Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії...
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
<--

ТЕМА: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії...

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 22/09/2020 18:08 #127094

• hunter179
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 111
Боже, зроби мене тим, ким я здаюся своєму собаці.
Английский сеттер Бия-Дина.
ТОЗ БМ шт 16 кал, Tikka Koski 16 кал.
За пост подякували: Пустельник, Віталій74

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 26/09/2020 13:03 #127098

86348757_2634499950118630_8527727329361788928_o.jpg
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4252
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 27/09/2020 09:58 #127100

4 фрази, які ми неправильно розуміємо

Ці фрази відомі, мабуть, всім. Їх дуже часто вживають в повсякденній мові, навіть не підозрюючи, що зміст цих висловлювань з плином часу був спотворений.

Про мертвих або добре, або нічого…
Якщо бути точним, то давньогрецький поет і політик Хилон з Спарти, що жив в VI ст. до н. е., насправді сказав «Про мертвих або добре, або нічого, крім правди».

Вік живи вік учись
Цю фразу можна почути практично від кожного вчителя. Але при цьому мало хто знає, що в оригіналі вона звучала так «Вік живи – вік учись того, як слід жити», а автор цього вислову – Луцій Анней Сенека.

Мета виправдовує засоби
Авторство цієї фрази належить засновнику ордена єзуїтів Ігнатію Лойолу. В оригіналі вона звучить так «Якщо мета – порятунок душі, то мета виправдовує засоби».

Істина у вині
Знамените висловлювання Плінія Старшого «Істина у вині». Насправді, у фрази є продовження «а здоров’я у воді». В оригіналі «In vino veritas, in aqua sanitas».

Джерело:vsviti.com.ua/interesting/history/80109?...55ycnxK5qeu_Hgz7nbik
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 02/10/2020 22:29 #127106

А хто памятає вислів горація :dulce decorum pro patria mori est
-солодко і почесно померти за Батьківщину.
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1946

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 03/10/2020 15:50 #127107

Це малюнок 15-и річної дівчини з Луганщини.
" Нудить від росіі"

120026913_3699142761086_2087482121096721695_n.jpg
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 04/10/2020 13:49 #127111

Потужньо
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1946

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 13/10/2020 09:24 #127131

limg_10874.jpg

Богдан Томенчук

Трохи осені, трохи кави,
Контур лИстом вкутаних ніг...
І тумани чужої слави,
Бо свою ніхто не беріг...
Починається дощ зі Слова,
Як нечитана Книга книг...
Передмова чи післямова?
Два в одному чи кожна з них?
А сади собі, ніби титри,
Голос вітру у снах трави...
І про що і з ким говорити?
Крім погоди, нема новин...
Воно й добре, що є погода...
Цей вселенський початок тем,
Кажуть, звідкись надходить мода
На розквітлий сум хризантем...
А десь там посходИло жито,
Але урвища усе ті ж...
Пізня осінь малює літо
На мольбертах жовтневих тиш...
Все - надумане... Все - полова?
Богу дякуймо, що живі?..
Що там з осінню? Знов Покрова
Пізнім яблуком у траві?..
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
За пост подякували: Степанович

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 13/10/2020 16:53 #127133

121327631_2858828807686099_288381545019796196_n.jpg

Ліна Костенко

Із Янголом на плечі
·
ОСІНЬ

… Осінь на узліссі
Фарби розбавляла,
Пензликом легенько
Листя фарбувала.
Вже руда ліщина,
Пожовтіли клени.
В пурпурі осіннім
Тільки дуб зелений.
Утішає ясен:
- Не сумуй за літом!
Геть усі діброви
В золото одіто.
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 16/10/2020 16:41 #127135

16570110-R3L8T8D-800-3204-934x.jpg

П’ять практик, як відчути найбільше щастя в житті
П'ятниця, 16 жовтня 2020, 14:29

Усі ми часто живемо в минулому або майбутньому. Друзі, зупинімося. Життя одне. Ми не можемо жити в минулому. Його вже немає. Немає значення, чи воно грішне чи святе, його вже немає. Ми не можемо жити і в майбутньому, бо його ще немає.

«Важливо виробляти у своїй свідомості постійну думку про Бога», – владика Венедикт Алексійчук
Митрополит Борис Ґудзяк: Пророче служіння наших шкіл

Ми маємо лише теперішню мить нашого життя. І навіть коли ми живемо в цю мить нашого життя, ми не постійно живемо, а постійно реагуємо. Погляньмо на наше життя. Ми постійно не живемо, а на щось реагуємо. Постійно щось пишемо, щось коментуємо... Хтось інший пише сценарій нашого життя. Тому дуже важливо в нашому житті, яке є дуже коротким, навчитися самим писати сценарій свого життя.

Поділюся з вами п'ятьма практиками, які допомагають мені жити тут і тепер.

Перша практика – пізнати самого себе. Чому обговорюємо інших людей? Бо ми дивимося на інших, а не на себе. Ми не знаємо себе. Треба робити розкопки у самому собі. Дуже важливо пізнати свої сильні і слабкі сторони.

Що пізнати? Пізнати сильні сторони і їх більше розвивати. Пізнати слабкі сторони і над ними працювати. Бо лише пізнавши себе, можемо себе прийняти. Це не означає змиритися з власними слабкими сторонами, а змінити їх.

Друга практика – приймати людей, яких Бог дає нам у нашому житті.

Коли я став єпископом, то приймав багатьох людей, які приходили до мене на прийом. Я намагався їх якнайшвидше прийняти, щоб вони пішли. Це було не те прийняття... Пізніше я зрозумів, що це мене вимучує. Я помітив, що не дивлюся на ту людину, з якою спілкуюся, а думаю вже про наступну, яка чекає.

Важливо зустрічатися з людьми, якими вони є, і не керуватися стереотипами. Люди мають властивість змінюватися. Я свідомий того, що від людей можна чекати всього. Але дуже вірю людям, це дає їм площину рости. То хай ростуть. Я не залежний від того, чи вони добре повелися зі мною, чи зле.

Третя практика. Найголовніша справа мого життя – це та справа, яку я роблю тепер. Бо часто, коли ми робимо одне, думаємо про інше. Ми завжди до чогось біжимо, спішимо... Я не кажу, що взагалі не треба бігти, важливо бігти, але не до чогось. Важливий сам процес того, що ти робиш. Важливий сам процес, а не тільки мета, до якої ти біжиш. Я завжди пробую жити тут і тепер у тих обставинах, які маю в житті.

Для мене немає до і після, а є тільки ця мить мого життя. Саме розуміння тут і тепер дає мені розуміння, який наступний крок робити. Як кажуть американці, step by step. Коли ми йдемо по сходах, то не перестрибуємо з першої сходинки на п'яту, а робимо один крок, потім інший і так вперед.

Четверта практика – важливо зупинятися. Я зауважив, що більшість людей проводять час із мобільним... Вам не здається, що нам нецікаво бути із самими собою?! Ми постійно хочемо себе чимось зайняти. Погляньте на свій щоденник. Ми завжди маємо справи з кимось. Ми не маємо часу для себе. Ми не маємо часу, який ми б присвятили собі. Тому важливо зупинятися в часі: я сиджу на цьому місці і ніщо не вирве мене звідси.

І п'ята практика – зупинятися в часи бур. Погляньте, як часто різноманітні життєві бурі впливають на нас. Хтось щось сказав, і ми реагуємо. Хтось щось написав у фейсбуку, і ми знову реагуємо...

Коли я дивлюся на особисте життя, то розумію, що багато рішень приймав, коли був під тиском обставин, коли не зупинився.

Важливо зупинятися, хоч би яка була напруга, щоб не відбувалося, я напишу на дверях, ви будете ламати ці двері, а я їх не відімкну. Так, це нелегко, але погляньмо, в усіх релігіях існує сьомий день святкувати…

І коли ми навчимося пізнавати себе, розуміти себе, розуміти, який у нас є геній, розуміти найкращу версію самого себе, коли ми навчимося розуміти, що кожна людина, яку зустрічаємо в житті, має певну місію, має що сказати, коли ми усвідомимо, що ця мить нашого життя є унікальна і неповторна, коли ми навчимося зупинятися і не хапатися за мобільний, приділити час собі, не дітям, не чоловікові чи дружині, а собі, і коли ми навчимося зупинятися в часи бур, тоді відчуємо найбільше щастя бути собою. Ми відчуємо, що це щастя носимо в собі.

Перестаньмо жити так, наче пишемо чорнетку свого життя, засмакуймо життя тепер, цієї миті.

Із слова владики Венедикта Алексійчука,
правлячого архиєрея єпархії Святого Миколая з осідком у Чикаго, у проєкті "TEDx Talks"
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 16/10/2020 16:42 від ОлегП.

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 23/10/2020 08:18 #127137

Іван Галімурка
20 жовтня о 09:45 ·
МАТЕРІАЛЬНЕ ПРОКЛЯТТЯ ЛЮДСТВА

Німецькі вчені нещодавно опублікували цікаві дані: за останні 50 років рівень життя німців, у середньому, зріс на 400%, у той час, як кількість нещасних людей, які страждають від депресії, зросла на 38%. Чому?
Генрі Форд став одним з найбільш багатих людей у світі, завдяки реформуванню автомобільного виробництва. Його успіхи надихнули багатьох талановитих підприємців на створення найбільших брендів: Cadillac, Chevrolet, Buick (Бьюїк), Dodge (Додж). Нові машини буквально заполонили Америку. Через деякий час настав такий момент, коли продажі автомобілів різко впали. Ринок наситився.
І тут резонно напрошується висновок: навіщо комусь потрібне нове авто, якщо прекрасно їздить старе? Навіщо витрачати гроші?
Зіткнувшись з проблемою збуту, геніальні маркетологи придумали нове хитромудре рішення: випускаючи щораз новіші моделі, власникові старих авто вони почали вселяти почуття неповноцінності. І (о, диво!) продажі авто суттєво зросли…
Їхній успіх надихнув підприємців інших галузей: одягу, косметики, взуття, побутової техніки тощо. І, як кажуть, понеслася душа в рай... Та, чи в рай?
Маленький приклад: Сьогодні часто можна бачити з яким презирством, виряджені в модний одяг, підлітки дивляться на дитину, яка не може собі дозволити таку розкіш.
При тому, звернімо увагу: двічі на рік виробники одягу випускають нові колекції. Експерти, дизайнери нескінченно повторюють нам: «в цьому сезоні буде модний зелений/фісташковий (чи ще якийсь) колір». Для чого це робиться? Цей хитрий прийом створено для збільшення збуту. Бо, люди, які в минулому році купили точно такий самий одяг, але червоного кольору, будуть відчувати себе дискомфортно.
Те ж саме стосується мобільних телефонів, чи інших, як тепер модно говорити, ґаджетів…
Випускаючи постійно нові девайси, одяг, косметику тощо, транснаціональні корпорації маніпулюють свідомістю простодушного споживача. І задля успішності реалізації своєї продукції, вони на її рекламу витрачають до 500 млрд. доларів за рік.
Як бачимо, цієї величезної суми є достатньо для того, щоб зробити нещасним усе людство. А якщо протягом року витрачати хоча б третину цих грошей для вирішення проблеми голоду на Землі, її було б успішно вирішено.
Тепер подумаймо: а ЩО? для тих людей є 500 млрд. доларів, якщо вони володіють усім світовим багатством? Питання риторичне. Було б бажання...
Сьогодні трагедією людства стало рабство споживацтва. Інколи, купивши нову річ, людина радіє дуже недовго. Бо, якщо за короткий час хтось з приятелів чи знайомих придбає щось новіше чи краще, ця радість може обмежитися лише одним днем. Отак, узявши нещасну людину в рабство гроша, золотий телець торжествує...
Живемо у світі, який нав’язує нам свої принципи і свої стереотипи. Світ пропонує, але ж вибираємо і погоджуємося лише ми.
Гадаю, що не варто добровільно зрікатися власної свободи...
Адже: ЩО обираємо, ТЕ й маємо.
«А ті, хто хоче багатіти, упадають у спокуси та в сітку, та в численні нерозумні й шкідливі пожадливості, що втручають людей на загладу й загибель. Бо корінь усього лихого – грошолюбство, якому віддавшись, дехто відбились від віри й поклали на себе великі страждання» (1 Тим 6, 9-10).
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.65 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення