Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Обираючи...НОВУ владу

Re: Обираючи...НОВУ владу 26/11/2019 17:18 #126633

Не факт, що Піонтковський також не агент Кремля. У них же ж як? Чим гірше в Україні, тим їм краще.

Був Порошенко президентом. Одні його поливали гівном, інші - молилися на нього. Далі вибрали того паяца Зеленського. Тепер все навпаки, ролі помінялися. Але ж принцип залишився - одні поливають, інші моляться. І далі в суспільстві немає єдності, неспокій, незодоволення. А північний сусід лиш розгойдує ситуацію. І вкидає різну "аналітику" та "викриття". Але, щоб "порохоботи" повірили, потрібна відповідна людина, "опозиціонер", яка буде рупором.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 1309

Re: Обираючи...НОВУ владу 26/11/2019 20:22 #126634

Так, звичайно. Постом вище я давав посиланн саме на розгойдування ситуації та створення конфліктів рос спецслужбами в Україні. Але те, що в оточенні Зєлі є російські агенти зрозуміло уже і без аналітики. Просто прізвища можуть бути інші...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4160
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: Віталій74

Re: Обираючи...НОВУ владу 27/11/2019 08:07 #126635

А чи був хоч один Президент в Україні без московського оточення?
Дав Бог сусіду, мля!
Не шоб Швейцарію якусь там.. нє.. підаРашу за сусіда, кур--ча
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6197
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77
За пост подякували: Slavko, Степанович

Re: Обираючи...НОВУ владу 27/11/2019 09:24 #126636

Порох, при всіх мінусах, закладав підвалини устоїв держави і розвивав це. Презентація держави на світовому рівні була на набагато вищому рівні. Десь щось корисного для того, щоб держава відбулась і розвивалась робили і інші.
Але ця зелена порость все тільки знищує, у них немає ніякої стратегії розвитку, пріоритетів і т.п., все на самоплив і в упадок, як при янику валили армію, інші силові структури. Пріоритетчики бля - країна в смартфоні.
І ніхто ні перші, ні після них, ні ці не розвивають економіку, промисловість, переробку с/господарської продукції, не борються з корупцією. Викачують надра, їх продажа, купівля імпорту. Маючи тільки дохідну частину від митних (притому сильно урізаних)зборів, податків з фіз.осіб, різних продаж, правда, і трохи імпорту маємо ще, сильно не розгонишся і від цього не зростуть ні з/плати, ні пенсії і не розбудуєшся.
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/
За пост подякували: Віталій74, ОлегП

Re: Обираючи...НОВУ владу 27/11/2019 10:21 #126637

Ясно шо не розвивають..
Жодна влада нічого не розвивала.
Все тільки нищили. Літаки да танки різали, станки на металобрухт, агрофірми нахрін..
Вся різниця між ними - хтось внаглу, а хтось по-тихому..
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Re: Обираючи...НОВУ владу 27/11/2019 10:36 #126638

Ми, як свідомі громадяни та дорослі люди, повинні зрозуміти, що ймовірність потрапляння у владу та політику порядних, чи хоча б "більш-менш порядних" людей у всьому світі є мізерною. Ще мій прадід сто років тому казав, що політика та курва однією дорогою ходять.

Тому, на мою думку, нам не слід нікого ідеалізувати та очікувати якогось національного геройства від політиків. Але також і не потрібно "вестися на різні вкидання" та паплюжити не задумуючись всіх політиків.

Потрібно аналізувати, що робиться та контролювати політиків і владу. Найкращі тому методи - це прозорість державного, місцевого і т.д. управління та вибори.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Обираючи...НОВУ владу 27/11/2019 10:59 #126639

Верхи не хочуть, низи не можуть. От і вся реальність.
І хрена з два, що ми проконтролюєм.. В тому числі і виборами.
Коли на голову сільради балотується чинний голова, його зам і син, то багато ти наобираєш..
Це я утрірую, але приблизно таке і робиться, коли обирати приходиться між дупою і великою дупою..
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Re: Обираючи...НОВУ владу 27/11/2019 11:41 #126645

Кістяк нашої влади не президент і депутати, а продажні судді, прокурори, міністри, голови сільських і міських Рад... Доки не буде справидливої судової гілки влади, до тих пір житимо і надалі в системі хаосу. Правда їхніми зусиллями та при допомозі Росії з контрольваного хаосу поступово переходимо до повного хаосу...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
За пост подякували: ivans

Re: Обираючи...НОВУ владу 19/12/2019 13:21 #126686

Довибиралися !
В очах світу Україна вибрала януковича-2 зі всіма МОЖЛИВИМИ наслідками,котрі,не виключено,грядуть...Чи справді Шевченкове : *..доборолась Україна до самого краю,гірше ляха рідні діти її розпинають ..* ?

wz.lviv.ua/article/402774-intelektualna-katastrofa
  • Клен
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 533

Re: Обираючи...НОВУ владу 19/12/2019 13:55 #126687

Нам потрібно менше турбуватися тим, як хтось нас начебто бачить.

А комусь потрібно більше тубуватися своїми проблемами, а не нашим виглядом.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Обираючи...НОВУ владу 20/12/2019 09:28 #126688

Ти віриш цій сопливо-зеленій команді, дивно.
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: Обираючи...НОВУ владу 20/12/2019 12:13 #126689

Я абсолютно не вірю теперішній владній команді. Мене цікавить, лише те, що вони зроблять. І, якщо станеться диво, і вони раптом зроблять щось добре, то я їх за це похвалю.

Але я дуже не люблю, коли хтось починає вчити жити.

Наша держава - це, як наша хата. А кому подобається, коли сусід (ка) починає вчити чи коментувати, що і як нам в нашій хаті робити?
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: ostt, Myron, Степанович

Re: Обираючи...НОВУ владу 18/02/2020 11:24 #126825

Віталій Портников. З лекції «Україна: Великий перехід у невідоме», прочитаної під час Конгресу культури у Львові

"Я кажу про український світ. Не про «русскій мір», а про український світ, який ми з вами маємо побудувати на території нашої держави, який має бути сучасним, здатним до розвитку, прогресивним і самодостатнім водночас.
Це непросте завдання. Воно пов’язане з мільйоном поневірянь. Воно завжди стикається з тим, що абсолютна традиційна величезна кількість населення, яке живе на колишніх колоніальних територіях, прагне добробуту, а не ідентичності – і вважає, що це єдина нормальна відповідь на всі питання, яке ставить перед ними життя.
Якщо нам вдасться переконати наших співвітчизників у цінності цього об’єднання навколо України – не як країни, яку вони люблять, тому що їм у ній добре, а як країни, яка їх любить, тому що вони з нею пов’язані внутрішнім своїм настроєм, своїм народженням, просто тим, що вони тут є, – можливо, тоді ми досягнемо успіху. Якщо нам цього не вдасться – нас очікує ще одна історична поразка."

"Питання навіть не в тому, що ми розташовані поруч із цим континентом прогресу, географічно поруч, а ще й у тому, що ми – не острів. Перед нами завжди питання: або стати органічною частиною прогресу – або стати частиною регресу. Тому що тут у нас – кордон з прогресом, а там у нас – кордон з регресом. Це другий виклик, який ми з вами маємо усвідомити."

zbruc.eu/node/92915?fbclid=IwAR20aEob0XR...AHHanZPoBEFRbprNhLaE
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
За пост подякували: Клен

Re: Обираючи...НОВУ владу 28/02/2020 12:35 #126836

Про москалів, які ненавидять Україну, словами Шаміля Басаєва:

"Любимая мантра против Украины — перекроем газ. Потому что больше предложить Украине нечего. Когда и газ уже не помог — пустили в ход танки. Истерика. Кацапы — это психи-насильники. Не получив от женщины ответной симпатии, угрожают ножом и как животные насилуют ее. Потому что убогие, а женщины убогих не любят. Потому что любить там нечего.

А украинцы все удивляются, как так может быть? Мы говорим им правду, а они верят не нам, а мразям из банды Януковича и путинским пропагандонам. А нас даже слушать не хотят. Да потому, дорогие украинцы, что душонка у них черная. Черная и хитрая. Не хочет кацап видеть свободного украинца, не может он видеть богатого украинца, не в силах он даже представить, что украинец смелее и благороднее, чем он. Невыносима кацапам даже мысль о том, что украинцы без нефти и газа, и без Путина уделали их по всем статьям. Не смогут они этого принять никогда.

И дело не в телевидении, которое якобы их, бедных, зомбирует. Дело в том, что они ищут доказательства того, что украинцы — ничтожества, а Путин и Киселев просто дают им то, что они ищут. Иваны, вы хотите найти подтверждение, что украинцы — твари, а вы — молодцы? Получите. Они хотят именно такого телевидения, путинского. Не будут они смотреть нормальное телевидение, которое не мочит хохлов и америкосов. Кому понравится смотреть, как другие радуются жизни, пока ты сидишь в куче дерьма.

Вот и ответ вам на вопрос, почему кацапа нельзя переубедить в том, что украинцы — нормальные люди, а на Майдане не было фашистов. Когда кацап это слышит, он не хочет этому верить. Он готов поверить хоть черту, только бы не признавать, что украинцы как нация стоит на несколько ступеней выше, чем спесивые кацапы, не знающие ни истории, ни родства своего. Да к тому же рабы безропотные, веками подставляющие послушно спины под плети. Это не украинцы, которые за свободу умирать готовы, кацап готов умирать только за хозяина, за себя лично никогда."

"Я пониманию, почему американцы не хотели свергать Путина. Он им до чертиков надоел. Они могут свергнуть его за год, а может и меньше. Но… У них не было нового пастуха для России? Уйдет Путин, а кто придет ему на смену?

И Путин понимает, что он нужен. Нужен всему миру для того, чтобы как факир усмирять этот буйный и злой народ. Народ, который готов убивать и резать, не жалея ни себя ни врага. Убивать ни за что, просто так. Потому что ничего больше делать не может, и оттого злой на весь белый свет.

Нет, это не Гитлер, который бился в истеричном припадке. Этот актер классом повыше. Красивейший развод. Я начинаю верить в то, что Путин продал свою душу дьяволу. Бог не награждает такими «талантами». Такие таланты дарит только Дьявол."

ichkeriainfo.wordpress.com/2014/03/21/%d...XUoC5OkWf_RdUfesNrA0
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 28/02/2020 12:35 від ОлегП.
За пост подякували: ivans, Степанович, romanl3

Re: Обираючи...НОВУ владу 15/03/2020 14:10 #126846

Ivan Zhugan
Вчора о 12:27
Найбільша «перемога» диявола сьогодні полягає в тому, що він зміг переконати людей, що ЙОГО НЕМАЄ» - ще давно почув такі слова від одного мудрого священика в час проповіді.
З 2014-го року аж до випуску з семінарії я з деякими своїми братами відвідували поранених у Головному військовому клінічному шпиталі міста Києва. Виходячи з стін шпиталю, проходячи через центр Києва можна було яскраво побачити ось цю «перемогу» диявола. В четвер, перед зустріччю у Почесному консульстві Німеччини, трохи прогулювався по Одесі і виявляється, що диявол і по сьогоднішній день майстерно переконує людей, що його немає і це не тільки в Одесі, але й всюди в Україні. В мене хороший слух і в основному чую, що люди активно обговорюють тему коронавірусу, але жодного слова жодної згадки про більш страшніший вірус в Україні. Цей вірус називається «Русскій мір». Цей вірус лише за останні 6 років вбив 14 тис. українців. Цей вірус фізично та морально скалічив десятки тисяч добровольців, військових, волонтерів. Цей вірус зробив сотні дітей сиротами, які вже ніколи не побачать свого тата живим, зробив тисячі жінок овдовілими та забрав у батьків доньку чи сина. Цей вірус змусив мільйони людей покинути свої домівки, зруйнувавши їхній мир і спокій та плани на життя. Цей вірус «Русского міра» вбив у 20-му столітті десятки мільйонів українців: розстріляв, закатував, заморив голодом, згноїв у таборах і у тюрмах. Але по сьогоднішній день суспільство цей вірус «Русского міра» не боїться взагалі, а боїться коронавірус паніку навколо якого розганяють безперервно у ЗМІ.
А не бояться вірусу «Русского міра», бо диявол переконав, що його в ньому немає. В Україні війна. Вже 6 років в Україні війна завдяки «Русскому міру». Але диявол всі ці 6 років переконував суспільство такими словами: «Війна? Це все політика, це все вона. Це все порохоботи, які не хочуть «міра». Це все влаштував ось цей клятий «шоколадний барига». Це все придумали «майданутиє» і от якби не вони, то був би «мір». Це всі от ті патріоти, націоналісти, революціонери ось це вони винні у війні, але НЕ Я». Навіть спостерігаю кумедну поведінку деяких християн, от коли торкаю тему війни та політики, то все – безбожник, а от коли ти ховаєшся від реальності сьогодення, закриваєшся в свою побожну «зону комфорту» - то великий праведник і віруючий .
Своїм курсантам на заняттях періодично пригадую, як діє диявол (зло) в нашому житті. Ідеальний приклад (і ця модель працює по сьогоднішній день), коли він спокушає Єву. Диявол Єві ні разу не сказав «я». Диявол ніколи не розкриває своєї мети. Він завжди старається замаскувати свій намір. У «Русском мірє», як останні 6 років так і кілька століть, його намір той самий. ЙОГО НАМІР – НА ЦІЙ ФОТОГРАФІЇ. На цій фотографії ось так виглядає «МІР» НА УМОВАХ ДИЯВОЛА, той «мір», який пропонували до 31-го березня 2019-го року і пропонується по сьогоднішній день. 11-го березня 2020-го року в Мінську був зроблений серйозний крок до «міра» на умовах диявола. Але ще нічого не втрачено, ще нічого не пізно. Все в Божих і наших руках.

п.с. Не ставте сумних лайків. Ці роздуми і зауваги не для сліз і суму, а для виходу з власних ілюзій, від того, щоб не ховатися від реальності, як колись ховався пророк Ілля, побачити реальність сьогодення і з Божою допомогою діяти. Не плакати, не сумувати, а діяти.

bnm.jpg
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 15/03/2020 14:12 від ОлегП.

Re: Обираючи...НОВУ владу 19/03/2020 22:18 #126858

Як не прикро таке читати,але кожне слово-правда.Особливо,якщо вони(ці слова) йдуть від мудрого священника.І,можливо,цим священником є о.Роман Братківський,наш земляк,котрий зараз служить в Томаківці Дніпровської області ? Тож,користаючи з нагоди хочу порекомендувати кожному практикуючому християнину знайти в Ютубі цикл його наук-проповідей.Це є щось! Повірте-почерпнете багато.І може хтось цим врятується,або, навіть не знаючи,допоможе цим рідним чи ближньому.
  • Клен
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 533
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 1.04 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення