Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон

Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 30/11/2013 21:08 #105933

Переглянув жахливі кадри з Майдану. Маленький гурт втомлених та вже напівсонних хлопят з дівчатами розганять.....МУСОРА (після цього, вони для мене навідь не менти).В повній бойовій викладці "слуги народу" калічать небайдужих співвітчизників.

Паскудство!!!

Після ТАКОГО, дороги назад вже немає - ці паскуди перейшли Рубікон. Пролили кров невинних мирних своїх громадян. Їм немає виправдання. На смітник...
  • Palanok
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 290

Re: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 30/11/2013 21:15 #105934

Ще інтернетом гуляють сюжети з вуличних камер відеоспостереження - беззахисних людей добивають за 2-3 квартали від Майдану. Кілька озброєних виродків дубасять ОДНОГО хлопчину, а на другому роліку, б'ють вже ЛЕЖАЧОГО хлопця....

Останнім часом, ЧОМУСЬ жилося із внутрішнім переконанням, що у нас до крові не дійде.....як не як в Європу крокуємо(хай важко, нехотя, із диким запізненням...). Рано розслабилися - все тільки ПОЧИНАЄТЬСЯ!
  • Palanok
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Re: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 30/11/2013 21:23 #105935

Склалася очевидна, класична революційна ситуація - Верхи не можуть, низи - не хочуть (ой, як не хочуть)!!!

Скористатися б з розумом із ситуації, та зрушити корабель УКРАЇНА нарешті з приколу. Без того вже надто багато часу втрачено, та людських доль покалічено.....
  • Palanok
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Re: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 30/11/2013 22:07 #105937

Янушеску вирішив показати зуби, щоб дехто добре подумав перед тим як з ними зв'язуватися...
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 958
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"

Re: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 30/11/2013 22:15 #105938

Хоча в нього у родині і є свій стоматолог, я б на його місці щелепою не ризикував.....можна втратити набагато більше за зуби! З ним все ясно...

Мене більше дивує і обурює наскільки "старанно та добросовісно" виконували сою "роботу" наші героїчні беркутівці - падлюки Це ж на наші гроші, на наші податки оці виродки нас же і покалічать....
  • Palanok
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Re: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 30/11/2013 22:27 #105939

а мене нічого не дивує... хіба Вам невідомо який процент довіри до міліції у населення? У поліцейській державі такі речі звична практика.
Я от на днях балакав зі знайомою з Іспанії про це все, вона каже: ви тут сидите, грієтеся коло бочок на майдані, а іспанці в такій ситуації вже б тими бочками давно закидали владу...".
Реальність є такою, що завдяки столітній "селекції" наш народ думає як би вижити (індивідуально), а не про спільне добро. Всіх хто висовувався одразу стинали як колоски...
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 958
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"
За пост подякували: Хімік, Slavko

Re: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 01/12/2013 00:52 #105940

По темі.Фото з сусіднього форуму

photo_43104.jpg
  • Юра 28
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1292

Re: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 01/12/2013 03:18 #105941

getImage_2013-12-01.jpg

Вкладення C:\fakepath\getImage (3).jpg - не знайдено

getImage2.jpg

getImage1.jpg
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Полювання без собаки , як весілля без музики.
  • Постів: 2183
ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.
За пост подякували: Максборода

Re: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 01/12/2013 17:11 #105949

Хочу поїхати в Київ на майдан, на банкову. Хтось може допомогти отримати посвідчення кореспондента?
  • Максборода
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1028

Re: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 01/12/2013 17:36 #105951

Не допоможе тобі,Макс,то посвідчення."БЕРКУТ" читати не вміє.О 16.45 повернувся з Майдану , все було тихо-мирно. О 16.50 читаю сайт Укр.Правди вісті з Банкової ..."руки вивернули,посвідчення журналіста вирвали"(дослівно не пам'ятаю),а то може й по ребрам пройшлися...
  • Гранітний
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 416
В нашем смехе,и в наших слезах,и в пульсации вен...

Re: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 01/12/2013 20:34 #105964

Оно то можно ездить, но только что толку???Убрать одного бандита на смену троим?
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2181
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с
За пост подякували: Hunter.ua

Re: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 01/12/2013 20:46 #105965

самое интересное то что мы все тут розсуждаем а не знаем и 50% реальной картины, потому что это все никто не выдаст нам. Лично мне очень интересная ситуация с одной стороны у власти вроде не на скоко тупые что розогнать всех беркутом, но с другой стороны кроме них вроде никто указание беркуту дать не мог. Ну и опозиционные лидеры о этом знали так как перед этим вывезли практически всю свою апаратуру.
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 01/12/2013 20:52 #105966

Шановний Роман доречі з Іменинами,ці троє навідміну від одного,немають ніодної ходки це перше,друге люди стоять за своє майбутне я більш переконаний,третє їти треба хоча б нам мисливцям може в майбутьньому і навчимось європейської культури полювань,мисливствознавства....З повагою ще раз з іменинами.
П.С По стану здоровля не маю можливості поїхати може і завтра поїду.Успіхів,Слава тим хто на майдані.
  • Юра 28
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1292
Останнє редагування: 01/12/2013 20:55 від Юра 28.
За пост подякували: Гранітний

Re: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 01/12/2013 20:56 #105967

я думаю тем троим и сейчас живется не плохо, а если плохо то пусть и мне так фигово будет. Самое плохое то что все они первым делом переживают за себя, а не за нас с вами
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 01/12/2013 21:13 #105968

Юра 28 написав:
Шановний Роман доречі з Іменинами,ці троє навідміну від одного,немають ніодної ходки це перше,друге люди стоять за своє майбутне я більш переконаний,третє їти треба хоча б нам мисливцям може в майбутьньому і навчимось європейської культури полювань,мисливствознавства....З повагою ще раз з іменинами.
П.С По стану здоровля не маю можливості поїхати може і завтра поїду.Успіхів,Слава тим хто на майдані.

Юра,спасибо за поздравления.Я готов там стоять сутками,но только не за этих троих,нужен нормальный лидер. И я вообше не понимаю,как они примазались к митингам. Там всё началось с одного, а теперь уже и эти орут сбрасываем власть,импичмент и они у власти....А пусть спросят,кто хочет их видеть в той власти.Особенно страшен Тягнибок,он же не нормальный.Да и еропе я так понимаю мы не сильно нужны,как и кацапам.ИМХО!!!
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2181
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с
За пост подякували: aber

Re: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 01/12/2013 21:33 #105969

Hunter.ua написав:
я думаю тем троим и сейчас живется не плохо, а если плохо то пусть и мне так фигово будет. Самое плохое то что все они первым делом переживают за себя, а не за нас с вами

Дорогий мій, яка різниця як тепер "їм" живеться ? Чи вам зразу полегшало, наприклад був би Яценюк - бомжем, з чернівецького ринку а Кличко - анаболічним вишибалою з відбитими мізками в київських нічних клубах. Я вже мовчу про Тягнибока - лікаря-стоматолога (а значить анонімного наркозалежного) ???

Вони - конкретна опозиція існуючый владі, і це головне!!!А владі (ЛЮБІЙ)повинно житисчя НЕКОМФОРТНО, щоб не зажиралася !!! Інакше деградує!

Так склалася доля, що я був учасником і Першої революції в Києві в 90- му(на граніті) і до Майдану 2004- го приклав руку.
Я 100 років знаю Ющенка, бо вже 19-й рік працюю в банківській сфері. І прекрасно знав, що цей засранець - нікчемний, безхарактерний та слабодухий тип. Але на Майдані в 2004- му я що сили волав "Ю-ЩЕН-КО!". бо на той момент він був ЄДИНОЮ альтернативою царю- Леоніду ІІ.

Схожа ситуація склалася і зараз, з тим лише уточненням, що влада ще більш безпардонна, нагла і жорстока.....
  • Palanok
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
За пост подякували: Юра 28, Гранітний

Re: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 01/12/2013 21:36 #105970

Влада, режим -це НЕ ВИРОК!!!! Це річ, яка змінюється НАРОДНИМ волевиявленням...
  • Palanok
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
За пост подякували: Юра 28

Re: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 01/12/2013 21:46 #105972

І на останок, стосовно НЕКОМФОРТНОСТІ влади....

Колись В 1970 -х, за часів розквіту репресивного апарату ВІЧНОГО (як тоді здавалося) СССР, слідчий КДБ допитував Вячеслава Чорновола. За час тривалих допитів, розмов та і простого неформального спілкування, слідчий запитав - " Ну допустимо фантастичний варіант - ваша Україна здобула незалежність - ким себе в ній Ви бачите, Президентом, Премєр- міністром.. ?"
На що Вячеслав Максимович не задумуючись (як завжди ) відповів - "Редактором ОПОЗИЦІЙНОЇ газети"

Для мене це приклад на все життя. Вчіться і запамятайта -ЛЮБА!!!! влада, повинна жити не комфортно, бути підконтрольна громадським організаціям, та підзвітня своїм громадянам!
  • Palanok
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
Останнє редагування: 01/12/2013 21:52 від Palanok.
За пост подякували: Максборода, Гранітний

Re: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 01/12/2013 22:00 #105973

Історія любить повтоюватись! Рівно девять років назад так само мали зносити наметове містечко. Саме смішне , що виконавцями волі мав бути той самий кримський беркут.Три години підряд ми спілкувались на нижньому рубежі наметового містечка з керівниками підрозділу , які спостерігали за ситуацією в таборі. Тоді переміг здоровий глузд. Зараз на превеликий жаль вони зганьбили себе. Та я не відкидаю думки , що призначенці могли бути імпортними.
Друже Паланок ми повинні бути знайомими. Стосовно влади , то вона повинна постійно памятати, Держава- це ми народ, а не вони мандатчики.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Бійня на майдані - Влада перейшла Рубікон 01/12/2013 22:02 #105974

но хочу сказать что и в опозиции быть самый простой выбор. А что надо токо кретиковать власть.
По поводу того полегчало бы мне или нет. Моя фраза была написана в ответ что те трое борятся за свое будущее.
А я не поддерживаю ни одних ни других, а Кучма какой плохой небыл но наше село хоть немного цивилизации себе сделало за время его правления за свои деньги, а сейчас практически зубы на полкы ложат
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.72 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення