Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Звіти з Хмельниччини

Re: Звіти з Хмельниччини 09/12/2015 22:23 #118650

Волинь ніяк не полює... Я свою ЕГ загубив за тиждень до відкриття. З норним тільки раз виходив. В минулу неділю вийшов з манком - ноль. З гончаками виїжджали 22 листопада(дві вижловки РРГ нашого форумчанина Кольки Волинь і одна "пенсіонерка" ЕГ Надюка Ігора), ішов дощ, собаки майже не працювали. От тільки й радості, що тут на форумі подивлюсь, як люди полюють...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615

Re: Звіти з Хмельниччини 09/12/2015 22:58 #118652

Не засмучуйтесь , вижловку знайдете , полювання буде , все буде добре .
За пост подякували: Хімік

Re: Звіти з Хмельниччини 16/12/2015 14:14 #118855

В районі магазину "Шмайсер" протягом 5 хв спостерігав за вижлецем Російської гончої. Собака з біло-оранжевим ошийником. На вигляд 5-7років (можливо трохи помиляюсь). Прибіг від кінотеатру "Планета", і побіг в сторону магазину "Омега". На вигляд собака загубився не дуже давно, бо ще не дуже вихуд, але має дуже стомлений вигляд.

Можливо ця інформація дасть стимул власнику не припиняти пошуки собаки.
  • RaZoR
  • Поза форумом
  • Ловчий
  • Постів: 75

Re: Звіти з Хмельниччини 16/12/2015 17:35 #118859

Я також напишу про полювання 12.12.2015 р.
Отже, після усіх ранкових зборів, я взяв свого РГ Заграя на повідок (на дворі був морозець -2, отож все підмерзло, погода супер) та попрямував на зустріч із товаришами з якими полював у той день, було нас 3 мисливці та 2 помічники РГ. Пройшовши сад біля села нами та нашими помічниками нічого піднято не було, ми вирішили йти на очерет біля ставків, наша дорога пролягала повз ліс, йдемо ми і я бачу як мій Заграй дуже сильно закрутив хвостом, кажу хлопцям, щось є, він прямою наводкою до лісу, через хвилини 3-5 чую як заспіває, та щей так наче на хвоста хтось став, я зрозумів що то були косулі, і дійсно через хвилин десять ми побачили як він їх переганяв (було десь 5-6 штук) через поле між лісками, далі напевне цап взяв усю увагу на себе, тому що на наступному кругу йшов тільки один він, і то такий величезний, як олень. Поки чекали мого помічника вирішили взяти трави та нвеличку посадочку окації, пройшовши одну сторону знову нічого не було, але от коли ми перейшли на іншу сторони посадки, РГ мого товариша закрутив на місці і згодом підняв вухатого, і прогнав його 2-3 хвилини і повернув на круг у наш бік, але іншої сторони посадки, там де ми вже пройшли, і товариш який був без собаки швиденько перебіг на іншу сторону і здійснив влучний постріл. Зібравшись до купи то обсудивши здобич, заєць був не досить великий, середніх розмірів, після чого вирішуємо куди далі йти, а до того часу на постріл прийшов мій Заграй. Так як вже сонце трохи піднялось і на дворі потеплішало і під ногами розкисло вирішуємо йти по посадках біля залізної дороги, там також є зарослі долини. Пройшовши ще декілька кілометрів та взявши 1-ну посадку димимось на годинник, а вже за 12-ту годину, ну все привал та обід, кинули як то кажуть по чарці за небіжчика вирішуємо йти далі, за наступною посадкою підходячи до очерету бачу мій РГ знову закрутив хвостом і шмиг в очерет, за декілька секунд розпочалась робота, покрутивши руду вигнав її на чисте поле та погнав у наступну посадку, так як я був найближче до залізної дороги вирішую перебігти на іншу сторону, тому що розумію що пожене на круг, так як нори знаходяться позаду нас, і десь після 20-25 хвилин гону я погуч що собака жене на мене, я бігом зпустився у рівець і приготувався, чую все ближче і ближче, вже ніби і Заграй зовсім близько а рудої немає, аж бачу від мене десь у метрах десяти вона йде на мене, я зкидаю рушницю, в цей час вона мене помічає і хоче пройти лівіше, але відстань вже була така, що після першого пострілу вона вже нікуди не поспішала, хлопці прийшли до мене і товариш запитав мене чи я буду шкіру скидати, я відповів що ні, то він взяв лисицю і потім сказав що тут немає чого знімати, тому що постріл був майже в притул (стріляв із 4/0). Аж тут звідки не візьми насунули дощові хмари і розпочався невеликий дощ, кажу хлопцям як каже мій дід "слота шарги тне боїться" і йдемо далі, але ще побродивши 1-1,5 вирішуємо не мняти болото тай не мучити себе та своїх улюбденців та йдемо до найближчого села де нас мав забрати наш товариш.
От так і пройшов у мене один день полювання.
За пост подякували: Хімік, hanter39, Гранітний

Re: Звіти з Хмельниччини 16/12/2015 17:50 #118861

RaZoR написав:
В районі магазину "Шмайсер" протягом 5 хв спостерігав за вижлецем Російської гончої. Собака з біло-оранжевим ошийником. На вигляд 5-7років (можливо трохи помиляюсь). Прибіг від кінотеатру "Планета", і побіг в сторону магазину "Омега". На вигляд собака загубився не дуже давно, бо ще не дуже вихуд, але має дуже стомлений вигляд.

Можливо ця інформація дасть стимул власнику не припиняти пошуки собаки.

Можливо краще було б перекинути цей пост в тему про розшук собак. Або ще краще - створити окрему тему, на зразок " Помічено загубленого РГ в місті такому-то..." Так воно буде більш помітно. Якщо не власник на форумі помітить, то може якісь його знайомі, які сюди заходять.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 16/12/2015 17:51 від Хімік.

Re: Звіти з Хмельниччини 21/12/2015 23:18 #118976

Субота. Полювали удвох з батьком + укг Буян. Вижлець в полазі. Помічаю в травах, як з-за кретовиння привстав русак, поглядом зловив рух вижлеця і присів ще більше "влізаючи" в землю. Та коли відстань між русаком, мною і вижлицем з іншої сторони скоротилася, нерви в зайця виявилися погані - зірвався. Я був готовий до пострілу...
CAM01319.jpg

Далі брали трави, та все без толку...лише промокли... зайшли в ріллю, та через 10 кроків вирішили, що то марна затія, так ноги встрагають. Закругляємся, через поле зібраної кукурудзи вертаємося додому. Буян все ще в полазі. І тут картина маслом. Зупинився проти вітру. Втягнув повітря, і по прямій. І аж пролетівши понад 100 м підняв на крило куріпок... Думаю, це говорить про непогане чуття..
(на жаль, не переслідував їх з голосом, і не зробив повторного підйому після сідання їх за 400 м. 6 місячний укг Айдар куди азартніше та краще працює по цьому виду дичини).
Неділя. Знову удвох з батьком. В поммічниках укг Айдар та ег Азов. Маленькі очеретки та трави не дали результату - пусто. Переїхали на ліс. Там укг Айдар побудив русачка. Я вистрілити не успів в хащах...3-4 хв гону...малий ще, мозгів мало, гнати довше не можем поки...
ПОбродили, та повернулися додому...
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!

Re: Звіти з Хмельниччини 01/01/2016 09:49 #119265

Привіт всім !!!
Хочу розповісти про недільне полювання 27.12.2015 .
З вечора обдзвонив друзів . Всі відмовилися від полювання по різних причинах . Думаю : ,, пополюю індивідуально , з собачками . Але не так сталося , як гадалося .
В неділю зранку дзвонить брат і каже ,, Мужики ми чи хто ? Пішли на полювання ! ,, . Ну , мене довго вмовляти не треба , рушницю на плечі , патронташ на пояс , собак на поводки і вперед . Зустрілися з Сергієм біля водокачки . З нами полювало 4 помічники : мій ЕГ Буран і Яг Альфа , брата РРГ Алтай і ЕГ Джена .
Взяли чотири лужки порозші очеретом і травою . Навіть хвоста не бачили .
Потім перейшли на луг , який заріс сухостоямиі очеретом-осокою . Пройшли може кілометр , аж тут наші ЕГ закрутили своїми ,, вертальотами ,, і почали активно принюхуватися . Мій Буран ступає крок і в нього з-під носа зривається чотири куріпки . Беру крайню на планку , постріл , є ! Розмочили сьогоднішній день . Підходжу до брата . Ділюсь враженнями . Розходимося . Відходжу метрів на 40 і чую позаду постріли із МР-153 брата . І бачу як лис побіг по ріллі . Лисяра все проспав . Ходили , гопали , стріляли , а проснувся він тільки тоді коли до ноьго підійшли впритул . Загалом , лис живий , але сивий .
Далі пройшли посадку , де нічого не було . Очерет також був пустий .Прийшли до роздоріжжя , взяли собак на поводки і розійшлися по домах . Я пішов через поле .
Вітер свистів в стволах . Я наспівував мотивчик веселої пісеньки . Собаки весело трусили попереду . Ми поверталися додому з трофеєм . Відмінний мисливський день .

1234567890.jpg
Останнє редагування: 01/01/2016 09:59 від механізований.
За пост подякували: Рома2323, Хімік, hanter39, Гранітний

Re: Звіти з Хмельниччини 17/01/2016 21:34 #119474

Полювали сьогодні в традиційній компанії: тато, я і два малих укг Айдар і ег Азов.
Добре що найшли заяче ельдорадо уже як другу неділю... а так би і не знаю куди ходили..
Спочатку Айдар став на нічний слід кабасика. Мовчки його крутив, крутив. І так зацікавився слідом. що не помітив як опинився на краю криги річки, яку переплив кабан і пішов на дальній кордон. То мій Айдар трісь на кризі і шубовсь, аж нирнув. Сам зумів вилізти, витерся в білісінькому сніжку, покрився сусульками, але далі пішов в полаз. Ходим, ходим... голову ламаєм де ті зайці. Бо сліда стільки, що на дорогах вони бігали по 400 гектарному лісі певно строєм, а по лісі зполосили кожні 10 м...а в крепких місця є такі тропи, що просто капєць... от що значить нема фарщиків і браків обмаль...
Відійшов від теми. То йдемо ми собі по лісі. Тато каже, я переїду машиною під один там зруб, а я собі туди піду, може нажену щось... Ото розійшлися. За спиною чую залився Айдар. Поворот, рушниця вже готова до вистрілу... бачу тікає русак, на хвості Айдар. Полилася пісня. Ану думаю піду подивлюся, де той вухань лежав. І що б ви думали, під дубом в 10 м де я вже тількищо пройшов...ото витримка...
І так поки Айдар ганяє, чую зі сторони тата дуплет. Думав, що русак так бистро дойшов до нього гонний, бо гін ще йде. Дзвінок - лежав під кущем коло машини за 30 м (ми і собаки там були сьогодні двічі)... то тато прямою наводкою на нього...русак зривається і між кущами і молодими йолочками навтьоки... непопав тато...
Вже пройшло 10 хв гону...стих кг. Прибігає до мене напряму. Перевірив мене чи я є, знов побіг в ту сторону де сколовся. Ще пару раз збрехнув і прибіг...
Йдем далі. Від слідів і далі рябіє в очах, але без підйому.. Виходжу на карєри. Там і тато вже машиною чекає. Заходим. Айдар знову пісню дав. Бачу мельк,мельк лис тікає і пропав. Підхожу - нора. Ех, і де вона там взялася. Лис точно був би наш вже... є два виходи з карєру, на яких ми зайняли позиції...комусь би вибіг в руки...
Переїжджаєм на очерети. Я з собаками трусити, тато переміщається впереді нас. А вдруг...але голяк...
Їдем знову на лози під ліс. В лозах протікає невеличка річечка, потічок. Замерзла, але мене не витримує крига. Тому йду, драпаюся завалами, деколи і падаю...собакам добре, шниряють собі. Батько поки вирішує сісти в машину і стати на дальній позиції. І не проходить 1 хв, я саме закинув ногу і пробую перелізти один з завалів, як Айдар під кущем витурює з заливом русака. Русак через річку, Айдар за ним - і з розгону бульк...теж крига не витримала. Знову виліз...але я його підловив і відвів в сторону...бо він рвався далі гнати... але ще втопиться...
А той заєць петлянув і вискакує прямо перед машиною татові... не вспів він доїхати до номера...
Уже тато зайняв повну бойову готовність, ми далі намагаємося продиратися завалами... Ще зостається метрів 100 до кінця, бачу махає тато рукою, щоб заходив в траву між мною і ним. Я по знаках зрозумів, що забігло щось туди шумове. Голова на 360 градусів, собаки чешуть... рушниця готова до пострілів... Адар заливається...помелькало між травою і вербами і через кригу в поле...побіг русак...ех...
На годинник - 14 година вже... собак в багажник, і на вольєри... бо ще тре повимивати їх...та і справи... гарно сьогодні душу відвели...
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!
Останнє редагування: 17/01/2016 21:34 від hanter39.

Re: Звіти з Хмельниччини 25/01/2016 23:47 #119672

Їздив на дальній кордон...
Знову неперевершені роботи пари кг Шайтан та Шельма по дику! Смичок реально двічі тримав сікача коло 250 кг двічі по 5-7 хв... я як того кабасика побачив, руки затраслися (в прямому смислі)...
Айдар не привик гонити з кимось, то не звертав увагу на роботу чужих собак. Шукав собі зайців та лисів, яких успішно підіймав та гонив...(зробив собі такий висновок, що люди, котрі спеціалізуються полювати з кг лише копито, то в разі роботи їх кг по пушнині - то лише мішає полюванню),
Далі Айдар теж викинув коника, і підняв двох сікачв під 200 кг... гонив коло 15 хв, це те, що я чув, далі ще 15 хв чекали, а потім я ще 15 хв шукав Айдара...бо напівдорозі назад вирішив сісти під будою лісорубів і повити гукаючи мене. Голос я б не сказав, що дуже сильний, але доносчивий і музикальний (двоїстий).
Потім і з козочкою познайомився...але гін був маруватий, мабуть слід був не гарячий... та і взагалі маєм таку "ганч" - давати голос в добір по не сильно старих слідах. Надіюся з віком пропаде це.
А так я Айдаром, враховуючи його вік - 7 міс., дуже задоволений! ттт

1_2016-01-25.jpg
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!
Останнє редагування: 25/01/2016 23:48 від hanter39.
За пост подякували: Хімік, Myron, Клен, Панас, Гранітний

Re: Звіти з Хмельниччини 26/01/2016 16:05 #119679

Вітаю Роман з гарно проведеним часом
ПС Звідки ви таких великих кабанів берете В нашій місцевості кабан 120-150 кг то удача
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2859

Re: Звіти з Хмельниччини 26/01/2016 18:31 #119680

В моїй місцевості їх взагалі нема... того і їздимо на дальній кордон, де кабан трохи є, + попадаються такі екземпляри навіть... хоча і на дальньому кордоні в основному більшість має масу 60-90 кг.
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!
Останнє редагування: 26/01/2016 18:31 від hanter39.
За пост подякували: Ігор Хмельниччина

Re: Звіти з Хмельниччини 27/01/2016 01:13 #119689

Привіт усім. Ромчик таки правий, тоді коли вони полювали і там де полювали, то за 1 день перед тим перейшло 2 стада свиней, і серед них були досить великі дики. Це ввечері пятниці бачив мій двоюрідний брат, який казав так, що ніби камази перебігали, а він їхав на 131 Зілові.

Re: Звіти з Хмельниччини 31/01/2016 18:27 #119754

Закриття сезону 2016.
Небо затягнуте хмарами, мряка. Усе "розвезло" так, що не те, що в поля, в травах нога встрагає у землю.
Компанія: Тато, я і укг Айдар.
Заїхали на вольєр, забираєм карпатчика. Він зрозгону заскакує в багажник девятки (тільки ляду вспій підняти, бо буде "перельот" на задні сидіння. Вирушаєм на лозняки, що межують з очеретками/осокою та високими травами. Півтори години пошуку звіра не дають результату...
По "конях" і перїжджаєм на ліс. Розділяємся, я з Айдаром середино, тато весь час тримається вище по горизонту і трішки впереді, так сказати - на перхваті. Пять хвилин, побудив Айдар русачка. На жаль, він пішов саме чомусь в долинку, перстрибнув струмок та побіг на сосновий ліс. 5 хв гону, карпатець знову продовжує пошуки звіра. Я вирішую помогти, покрикую "гоп-гоп". Знов пішли заливи. По чому не бачив, гону 4 хв і як обірвало...
Зходимся. Міняєм тактику, я йду з кг окраїною лісу, що межує з городами, тато серединою, лісовою дорогою. Не вспіваєм розійтися і на 100 м, Айдар впереді піднімає русака. Заливається в зрячку. Я вистрілити не можу, бо по курсу бігу звіра - тато. Вспіваю крикнути "Пильнуй". Русак вилітає в ноги татові і робить різкий стрибок вліво. Весь зарад попадає в місце стрибка, але ніяк не в косого. Знову постріл, попадали гіляки, а русачок через ліс, через струмок та на сосняк помчав собі живий та здоровий...5 хв гону, далі в полазі...
Берем молодий ліс, трави, все пусто...
Доходим до того соснячка, куди бігли зайці. На окраїні, під молодою сосонкою знову побудив Айдарко русака, поза зоною пострілу. Той в ріллю. І цей гон мені сподобався. Без перемовчок, заливами з частою віддачею коло 7 хв. Далі 10 хв очікування і йдем на старі сони в повному складі. Розходимся...тато знову трішки попереду, затримуючись тільки на поперечних дорогах, на так званих своєрідних номерах. Я йду погопую... Чую заголосив, але так грубо, та ще і на одному місці...Ну невже кабана обгавкує...в цьому лісі їх останні років 30 не було і сліду...Скрадаюся. Гон то трішки зміститься, і знову на одному місці...Серце калатає...Вглядаюся в гілля...І що б ви думали - сову обгавкуєм. Вона то відлетить на інше дерево, і знов сяде. А Айдарко голосить...Підходжу, кажу "ФУ!", та забираю...Ліс закінчився. На дорозі стоїть машина...Починається сильний дощ.
Ну що ж, зайчики та лисички, ви пережили цей сезон...Плодіться, набирайтесь розуму, живіть в мирі та спокої до наступного сезону!
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!
За пост подякували: Рома2323, Хімік, Степанович, Панас, AndriyM, Ромко

Re: Звіти з Хмельниччини 31/01/2016 19:29 #119756

Цікавий звіт. Легко і приємно читається. Дякую!
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Звіти з Хмельниччини 04/04/2016 09:06 #120878

Мали трудоучасть... придбали з татом 500 саджанців сосни,

CAM014321.jpg

знову висаджували (допомагало садити ще 7 чоловік з колективу нашого мисливців)... тата не покидає мрія посадити ліс.
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!
За пост подякували: Slavamaz, Степанович, Гранітний, Дімич

Re: Звіти з Хмельниччини 04/04/2016 09:20 #120880

Головне, що мрія є!
Все обов"язково вийде
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6250
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77; Weatherby V .223rem

Re: Звіти з Хмельниччини 04/04/2016 13:38 #120881

Як що можна озвучити то у мене є запитання : скільки коштує аби купити цих 500 саженців сосни для посадки ?
  • Олесь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1043
Лиш Той є гідним, при якому Світ стає кращим !

Re: Звіти з Хмельниччини 04/04/2016 14:00 #120882

Олесь,відповів в ПП.
Славо, та йдемо до здійснення тої мрії вже 3 роки - весною і осінню постійно садимо... Але досить малий відсоток прийняття дерев. Хвойних однорічок коло 25%. Дворічок коло 15 %, насінин, взагалі коло 2%. Листяні приймаються коло 35-40%.
+ деколи на посаджене заженуть корів пасти...а деколи і підгорить, хоча стоять аншлаги, що посадженно ліс, не палити!
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!
За пост подякували: Гранітний

Re: Звіти з Хмельниччини 07/04/2016 19:28 #120911

Сьогодні засівав вирубку насінням сосни.ПАЛЬЧИКАМИ!
Ідея прийшла до нас рік тому,бо...
ліс вирубують нещадно;
висаджувати-не-висаджують;
хвойні у нашому регіоні - рідкість.
Прочитав у I-net,що перед висівкою хвойних насіння витримують у холодильнику від двох тижнів до шести місяців.Якраз сьогодні два тижні зійшло.
Вважаю,що сіянець - найкращий варіант,щоправда,у моєму випадку посіви не постраждають від скота і подальших вирубок,бо рубати вже нема що.
При висадці саджанця важливо дотримуватися тих сторін світу при яких він вилупився на світ,тобто,яким боком до,наприклад,півночі він народився - таким боком він і пересаджується в угіддя.
Далі,сосна не є привабливою,щоб зрізати її для Нового Року,по крайній мірі,у нас.
При міграції кабана, в наших умовах, у хвойних насадженнях біля солонців,біля розсипаної кукурудзи та висадженого топінамбура він затримається ... ну на день-два довше,а то й на вихідні залишиться.
  • Гранітний
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 418
В нашем смехе,и в наших слезах,и в пульсации вен...
Останнє редагування: 07/04/2016 19:30 від Гранітний. Причина: пропущена буква

Re: Звіти з Хмельниччини 08/04/2016 20:57 #120921

У нас от сескен свмоскек нет спасу. Бывает было поле,пару тройку лет и такие чигири,и рачки не пролезть.
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2181
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.69 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення