Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії...
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
<--

ТЕМА: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії...

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 22/09/2020 18:08 #127094

• hunter179
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 117
Боже, зроби мене тим, ким я здаюся своєму собаці.
Английский сеттер Бия-Дина.
ТОЗ БМ шт 16 кал, Tikka Koski 16 кал.
За пост подякували: Пустельник, Віталій74

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 26/09/2020 13:03 #127098

86348757_2634499950118630_8527727329361788928_o.jpg
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4267
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 27/09/2020 09:58 #127100

4 фрази, які ми неправильно розуміємо

Ці фрази відомі, мабуть, всім. Їх дуже часто вживають в повсякденній мові, навіть не підозрюючи, що зміст цих висловлювань з плином часу був спотворений.

Про мертвих або добре, або нічого…
Якщо бути точним, то давньогрецький поет і політик Хилон з Спарти, що жив в VI ст. до н. е., насправді сказав «Про мертвих або добре, або нічого, крім правди».

Вік живи вік учись
Цю фразу можна почути практично від кожного вчителя. Але при цьому мало хто знає, що в оригіналі вона звучала так «Вік живи – вік учись того, як слід жити», а автор цього вислову – Луцій Анней Сенека.

Мета виправдовує засоби
Авторство цієї фрази належить засновнику ордена єзуїтів Ігнатію Лойолу. В оригіналі вона звучить так «Якщо мета – порятунок душі, то мета виправдовує засоби».

Істина у вині
Знамените висловлювання Плінія Старшого «Істина у вині». Насправді, у фрази є продовження «а здоров’я у воді». В оригіналі «In vino veritas, in aqua sanitas».

Джерело:vsviti.com.ua/interesting/history/80109?...55ycnxK5qeu_Hgz7nbik
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 02/10/2020 22:29 #127106

А хто памятає вислів горація :dulce decorum pro patria mori est
-солодко і почесно померти за Батьківщину.
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1946

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 03/10/2020 15:50 #127107

Це малюнок 15-и річної дівчини з Луганщини.
" Нудить від росіі"

120026913_3699142761086_2087482121096721695_n.jpg
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 04/10/2020 13:49 #127111

Потужньо
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1946

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 13/10/2020 09:24 #127131

limg_10874.jpg

Богдан Томенчук

Трохи осені, трохи кави,
Контур лИстом вкутаних ніг...
І тумани чужої слави,
Бо свою ніхто не беріг...
Починається дощ зі Слова,
Як нечитана Книга книг...
Передмова чи післямова?
Два в одному чи кожна з них?
А сади собі, ніби титри,
Голос вітру у снах трави...
І про що і з ким говорити?
Крім погоди, нема новин...
Воно й добре, що є погода...
Цей вселенський початок тем,
Кажуть, звідкись надходить мода
На розквітлий сум хризантем...
А десь там посходИло жито,
Але урвища усе ті ж...
Пізня осінь малює літо
На мольбертах жовтневих тиш...
Все - надумане... Все - полова?
Богу дякуймо, що живі?..
Що там з осінню? Знов Покрова
Пізнім яблуком у траві?..
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
За пост подякували: Степанович

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 13/10/2020 16:53 #127133

121327631_2858828807686099_288381545019796196_n.jpg

Ліна Костенко

Із Янголом на плечі
·
ОСІНЬ

… Осінь на узліссі
Фарби розбавляла,
Пензликом легенько
Листя фарбувала.
Вже руда ліщина,
Пожовтіли клени.
В пурпурі осіннім
Тільки дуб зелений.
Утішає ясен:
- Не сумуй за літом!
Геть усі діброви
В золото одіто.
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 16/10/2020 16:41 #127135

16570110-R3L8T8D-800-3204-934x.jpg

П’ять практик, як відчути найбільше щастя в житті
П'ятниця, 16 жовтня 2020, 14:29

Усі ми часто живемо в минулому або майбутньому. Друзі, зупинімося. Життя одне. Ми не можемо жити в минулому. Його вже немає. Немає значення, чи воно грішне чи святе, його вже немає. Ми не можемо жити і в майбутньому, бо його ще немає.

«Важливо виробляти у своїй свідомості постійну думку про Бога», – владика Венедикт Алексійчук
Митрополит Борис Ґудзяк: Пророче служіння наших шкіл

Ми маємо лише теперішню мить нашого життя. І навіть коли ми живемо в цю мить нашого життя, ми не постійно живемо, а постійно реагуємо. Погляньмо на наше життя. Ми постійно не живемо, а на щось реагуємо. Постійно щось пишемо, щось коментуємо... Хтось інший пише сценарій нашого життя. Тому дуже важливо в нашому житті, яке є дуже коротким, навчитися самим писати сценарій свого життя.

Поділюся з вами п'ятьма практиками, які допомагають мені жити тут і тепер.

Перша практика – пізнати самого себе. Чому обговорюємо інших людей? Бо ми дивимося на інших, а не на себе. Ми не знаємо себе. Треба робити розкопки у самому собі. Дуже важливо пізнати свої сильні і слабкі сторони.

Що пізнати? Пізнати сильні сторони і їх більше розвивати. Пізнати слабкі сторони і над ними працювати. Бо лише пізнавши себе, можемо себе прийняти. Це не означає змиритися з власними слабкими сторонами, а змінити їх.

Друга практика – приймати людей, яких Бог дає нам у нашому житті.

Коли я став єпископом, то приймав багатьох людей, які приходили до мене на прийом. Я намагався їх якнайшвидше прийняти, щоб вони пішли. Це було не те прийняття... Пізніше я зрозумів, що це мене вимучує. Я помітив, що не дивлюся на ту людину, з якою спілкуюся, а думаю вже про наступну, яка чекає.

Важливо зустрічатися з людьми, якими вони є, і не керуватися стереотипами. Люди мають властивість змінюватися. Я свідомий того, що від людей можна чекати всього. Але дуже вірю людям, це дає їм площину рости. То хай ростуть. Я не залежний від того, чи вони добре повелися зі мною, чи зле.

Третя практика. Найголовніша справа мого життя – це та справа, яку я роблю тепер. Бо часто, коли ми робимо одне, думаємо про інше. Ми завжди до чогось біжимо, спішимо... Я не кажу, що взагалі не треба бігти, важливо бігти, але не до чогось. Важливий сам процес того, що ти робиш. Важливий сам процес, а не тільки мета, до якої ти біжиш. Я завжди пробую жити тут і тепер у тих обставинах, які маю в житті.

Для мене немає до і після, а є тільки ця мить мого життя. Саме розуміння тут і тепер дає мені розуміння, який наступний крок робити. Як кажуть американці, step by step. Коли ми йдемо по сходах, то не перестрибуємо з першої сходинки на п'яту, а робимо один крок, потім інший і так вперед.

Четверта практика – важливо зупинятися. Я зауважив, що більшість людей проводять час із мобільним... Вам не здається, що нам нецікаво бути із самими собою?! Ми постійно хочемо себе чимось зайняти. Погляньте на свій щоденник. Ми завжди маємо справи з кимось. Ми не маємо часу для себе. Ми не маємо часу, який ми б присвятили собі. Тому важливо зупинятися в часі: я сиджу на цьому місці і ніщо не вирве мене звідси.

І п'ята практика – зупинятися в часи бур. Погляньте, як часто різноманітні життєві бурі впливають на нас. Хтось щось сказав, і ми реагуємо. Хтось щось написав у фейсбуку, і ми знову реагуємо...

Коли я дивлюся на особисте життя, то розумію, що багато рішень приймав, коли був під тиском обставин, коли не зупинився.

Важливо зупинятися, хоч би яка була напруга, щоб не відбувалося, я напишу на дверях, ви будете ламати ці двері, а я їх не відімкну. Так, це нелегко, але погляньмо, в усіх релігіях існує сьомий день святкувати…

І коли ми навчимося пізнавати себе, розуміти себе, розуміти, який у нас є геній, розуміти найкращу версію самого себе, коли ми навчимося розуміти, що кожна людина, яку зустрічаємо в житті, має певну місію, має що сказати, коли ми усвідомимо, що ця мить нашого життя є унікальна і неповторна, коли ми навчимося зупинятися і не хапатися за мобільний, приділити час собі, не дітям, не чоловікові чи дружині, а собі, і коли ми навчимося зупинятися в часи бур, тоді відчуємо найбільше щастя бути собою. Ми відчуємо, що це щастя носимо в собі.

Перестаньмо жити так, наче пишемо чорнетку свого життя, засмакуймо життя тепер, цієї миті.

Із слова владики Венедикта Алексійчука,
правлячого архиєрея єпархії Святого Миколая з осідком у Чикаго, у проєкті "TEDx Talks"
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 16/10/2020 16:42 від ОлегП.
За пост подякували: Степанович, romanl3

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 23/10/2020 08:18 #127137

Іван Галімурка
20 жовтня о 09:45 ·
МАТЕРІАЛЬНЕ ПРОКЛЯТТЯ ЛЮДСТВА

Німецькі вчені нещодавно опублікували цікаві дані: за останні 50 років рівень життя німців, у середньому, зріс на 400%, у той час, як кількість нещасних людей, які страждають від депресії, зросла на 38%. Чому?
Генрі Форд став одним з найбільш багатих людей у світі, завдяки реформуванню автомобільного виробництва. Його успіхи надихнули багатьох талановитих підприємців на створення найбільших брендів: Cadillac, Chevrolet, Buick (Бьюїк), Dodge (Додж). Нові машини буквально заполонили Америку. Через деякий час настав такий момент, коли продажі автомобілів різко впали. Ринок наситився.
І тут резонно напрошується висновок: навіщо комусь потрібне нове авто, якщо прекрасно їздить старе? Навіщо витрачати гроші?
Зіткнувшись з проблемою збуту, геніальні маркетологи придумали нове хитромудре рішення: випускаючи щораз новіші моделі, власникові старих авто вони почали вселяти почуття неповноцінності. І (о, диво!) продажі авто суттєво зросли…
Їхній успіх надихнув підприємців інших галузей: одягу, косметики, взуття, побутової техніки тощо. І, як кажуть, понеслася душа в рай... Та, чи в рай?
Маленький приклад: Сьогодні часто можна бачити з яким презирством, виряджені в модний одяг, підлітки дивляться на дитину, яка не може собі дозволити таку розкіш.
При тому, звернімо увагу: двічі на рік виробники одягу випускають нові колекції. Експерти, дизайнери нескінченно повторюють нам: «в цьому сезоні буде модний зелений/фісташковий (чи ще якийсь) колір». Для чого це робиться? Цей хитрий прийом створено для збільшення збуту. Бо, люди, які в минулому році купили точно такий самий одяг, але червоного кольору, будуть відчувати себе дискомфортно.
Те ж саме стосується мобільних телефонів, чи інших, як тепер модно говорити, ґаджетів…
Випускаючи постійно нові девайси, одяг, косметику тощо, транснаціональні корпорації маніпулюють свідомістю простодушного споживача. І задля успішності реалізації своєї продукції, вони на її рекламу витрачають до 500 млрд. доларів за рік.
Як бачимо, цієї величезної суми є достатньо для того, щоб зробити нещасним усе людство. А якщо протягом року витрачати хоча б третину цих грошей для вирішення проблеми голоду на Землі, її було б успішно вирішено.
Тепер подумаймо: а ЩО? для тих людей є 500 млрд. доларів, якщо вони володіють усім світовим багатством? Питання риторичне. Було б бажання...
Сьогодні трагедією людства стало рабство споживацтва. Інколи, купивши нову річ, людина радіє дуже недовго. Бо, якщо за короткий час хтось з приятелів чи знайомих придбає щось новіше чи краще, ця радість може обмежитися лише одним днем. Отак, узявши нещасну людину в рабство гроша, золотий телець торжествує...
Живемо у світі, який нав’язує нам свої принципи і свої стереотипи. Світ пропонує, але ж вибираємо і погоджуємося лише ми.
Гадаю, що не варто добровільно зрікатися власної свободи...
Адже: ЩО обираємо, ТЕ й маємо.
«А ті, хто хоче багатіти, упадають у спокуси та в сітку, та в численні нерозумні й шкідливі пожадливості, що втручають людей на загладу й загибель. Бо корінь усього лихого – грошолюбство, якому віддавшись, дехто відбились від віри й поклали на себе великі страждання» (1 Тим 6, 9-10).
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
За пост подякували: Степанович, Гранітний

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 06/11/2020 18:41 #127143

dance-photography-vadim-stein-35-580495f138292__880.jpg

«Якщо ми ляжемо на диван і будемо там лежати півроку, то не зможемо встати.
Якщо мозок буде читати ідіотські журнали, спілкуватися з дурнями, слухати легку безглузду музику і дивитися тупі фільми, то нема на що скаржитися.
Мозок повинен важко працювати. Важко - ключове слово.
Мозку має бути важко.
Книга, яка може бути для когось легка, але для вас вона складна.
Фільм, який ви не розумієте. Значить, ви будете думати, читати критику.
Або спектакль, де не ясно, що хотів сказати режисер. В такому випадку мозок буде зайнятий роботою »
(Тетяна Чернігівська)
Перекладаю українською Тетяна Дубровська ))
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
За пост подякували: romanl3

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 09/11/2020 09:50 #127145

Були б ведмедi, - довелося б багатьом мисливцям рушницi попродати, бо нашi охотники люди тихi, сумирнi й поетично нiжнi, а ведмiдь - звiр великий і реве: може перелякати.

Остап Вишня
  • hunter179
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
Останнє редагування: 09/11/2020 09:51 від hunter179.
За пост подякували: Пустельник, ОлегП

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 10/11/2020 18:31 #127147

• hunter179
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
За пост подякували: Пустельник, Степанович

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 24/11/2020 10:16 #127156

127185116_5250384568308595_4053352212928781373_o.jpg
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
За пост подякували: Клен, Степанович

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 24/11/2020 18:40 #127158

Можу з гарантією на 99 % сказати,що це фото зроблене в Брітійській Колумбії,або Альберті.
Оцей *тунель*,що *розриває* смуги автотраси - це спеціально облаштований перехід для міграцій диких тварин !!!( в основному.сезонних),але не тільки.Особливо,коли їхати з Калгарі на Джаспер(всесвітньовідомий зимовий курорт в горах Рокі Маунтинс)в Брітійській Колумбії.Там таких переходів можна нарахувати багато.В основному ці *мости* держава споруджувала після спеціальних кількарічних досліджень фахівців з дикої природи,котрі вивчали і визначали міграційні шляхи звірів,котрі існували і існують десятиріччями,а може і сторіччями.Оце реальний вплив і контроль держави за різними сферами своєї господарки !
  • Клен
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 542
За пост подякували: ОлегП, Степанович

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 24/11/2020 19:48 #127159

Трохи природи Альберти і Брітійської Колумбії
Вкладення:
  • Клен
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 542
Останнє редагування: 24/11/2020 19:51 від Клен.
За пост подякували: ОлегП, Степанович

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 25/11/2020 11:41 #127161

Фото з Нідерландів...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Розумні висловлювання та гарні малюнки і фотографії... 25/11/2020 17:52 #127162

118652170_3304079179653519_7392021295250357759_n.jpg

Дурня плекають, дурня дбайливо вирощують. Дурень став нормою, ще трохи - і дурень стане ідеалом, і доктори філософії заведуть довкола нього захоплені хороводи. Ах, який ти у нас славний, дурню! Ах, який ти, дурню, розумний, яке в тебе тонке почуття гумору в як ти вправно вирішуєш кросворди! І наука до твоїх послуг, дурню, і література, щоб тобі було весело, дурню, і ні про що не треба думати.
А. і Б. Стругацькі “Хижі речі століття»
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
За пост подякували: Степанович, hunter179
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.70 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення