Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Волинь

Ві:Волинь 22/09/2009 20:21 #12014

Я ще слухняних ягів не бачив ( або просто мені такі на очі не попадалися)
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5812
Waidmannsheil.

Ві:Волинь 22/09/2009 20:23 #12015

На випробуваннях були не тількі норні но і борзая.Зробив фото для Svetislavu,а інформацію брав Хімк.

Останнє редагування: 22/09/2009 20:26 від КоЛьКа Волинь.

Ві:Волинь 22/09/2009 20:30 #12016

Ох і хижий погляд ... Дикий звір , відловлений в природі , зразу видно. У вольєрних погляд не такий

Я вмовляю власника Норми , Пашку , попробувати все ж таки пустити собачку. Нема чого її жаліти. Вона за себе зможе постояти

Який профіль... Яка морда... Гарна собака Якщо не помиляюсь , від закарпатських , Павликових собак.

Як кажуть:"Умом ты можешь не блеснуть , а вот значком блеснуть обязан!"

Або навіть двома значками

Два Кольки ... Можна ставати між нами , і загадувати бажання

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615

Ві:Волинь 22/09/2009 20:32 #12017

Басар пішов шукати лиса
Останнє редагування: 22/09/2009 20:33 від КоЛьКа Волинь.

Ві:Волинь 22/09/2009 20:41 #12018

Чемпыон поближще

Ві:Волинь 22/09/2009 20:41 #12019

ostt писав(ла):

В мене Семен був ( )слухняний, поки не бачив кота
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:Волинь 22/09/2009 20:45 #12020

ostt писав(ла):

Я теж так думав... Поки не побачив собак Ігоря з Червонограда в Сокалі. Я ще такого не бачив , щоб ягд сидів за 2 метри від нори , трусився як в пропасниці , але без дозволу господаря ні шагу. Команда - і пулею влітає в нору. Як кажуть , поганих собак не буває , бувають погані господарі Це його сука так. А кобель Босик , який істерично верещав перед норою на руках у власника, справив на мене враження повного істерика... Спочатку... Але коли я побачив , як власник відійшов з ним метрів на 30 від нори , почав кидати м"ячика , а він апортує , приносить , сідає і віддає м"яча. Наче вівчарка. У мене не було слів. Супер... Я про таке можу тільки мріяти. Пізніше викладу відео з випробувань сокальських , так що , зможеш побачити Босика.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Волинь 22/09/2009 21:00 #12021

nadyk писав(ла):
ostt писав(ла):

В мене Семен був ( )слухняний, поки не бачив кота

Так і мій теж так. Відкриваю ворота навстіж , потім випускаю його з вольєра. Він , зрозуміло , вилітає пульою , і до воріт. Команда "Лєжать" , "Назад", і собака буквально падає на місці , прямо в воротах , потім бігом до мене. Але якби там був кіт , або курка на дорозі , то кричи , не кричи , до дупи. Задушить , а тільки потім приповзе на пузі.
Хоча на випробуваннях в суботу , коли суддя сказав , що зараз буде перевірка на послушаніє , то я подумав , шо тут нам і ж... , бо Басар весь час тягнув повідка , то в сторону нори , то до собак рвався. Я пішов , а сам кажу брату:"Рома , ти стань на шляху до нори , бо я зараз як відпущу , то він одразу рвоне в ту сторону , так ти може хоча б перехватиш." Пішли ми , за ходіння поруч , звісно ми отримали тільки 2 бали , бо поводок був весь час натягнутий , а от коли суддя наказав відпустити з поводка , то собака бігав переді мною , шукав. Навіть не думав бігти в іншу сторону. Після прохання судді покликати собаку , звучить команда "ЛЄЖАТЬ , бл...!"(добре , що не було дітей , це я від нервування ) , і Басар ліг на місці. Потім команда "До мене" , і підбіг просто до ніг. От так ми заробили 6 балів за слухняність. А я думав , шо буде 0 . Ще раз переконався , що матюком можна зупинити не тільки естонок , а і неслухняного вельша .
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Волинь 22/09/2009 21:04 #12022

Басар лічною персоною

Ві:Волинь 22/09/2009 21:05 #12023

Ідемо на перевірку послушанія , як на каторгу Собака змучена спекою. Мені його аж шкода було. Можливо я втому і винен , що він не взяв хваткою лиса , бо перегрівся.

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Волинь 22/09/2009 21:23 #12024

Робота Басара по лису. Рекомендую . Цікаве відео... Особливо в кінці .
Хоча самою роботою я не задоволений. Не розумію , чому розмінялися , чому не взяв ? Можливо причина в залізних кришках , які тарабанять по голові , і лякають собаку , можливо спека... Можливо і те і інше ... Хоча , суддя сказав , що собака повинен або взяти , або розмінятися , і відразу вийти за лисом. А оскільки він не вийшов , то тільки Д3. Я і сам думав , що він не вийшов , бо увага всіх , і моя в тому числі була зайнята іншим(див. відео), тому і не спорив з суддею. А тільки вдома , переглядаючи відео , побачив , що він все-таки вийшов , просто не відразу , бо довго карабкався по тому прямокутному підйому , і відразу вернувся назад

Робота по борсуку. Спочатку рвонув в бій по неопитності , получив удар , попустився трохи , потім знов спробував атакувати , ще раз получив , і тоді вже став обережно обгавкувати. Я дуже задоволений. Така робота по борсуку мене задовільняє на 200%. Не треба мені , щоб він ліз на рожон . Злобу показав і хватить
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Волинь 23/09/2009 12:14 #12045

Щось не сподобався звіт товариству... Як вчора залишив , так сьогодні і є... Я розумію , що трохи завеликий , можливо і не треба стільки фото викладати ... Але просто так вийшло , що було аж 3 фотокореспонденти - я , Колька , і брат мій. Це навіть і половини фото тут нема. Так що , якщо щось не так , то вибачайте... Просто хочеться якомога обширніше висвітлити тему .
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Волинь 23/09/2009 12:34 #12052

Хімік писав(ла):
До-речі , читали в останньому номері газети "П та Р" статтю В.Супруненка "Ход реки , поток времени"? Там про Волинь дуже гарно написано. Я так зрозумів , чоловік мандрував по Волині , по Любешівщині. Гарно описав... Навіть згадав про печену рибу в печі . Прикольна була рибка , ні , Оленко? Надику респект , і уважуха

Прикольна? Та то найкраща риба, яку я могла їсти! Було дуже смачно! Дякую Nadyk!
  • Olena Kos
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 213

Ві:Волинь 23/09/2009 12:52 #12055

Хімік писав(ла):
Щось не сподобався звіт товариству... Як вчора залишив , так сьогодні і є... Я розумію , що трохи завеликий , можливо і не треба стільки фото викладати ... Але просто так вийшло , що було аж 3 фотокореспонденти - я , Колька , і брат мій. Це навіть і половини фото тут нема. Так що , якщо щось не так , то вибачайте... Просто хочеться якомога обширніше висвітлити тему .

Ти що! Класний звіт, я навіть відео по два рази передивилась, так було цікаво! Молодець Басар! І ти молодець!
  • Olena Kos
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 213

Ві:Волинь 23/09/2009 12:59 #12060

Шось нехоче це відео переробляти ютуб то вирішив кінути на мвіл ру.
Це відео роботи чемпіона Аміго по борсуку трохі пагано засняв бо був на шибирах і помагав судям.
video.mail.ru/mail/kaljanu4/2/4.html

Ві:Волинь 23/09/2009 13:06 #12061

Хімік писав(ла):
[quote]Щось не сподобався звіт товариству...

Хімік, як завжди круто . Класний звіт, Басар молодець.
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2859

Ві:Волинь 23/09/2009 13:10 #12063

Ти що! Класний звіт, я навіть відео по два рази передивилась, так було цікаво! Молодець Басар! І ти молодець![/quote]

Дякую! Але які ж ми молодці , якщо по нашій вині втік лис ? Якби взяв по місцю , то цього не було б. Хоча , якщо чесно , то я навіть радий , що той лис втік . Він молодець , заслужив свободу! Можливо ми з ним ще зустрінемось на полюванні , тоді нехай не ображаеться До-речі , потім борсук теж втік. Але вже виключно по вині людей. За нього я ще більше радий. Хто-хто , а цей парніша заслуговує на те , щоб жити . Це був боєць. Казали , що йому і лайки не змогли нічого зробити. Нехай живе , і плодить таке ж живуче потомство.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Волинь 23/09/2009 13:28 #12065

То лис не по твоїй вені втік це недороботка нори!!!А басар молодець як би лис не втік він би вийшов і хватка по місцю булаб 100% я впевнений!

Ві:Волинь 23/09/2009 13:41 #12066

Хімік вибачай забув скінути саму головну фотку

Ві:Волинь 23/09/2009 13:57 #12069

О , дякую! Такої навіть в мене нема . Брат нафоткав якихось лєвих мужиків з дипломами , і мене фоткав вроді , а фото нема. Скинь мені на асю . Піде в сімейне фото

В мене є тільки відео таке. Зараз викладу тут. Ех , била-нє била , вже як хвалитися , то хвалитися до кінця!

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 23/09/2009 14:51 від Хімік.
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.58 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення