно , і як гаркну на нього! Ох і пішов... Отже , є робота і для гончака , і для норного , і для манка. Є надія , що буде про що писати звіти. Головне щоб ідіоти кацапські не поламали плани.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 01/12/2014 13:14 від Хімік.
За пост подякували: LСергій

Re: Волинь 07/08/2015 19:08 #116837

Сьогодні був дуже приємно здивований приїхавши з роботи друзі запросили поїхати в сусіднє село покупатися, і я звичайно був згідний, адже відчуваю себе в воді як риба і так їхавши на ставок по дорозі бачив зайчика річного що мене дуже порадувало, адже давно я вуханів не бачив приїїхавши на ставок качкі небачив але було не до качок покупавшись я з друзями зібрався і вирушив додому, по дорозі назад дорогу переходили стая куріпок в стаді було приблизно 15-18 штук дуже мене порадувало що є звір відродився, але толку якщо зараз ту куропатку будуть бити наші "дорогоцінні мисливці" тількі відкриється охота
  • Tapac
  • Поза форумом
  • Ловчий
  • Постів: 71
За пост подякували: Федько-халамидник

Re: Волинь 07/08/2015 21:51 #116841

Тарасе, мушу трошки поправити, куріпки бувають в стаї а не в стаді, і вони не звірі а птахи. І так само думав про "дорогоцінних мисливців" поки сам не став мисливцем.
не допусти щоб хобі переросло в діагноз
За пост подякували: Tapac

Re: Волинь 07/08/2015 22:48 #116842

Федько щодо стада, то я помилився але щодо звіра то я мав в загальному типу заєць, куріпка навіть вальдшнепа, лиса бачив по дорозі перебігав...... а що до мисливців то я не думаю що ви загонкою кладете всю стаю доки остання не впаде, або не загублять слід...
  • Tapac
  • Поза форумом
  • Ловчий
За пост подякували: Федько-халамидник

Re: Волинь 07/08/2015 23:20 #116843

Федько щодо стада, то я помилився але щодо звіра то я мав в загальному типу заєць, куріпка...

Зроблю і я поправку, як біолог.
Прошу не ображатись, але є певна термінологія, бо трохи ріже "вуха".

Загальна назва і птахів і звірів - це тварини.
Тобто, що птах, що звір - це тварина.
Але якщо ми говоримо звір - то мається на увазі ссавець.
Тобто особини, що вигодовують дитинчат молоком.
Як відомо, птахи - не вигодовують потомство молоком, то ж до ссавців, рівно і як до звірів, вони не відносяться.
Тому трохи не коректно відносити до звірів - куріпки.
Це птахи, окремий клас хребетних тварин.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6250
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77; Weatherby V .223rem
За пост подякували: Tapac, Коля 210782

Re: Волинь 08/08/2015 07:27 #116844

Що зробиш, я не сильний в термінології тому якщо щось не так, то вибачайте...
  • Tapac
  • Поза форумом
  • Ловчий
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.56 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення