Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Обираючи...НОВУ владу

Re: Обираючи...НОВУ владу 26/11/2019 17:18 #126633

Не факт, що Піонтковський також не агент Кремля. У них же ж як? Чим гірше в Україні, тим їм краще.

Був Порошенко президентом. Одні його поливали гівном, інші - молилися на нього. Далі вибрали того паяца Зеленського. Тепер все навпаки, ролі помінялися. Але ж принцип залишився - одні поливають, інші моляться. І далі в суспільстві немає єдності, неспокій, незодоволення. А північний сусід лиш розгойдує ситуацію. І вкидає різну "аналітику" та "викриття". Але, щоб "порохоботи" повірили, потрібна відповідна людина, "опозиціонер", яка буде рупором.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 1288

Re: Обираючи...НОВУ владу 26/11/2019 20:22 #126634

Так, звичайно. Постом вище я давав посиланн саме на розгойдування ситуації та створення конфліктів рос спецслужбами в Україні. Але те, що в оточенні Зєлі є російські агенти зрозуміло уже і без аналітики. Просто прізвища можуть бути інші...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4134
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: Віталій74

Re: Обираючи...НОВУ владу 27/11/2019 08:07 #126635

А чи був хоч один Президент в Україні без московського оточення?
Дав Бог сусіду, мля!
Не шоб Швейцарію якусь там.. нє.. підаРашу за сусіда, кур--ча
  • Slavamaz
  • На форумі
  • Moderator
  • Постів: 6160
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77
За пост подякували: Степанович

Re: Обираючи...НОВУ владу 27/11/2019 09:24 #126636

Порох, при всіх мінусах, закладав підвалини устоїв держави і розвивав це. Презентація держави на світовому рівні була на набагато вищому рівні. Десь щось корисного для того, щоб держава відбулась і розвивалась робили і інші.
Але ця зелена порость все тільки знищує, у них немає ніякої стратегії розвитку, пріоритетів і т.п., все на самоплив і в упадок, як при янику валили армію, інші силові структури. Пріоритетчики бля - країна в смартфоні.
І ніхто ні перші, ні після них, ні ці не розвивають економіку, промисловість, переробку с/господарської продукції, не борються з корупцією. Викачують надра, їх продажа, купівля імпорту. Маючи тільки дохідну частину від митних (притому сильно урізаних)зборів, податків з фіз.осіб, різних продаж, правда, і трохи імпорту маємо ще, сильно не розгонишся і від цього не зростуть ні з/плати, ні пенсії і не розбудуєшся.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2882
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/
За пост подякували: Віталій74, ОлегП

Re: Обираючи...НОВУ владу 27/11/2019 10:21 #126637

Ясно шо не розвивають..
Жодна влада нічого не розвивала.
Все тільки нищили. Літаки да танки різали, станки на металобрухт, агрофірми нахрін..
Вся різниця між ними - хтось внаглу, а хтось по-тихому..
  • Slavamaz
  • На форумі
  • Moderator

Re: Обираючи...НОВУ владу 27/11/2019 10:36 #126638

Ми, як свідомі громадяни та дорослі люди, повинні зрозуміти, що ймовірність потрапляння у владу та політику порядних, чи хоча б "більш-менш порядних" людей у всьому світі є мізерною. Ще мій прадід сто років тому казав, що політика та курва однією дорогою ходять.

Тому, на мою думку, нам не слід нікого ідеалізувати та очікувати якогось національного геройства від політиків. Але також і не потрібно "вестися на різні вкидання" та паплюжити не задумуючись всіх політиків.

Потрібно аналізувати, що робиться та контролювати політиків і владу. Найкращі тому методи - це прозорість державного, місцевого і т.д. управління та вибори.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1288

Re: Обираючи...НОВУ владу 27/11/2019 10:59 #126639

Верхи не хочуть, низи не можуть. От і вся реальність.
І хрена з два, що ми проконтролюєм.. В тому числі і виборами.
Коли на голову сільради балотується чинний голова, його зам і син, то багато ти наобираєш..
Це я утрірую, але приблизно таке і робиться, коли обирати приходиться між дупою і великою дупою..
  • Slavamaz
  • На форумі
  • Moderator

Re: Обираючи...НОВУ владу 27/11/2019 11:41 #126645

Кістяк нашої влади не президент і депутати, а продажні судді, прокурори, міністри, голови сільських і міських Рад... Доки не буде справидливої судової гілки влади, до тих пір житимо і надалі в системі хаосу. Правда їхніми зусиллями та при допомозі Росії з контрольваного хаосу поступово переходимо до повного хаосу...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4134
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: ivans
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.47 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення