Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Обираючи...НОВУ владу

Re: Обираючи...НОВУ владу 29/09/2015 18:44 #117558

А що тут думати?
На цих виборах буде дуже доречна всім відома фраза - голосуй не голосуй, все одно получиш .!@№.
У одному знайомому мені селі, бувший Голова вже використав всі можливі строки, тому тепер не балотується. Натомість балотується його дочка, його зам і підконтрольний йому циганський барон.. Головне в цій ситуації зробити правильний вибір..
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6159
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Обираючи...НОВУ владу 29/09/2015 19:05 #117559

А що, в селі нема розумних людей? Мають те , що хочуть мати... Нехай хоч того барона спробують, щоб щось змінити. Бо тре мінєти...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4133
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Обираючи...НОВУ владу 29/09/2015 19:49 #117560

Що змінити????

підконтрольний йому циганський барон.."

І так в нас аж до президента , змінилися лише обличчя.
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 2846
Останнє редагування: 29/09/2015 19:51 від Myron.

Re: Обираючи...НОВУ владу 29/09/2015 19:58 #117561

А чому нікого іншого не висунули? Бо або байдуже (і так все влаштовує), або бояться феодала... "Рабів до раю не пускають." Зрештою не я їм суддя. Але кожен народ має ту владу, яку заслуговує. У нас відсоток освічених та небайдужих очевидно ще не набрав критичної маси... Або й справді доведеться чекати 40 років, щоб рабський дух вивітрився, особливо в селах..
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
За пост подякували: aber

Re: Гумор 24/10/2015 09:07 #117929

Отакі вибори:

12184269_913289608752686_3954341406935849653_o.jpg

12185573_913289875419326_5992604398304039017_o.jpg

А ото було би файно:

12028823_913289548752692_7753386888147647050_o.jpg
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
За пост подякували: Віталій74, Панас, Коля 210782

Re: Обираючи...НОВУ владу 24/10/2015 09:07 #117930

Вчора по місцевому радіо кандидати різні виступали і так файно, ну так файно говорили, що мало сльозу не вибили... Але чомусь пригадалась карикатура, де в ресторані дівчина говорить до хлопця: "Ой, ви такі гарні речі говорите про мене, такі компліменти... Напевно трахатись сильно хочеться..." Ну і кілька картинок на тему виборів: www.huntingukraine.com/index.php?option=...mp;Itemid=209#117929
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Гумор 25/10/2015 06:08 #117933

Шановне товариство,а чому б нам добре не подумати і ме висунути одну кандидатуру до обласної ради від нашого мисливського згромадження.Напринтувати на А4 фото і біографічні дані кандидата багато б не коштувало, з коротким текстом цілі висунення іменно цієї кандидатури.Розподілити населені пункти між членами Асоціації,по яких і розповсюдити ці А4(біля церов,крамниці,кіоски,клуби,школи,дитсадки і т.д.).Крім цього-маємо свій сайт,який читають багато хто,і, відповідно,інформація розходиться.Аналогічно-в містах.Думаю,було би діло.Але людину,незамазану нігде і ні в чому(партії,випадки і т.д.).Щоб безпрограшно,без єдиного шансу зачіпки для будь-кого.А потім ця людина підставила б плече іншим, вартим уваги,людям.Бодай щось,та й почало б змінюватися..Вода камінь точить.
  • Клен
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 525
За пост подякували: Myron, Федько-халамидник

Re: Гумор 26/10/2015 09:39 #117943

Негоже наше захоплення забруднювати політикою!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3152
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Гумор 26/10/2015 10:31 #117944

Все правильно, проте , на жаль, пізно надумали. Проте маємо час до наступних підготуватись.
не допусти щоб хобі переросло в діагноз

Re: Гумор 26/10/2015 15:21 #117946

Клен написав:
Шановне товариство,а чому б нам добре не подумати і ме висунути одну кандидатуру до обласної ради від нашого мисливського згромадження...
...Але людину,незамазану нігде і ні в чому(партії,випадки і т.д.)

Не знаю чому це обговорюється в темі гумор, бо це в принципі не смішно. Щодо даної пропозиції є декілька але:
1) На даний час закон так виписано, що тільки політичні партії мають право висувати кандидатів до рад районного та обласного значення; отже, незаплямованої не вийде. Або домовлятись з партією або створювати свою.
2) Пам"ятаймо святу істину: "Один в полі не воїн". Щоб цей обранець не робив для мисливської спільноти, один нічого не зробить.Мусить бути команда. Тому якщо йти на вибори, то тільки командою.

П.С. Щодо депутата Верховної Ради України можна подумати... але знову потрібно себе плямувати партією. Але хлопці кажуть без політики. Та слід задуматись, якщо хочемо на щось чи когось впливати, то повинні бути наші хлопці і в політиці і в раді (районній, обласній, Верховній)... лиш не такі, що від одних будуть відбирати угіддя для себе чи інших...
  • becyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 974
За пост подякували: ostt

Re: Гумор 26/10/2015 20:30 #117950

Напевно в гуморі тому, що "тре мінєти..." А якщо серйозно, тре перенести ті пості в тему де обирають владу...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Гумор 27/10/2015 07:05 #117952

Сергію,та не забруднюється наше захоплення політикою.Політики просто-напросто нас так вже всіх забруднили,як ми тільки їм і дозволили це з нами всіма зробити.От і реагуємо.А щодо переносу-це передбачено Правилами форуму.Перепрошую,якщо когось образив ,чи зробив щось недоречно.Просто кілька останніх постів крок за кроком сприяли розвитку такої міні-ситуації чи,скоріше,нашого спільно-індивідуального бачення,і що характерно- навіть в темі "Гумор"..! А все тому, що насущні проблеми нашого життя превалюють,як не крути,над всім іншим.Але,як Федя каже - маємо час підготуватись до наступних.І стою все-таки на тому,що треба над цим помізкувати,зареєструватися партією ( Партія "Асоціація мисливців Huntingukraine")вкінці-кінців,але діяти.Якщо може бути партія любителів пива чи любителів жінок - пєвєц Зібров,то що чи хто може завадити нам ? А те,що вибори будуть в найближчий рік-два,це 100 % ! І нікуди від цього ми не дінемося,хоч би хотіли.Хоча би на прикладі becyk(а).Скажіть, хто з нас мовчки проковтнув би факт,коли б відібрали угіддя,де кожен знас, в основному їздить ? І заразом кожен собі відповічте- а що я би направду зробив,як би діяв( і чи діяв би)-такий собі особистий міні-тест на...От така петрушка..А крім захоплення є ще і наше життя,яке важить більше,ніж захоплення.От і мусимо думати і рухатись.
P.S.Прошу модераторів перенести це дійсно у відповідну тему.І ще.В мене по часу-коли Україна спить - я маю трошки часу сісти за комп'ютер,тому,що різниця-в 9-ть годин.От часом і виходить нестиковка,вибачайте.
  • Клен
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: Федько-халамидник

Re: Обираючи...НОВУ владу 27/10/2015 07:24 #117953

кто что скажет о прошедших выборах? По моим наблюдениям из всех к которым имел отношение по Полтавской области эти самые не честные. Очень большое использование админ ресурса. Та и изменения в системе прохода кандидатов какое то не логичное.
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: Обираючи...НОВУ владу 28/10/2015 11:10 #117968

Клен написав:
...Перепрошую,якщо когось образив ...

Жодних образ!
...І стою все-таки на тому,що треба над цим помізкувати,зареєструватися партією...

Ваше право!
Але спочатку потрібно "помізкувати" і створити хочаб якесь позитивне "спільно-індивідуальне бачення" мисливського руху, бо на сьогодні 99% населення країни вважають нас кровожерними ненаситними бракон"єрами, і мають, нажаль, для цього підстави...

...Якщо може бути партія любителів пива чи любителів жінок - пєвєц Зібров,то що чи хто може завадити нам ?...

Нічого! Але дивись вище...

Пи.Си. Маємо багато депутатів, міністрів і навіть експрезидента, завзятих мисливців, і жоден з них пальцем не поворухнув щоб змінити "спільно-індивідуальне бачення" про мисливство взагалі. То чи варто сподіватися на те що це зможе зробити будь який інший депутат на місцевому рівні сьогодні?
Інша справа громадська організація (наприклад та сама АМУ), яка не залежить від політики та виборів політиків, але може впливати на тих політиків! То може все ж таки розвивати її, а не маратися політичним брудом і витрачати ресурси на вибори?
Моя особиста думка!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3152
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Останнє редагування: 28/10/2015 11:11 від LСергій.

Re: Обираючи...НОВУ владу 28/10/2015 11:36 #117970

LСергій написав:
...Маємо багато депутатів, міністрів і навіть експрезидента, завзятих мисливців, і жоден з них пальцем не поворухнув щоб змінити "спільно-індивідуальне бачення" про мисливство взагалі. То чи варто сподіватися на те що це зможе зробити будь який інший депутат на місцевому рівні сьогодні?...
.
Чиновники, особливо ті "грубші", ніколи у нас не були мисливцями у властивому значенні цього слова, тому нема сенсу від них очікувати позитивної діяльності на користь мисливства. Мені здається що більша проблема в байдужості мисливського загалу, який дозволяє чиновниками від мисливства та керівникам громадських мисливських товариств поводитися так, ніби вони є власниками МГ, а роль рядових членів зведене до сплати внесків і купівлі "сезонок" на дрібну дичину. Є приклади коли низові колективи перебирають ініціативу і не дозволяють районним начальникам УТМРу "господарювати" у своїх угіддях,але у цьому випадку мусить бути якесь "ядро" відповідальних мисливців, які можуть присвятити час і кошти для такої діяльності.
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 956
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"

Re: Обираючи...НОВУ владу 18/11/2015 11:47 #118257

досить цікава інформація про депутатів верховної ради

корисно переглянути хто скільки раз був обраний, як скакав по партіях, як прогулював....

zrada.co.ua
не допусти щоб хобі переросло в діагноз

Re: Обираючи...НОВУ владу 23/11/2015 00:13 #118326

Щось мені підказує, що це аж ніяк не нова влада. 68% Верховної Ради жиди , які ж вони нові?
Раджу Всім не байдужим переглянути для себе пару книжок : Як все починалось і хто склав сіоніські протоколи ; Катехизм єврея в СССР; Сіоністські протоколи. Після прочитання , аж ніяково стає на душі , оце замутили.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Обираючи...НОВУ владу 23/11/2015 02:38 #118328

Нічого дивного - ми " в кінці днів.. ",як каже Св*яте Письмо(хто читає).Але життя продовжується і кінця днів не знає ніхто зі смертних.Тому і треба(мусимо) жити сьогоднішній день,як останній..Зміни йдуть,і з часом їх стає щораз більше,тільки око щоденні ці зміни не дуже вловлює.
Ось що написав В.Ґафт зовсім недавно,хоч він ніякий не поет :

Ґнойник созрел-лишь надави и лопнет
И потечет рекой кровавий ґной
Народ российский разучился мислить
Им делают иньекции останкинской иґлой

Таких подонков не било во власти
Так на земле еще никто не лґал
Он возбуждает низменние страсти
Чтоб русский украинца убивал..

Але ці люди у владних кріслах вже ненадовгоЗ різних боків).Мав нагоду спілкуватися(і допомагати трошки) минулого тижня одному з трьох,котрі прилетіли сюди по допомогу для тих,хто зараз на Сході.Це,якщо не помиляюся,земляк Алексіса,військовий капелан о.Володимир з (наразі) Червонограда,котрого парафія визнана одною з найкращих на Україні,(бо то є насправді Кристинопіль ),котрий з двома своїми побратимами в кількох найбільших містах презентував фільм і фото про те,яке життя є в тих,хто боронить Україну на Сході.І так тут постійно проводимо різні збірки,закупки військової форми(така однотоннозелена,деколи можна бачити хлопців з новин в ній),різне спорядження і т.д.Але масу задоволення люди отримували від спілкування власне з оцими хлопцями.Поки такі є,а вони поміж народу,серед нас родяться,зріють і виконують свою місію через життя,поти буде і український народ.Це без сумніву.А як буде він жити-це вже від нас всіх спільно залежить..
А Протоколи сіону небезпечні для певних верств,бо майже автоматично продукують нових Довбушів,Мазеп,Гонт...І,на мою думку,недаремно прожив свій відрізок часу той,хто дойшов в своєму житті до прочитання * Протоколів..*
  • Клен
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Обираючи...НОВУ владу 17/11/2019 13:27 #126623

"Пора їхати в Польщу". Як російська розвідка сіяла зневіру та валила владу Майдану. Дослідження Стенфорду

"У своїй агресивній кампанії дезінформації проти України (з 2014 року) російський уряд часто використовує суперечливі повідомлення, які, тим не менше, переслідують одну загальну мету: послабити Україну та залишити її під контролем Росії. (Напрошується паралель з діяльністю "Агенції з інтернет досліджень" (інші назви: IRA, "Ольгіно") - ті також створюють декілька конфліктуючих груп, щоб збільшувати протистояння стосовно якогось дражливого питання, наприклад вакцинації, володіння зброєю або прав кольорового населення (у США))."

texty.org.ua/pg/news/devrand/read/97966/...xkdp5_Bg36rggAc2Fy8Q
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Обираючи...НОВУ владу 26/11/2019 12:36 #126630

"Чотири людини керують Україною зараз! Один з них дурник!" - Піонтковський "викрив" радника Зеленського

"Для мене це остання ланка, що стала на всю цю мозаїку зради українського керівництва. Тобто Єрмак – так поводитися з такими ГБшними прийомами, це як Путін приблизно також вербував Буша. Для мене абсолютно очевидно, що Андрій Єрмак – свідомо діючий агент путінського режиму. Ось ці чотири людини – вище українське керівництво: бандит Коломойський, його адвокат Богдан, Єрмак, який втілює інтереси Кремля і, може бути, безневинний дурник або актор, який прекрасно грає таку роль, Зеленський. Ця четвірка підставила Україну"

ukrmedia.top/gy8a9fsllwx6?fbclid=IwAR1Vt...mA0vvtv3E7ROnQ8hhao0
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 1.24 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення