Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Обираючи...НОВУ владу

Re: Обираючи...НОВУ владу 08/08/2020 11:25 #127016

Дмитрий Чекалкин
16 год ·

"Зеленський ніколи не дозволяв собі глузувати над Путіним"
Дав розлоге інтерв'ю своєму старому знайомому, засновнику жанра політичного ток-шоу в Україні Руслану Поліщуку. Повний текст читайте тут: glavcom.ua/interviews/dmitro-chekalkin-s...opulizmu-697439.html
"Те, що відбувається в нас – результат віроломної психологічної операції, яку будуть вивчати науково-дослідні центри всього світу. Наразі збіглися інтереси двох таких підступних ворогів, як Путін і Коломойський. Треба визнати, що ця операція з приведення до влади Зеленського була дуже вдало проведена і це відкидає країну на декілька років назад. Ті досягнення, які були здобуті, на жаль, втрачаються. Можливо, суспільство має отримати досить болісне щеплення від цього популізму, зробити висновки і більше подібних експериментів не повторювати. Люди повинні перестати вірити в те, що існують прості рішення складних проблем...
Зеленський наївно розраховував, що після його приходу до влади він вдало пожартує, замириться з Путіним і поверне собі потужний російський ринок і великі контракти. Байдуже, яка в цих серіалах ідеологія. Як написано в російських джерелах про «Сватів», вороватому, тупуватому, бидловатому завгару Будько (українцю) протистоїть інтелігент, високоосвічений росіянин академік Ковальов.
То що ж ви, українці, не хочете погоджуватись на цивілізаційний вплив «русской весни»? Ви ж бачите, яке у вас бидло, а в Росії освічені високодуховні люди? Це ж конфлікт двох світів. На кожний сезон серіалу «Свати», який паплюжив українців, канал РТР виділяв $5 млн. На рік це $10 млн. Це тільки один з їхніх продуктів, але ж вони знімали і виготовляли там і іншу туфту. Головним чином все це було затребуване саме на російському ринку. Вони розраховували і «Слугу народу» там запустити...
Є два способи поширювати світло. Один – бути джерелом світла, а інший – бути дзеркалом. Я свою роль бачу в тому, щоб більше віддзеркалювати. Маючи велику аудиторію в Інтернеті, на ТБ і на радіо, я повинен допомогти їй орієнтуватися в ситуації...
Є фахівці, яким я довіряю і вважаю за доцільне їх активно просувати. Наприклад, в економічних питаннях – це Сергій Фурса. Що стосується історичних питань – Вахтанг Кіпіані. До активних блогерів належать також Віталій Портніков, Helgi Sharp, Карл Волох, Павло Казарін. Я їх активно поширюю для того, щоб їхня думка була почута більшою кількістю співвітчизників. І це є інструментом протидії інформаційній диверсії з боку Москви.
Якщо Гебельсу свого часу вдалося за шість років перетворити націю, яка дала світу рекордну кількість титанів духу, в стадо тварин, то що вже казати про Україну, яка десятиліттями була об’єктом наруги над свідомістю...
Як казала Леся Україна, "щоб не плакати, я сміялась". Схожа версія була в Беранже – "Я поспішаю засміятись, інакше мені доведеться заплакати."
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4343
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: romanl3

Re: Обираючи...НОВУ владу 25/08/2020 08:57 #127052

118349416_3423021937720542_3550140468036712781_n.jpgОлександр Філіппов
21 серпня о 12:26 ·

Совок, це не смачний пломбір та ковбаса по 2.20, це лютий кровожерний звір.
Він приходить до людей великою кров'ю, годується нею, знищую людей набагато більше ніж любий загарбник.
Совок, це коли тебе по звірячому б'є та гвалтує не якийсь іноземець, а твій сусід, який виріс поруч із тобою, та розмовляє однією з тобою мовою (якщо ти досі говориш російською).
Совок це коли твоя сусідка з іконою, виходить проти своєї армії, щоб зайшла чужа та вбивала, грабувала, гвалтувала.
Совок, коли іноземний піп благословляє озброєних наркоманів, вбивати тебе, а твої друзі дитинства хрестять у нього своє немовля.
Совок годується кров'ю та страхом, це сама чорна сторона людини. Він прийшов панувати великою кров'ю, та не піде без великої крові. Той час коли він приснув і його треба було рвати малою кров'ю (як робила Прибалтика) ми проґавили і зараз платимо ціну. Що до Білорусі, то там совок досі панує і ті краплі крові тільки доводять цього звіра до сказу... до речі і як у нас зараз...
Ми тільки на початку, це тільки краплі в майбутньому потоці лайна і крові...
Не вірите? Поспілкуйтеся з сусідами...
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4343
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: Slavko, romanl3

Re: Обираючи...НОВУ владу 30/08/2020 20:29 #127058

Дуже рекомендую прочитати, хоч і багато букв.

Володимир Миленко
26 серпня о 13:08 ·

Я бачу, багато хто не доганяє, що ж сталося на виборах 2019-го року (і взагалі на виборах президента за останні півтора десятиліття). А, не доганяючи, продовжує перебувати у полоні власних, або чужих, але не менш, а то й більш шкідливих ілюзій. Тож вирішив я трохи пояснити вам, що взагалі у нашій країні коїться, і що треба робити на найближчих виборах, якщо вони, звісно, а) відбудуться і б) у плюс-мінус демократичному форматі.
Значить, президентські вибори 90-х ми не беремо, бо це інша епоха - і там були інші мотиватори, рушійні сили і т. ін. 1991-го, наприклад, народ тупо проголосував за те, щоб УРСР, яка отримала незалежність від Москви, і далі існувала, 1994-го цей же народ не менш тупо проголосував за те саме, а 1999-го його просто і красиво розвели "а-ля рюс" (див. вибори Ельцинда-96).
Отже, 2004-й рік. Це був рік, коли країна уперше чітко розділилася на дві частини. (Залишимо за бортом причину і авторів цього розділення.) Саме тому Ющенко і виграв вибори. Так, через те, що країну розпиляли на 2 частини - і помаранчева виявилася більшою. А іще з двох важливих причин:
1) бо навколо нього об'єдналися всі чи майже всі більш-менш притомні персонажі;
2) бо донецькі бандюки ще не знали слова "піар" і просто гнули палку, знову ж таки, "а-ля рюс", іноді навіть в буквальному смислі, згадайте приїзд майбутнього Володимира І Хуйла в Київ (історія з цукерками).
Що було далі? Далі ті, хто об'єдналися навколо Ющенка, тут же вирішили його викинути за борт - у першу чергу це стосується Юлії Тимошенко, яка уже 2005-го підготувала державний переворот, зірваний сцикливим (або хитрим; хоча, зважаючи на подальшу його політичну кар'єру...) Гриценком. Пам'ятаєте "любих друзів"? Пам'ятаєте. А кого ви у більшості своїй тоді підтримували? Правильно - Тимошенко. Бо вам же так красиво розказали про страшних і злобних "любих друзів". До речі, і спікера вибрали - я вже й не знаю, випадково чи ні - в жилу українцям, Зінченко ж хворів довго, онкологія, а українцям когось жаліти, це як з гори котитися.
(До речі-2, ви не забули, хто був головним опонентом Тимошенко у тій історії? Ага, Порошенко. Це так, до слова.)
Розісравшись із Ющенком, Тимошенко не залишила поза увагою причини його перемоги - і ліхо осідлала патріотичну риторику. На чому і виїхала на двох парламентських виборах - 2006 і 2007. А тепер я просто нагадаю, що найадекватнішим прем'єр-міністром під час президентства Ющенка був якраз Єхануров, якого Ющенко ще мав можливість поставити. А після того були Янукович і Тимошенко, які займалися політикою, тобто забезпеченням власної перемоги на виборах-2010.
А а виборах-2010 сталося от що. Януковича розділена країна влаштовувала, бо свою половину він підім'яв під себе повністю. А помаранчева - і він це чудово бачив - розвалилася. Причому без його участі насправді, бо, якщо ви забули, 2005-го Яник був ніхто і звали його ніяк. А Ющенку тоді не вистачило ума (чи хтось йому нашептав таке "чудове" рішення, я схиляюся до другого варіянту) ні на що більше, як витягти Яника із небуття для того, щоб той протистояв Тимошенко.
Але, повторюся, Тимошенко вирішила, що їй воювати треба не з Яником, а з Ющенком, за помаранчеву частину України. І цю боротьбу вона виграла. Хоча після 2007-го, тобто уже коли виборів не було аж до президентських - вона перестала маскуватися і, наприклад, 2008-го вона ложила член Сірожи Власенка чи хто там у неї був у фаворитах на українські (і грузинські, що в той момент означало "і українські теж", згадайте пророчу обкладинку "Українського тижня") інтереси. Я коротко нагадаю, як вона хіхікала над жартами Володимира І Хуйла про Саакашвілі та Ющенка. А Ющенко тоді полетів у Тбілісі. Нехай і не він був ініціатором, але він полетів. І війська підняв. І його фракція пропонувала визнати Московію агресором, а фракція Тимошенко якраз усе запорола.
Але попри усе це 2010-го помаранчева частина у більшості своїх проголосувала не за Ющенка і не за Яценюка навіть, як за "молоде і незаплямоване (тільки тупою рекламою, яку йому клепали московити) помаранчеве лице" - а за Тимошенко. Так що тут вона начебто виграла - але ця перемога була піррова. Тому, що, як я вже сказав, Ющенко у аналогічній ситуації виграв завдяки об'єднанню усіх чи майже усіх основних гравців цієї електоральної частини.
А тут Тимошенко сама спровокувала Ющенка на те, щоб він - просто із відчуття помсти (а, може, були домовленості із ригами; хоча це не відміняє почуття помсти) - підігрував Януковичу. До того ж той, а точніше, ті врубилися, що є така штука, як піар - і почали її по повній використовувати.
Саме тому Тимошенко у головній битві програла - і то було неминуче. Хоча більш за все програла помаранчева частина України. Тобто у підсумку програла уся Україна, а, зважаючи на те, які регіони розхєрячила війна, то біло-сині програли ще й більше - але штука в тому, що у них не було ніяких шансів, бо вони були звичайним совковим стадом, яке бігло туди, куди йому сказали (зауважте, у Януковича ніяких серйозних суперників на електоральному полі і не було; а той нещасний напівміфічний Тігіпко, який і був, це так, для декорації, та він і не конкурував із Януковичем в принципі). А от помаранчева частина - вона, як більш свідома і розвинута, мала (і завжди має) вибір. Тільки вона його просрала.
Чому просрала? У першу чергу від наївності. Бо купитися на усі викрутаси Тимошенко - з одного боку, було легко, а з іншого це було настільки тупо і примітивно, що варто було б замислитися, що тут щось не так. І що раз "ікони стиля", які по повній програмі відкрили свою гнилу і продажну сутність уже в новій епосі і новому статусі (так, я про Найєма і Лещенка, які мочили Ющенка через його сина ще 2005-го; до речі, вам не нагадало мочилово Порошенка так само через сина оту легендарну статтю "Син бога", підписану сцикливим псевдо "Леонід Амчук"? От я по результатах виборів-2019 і бачу, що не нагадало), чому посилено мочили найбезпечнішого для майбутнього країни (і найнеприємнішого для, скажімо, Московії) Ющенка, а не чіпали ні Тимошенко, ні Януковича - що це не просто так? До речі, ви зверніть хоч тепер увагу - ці два медіакілера мочать тільки тих, хто за дивним збігом обставин неугодний Кремлю. Я сказав "за дивним збігом обставин"? Ну ок.
Що було б на виборах-2015 - ніхто ніколи не дізнається. Але я думаю, що неспроста так багато на парламентських виборах-2012 набрала "Свобода". Я думаю, шо Тягнибока готували або на роль Симоненка-99 - тобто як такого опонента, за якого більшість в принципі б не проголосувала (повитягали б і реальні відео, як ото з Карпат в 2004-му, і повигадували б інші, там уже ця справа була на мазі). Або на роль Ющенка-2004 - тобто розколоти помаранчевий табір. Тільки якщо Ющенко був більш-менш самостійним, плюс у нього було особисте до Тимошенко (це особисте, втім, збігалося і з нашим особистим, але хто тоді про це думав), то Тягнибоком би просто зіграли - і все. Власне, інформація про співпрацю "Свободи" із людьми ригів цю версію тільки підтверджує.
Але виборів-2015 не сталося. Сталися вибори-2014. І отут на нас чекала несподіванка. Вся Україна - і навіть забита Харківщина, яка готова голосувати за добкінокернесів навіть після того, як вони на площі Свободи в прямому етері їстимуть дітей цього лохторату - проголосувала за одного кандидата. І оце ключовий момент у нашій новітній історії.
Ключовий, бо виявилося, що поділ був фікцією. І повернути його, скоріш за все, не вийде. До речі, таки не вийшло - у Порошенка-2019, який намагався зіграти роль Ющенка-2004, але напевне невдало. А от Порошенко-2014 виграв ці вибори легко і просто, удруге в історії країни у першому турі. І це маючи в суперниках не Чорновола, якого боялася уся УРСР, а досить серйозних опонентів, першою із яких була Тимошенко, яка уже цілком відкинула патріотичну риторику, побачивши, що та не діє.
Давайте ж розберемося, чому Порошенко виграв вибори-2014 (і чому програв вибори-2019, і - як наслідок - що нам робити далі). Тут зійшлася докупи ціла низка причин. Дві з них були головні. Це:
\1) усім було сцикотно, бо ішла війна, а хотілося, аби вона пошвидше завершилася (а Порошенко це обіцяв);
і
2) Порошенко тоді не був ніяким українським патріотом чи аж прямо націоналістом, як зараз про нього говорять, ну, скажімо, московитські ЗМІ.
Так, він тоді говорив таку більш-менш стандартну лабуду, як і всі, але говорив це упевненіше за інших - а це він уміє. Плюс для тих, хто думає, особливого вибору і не було - подивіться на тих, хто опинився за підсумками виборів під ним. Тимошенко, Ляшко, Гриценко, Тігіпко, Добкін, Рабінович, Богомолець, Симоненко, Тягнибок. Це ті, у кого було більше 1%. Із усього цього списку для тих, хто думає, єдиним теоретично можливим варіянтом був хіба що Гриценко. Це він уже після того спаскудився до краю, як і його дружина - а на 2014-й рік ще мав який-не-який авторитет.
Це ми говорили про тих, хто думає чи намагається думати. А ті, хто дивляться телевізор - їм просто не сказали, що Порошенко поганий. Бо він і не був поганим - він же був таким самим бізнесменом, як ахметови, коломойські, пінчуки, фірташі, хто там іще. Ну, не зовсім таким - все-таки у цих персонажів не було такої корпорації, як "Рошен" - яка жила і живе не за рахунок іноземних промислових покупців їхнього металу чи електроенергії, або за рахунок держзамовлень, підписаних їхніми ж людьми, а за рахунок "маленького українця". Погодьтеся, коли для тебе дефолт в країні вигідний тим, що робоча сила та ресурси (і чужі бізнеси, до речі, теж) коштуватимуть значно дешевше, і коли тобі дефолт в країні невигідний, бо першим, що люди перестануть купувати, будуть твої торти і шоколадки - це трохи різний інтерес до країни. Це так, спроба поверхневого аналізу для недалеких.
Але в цілому Порршенко влаштовував усіх і навіть Кремль - тому його і не мочили. А, раз не мочили, то зіграла не агітація "проти", а агітація "за".
І от Порошенко виграв вибори. І поступово, рік за роком, почав трансформуватися. У різних напрямках. Наприклад, те, що він трохи притис (де домовившись, де натиснувши) хвоста олігархам - це лохторат, звісна річ, не побачив. В тому числі й тому, що на олігархічних каналах такого не покажуть. А от релігійний аспект побачили усі - як диякон УПЦ МП (чи ким він там був) урешті-решт став творцем ПЦУ (байки про Філарета чи взагалі суспільство залиште своїм домашнім котикам і песикам, по-перше, це їхній рівень розуміння ситуації, по-друге, вони все одно на вибори не ходять, тож не страшно). Або мовні квоти, взагалі поступова і несистемна, та все-таки українізація. Звісно, найупоротіші т.зв. "патріоти", весь патріотизм яких був виражеий лише у голосуванні за Кошулинського, бо той зі "Свободи" і на війні був, були незадоволені квотами, повільною українізацією і т. ін. Недавно відомий персонаж Олександр Положинський навіть заявив, що і томос, тобто створення ПЦУ - це теж мінус, бо він розколює і "дистабілізує" (правопис автора цитати) Україну.
Українізація Порошенка - як і українізація, нехай і не така помітна, Кучми під час другого президентського терміну - не могла не викликати відповідної реакції Кремля. Згадайте, як пошурувати армії ольгінських ботів - яким радісно підспівували дивізії місцевих корисних ідіотів. А, оскільки Порошенко, на відміну від Кучми, не аж настільки церемонився із олігархатом - в першу чергу вимушено, бо Україна повністю залежала (і залежить, що б хто не думав і яка б недолуга палиця не розказувала, що обійдемося; він і його хазяїн з повною барсеткою паспортів - обійдуться, а ми ні) від західних кредитів, - то проти нього повстали і ці самі олігархи.
А потім один, найцинічніший і найпідступніший, вирішив не ділитися ні з ким - і, замість підтримки якогось основного опонента (очевидно, ним планувала стати Тимошенко, у якої, очевидно, теж були свої образи ще з часів "любих друзів"; та і президенткою давно хотіла стати, це у неї в крові), взяв і створив на рівному місці свого. Та так вдало, що той замість зайняття якогось там 3-4 місця, а потім формування фракції у Раді - взяв і виграв вибори.
А на чому ж він виграв вибори, крім тотального мочилова опонента? А на тому, що людям знову, як і 2014-го, захотілося, щоб пошвидше закінчилася війна. Тільки тоді це було бажання реальне і обумовлене, а тепер це бажання просто навіяли телевізор і фейсбучні боти. Закинувши тему наживання на війні з боку чинного президента.
Тож, в принципі, можемо говорити про те, що однією із складових успіху Зеленського-2019 стало те саме, що принесло перемогу Порошенку-2014. Ми за мир, війну закінчимо (правда, це були різні закінчення, бо Порошенко все-таки обіцяв закінчити перемогою, якщо я не помиляюся, і до того воно все і йшло, чому ж сталася Іловайська катастрофа, причиною якої - крім інших факторів на кшталт наради у Коломойського - стала пряма і відкрита агресія ЗС Московії), ніяких різких політичних заяв, ніяких крайнощів - одним словом, "я дам вам всьо", як казали у одному фільмі.
Порошенко ж, після того, як почав українізуватися, припустився однієї ключової помилки. Він, очевидно, з чиєїсь подачі, а, можливо, сам такий упертий - увірував у те, що його українізація і патріотизація буде позитивно сприйнята суспільством. Тут каюся, сам був такий грішний, бо думав так само. Ні, не тому, що наївний - а тому, що вважав: часу між виборами буде достатньо, аби загнати стадо у ці рамки, до яких воно встигне звикнути. Не встигло. І захотіло назад - у простоту, яка гірша за воровство.
Саме тому у Порошенка і не було шансів. Бо, повторюся, для перемоги на таких темах треба було об'єднатися усім умовно помаранчевим громадянам - плюс щоб проти тебе був умовно біло-синій ворог. А Зеленський не був біло-синім - він був ніяким. Він був усім. Кожен бачив у ньому щось своє і кожен за це своє голосував. Такому опоненту програв би будь-хто.
До того ж, Порошенко не використовував адмінресурс. Ні, я допускаю, що були холуї, які хотіли вислужитися, що хтось із його оточення працював у цьому напрямку. Але там, де адмінресурс реально діяв - на сході і півдні - ві не діяв. Я маю на увазі адмінресурс з боку держави. Ясно що на неокупованій частині Донбасу все одно перемогли риги - просто тому, що там інакше не буває. Там совок, а в совку перемагають ті, хто правлять бал - перші секретарі це чи ОПЗЖисти. А от у Запоріжжі, яке в принципі теж досить совково-стадне місто - програли усі риги, і кому, фотографам та іншим любителям підліткового алкоголізму під чорнобильське сяйво. Це все сталося тому, що, з одного боку, телевізор та інтернет потужно впарив "нове обличчя" Зеленського, а по-друге старі обличчя не особливо напряглися, очікуючи, що і так виграють (ну як Богуслаєв міг програти на своєму окрузі, де готові були в черзі стояти, щоб йому мінєт зробити, як ота легендарна молода утриманка, яку він в Москву возив навіть). А на користь держави, тобто Порошенка, там адмінресурс не включили в принципі.
Отже. Висновок перший. На умовних "армії, мові, вірі" вибори виграв тільки Віктор Ющенко. І то - він їх виграв не через "армію, мову, віру", а через тупе бикування донецьких і об'єднання основних гравців на електоральному полі, яке вимушено стало антидонецьким. Значить, у Порошенка виграти не було шансів.
І не буде. Це висновок номер два. Точніше, шанс буде, але який? Цей шанс, як і 2014-го, може випасти лише тоді, коли усім - громадянам, стаду, "і умним, і красівим" знову стане страшно сцикотно. І коли так само сцикотно, а скоріше вичікувально замруть олігархічні медіа. Коли стадо побіжить шукати не "нове обличчя", а того, хто реально буде рятувати країну. А 2019-го країну рятувати не треба було - її треба було продовжувати розвивати. Але стаду напарили, що те, що вони зараз мають - це мало, а було б більше, якби Порошенко (а з ним усі інші, подивіться на результати ляшків і гриценків, тимошенок і садових-які-встигли-злитися) не крав.
А тепер висновок номер три, спеціально для категорії "зрадойобів" (куди я включаю і саакашвіліфілів, і інших подібних персонажів).
Року з 2015-го в Україні почалося більш-менш системне мочилово чинної на той момент влади. (Влада і сама давала приводи, зокрема, у історії із натравлюванням Саакашвілі на Яценюка; а коли Міхо зрозумів, що його просто зіграли - він, як "видатний реформатор і президент", не міг не ополчитися на гравця.) Увесь цей час, до самих виборів, велика частина, у першу чергу, умовно помаранчевого табору так і не спромоглася створити якусь притомну альтернативу чинній владі. Садовий, Гриценко - це не альтернатива. Альтернатива - це коли тебе не здатен перебити чувак, якого пару разів показали в ефірі у Гордона. А коли тебе перебиває саме отакий персонаж, як Смєшко - це означає, що ніякої альтернативи не спромоглися створити.
Далі. Пройшов рік. Ситуація на політичній мапі складається таким чином, що країна знову розділяється. Тільки тепер на три частини. Порошенко збирає навколо себе умовно помаранчевий електорат, Бойко і Медведчук - безумовно біло-синій, Зеленський поки що тримається за болото, якому "какаяразніца". Розберемося спочатку із помаранчевим електоратом.
Як показують рейтинги - попри потужне мочилово, яке не припиняється і після виборів, Порошенко у цій ніші залишається найпопулярнішим політиком. Але при цьому він має великий антирейтинг - створений завдяки в тому числі й колегам по помаранчевій частині мапи України. Що ми отримали за рік на цій частині?
Гриценко - зник зовсім. Ляшко - якого я б у чистому вигляді не відносив сюди, він більше в популістичному полі Зеленського пасеться, хоча риторику проукраїнську не полишає. Садовий - так і не злетів вище Львова, хоча понтів було, як у Сироїд страху в очах і гівна в трусах, коли вона побачила на вході в сесійний зал Ради людей у військовій формі. Вакарчук - прогнозовано і ганебно здувся, натомість "Голос" так і не спромігся створити нічого на заміну. Не лідерська партія? Ок. Але тоді про велику політику в цій країні можете забути, аж поки сама країна перестане були лідерського формату (а це буде не скоро). "Свобода" після, підозрюю, підкачаного з Донбасу результату-2012 поступово повертається до свого звичного стану, добиваючи свої ж перспективи небажанням змінити голову партії і цим хоч якось оживити себе.
Тобто! Рано чи пізно усім цим силам - якщо вони вважають себе проукраїнськими і проєвропейськими - доведеться іти на поклон до Порошенка. Як би вони цього не хотіли. Або не іти - якщо вони живуть за принципом Винниченка - "Україна буде такою, як я хочу (і під моїм керівництвом), або не буде зовсім". Але в такому випадку нам нема про що говорити. А якщо є - то треба іти і домовлятися. Про умови підтримки. Точно так же, як домовлялися перед виборами-2004. Іншого виходу немає.
До речі, для Порошенка це аж ніяк не означає автоматично, що він цар гори. З його антирейтингом йому уже зараз потрібно, аби хоча б помаранчева складова політмапи України перестала з ним конфліктувати. Отакі випади, як від безмозглої Кіри Дурик, про "головного ворога" - мають зникнути зовсім. Як і випади проти "Голосу" з табору "ЄС". Бо це, може, їм і вигідно - але це невигідно нам, які делегували їм владні повноваження. Шановні виборці "Голосу" - вас влаштовує ситуація в країні після виборів? Мене, виборця "ЄС" - ні. Тому я намагаюся достукатися до своєї політсили, а ви намагайтеся до своєї, із одним простим закликом - ану, блядь, позакривали пиздаки і сіли домовлятися про співпрацю уже зараз, а не за 3 місяці до виборів! Мені все одно, як називатиметься партія чи коаліція і хто нею керуватиме, мені потрібно, аби вона виконувала те, що мені потрібно - розвивала економіку, у першу чергу малий і середній бізнес, українізовувала стадо, вела країну в НАТО і, можливо, в ЄС. Думаю, це зрозуміло - як і те, що вас обрали саме для цього.
Тепер про біло-синю частину. Порошенко-2014 виграв і тому, що захопив велику частину біло-синіх регіонів. Зараз він їм цілком очевидно не захопить - бо "армію, мову, віру" це стадо не сприйме, а загнати його, як Януковичу донбасян 1999-го голосувати за Кучму, немає кому і як. Тому - на мою думку, потрібно створювати якийсь проєкт, який би виконав роль Мороза-2006 - який, будучи умовно помаранчевим (ще 2004-го він був у таборі Ющенка), 2006-го взяв і зіскочив до ригів. Тільки тут треба, щоб цей проєкт був ізначально заточений на кидок біло-синього електорату - відгризти побільше у ОПЗЖ, а потім у новій Раді стриб, і опинитися у коаліції із помаранчевими. Нехай навіть неформальній чи за гроші, як це робив Ляшко із своїми ради_калами. Ляшко, звісно, ультрапопулістичний мудак - але завдяки його голосам прийняли не один важливий закон. Для мене такої співпраці достатньо.
Ну, і треба розтягати зелене болото слугоуродів. Тут також доведеться, на мою думку, включати якусь нову "ніяку" політсилу, яка не буде лізти в крайнощі "армія-мова-віра" чи "брацкі народи", а просто і зрозуміло обіцятиме "усім усе". До речі, мені здалося, що 2019 року у таку гру вирішив зіграти Гройсман, та ресурсів у нього банально не вистачило. Плюс він був очевидним "старим обличчям", як би не відхрещувався від Порошенка.
Отже. Помаранчевий табір треба гуртувати, а біло-синій розколювати. Як, наприклад, у мене на окрузі, де 2014-го один "крєпкій хазяйствєннік" відгриз у іншого рівно стільки голосів, щоб виграв ті вибори лідер місцевого Євромайдану (роботою якого у Раді-8 я, звісно, задоволений; але саме тому він і програв вибори, бо стадо чекає піску в пісочницях, безкоштовних хліба чи курячих пупів, а не роботи в Раді). І відгризати шматки від зеленого болота, тим паче, що чим далі, чим воно слабшає.
Ну, а вибори президента... Тут є рівно 3 варіянти перемоги "наших". Або народ порозумнішає - і Порошенко виграє, в що я не вірю. Або народу різко погіршає - чого б не хотілося - і Порошенко виграє. Або - і тут ще 2 варіянти. Або помаранчевий табір об'єднається, і це переб'є антирейтинг, створений Кремлем, олігархами, медіакілерами і корисними ідіотами-зрадойобами - або доведеться шукати іншу кандидатуру. Втім, штука в тому, що все одно це доведеться на базі "ЄС". (Геращенко?) Ну, або створювати свого "Зеленського". Наприклад, із Дзідзя. Або, я знаю, Карпа із "Спіймати Кайдаша". Як на мене, варіянт 3-1 (помаранчеві спільними зусиллями пробивають антирейтинг Порошенка і той виграє вибори) найоптимальніший. Я пам'ятаю, що було, я можу прогнозувати, що буде - особливо якщо усі ці компаньйони по умовній коаліції не перетворяться на Тимошенко-2005, а будуть допомагати і шмагати батогом, якщо Петро спробує вилізти за межі. Це "було" і "буде" мене влаштовує. А я завжди голосую із власної вигоди (про що буде окремий великий і злий пост).
Я все доступно пояснив? А тепер руки в ноги - і уперед пояснювати це своїм депутатам та дурнуватим друзям-родичам-знайомим-співробітникам-сусідам. Бо нам у цій країні жити, як би ви не думали інакше.
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4343
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: Олесь, Степанович, romanl3

Re: Обираючи...НОВУ владу 01/09/2020 09:26 #127062

Соціальне дистанціювання влади від ідеології, від цінностей становить небезпеку.


106399934_1639442056224924_7615706104884671732_n.png"Якщо з'єднати разом два відомих меми, виходить приблизно така картинка. Маленький хлопчик, прагнучи зробити щось хороше на кухні, ненавмисне підпалює квартиру. І, як відомо, ховається від вогню в найбільш надійному, на його погляд, місці — під ліжком. Але під ліжком його вже чекає з цукеркою чужий дядя з-за поребрика."

Вся стаття тут:

zn.ua/ukr/SOCIUM/duzhe-sotsialna-distantsija.html
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4343
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 01/09/2020 09:27 від ОлегП.
За пост подякували: Олесь

Re: Обираючи...НОВУ владу 05/09/2020 15:40 #127069

Андрій Чорний
1 год ·

102 роки тому, 5 вересня 1918 року СовНарКом
ухвалив постанову про "Красный Террор".


Цим було покладено небачений у Європі до цього часу людобій з мільйонними жертвами на території колишньої Російської імперії, який розпочали більшовики.
Красний терор прийняв неконтрольовані форми. Самопроголошені та створені більшовиками ЧК (Чрезвычайные комиссии) складалися з колишніх кримінальників каторжан, антисоціальних дармоїдів та різноманітних садистів маргіналів, фанатичних катів революціонерів, різної збиранини інтернаціонального зброду але в більшості під керівництвом голів ЧК євреїв більшовиків. Це відкрита статистика фактів. Вони творили абсолютне беззаконня, впиваючись своєю владою і безкарністю, під виглядом "боротьби з буржуазією". Бути вбитим у підвалі ЧК було не найгіршим, як правило жертву чекали найрізноманітніші катування які можуть прийти в голову тільки хворим психопатам садистам.
"Декретируйте и проводите в жизнь полное обезоружение населения, расстреливайте на месте беспощадно за всякую сокрытую винтовку"
(С) В. Ленин.
"Вам следует знать, что не позднее чем через месяц террор примет очень сильные формы по примеру великих французских революционеров. Врагов наших будет ждать гильотина, а не только тюрьма"
(С) Лейба Бронштейн (Троцкий)
"Нам нужен собственный социалистический милитаризм для преодоления своих врагов. Мы должны увлечь за собой 90 милл.из ста, населяющих Советскую Россию. С остальными нельзя говорить — их надо уничтожать".
(С) Евсей-Гершен Ааронович Радомысльский (Григорий Зиновьев)
"Мы не ведём войны против отдельных лиц. Мы истребляем буржуазию как класс. Не ищите на следствии материалов и доказательств того, что обвиняемый действовал делом или словом против советской власти. Первый вопрос, который мы должны ему предложить, — к какому классу он принадлежит, какого он происхождения, воспитания, образования или профессии. Эти вопросы и должны определить судьбу обвиняемого. В этом — смысл и сущность красного террора".
(С) Мартин Лацис.
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4343
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко


 

 

Re: Обираючи...НОВУ владу 11/09/2020 08:29 #127073

119060005_3258953784141036_5144603590054202926_n.jpg
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4343
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: Віталій74, Степанович

Re: Обираючи...НОВУ владу 13/10/2020 18:55 #127134

119007913_342542473458522_6808001074578348_n.jpgДжон Сміт

11 жовтня ·
Вчорашні випуски новин на телеканалах олігархів. Всі показують вибух пандемії за однією красивою схемою:
- А у нас вибух Ковід. 5800 захворіло. 100 померло. Місць в лікарнях немає. Ужс, ужс. Але представник влади щось заявив і до чогось закликав і нехай у вас складеться враження, що щось навіть робить. Тепер до інших новин. Син зарізав батька. Западенці б'ють одне одного. В українців нічого святого: вкрали навіть у батька загиблого бійця гроші, нараховані державою за смерть сина. Уявіть, яка гниль ця ваша Україна.
І ЖОДНОГО слова з критикою влади винної у вибусі хвороби. Коли ви наслухалися цих жахів, вам це вже просто не потрібно. Жодного слова про розкрадений Ковід-фонд через асфальтні схеми. Давай, наталія, порахуй борщовий набір - скільки за вкрадені зеленими десятки мільярдів можна було купити тестів і місць в лікарнях, щоб українці не валялися в коридорах, як скот. Коли їм було потрібно, всі ці 1+1, СТБ і "України" наче навіжені верещали, що Порошенко напав на Росію, щоб скасувати вибори. А коли клоун перед виборами віддав вказівку перестати штрафувати за невиконання карантинних обмежень - молчок.
ЗМі олігархів прямі факти вини влади в смертях українців цензурують і замовчують.
Це перемога олігархів. Але перемога олігархів на виборах-2019 це історія про інфраструктуру. 20 років після захоплення державних підприємств олігархи будували свої телеканали для захисту награбованого. В 2014 переміг Майдан і влада, що зайшла в кабінети прямо з кіптяви покришок, лишень спробувала встановити дуже м'які правила для них.
І олігархи її змели. Олігархи десятиліттями будували інфраструктуру і набивали її продажними тваринами, для яких немає нічого святого окрім конверта з налом для мами, яка любіт скорость. Вони виростили і випестували зграю місцевих гнид і виписали їм у підмогу навіть професійних пропагандонів з НТВ, давши їм очолити "Свободу слова" всіх українців. А потім через цю інфраструкутуру населення залякали, неугодну владу і неугодні ідеї демонізували, і довівши до відчаю підсунули лучик солнца - ручного Месію на велосипеді з чудесами. Вуаля: українці знову раби, а олігархи їх грабують.
Це інфраструктура і технології.
Проти країни діє лише невелика купка злочинців і їхніх пріхлєбатєлєй з усіх цих мосєйчук, дуплінських і шустерманів. Ворог менш чисельний, але у війні з нами у нього розвинена інфраструктура і технології. І ми самі дозволили йому це мати.
Змінити це - найважливіша мета українського народу на найближче майбутнє. Без знищення інфраструктури брехні ніякі покращення, ніякі перспективи і розвиток в Україні неможливі.
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4343
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: romanl3

Re: Обираючи...НОВУ владу 10/11/2020 17:49 #127146

Про тролів, які маніпулюють думкою людей в інеті. Почитайте...


2018_10_28_049854_02.jpg"За словами нашого троля, якось його ботофермі поставили завдання дискредитувати одного з міністрів та його репутацію в соцмережах для усунення подальшої негативної реакції на його звільнення. Ба навіть спровокувати серед користувачів думку про те, що він «недостойний посади», «небезпечний та корумпований» – режиму потрібен був такий собі цап-відбувайло.

“Буквально за два тижні користувачі соцмереж від розспівування величальних пісень перейшли до справжнього хейту. Його звільнення всі зустріли радісно та з полегшенням і назвали це правильним рішенням”, – розповідає троль."

texty.org.ua/articles/102257/spovid-inte...tH7RdgOet8BU9H2eccns
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4343
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Обираючи...НОВУ владу 17/11/2020 10:45 #127152

125255226_2055093661458657_5541992790461337923_o.jpgЗлодії інспектують поліцію, ухильники та дезертири - військомати, бюджет розподіляють крадії, повії вчать моралі, злочинці очолюють суди, блазень керує державою...
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4343
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Обираючи...НОВУ владу 23/11/2020 09:54 #127154

118597901_1995925144042176_3038540470766375561_n.jpgДмитрий Чекалкин
20 листопада о 21:13 ·

“Епоха бідності” закінчилася. Настала епоха глупоти.
Спецоперація «Ліквідація»: навіщо ДБР викликає лідерів Майдану.
Віталій Портников:

І, до речі: не потрібно намагатися зрозуміти роль президента у всіх цих історіях, тому що це не має ніякого значення. Зеленського зробили президентом зовсім не для того, щоб він грав роль.
Обшуки в Музеї Революції Гідності і виклик у Державне бюро розслідувань провідних учасників самої цієї революції, що “випадково” збіглися в часі, звісно ж, ніякі не збіги. Це продовження тієї самої спеціальної операції, яка почалася в перші ж дні після Майдану і продовжується до цього дня. І для того, щоб зрозуміти, в чому сенс цієї спецоперації, важливо усвідомити, що ж насправді сталося у 2014 році.
А ось що. З’явилася повноцінна Українська держава, справжня українська політична нація. Завершилася епоха перейменованої Української РСР і “населення”, яке ніяк не могло зрозуміти, навіщо йому взагалі потрібна ця країна. Населення почало ставати народом — вдруге, після безуспішної спроби 2004 року, безнапасно роздавленої клановими інтригами переможців і реваншем Януковича. Цього разу вже не політики, а самі громадяни — учасники Майдану і потім волонтери, які захищали схід країни від російських окупантів, стали рушійною силою цієї великої цивілізаційної зміни.
Російська спецоперація почалася з “сигналів” про те, що буде, якщо нова українська влада не підкориться, залишиться зі своїм народом, не повернеться в кремлівське стійло. Але окупація Криму та розпалювання війни на Донбасі призвели до зворотного ефекту — вони тільки посилили згуртованість суспільства, змусили згадати про власну гідність навіть тих, у кого цієї гідності зроду не було.
І тоді Росія перейшла до більш звичних для себе методів боротьби — роботи на дестабілізацію ситуації у ворожій країні, посилення пропагандистського тиску на її населення і розкладання її еліт. Простіше кажучи — у ватажків олігархічних кланів створювали ілюзію, що варто лише позбутися непоступливої влади, що з’явилася після Майдану — як відновляться всі їхні звичні прибутки, втрачені після революції й початку війни та конфронтації з Москвою.
Самі олігархи за допомогою ручних телеканалів — як відверто проросійських, так і відверто олігархічних — створювали у співгромадян відчуття провалу державного будівництва, посилення корупції, настання “епохи бідності” і так далі. Спочатку — зрозуміло, не без звичних інтриг у стані переможців — було скомпрометовано уряд Арсенія Яценюка і самого Яценюка, в якого була безпрецедентна довіра співгромадян після Майдану. Потім настала черга президента Петра Порошенка, який переміг, як відомо, в першому турі виборів глави держави — вперше і востаннє після виборів далекого 1991 року — але і це не обіцяло політику перемоги в спільному натиску російської та рідної олігархічної пропагандистської машини.
Ну, і потім настав час статистів — статисти-виборці, дезорієнтовані цією пропагандою і власним нерозумінням ситуації в країні, проголосували за статиста-президента, колишнього виконавця гуморесок на олігархічних телеканалах. Було знищено і постмайданний парламент, перший, куди вдалося обрати чимало людей з цінностями та орієнтирами: їхнє місце зайняли депутати-статисти з наспіх зліпленого олігархічного проєкту. “Епоха бідності” закінчилася. Настала епоха глупоти.
У Кремлі лише забули розповісти нашим олігархам, що весь цей бенкет духу і народовладдя затівається зовсім не заради їхніх прибутків, а заради подальшої дестабілізації України, яка за задумом російських стратегів повинна (як і сусідня Білорусь) незабаром зникнути з політичної карти сучасного світу та увійти до складу Росії як кілька федеральних округів. Але таке поглинання немислимо не просто без дестабілізації ситуації у ворожій провінції, а й без забезпечення відсутності влади як такої.
Перемога і правління Володимира Зеленського — просто не дуже велика частина дуже великої спецоперації, яка повинна забезпечити повну некерованість сусідньої держави. Якщо ви російський аналітик зі спецслужб, а не український виборець, вам не потрібно довго думати, щоб зрозуміти: якщо обрати президентом країни недосвідченого і некомпетентного телевізійного виконавця і дати йому можливість оточити себе такими ж талановитими управлінцями, держава рано чи пізно втратить керованість і розвалиться. Тому Зеленський для Кремля кращий не тільки за ненависного Порошенка. Він кращий навіть за не надто улюблену Тимошенко. І він кращий — пробачте — за Медведчука.
Тому що Медведчук або Бойко, прийшовши до влади, відразу ж почнуть вибудовувати в Україні власну вертикаль путінського зразка і домовлятися з дорогим Володимиром Володимировичем про вічну дружбу і Євразійський економічний союз. Заковика в тому, що Путін не збирається ні з ким тут дружити: з холопами не дружать, їх призначають на посади. Це вже потім, коли України не буде, Медведчука можна зробити навіть і довічним російським сенатором, а Бойка — представником президента Росії в Одеському федеральному окрузі. Але не зараз.
А зараз потрібно продовжувати знищувати Україну по цеглинці. Навіть не потрібно власними руками: дилетанти розберуть самі під захоплені оплески очманілого натовпу з лікарняних ліжок.
І тут ми повертаємося до Майдану. Важливим елементом руйнування цієї нової Української держави є десакралізація Майдану, бо Майдан — це і є фундамент, на якому вона стоїть. Зрозуміло, що якщо ви хочете ліквідувати будівлю, то вам потрібно позбутися фундаменту, щоб на ньому нічого ніколи вже не можна було побудувати. Це вже розуміє не тільки російський аналітик зі спецслужб, це розуміє й український виборець. Саме тому все і відбувається — незалежно від того, як послідовність подій пояснюють в’язню “Феофанії”. І, до речі: не потрібно намагатися зрозуміти роль президента у всіх цих історіях, тому що це не має ніякого значення. Зеленського зробили президентом зовсім не для того, щоб він грав роль.
Ну і наостанок. Впаде чи ні Україна? Ні, тому що фундамент зруйнувати не вдасться. Але популістське правління разом з олігархічною жадібністю і російськими потугами завдадуть самій будівлі серйозних, можливо, навіть непоправних втрат. І багато наших співгромадян ризикують вже ніколи не вибратися з-під цих руїн — як в переносному, так і в прямому (враховуючи пандемію і можливу силову ескалацію) сенсах.
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4343
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: Степанович, romanl3

Re: Обираючи...НОВУ владу 23/11/2020 13:35 #127155

На превеликий жаль, цього не зрозуміли ще і до тепер багато "мудрого наріду"
 • Степанович
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 2948
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/
За пост подякували: ОлегП

Re: Обираючи...НОВУ владу 24/11/2020 11:50 #127157

Ну, про мудрий нарід, це ілюзія... Люди живуть стереотипами, а при сучасних технологіях людьми дуже легко маніпулювати, бо більшість черпаї інформацію з ТБ, інтернету, а не з книжок. Останні вчать думати, а перші навпаки, вчать не думати, пропонують готовий продукт, який вигідний мафії, чи то українській, чи російській, чи якійсь іншій... Чому бідний - бо дурний. Чому дурний - бо бідний...
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4343
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: Степанович

Re: Обираючи...НОВУ владу 25/11/2020 11:39 #127160

Україна – не Ізраїль


1358127911_038.jpegКоли євреї вийшли з єгипетського рабства, вони дорікали Мойсею, що у них нема що їсти і немає чим годувати дітей. Одне слово, нарікали на те, що в дорозі у них відсутні ті цінності виживання, які були головними для пострадянського суспільства і залишаються такими для більшості наших співвітчизників зараз. Та якби Мойсей обрав пріоритетом спочатку нагодувати людей і забезпечити їх усім необхідним, а ще не вступати в конфронтацію з єгипетським військом (бо ж там теж люди, яких чекають матері та дружини), то євреї так і залишилися б у Єгипті – й у них не було б землі обітованої.

У нас часто можна почути, що люди хочуть, аби Україна була схожою на Ізраїль. На який Ізраїль – бідний, корумпований, готовий воювати, під постійною загрозою тероризму? Ні, ми хочемо бути схожі на інший Ізраїль: на сильний, той, що переміг ворогів, здійснив економічне чудо, обирає на керівні посади людей, для яких найважливіше – державні пріоритети. Такий Ізраїль також існує. Але він існує завдяки тому, що люди завжди ставили перед собою пріоритети державного будівництва. Вони розуміли, що ПОБУДУЮТЬ державу, яка стане економічно сильною, але до цього доведеться десятиріччями проходити через економічні проблеми. Вони знали, що зможуть перемогти своїх ворогів. Але перемогти – це означає воювати, гинути і жертвувати. Вони вірили, що побудують державу з розвиненою демократією, але розуміли, що у часи бідності і війни корупція неминуче супроводжуватиме десятиліття їхньої історії. Головне – створити ефективні інструменти для боротьби з цією корупцією і зробити так, щоб не було недоторканих, щоби президент чи прем’єр-міністр могли опинитися на лаві підсудних, як і будь-який інший громадянин.
Це прекрасний приклад пріоритетів для українського сьогодення. На президентських виборах 2019 року багато хто голосував за колишнього коміка Володимира Зеленського лише для того, щоб усунути від влади чинну політичну еліту. Ця еліта говорить про необхідність державотворення, про армію, мову, віру і про те, що без пріоритету побудови української держави на цих цінностях не можна досягти успіху. А ми ж знаємо, що насправді це корумпована еліта. Вона пов’язана із клановими інтересами, власними бажаннями, не здатна усвідомити інтереси простої людини, яка потерпає від економічних злиднів. І от ми думаємо, що оберемо чесну людину, для якої головним пріоритетом буде боротьба з корупцією і чинною елітою. Після перемоги цієї людини на президентських виборах і після того, як його висуванці створили більшість у парламенті – ми маємо розвал антикорупційних структур і рішення Конституційного Суду про фактичне згортання тих антикорупційних інституцій, які були створенні після Революції Гідності. У нас уже реальні проблеми з підтримкою євроінтеграції України, адже держава не виконує взятих на себе зобов’язань.

Те, що ми маємо, – це не випадковість. Тому що неможливо будувати державу, якщо нема чіткого розуміння того, заради чого ця держава будується і який у ній сенс. Звичайно, у цій ситуації нема реального виходу БЕЗ тих цінностей, які здаються найголовнішими. В українського суспільства існує величезна проблема: відсутність у людей розуміння причинно-наслідкових зв’язків. Це називається «недоросле суспільство», але тут проблема не залежить від віку людей. Дитині треба пояснити, що коли вона візьме сірники і запалить щось у хаті, то хата згорить – і дитина згорить разом із нею. Так дитина починає щось усвідомлювати – і саме так, крок за кроком, відбувається виховання. А в Україні не було процесу політичного виховання. Український громадянин вважає, що станеться так, як йому заманеться. А так не буває. Тому нам необхідно усвідомити градацію цінностей. Якщо люди не бажають збудувати державу, якщо вони не хочуть, щоб нею керували професіонали, якщо не вважають Україну пріоритетом свого існування як громадянина і саму Україну не розглядають як притулок для української нації – тоді ми не поборемо корупцію, не зможемо вирішити питання власного добробуту та перемогти у війні. І цю піраміду перевернути неможливо! Не можна спочатку перемогти корупцію, досягнути добробуту, перемогти у війні, а потім будувати українську державу.

Повністю стаття тут: zbruc.eu/node/101763?fbclid=IwAR0GbBWcky...JC4eRTNQjfXBaOB8_65Q
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4343
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: Степанович

Re: Обираючи...НОВУ владу 28/11/2020 20:08 #127164

Голодомор...

Коли обираєте владу памятайте хто нас вбивав...128254917_3500598780007716_4346114230034789907_o.jpg
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4343
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 28/11/2020 20:09 від ОлегП.
За пост подякували: Степанович

Re: Обираючи...НОВУ владу 06/12/2020 19:56 #127172

79094076_3064147700477954_2740462037069987840_n.jpg


Томаш Галік
Зустріч віри з невірою.


«Перехід від диктатури до демократії в нашій країні не був поєднаний з жодним періодом революційного зведення порахунків з опо’рами старого режиму, не мав жодної «якобінської фази», не відбувалася жодна копія Нюрнберського процесу, нікому не впав з голови волосок, не пролилась ані крапля крови. …

Але чи йшлося насправді про прощення та примирення? Чи не виникла інша крайність (супроти кривавого зведення порахунків) – тобто недооцінювання провини? ...

Щось подібне відбулося практично в усіх посткомуністичних країнах. Те, що ми собі заощадили болісний процес примирення та оздоровлення суспільства, спричинило його моральне ослаблення. Рани не були загоєні, а лише прикриті – почали гнити, отрута почала повільно поширюватися по всьому організму. Сутінки, що уможливлювали створення ілюзії позірної єдности, в яких швидко стерлася різниця між дисидентом та конфідентом, не принесли користи; вони густішали, а світло правди поступово згасало.

У цих сутінках колишня владна еліта тихенько перемістилася зі світу політичної та поліцейської влади у світ економічної, звідки завдяки нагромадженому капіталу, фінансам, зв’язкам та інформації знову почали володіти суспільством. …

Безперечно, добре, що на зміну однієї домінуючої ідеології не прийшла інша нетерпима закрита ідеологія; однак засада «everything goes” – «усе дозволено» - відчинила дверцята силам, котрі незабаром почали змінювати свободу на хаос і знову додавати аргументи ворогам демократії та вільного суспільства. …»

Томаш Галік, католицький священник, "один з найоригінальніших мислителів нашої доби"...
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4343
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Обираючи...НОВУ владу 08/01/2021 08:31 #127208

Sergey Fursa
6 січня о 09:38 ·

Мочи їх, Супрун. Мочи як манту.

Супрун написала книгу. І просто підірвала пукани усієі медведчуковської шобли. Усіх цих прихильників русського миру просто рве на шмаття від цього. Вони конкурують між собою у наборі образливого гімна, який називають чи то іронією чи то сарказмом, намагаючись закидати Супрун.
І це ознака одного. Страху. Вони іі бояться. До усрачки.
От останнім, наприклад, вийшов Москаль і сказав, що Супрун у всіх українців вкрала 20 років життя. Звісно ляпнув це в ефірі у Медведчука. Тобто якби не Супрун, то українці б жили довше японців. Але прийшла Уляна, зробила реформу первинної ланки, яка до речі всім подобається, і навіть медведчуковська шобла це визнає, і українці почали вмирати в 60. Ну буває.
При чому, Уляна вже не чиновник. Уляна не має великого рейтингу. Вона навіть випилялась чомусь із фейсбуку. Але вони іі все рівно бояться.
Чому? З якого такого? Чому вони іі бояться?
Бо вони бояться те, що уособлює Супрун. Вони бояться тих цінностей західної цивілізації, які Супрун прищеплює українцям. Так, поки в малих дохах. Пока не має в нас колективного імунітету проти совка і русського миру, проти корупції. Ще не готове суспільство. Але це не значить, що цього не треба робити. І це не значить, що суспільство, яке зараз не готове приймати такі цінності, не зміниться за 5 чи 10 чи може 20 років. І годинник тікає. І Медведчук його чує. Супрун для них – то те саме європейське майбутнє України, в якому немає ім місця. І вони це знають. І іх це лякає.
А суспільство має змінитися. Або залишитись бідним. Третього не дано. Або йти туди, куди веде Супрун. Або лишатися в багнюці із Москалем і Медведчуком. Бо не можно стати Європою на чолі з Медведчуком. Бо не можно побудувати храм якщо ти вмієшь лише копати могили. Щоб стати Європою треба зробити Європу із себе. А ніколо совок не приведе до цього.
І ще вони бояться того, чого не розуміють. От як всі люди. Ми всі боїмося чогось, чого ми не розуміємо. Це природньо. Це інстинкт. І от вони не розуміють Супрун. Вони обзивали іі «єба..ою», також показуючи, що вони іі тупо не розуміють. Вони не розуміють, як можно бути великим чиновником і не красти. Це не влазить в іх голову. Вони не розуміють, як можно бути міністром і залишатися простою людиною, яка ходить по вулицям із рюкзачком. Вони не розуміють, як це, бути міністром і не йти на компроміси. Не домовлятися. Не зустрічатися «посередині». Бо все їх життя іх вчило, що саме так досягають успіху.
І це лякає. І з переляку вони продовжують воювати навіть із привидом Супрун. І видаються собі такими сильними кмітливими і хоробрими. Але це все та сама Моська, яка лає на слона. От вони усі такі моськи, які з переляку атакують щось з майбутнього. Що насувається. І що має іх знести. З іх віллами, рендж роверами, долярами в підвалі. Це кінець їх влади. Влади терористів, які тримають Україну у полоні стокгольмського синдрому совка. І ім не буде де харчуватися. А вони звикли це робити з шиком.
Але чим більше вони бояться тим голосніше волають. І це чудово. Нехай волають. Нехай конкурують у стилі багна. Нехай. Бо це сигнал того, що європейські цінності з кожним кроком наближаються до перемоги. І одного дня це станеться. І прийдуть до влади люди з такими цінностями. Не малороси. Не совки корупціонери. І може це буде не Супрун. Але це точно буде людина, яка не буде боятися мочити манту.
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4343
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: Степанович

Re: Обираючи...НОВУ владу 31/01/2021 18:51 #127224

ЗВИЧАЙНИЙ ФАШИЗМ

«Він правильно зрозумів, що абсолютна влада неможлива в умовах цілісної державності, вона можлива лише в умовах контрольованого хаосу.»
( М. Гоффнер «Гітлер. Примітки до біографії»)

В Ураїні мафіозні клани та олігархи чиніть так само…


92467107_641715396683911_7666315855113748480_o.jpg
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4343
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: Пустельник, Степанович

Re: Обираючи...НОВУ владу 30/03/2021 08:44 #127263

Віктор Уколов

Вибори в Карпатах розіграли між собою два партнери: Зеленський і Коломойський. Будьте певні - вони домовляться.
А післямову до виборів на Прикарпатті - найкраще написав Борис Олійник:

"І ми восплащемо талановито,
Зазвичай поминаючи дідів,
Що нас ізнов за наше жито бито,
Що нам обрали не таких вождів,
Що винні всі,
а ми – і на крупину,
Бо тихі, як осінній падолист.
Що коли б нас вчергове не купили,
Хіба б ми учергове продались?!
Та інородців вилаєм належно,
Що й досі, кляті, не перевелись,
І не дають нам спати в незалежній,
І норовлять, щоб ми їм продались.
І Україні, неспалим-купині,
Поклянемося при святі дари,
Що коли б нас вчергове не купили,
Ми б вас, маман, їй-бо, не продали."


118652170_3304079179653519_7392021295250357759_n_2021-03-30.jpg
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4343
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: Степанович

Re: Обираючи...НОВУ владу 20/10/2021 16:29 #127345

І сотню літ тому й п"ятсот
Жив неук, зрадник і сексот.
Гультяй, пройдисвіт, аферист.
Нездара жив і жив артист.
Всього було. Була й зараза.
Холера, віспа і проказа.
Були і збоченці у храмі.
Були й мужі в дубовій рамі.
Історія гріхопадіння.
Але було і воскресіння.
Волхви, вертепи, звіздарі.
Були і гетьмани, й царі.
І люд спрацьований до кістки.
Були герої, були й шістки.
Творили, славу здобували.
І зраджували, і кохали.
І так донині - все в нас є.
Павук капкан для мух снує.
А шуляк зверху ловить жертву.
А вітер гне вербу підперту.
Збирає нишпор компромат.
При владі й далі кум і сват.
Не кіньми, а на Мерседесі
Спішать до влади у Одесі.
У Києві на дирижаблі.
А люд - на граблі, знов на граблі
Одні й ті самі. Нема ради.
Рвуться "знедолені" до влади.
Така історія буття.
Чим довш живем, тим більш сміття.
І треба швабри, треба мітли,
Щоб світ став чистий, теплий, світлий.
І треба совість. Страх спіткнутись.
Потрібно небу посміхнутнусь.
І мати серце, щоб творити.
І мати душу, щоб любити.

Г.Потопляк. 2020.


08-2.jpg
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4343
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 1.77 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com