Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Волинь

Re: Волинь 21/11/2011 10:34 #60859

З полем а це в тебе естонка чи англорус?Скільки ій зараз.
  • Slavko
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 860

Re: Волинь 21/11/2011 11:15 #60868

Дякую всім за вітання! Славко , це в мене естонка. Звати Вісла , їй 5 міс. Вона теж від Надюкових собак. Але не від Вісли з Туманом , як був мій Дунай , а від Рони і Айвара Осипова. Надюкова Вісла виходить їй бабка.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615
За пост подякували: Slavko

Re: Волинь 21/11/2011 11:29 #60873

Вітаю!! Курцик на вигляд теж Суперовий... !!!
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..

Re: Волинь 21/11/2011 11:45 #60878

Вітаю з полем! Вісла дуже гарна і крупна, тьху-тьху на неї! Пробувала гонити?
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2859

Re: Волинь 21/11/2011 13:33 #60889

Ми вчора з Надиком їздили в Рожищанський район....Полювання пройшло супер хоч нічого не взяли то хоть собак послухали...Бачили 4 зайці і 2 лиса....Одного зайця я побив незнаю чи собакі його зловили чи він де заліг їх надурив....Ігор тоже дивився на гармін і прогавив зайця піднявся від нього за 10 метрів....В першій загонці собакі на кінець загонкі підняли лиса зробили два кругі і лис понорився....Переїхали в наступну загонку теж під кінець загонкі піднімають лиса і він виходить на номера пальба була сильна але лис витримав її а потім началось було три естонки дві пєгіх і один руска зпарована з естонкой в лісі такє робилось шо я пожалів шо ми зараз не на форумівці гон десь був 5-10хв. і лис в норі....По гарміну Ігор винайшов Віслу і вона канєшно була в норі один отнорок в який вскочила лисиця закопала Вісла по вона хтіла до нього добратись ми пускали собак вдругій Ігор пустив Деріка він зайшов поавкав і вийшов з зацікавлиностю сидів на поводку і просив пустити шераз другу пустив я свою Стеллу вона тоже злобним гарчаням ричанням викідувала звіти пісок потім підїхав наш знайомий з лопатою і давай копати ми до копались до поворота де немогли пролісти наші собакі рили і він пустив свою стару сучку Теру вона опитна в цьом ділі прада там би веб люба собака виналаб лиса бо виходить там вже була пряма нора після запуска собакі в другу састину нори лис вискочив пулею 6 стрілі і лис тількі після 6 впав іто ше живий був....Отак ми пополювали вчора...
За пост подякували: DOK

Re: Волинь 21/11/2011 14:07 #60890

Файно!!!
Але перед форумівкою зніміть бронежилети з лисів!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3154
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Останнє редагування: 21/11/2011 14:08 від LСергій.

Re: Волинь 25/11/2011 20:40 #61507

с полєм! песики молодці потрудились
  • MIchal
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб"Ловецтво України"
  • Постів: 801
ИЖ-27EM

Re: Волинь 28/11/2011 23:13 #61795

Бачу , вчора всі форумчани добре пополювали - звіти посипались з усіх куточків Західної України. Я , нажаль , вчора на полювання не потрапив - "святкував" минувший ДН. Зате мої колєги віддзвонювались декілька раз , доповідали як проходить процес. Там само , де ми полювали минулої неділі - взяли ще одного лиса. Бідняга "проспав" , і був взятий прямо на льожці в траві(поранений був додушений ягдом Ліндою). Потім в тій же норі , з якої Лінда минулої неділі вигнала мені під постріл лисичку , був знову лис. Лінда злобно пресувала його , але один "роззява" вирішив заглянути , що ж там робиться , і підшумів лиска. Той "окупірувався" , і навідріз відмовився виходити з нори. Оскільки хлопцям треба було раніше вернутися додому , то собаку відловили , і забрали від нори. Залишили лиска нам з Басарчиком на наступні вихідні.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Волинь 04/12/2011 23:17 #62311

Незважаючи на те , що в четвер , п"ятницю , суботу просидів вдома хворий , сьогодні все ж вирішив поїхати на полювання. І не на просте , а з ГОНЧАКАМИ. І не пожалів. Бо незважаючи на те , що вже багато раз полював з гончаками , сьогодні ВПЕРШЕ добув звіра класично , з-під гону. Полювали з Колькою , Ігорем Надюком , і ще купою інших гончатників(і не зовсім). Всього я нарахував 12,5 гончаків(половинка це моя Вісла ). Полукровок і норних я не рахую. Всього було десь біля 20 собак. Але реально робочих гончаків я нарахував десь біля 5-7. Прикро , звичайно , але і від цього отримав купу задоволення. Спочатку гон щось не ладився , собаки то пробували в лісі гонити окремими компаніями , то "звалювались" , то всі дружно мовчали. Але потрохи "бездарі" відсіялись(хто пішов додому , хто пішов безтолково вештатись по лісі) , і ми , хто був недалеко від узлісся , почули досить непоганий гон. Гнали десь 5 собак. Не знаю , чиї то були собаки , але добре було чути Надюкових обох. Собачки подарували нам якусь хвилину-другу незабутніх відчуттів , і зійшли з слуху. Всі хлопці зібралися і почали радитись , "як жити далі". Було вирішено прочесати невелике урочище на краю лісу. Направляючись на номери , почули як вдалині , в полі , там де перед цим замовкли гончаки , подали голос дві Ігорових вижловки. Одразу я , Колька і Ігор Надюк, вирішуємо відділитись від колективу , і спробувати підстроїтись під гон. Адже по місцевості було ясно , що собаки гонять лиса(закинуті поля , порослі бур"янами і верболозом). Ігор з Колькою пішли просто на гон , а я вирішую зробити "гак" , і зайти від лісу , тим самим перекривши дорогу звіру , якщо він надумає вернутись назад в ліс(чомусь я був впевнений , що саме так і буде ). Постоявши трохи , послухавши гон , який відбувався на одному місці(звір крутив в кущах) , я почув , що вроді гон зміщується трохи вправо. Думаю , ну точно зараз лисяра буде "прориватися" до лісу. Помітив неглибокий сухий рівчачок понад польовою дорогою , який "заходив" в зарості верболозу , що ріс під лісом. Ну , думаю , кращого місця , щоб прокрастися до лісу і не придумаєш. Вирішую причаїтися біля того рівчачка. Тільки так подумав , пройшов декілька кроків , як помічаю здоровенного лисяру , який "пре" , прищуливши вуха просто на мене. Але не рівчаком , а просто по дорозі. Присідаю тихенько в траву , беру на мушку лоб лисовина , і чекаю... П"ятдесят метрів , сорок , тридцять... Бах!!! З усього розгону лис перекидається через голову , і... починає дико верещати. Після другого пострілу замовкає , але бачу , що всеодно ще живий. Шкода в упор бити... Показую звіра малій Віслі. А тим часом наближається з голосом старша бабця Вісла-електронік. Взяла одразу по-місцю , моя мала за живіт почала тріпати , і невдовзі бідна тварина затихла... Далі підбігли Ігор з своїм малим фоксом , і Колька з "Басарівною". Коротка притравка молоді , і я вирішую віднести трофей до машини. Хоча й далекувато , але дуже вже лисяра вгодований виявився... Носити його в мене не було бажання.
Далі був ще гон , лис понорився в боброву нору , по ньому в норі працювала спочатку Вісла(десь біля 20 хв. було чути з-під землі злобне обгавкування вижловки), потім вилізла , і почали норні працювати. Але молоді , ще тяжко було вигнати лиса з нори. Басара я не брав , нажаль. Забравши собак , направляємось до машин...
Фото з телефону , нажаль... За ремонт фотоапарата мені "заспівали" 580 грн. , тому ще деякий час прийдеться "помучитись" телефоном.

Старша Вісла "добирає" підранка. Мала ще не наважується...

Але через пару секунд сміливішає , і починає тріпати здобич.

З трофеєм...

А це "поганеньке" відео з телефону. Хотів показати , як мала тріпає лиса другий раз в житті. Як на мене - непогано.

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 04/12/2011 23:20 від Хімік.

Re: Волинь 04/12/2011 23:20 #62312

Вітаю.З полем. Гарні песики.
  • Юра 28
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1292

Re: Волинь 04/12/2011 23:28 #62313

Дякую! Так , в Надюка собачки-трудяги!
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Волинь 05/12/2011 07:40 #62327

Хімік, розповідь - як бальзам на душу...
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6250
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77; Weatherby V .223rem

Re: Волинь 05/12/2011 07:58 #62329

З полем, Хімік.
Молодці.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2948
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: Волинь 05/12/2011 09:48 #62348

Вітаю з трофеєм! Хімік, голову обовязково на аналізи!Гарний лисок!
  • Baron
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 407

Re: Волинь 05/12/2011 10:10 #62351

Дякую всім! Барон , а для чого? Якби лисок проявляв якісь зовнішні ознаки сказу , то звичайно , я б його завіз в ветлабораторію. А так , якщо кожного добутого лиса возити на аналізи... Якби хтось з відповідних органів поставив таке завдання , тоді звичайно... Чи якби проводили якийсь безплатний плановий відстріл А то ті уроди організовують в кінці сезону додаткові виходи на відстріл лиса , та ще й за мої ж гроші.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Волинь 05/12/2011 11:08 #62357

Хімік,лис може не проявляти зовнішніх ознак сказу,але бути його переносчиком.У нас в районі,ветслужба листами на іншими методами заставляє УТМР лисячі голови здавати постійно,тим паче під час мисливського сезону! Аналізи та статистика зовсім не втішні,точних цифр не скажу,але СКАЖЕНІ голови виявляють постійно!!! В мисливських колективах доходить до абсурду,ніхто не хоче знімати шкіру та нести голови здавати в УТМР,бо якщо є сказ то це моментом уколи,та алкоголя неможна півроку..
  • Baron
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 407

Re: Волинь 05/12/2011 11:31 #62362

Ну ось і дохімічився. ..Вітаю з почином дружеБо то одне стріляти шумовиків і зовсім інше коли за лиском по слідові прилітає співаючи гончак ...Не дозволяй молодій собаці йти душити пораненого лиса,можеш навредити ...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759

Re: Волинь 05/12/2011 18:03 #62373

А на четвертому фото з-заду за Басаром Карпатець ???
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Полювання без собаки , як весілля без музики.
  • Постів: 2184
ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.

Волинь 05/12/2011 20:24 #62382

Хімік, З ПОЛЕМ!
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5812
Waidmannsheil.

Re: Волинь 05/12/2011 21:20 #62383

Muhaylovuch написав:
А на четвертому фото з-заду за Басаром Карпатець ???

То не Басар то Стелла моя....Ні то не карпатець там мати в нього російська гонча а батько зальотний...
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.60 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення