Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Звіти з Хмельниччини

Звіти з Хмельниччини 27/11/2011 21:55 #61708

27.11.11 05.00 ранку, прокидаюсь болить трохи голова (26.11 похрестив свою донечку і відповідно трохи це відмітив), неможу спати думаю про полювання, зустріч на 06.30 мені їхати 10 хвилин але всеодно вже знаю що незасну то помаленько збираюсь. Вийшов на вулицю дивлюсь на термометр -2, думаю слава богу що не плюс тай немає туману. Кладу гвинтівку в авто та йду за Дредом (ЕГ), Заграя залишаю дома, тому що далеко і надовго разом йдуть, сіли у авто от ми і на місці, чекаємо ще декілька хвилин от і підїхали товариші (усього нас було 5-ро, вирішили куди їдемо і вперед (собаки: Дред (ЕГ), Лота (РГ), Сунар та Джуля (Лайки). От ми вже в угіддях, заряджаємось берем наших помічників на повідки і гайда до першого очерету (у нас одні кажуть РУДКА а інші МЛАКА), 2 товариша пішли на номера інші 2 йдуть по обох сторонах очерету я із собаками залажу в очерет і пускаю із повідків і ось за хвилини 3-4 чую мій Дред подає голос але ще недуже, добирає, і за декілька секунд мелодія душі розпочалась, гін продовжувався десь хвилин 6-8 і лис вийшов на номери і от результат:

Після загінки збираємось усі разом і обговорюєм як бив лиса та вирішуємо куди ідемо далі, підходимо до наступного очерету, я віддаю повідок із собакою товаришу який наступним лізе в очеред і йду на номер, ось ми вже на номерах і подаємо знак що готові, загінка розпочалась, цей очерет був десь в 2-3 рази довшим від попереднього, тому й довго небуло чути собак але десь за хвилин 10-12 Лота подає голос і починає крутити лиса туди сюди, то дожене до нас то віднас, але думаю собі де мій Дред щось його нечути, як потім вияснилось в очереті була невеличка нора і там понорився лис, Дред скільки міг залізу нору і гавкав а лис тим часом іншим віднорком втік, тут вже чую до Лоти підвалив мій Дрет, через декілька хвилин лис вискочив на одного із тих хлопців що йшли рухомими буля очерету пролунало 2 постріли лис був добутий, але чую Дред ще гонить щось в очереті, думаю напевне старими слідами йде, але за декілька секунд передімною вискакує лис, перший постріл промах другий попав, лис ще трохи живий але я йому перебив хребта і задні лаби в нього неробочі, кличу хлопців вони підходять до мене я беру повідок із Джулею і підхожу до лиса вона трохи погавкавши пробує ловити його за дупу а згодом ловить за шию і все лис готовий, ось іще фото 2-х лисів

У переході до наступного очерету вирішуємо прочисати невеличкі лісосмуги, тут вже пускаємо усіх собак, проходимо перше, немає нічого, заходимо в другу і відразу Сунар находить козу, але заздалегідь домовились що стріляємо тільки лиса, пройшовши цю лісосмугу стоїмо чекаємо Сунара, прийшов, ідемо в третю собаки відразу вибігли на поле з поля пригнали лисика який був поранений моїм товаришем, першим із собак до нього підоспів Сунар і далі ми наблюдали за такою картиною, Сунар ловить лиса за задницю і зупиняє його на місці при любій можливості лиса втікти Сунар його зипяє та бігає навколо нього і гавкає, лис ненайшовши іншого виходу старається залізти під гіляки але й тут невдача Сунар ловить знову його за задницю і витягує його з під того гілля, і тут підоспіла його подружка Джуля далі вже неуло шо фотографувати, вони його просто роздерли.
Дивлюсь на годинник о вже пів на першу, сідає мо на краю і трішки перекусуємо, поївши беремо ще один очерет але безрезультатно, вирішуємо розтягуємось по полі і неквапливо йдемо до автомобілів, на одному полі (на стирні) собаки піднімають зайця але останнім часом по можливості стараємось його небити, переходимо через залізничну колію і заходимо у бурини і знову зайчик якого товариш вирішив нежалувати (каже наступного тижня винесе покаштувати) і приговорив на місці. От і автомобілі, ну все полювання на сьогодні закінчилось.

Групове фото 3-х лисів

А це вже після всього ми біля села жаремо картошучку та варимо юшечку

П.С. Вибачте за якість і кількість, але я фотоапарт забув у дома тому фото робив на телефон.

Re: Полювання на лисицю з манком 27/11/2011 22:21 #61711

Гарно пополювали МОЛОДЦІ !!! Чим більше читаю різні звіти, тим більше кортить гончака придбати. Ще й цього сезону вмене дратхаарка в положенні (вона виконувала дану роль)

Вибачте, але ці повідомлення (моє і Ігора) нехай модератори перенесуть в тему "Загонне полювання + норні"
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Полювання без собаки , як весілля без музики.
  • Постів: 2183
ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.

Re: Звіти з Хмельниччини 28/11/2011 08:32 #61741

Думаю, так буде краще
Хай хмельничани по троху зповнюють цю тему цікавими розповідями.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6198
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Звіти з Хмельниччини 28/11/2011 09:12 #61745

Молодці!
З полем. І собі задоволення і добре діло зробили, так тримати.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2905
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: Звіти з Хмельниччини 28/11/2011 09:28 #61746

З полем!!! Корисна робота!!! Цікавий звіт!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3152
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Звіти з Хмельниччини 28/11/2011 17:44 #61773

З полем!
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5811
Waidmannsheil.

Re: Звіти з Хмельниччини 28/11/2011 18:40 #61774

с полєм звіт супер тай песикі попрацювали!!
  • MIchal
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб"Ловецтво України"
  • Постів: 801
ИЖ-27EM

Re: Звіти з Хмельниччини 28/11/2011 20:28 #61780

Вітаю Ігор!!!!!!!!
Добре, що шкура лиса подорожчала, тепер можна буде компенсувати не тілдьки патрон, але ще пойлишко , яке йде на вихід
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Re: Звіти з Хмельниччини 28/11/2011 22:54 #61787

З полем Ігор!!! Хоч фото зроблені на телефон, зате якісні! Звіт супер, вже сам сиджу не можу дочекатись коли і ми на Львівщині відкриємся на лиса та зайця!
  • Євген85
  • Поза форумом
  • Ловчий
  • Постів: 64

Re: Звіти з Хмельниччини 28/11/2011 23:36 #61798

Гарно!!! Дякую за звіт!
Слухай , Ігорку , я щось пропустив повз вуха , що в тебе доця народилася... Вибач... Вітаю від щирого серця! Нехай росте здорова , добре їсть , і довго спить!
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615

Re: Звіти з Хмельниччини 17/12/2011 16:29 #63340

11 грудня. Виїжджаємо з батьком на полювання з дому 5.00 В 5.15 у бабці. Забираємо нашу ЕГ Ірму. Виходимо за село. Ще тільки сіріє. Вирішуємо почекати лиса на стежках в очерет, а вдруг надійде. Батько став на одну, я йду до іншої стежки. Ще не дійшов, а Ірма вже рветься з повідка - лис пройшов передімною декілька хвилин тому. Дзвоню батькові, він координує мої дії - спускаю Ірму з повідця 9уже майже і розвиднілося повністю). Вона в миттю з голосо зникає в очереті. Очерет досит великий, близко 8-10 га. Лис крутиться, не виходить. Через хв. 20 розумію, що лис покинув свій сховок і пішов в противоположній стороні в район цвинтара сусіднього села. Перехожу очерет тропою на іншу сторону. Гон завертає. Ну деж він - лисовин. Ась він метрів за 250 мелькнув в траві і пішов знову в очерет плавнями. Батько вирішує зняти собаку з гону, оскільки ми планували на той день взяти іншу територію. До нас підходить мисливець Діма з нашого колективу з своєю молодою 6місячною ЕГ Фосольою (теж прийшов на гон). В трьох рілею прямуємо на торфяники. Вирішуємо, що ми з батьком підемо в загін (однією з сильно-заросших ділянок), а діма стане на номер. Починаємо загін, місце хороше а нічого не піднімаємо ні ми ні собаки. Ось залишається ще до номера метрів 35 і зліва від мене зривається заєць. Вистріл - заєць перевертається, але продовжує рух(а точніше пробує, перебита задня нога). Собаки осталися позаді. Заєць прямує в очерет. Другим не стріляю -напроти уже Діма. Все закінчує батько своїм вистрілом, у нього єдиного було вигідне і безпечне положення для стрільби. Прибігли собаки, понюхали і пішли ще активніше в полаз. Йдем далі - а далі ще продовжують горіти торфяники уже 4 міс., звіра тут нема - все продимілось. Переходимо на одну з балок. Батько стає на номер. Ми з дімою в загон. Ще не почали йти, як почули вистріл, і крик батька "Давай собак" (виявилось, що вітер був на нас і на батька вийшов лис зі спини, ну а він його не прогавив). Приводжу Ірму моментально з голосом іде по сліду. Метрів за 150 чуємо схватку. Біжимо усі. Я як наймолодший, виявився першим. Побачивши мене лис виривається від Ірми, починає тікати, не стріляю - Ірма на хвості, можу зачіпити. За метрів 30 знову сзватка. Лис знову виривається і прямує в осоку і очерет. Тут Діма мене переганяє, Забігає нперед, лис вискакує прям на мене. Мій вистріл завершує все дійство. Оглядаємо собак - маленька царапина на носі (нічого страшного, привівки усі зроблені). Даємо Фасолі пошарпати лиса (вона ще його до того ніколи не бачила, хоча зайця вже гонила порядком хв 20). Маленький перекус - на часах вже близько 1 години дня. На цьому це удачне полювання вирішили закінчити.Всі разом прямуємо додому.
Вибачте, що без фото, як на зло тоді забули фотоапарат дома.
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!
За пост подякували: Myron, DOK, Vitallik, Ben

Re: Звіти з Хмельниччини 17/12/2011 22:27 #63353

Ну для початку викладу декілька фото (вибачаюсь за якість але фото зроблено на мобільний тому що фотоапарат новий і потужніший від мильничок отож і має трішки більші розміри, короче незручно носити) із нашого полювання
Маленька обідня перерва

Зброя моїх товаришів (моя була сперта накорчик)

Мій Заграй

Далі розкажу про сьогоднішнє полювання.
Незмігши поїхати на форумне полювання на Волині (в звязку із видаленням апендиксу моєму синочку) я залишився дома, прокинувшись сьогодні о 05.30 ранку кажу до дружини що я поїду на декілька годин на полювання, вона звісно мені невідмовила. І от о 06.30 я вже у себе у селі, одразу біжу заводити Волинця і гружу своїх помічників у нього, після того поки Волинець прогрівається біжу переодягатився. Передягнувшись хутко сідаю у свій позашляховик і по коробці гайда на заправну станцію, хильнуй на 200 грн. А-80 і дивлюсь оооооо майже 3/4 баку, тут до заправної станції підїжають мої товариші і запитують ти ж повинен був їхати на Волинь, я у відповідь пояснив їм ситуацію. Після чого вони у мене запитують куди я їду на полювання, я сказав що їду біля села і лісі походити, а вони кажуть ти що у лісі можуть бути перевіряючі, і тут я дістаю із кишені 5 чистих разових карток які дозволяють полювати хутрового звіра у Любому лісі УТМР на всій території області (де це звісно не заборонено) ну і вони одразу кажуть тоді давай їдемо разом, так як це мої товариші я звісно їм неміг відмовити.
І ось пробираючись своїм всюдиходом до лісового будиночку ми прибуваємо на місце, залишаємо авто і в дорогу, недалеко від будиночку знаходиться поле де ми і відпускаємо собак, кожна із собак виконавши всі свої потреби починає щось принюхуватись. Ми одразу відправляємо 3-х чоловік на номери щоб перекрили невеличку посадочку посеред лісу, і в 2-х заходимо у цю посадочку іпускаємо собак і десь 3-5 хвилині пошуку чую починає щось мій Дред скуліти (добирає) до нього підвалює Заграй а також 2 вижли ЕГ та РГ, із одинаковим імям Лота, ну все думаю розпочалось, ой хлопці скажу я вам скільки вереску в лісі було, і десь через хвилин 6-7 мій товариш добув молодого лиса, я так зрозумів що це був шумовий лис, тому що собаки побігли трішки в іншу сторону, після добуття лиса зачекавши хвилин 10 бачимо що собаки повертаються зрозуміли що той інший напевне понорився, відловлюємо собак і переходимо на іншу ділянку лісу. Хлопці кажуть давай повідки своїх собак і йди на номер за наступну посадку, далі посадка у лісі була досить значна, поки ми її обішли і розклались на номери пройшло хвилин 15-20, аж ось чую десь попереду вижла мого товариша Лота та що ЕГ щось підняла, але через хвилину другу замовкла, знову стою в очікуванні ічую що десь з іншого боку, зліва мої архаровці щось женуть і з ними Лота та що РГ заганяють у цю посадку що ми перекрили, я стою передом до цієї посадки аж чую щось зліва від мене зашаруділо повертаюсь а від мене на відстані 10-15 метрів вухань біжить так собі неспішить, я одразу його на мушку і БББАААХХХ (стріляв із МАГНУМ 3/0, тому що заді за мною був чистий ліс у якому видно все як на лодоні), дивлюсь лежить тріпається і тут підоспіли ЕГ та РГ і першими всоїми діями вкоротили віку тому вуханю. Чуть незабув, ось фото

Похваливши собак дибаємо далі і тут нам на зустріч районе керівництво УТМР і давай до нас із претензіями, та дзвонити лісникові цього лісу щоб той негайноприїхав на місце для того щоб покарати порушників та викликати міліцію. Приїхавши лісник запитує хлопці а що витут робити уну ми у відповідь ну напевне не рибу ловимо, але він чоловік трішки розумніших чим районе керівництво УТМР і запитав про наші папери, і ми одразу показали що у нас є картки на ліс, а ті хто хотіли нам влаштувати трішки проблем кажуть а чому ви мовчали що у вас все в порядку, а я у відповідь кажу що ви ж навіть у нас не запитали че є у нас документи а одразу почали викликати всіх, показавши ще їм наші картки запитують а де ви їх взяли, я показую підпис який стоїть на картках і запитую ви знаєте чий це підпис, після чого нам було побажано вдалого полювання і хорошого дня. Після цих всіх катавасій пускаємо знову собак і знову мої архаровці піднімають лиса, бачимо його на відстані десь метрів 100 у лісі але немає змоги стріляти, десь через хвилин 20-25 Лота та що ЕГ залишає лиса а згодом і та що РГ також прибігла до нас а мої як завжди... короче все дійство продовжувалось десь з 10,00 приблизно до 14,00, ми звісно їх не чекали (тому що у цьому лісі їм завяжи очі а вони всеодно додому прийдуть, від місця проживання мої роботяг до лісу дес 1,5-1,8 кілометра, так що вони майже всі корчики там знають) а ходили по лісі, незнаю від чого але Лота ЕГ чомусь зовсім почала ходити за товаришем а Лота РГ почала брехати відбіжить трохи на відстань і чуємоніби щось жене а вона слідами свого господара біжить і гавкає і так 2 чи 3 рази. Лазили ми по лісі майже до 2 години дня, бачили ще 2 лисики але добути незмогли, хлопці вирішили йти до автомобілів по кругу дорогою а я навпростець через ліс і десь за 1,5 кілометри від авто чую чіткий голос Заграя щось жене прислухаюсь ну думаю слава богу обоє женуть, знову нечую їх, через деякий час все ближче і ближче, на відстані метрів 80-100 бачу по лісі шмигнув лис а заді із запізненням у секунд 30-45 йдуть мої роботяги, то я як їх побачив то такого крику в лісі наробив щоб вони його покинули і слава богу вони мене послухали. Ось ми біля машин, саджу їх у всюдихід і закриваю чекаю товаришів де за 10 хвилин вониприходять, а я дивлюсь а мої налисники сплять без задніх ніг, а один із моїх товаришів каже ядумаю чому це кажуть що твої пси без жовчі, це ж скільки ми ходили а вони все ганяють і ганяють. Трішки перекусивши на природі і попрощавшись із товаришами їду до тестя залишити собак і стягнути шкіру із вуханя, доїхавши майже до села думаю анумо я заїду у сад і проїдусь перевірю як там справи тому що із тієї сторони лісу де сад ми небули, думаю так пущу собак так що вони непішли знову на ліс а так що прогнали садом попід село біля річки і на всяк випадок щоб під лісом зміг їх перехватити, і мої сподівання були виправдані, чую пішов гін і за хвилин 10 сховавшись у корчах бачу прямо мені влоба йде зайчик, я затамувавши подих присій і чекаю і ось він вискакує на рова я знову БББАААХХХ....... а він пропав я вибігаю на те місце де вискочив косий а його ну я одразу давай себе і , але прибігають собаки у крутяться на місці я думаю що він під землю провалився, але неподалік десь у метрах 7-10 була висока і густа трава яку вітер та дощ поклав додолу і Заграй зачувши там вуханя одразу його знайшов яцього непомітив а тільки почув як запещав вухань, і на тих радощах я їх мало нерозцілував. Приїхав додому і давай бігом шкіру знімати бо дощ трохи розпочинався. Із невдавнього зайця шкіра ніби сама збігла а з ранішнього довгенько я її стягував тай жиру на ньому було значно більше і важчий він був.

P.S. Хлопці вибачте за 2-х зайців (можна лише 1-го за 1 день), але моєму синочку та дружині, яка годує 2-місячну донечку можна таке мясо їсти, воно їм корисне, тому що телятину у нас заборонили продавати, кажуть для збільшення поголівя, а у той час коли я повернувя додому із села ні про яке мясо неможе бути і мови, а завтра йди поробув купи коли на весь мясний павільйон тільки у 1-х людей є сертифікати на реалізацію телятини.
За пост подякували: vasyl eger, ostt, dia_fox, WAWA, Myron

Re: Звіти з Хмельниччини 18/12/2011 01:08 #63358

З полем! ото пригоди
  • dia_fox
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 224

Re: Звіти з Хмельниччини 15/01/2012 21:54 #66027

Вчора вперше за всю зиму у нас випав сніжок сантиметрів 2-3 (який не втік за пів дня). У мене з батьком було вього 2 год. для "розвідки" обстановки, бо полювати небуло коли, мав хрестити маленьку Світланку. Пройшлись недалеко від села де живе бабуся - і зрозуміли (за слідами), що в нас ще є трохи вухання!!! Що дуже порадувало нас. Дзвонив друг, говорив, що на ріллі підняли 4 зайчиків, один з яких зостався в рюкзаку.
З суботи на неділю всю ніч падав лапатий сніг. Температура опустилась до -5. Ну просто казка!!!
В 6 год. підйом і в дорогу. О 7.30 були в угіддях. Батько пішов роздивлятись сліди і шукати звіра біля річки, а я вирішив потропити зайчика на лугах. Тільки дійшов до так названого місьця Корчмисько (там десь 150 років тому була корчма), як побачив сліди 2 вуханнів, що йшли на льожку. Почалось розмотування слідів: розмотав здвійку, знайшов скидку...вухані розійшлися (бо йшли слід в слід): один вийшов на лід річки, інший пішов в густу траву. Дзвоню батькові, розказую ситуацію. Вирішили, що поки він приде до мене, буду пробувати знайти того, що пішов в високу траву. Путав я його сліди хвилин з 15 і дійшов до теплої льожки (десь напевне підшумів зайчика, чи не витримали в вухання нерви і він пішов до мого наближення непоміченим, трава ж більше 1 метра). Прийшов батько, розказую ситуацію. Батько йде по слідах того, що вийшов на кригу, а я стою збоку, куди можливо побіжить піднятий заєць. Ось батько заходить в прибережну осоку і лунає 2 вистріли. Приємний вигук "Готовий!!!". Далі переходимо в інші місце, де в батька зза спини піднявся на ріллі заєц без вистрілу, коли він пробував розібратись в слідах. В одній з долинок знаходимо 2 нори, в кожній з яких понорився лис (по слідам було видно). Знову йдемо ріллею. Бачу сліди зайчика, тільки повідомляю батька свистом про знайдений слід, як збоку від мене зривається зайчик, якого я благополучно промазав. Далі було тропленя ще з 5 вуханів (яких ми так і не підняли). І по дорозі додому на одному з ровів за метрів 100 піднявся ще один вухань.
Ось так пройшло закриття на зайця! Задоволення від полювання отримав !!!
Вкладення:
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!
За пост подякували: vasyl eger, WAWA, LСергій, Slavamaz

Re: Звіти з Хмельниччини 16/01/2012 20:22 #66122

Ну розповім і я трохи про полювання на вихідних.
14.01.12.
О пів на 8-му ми були вже в угіддях, походили полями, рілями та очеретами майже до 14.00 і добули тільки 1 лиса. Був дуже сильний вітер із снігом. На цьому і закінчилось наше полювання у суботу.
15.01.12.
Ще в суботу ввечері мені зателефонував один знайомий і запросив на ліцензію, я одразу товаришам які звісно одразу ж погодились. От десь о 07.00 ми були вже на місці нашого полювання. Одразу ж пройшов інструктаж, а такуж уся інша процедура. Ось ми вже в угіддях робимо першу загінку і 0, робимо 2 і 3 бачили кози в обох загінках але кози нам сказали нетрогати, а можна тільки диків, або одинаків або молодих цьогорішніх, недай Бог льоху, тому що пройшов період гону. А тут вже майже 13.00 і один із моїх товаришів каже война войною а обід по розкладу, звісно ж було у нас було пару капель «молока від скаженої корови», налили ми трішки і дідови (єгерю, це мені так показалось, бо дуже вже він був поношений, а як почали ходити, то за ним ніхто не міг встигнути) який нас супроводжував і давай байки розказувати, згодом я відвожу я того єгеря у бік і кажу може давай ми тобі трішки матеріально поможемо а ти нас поведеш куда треба, єгер відразу каже а ви немогли так відразу сказати(і десь через півгодини прийшли 4 загонщики). А сам веде нас на кукурудзу, поле з якою посіяне між лісами, розклав нас на номера а сам із загонщиками пішов гнати (взявши із собою мого Дреда та 2 Лайок також наших), нас на номерах залишилось троє, і от у першій же загінці на мого товариша вискочили 3 підсвинки, оскільки між кукурудзою та густим тереном було лише 4 метри, а мчали вони на шаленій швидкості, то йому вдалось добути тільки одну молоденьку льошку, яка довго не мучилась, пряме попадання у шию із кулі Рубейкіна на виліт після чого вона не пройшла і метрів 15. А мій Дред пішов за іншими, між загоничами та номерами вправо по напрямку до нас вийшли ще 5 штук за якими він і пішов (прийшов аж через 1,5 години).
На фото молода льоха а також Джуля (наша Лайка), доречі поки льоха лежала і загоничі хотіли витягти її із терену то Джуля їх мало не покусала, нехотіла нікого підпустити. Прийшлось нам лізти і витягувати, а коли тягли вона тільки і мішала все прихватувала дика оскільки це її 1-й настільки близький контак на відміну від Сунара, який на мертву дичину вже не звертає увагу, а от коли же живе то він зовсім дурний робиться, кидається і починає рвати.

Ось так і закінчилось у нас полювання на цих вихідних.
Останнє редагування: 17/01/2012 09:04 від Ігор Хмельниччина.
За пост подякували: WAWA, LСергій, Slavko, Slavamaz, віктор лаврук, Vitallik, Ben, MIchal

Re: Звіти з Хмельниччини 16/01/2012 20:38 #66123

Молодці хлопці!!! З полем!!!
Але деякі деталі все ж таки треба пропускати, різні люди читають!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3152
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Останнє редагування: 16/01/2012 20:40 від LСергій.

Re: Звіти з Хмельниччини 16/01/2012 20:39 #66124

З полем!
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4164
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Звіти з Хмельниччини 17/01/2012 07:36 #66168

LСергій написав:

Але деякі деталі все ж таки треба пропускати, різні люди читають!!!

Те саме хотів сказати. Не серйозно так вести себе.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2905
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: Звіти з Хмельниччини 17/01/2012 07:47 #66170

За пост подякував випадково..
Читай ПП..
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6198
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Звіти з Хмельниччини 17/01/2012 09:34 #66180

А разве загонная охота на кабана не закончилась ещё в прошлом году.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
  • Постів: 570
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 1.25 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення