Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі .

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 20/01/2012 17:54 #66512

алкоголиком себя не считаю

Федя ти знаєш хоть одного алкоголіка, щоб він визнав себе алкоголіком!
Це я не тебе мав на увазі.
Просто мені завжди дивно, коли спирають менти і першим ділом питають пив чи ні, зі 100%, 100% кажуть що ні (знаю бо маю двох колег діїшників) то кажуть аби з машини випадав до послідку каже, що не пив і всьо!
  • Ben
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 270
Stoeger 2000 Deluxe
За пост подякували: vasyl eger

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 20/01/2012 20:54 #66523

i19 написав:

Пити треба вміти.... Вміти треба пити !!! Ніхто не кипить, бо горілку любимо пит холодну, з морозилки ... Якщо брати по твоїх словах, то тут форум алкоголіків ... невиліковних ....
Я , от , сьогодні в гарному товаристві при святі випив трошки , грам 750 ... і пишу без помилок ...

Знаю декількох, що в раніше впивались " до срачки", валялись обісцяні і забльовані під тином, а тепер покинули пити, і дуже повчають: " ...горілка--то зло!! Як покинув пити ,почав сім'ю шанувати !"
А, я думаю: " Хто ж вам "дохтур", що ви міри не знаєте!? Що вам горілка, була найважливіша за ВСЕ!? А тепер, ви стали "цвані і мудрі" і інших повчаєте!
  • OlaF
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 635
"Нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирає мову"
Ліна Костенко.

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 20/01/2012 21:14 #66531

OlaF написав:

....Знаю декількох, що в раніше впивались " до срачки", валялись обісцяні і забльовані під тином, а тепер покинули пити, і дуже повчають......

Теж знаю таких, а один навіть тепер місцевий депутат!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 3153
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 21/01/2012 00:35 #66547

Може тим, що нажерались до поросячого крику й справді краще не пити, бо як говориться "Не вмієш пити - не пий!". А повчати як правильно жити (пити чи не пити) всі вміють (особливо ті що раніше напивались, а зараз і каплі в рот не беруть). На мою думку вони не п"ють бо бояться що не втримаються.
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 30/01/2012 18:01 #67410

Почему учёные советуют пьянствовать регулярно
Датские ученые обнаружили, что вред, наносимый алкоголем организму, определяется не столько общей дозой, сколько неравномерностью его
27 Января 2010

Датские ученые обнаружили, что вред, наносимый алкоголем организму, определяется не столько общей дозой, сколько неравномерностью его употребления.

Французы, например, пьют ежедневно и понемногу, поэтому и живут дольше англичан, среди недели воздерживающихся от возлияний, зато в пятницу и субботу с лихвой наверстывающих упущенное. В Англии и Северной Ирландии подопытным с таким ритмом регулярно измеряли давление и обнаружили, что оно растет с понедельника по пятницу, понижаясь на выходные.

Французы, выпивающие каждый день по паре бокалов вина, удивляли тонометр завидным постоянством. Как сообщает Копенгагенский центр исследования алкоголя, дольше всех живут мужчины, равномерно употребляющие в течение недели от 14 до 20 доз алкоголя. Среди женщин долгожительницами явились те, кто выпивает по 7--13 доз алкоголя в неделю, сообщает Guardian.

Добавим, что одной дозой алкоголя считается бокал пива (400 мл), или бокал вина (150 мл), или рюмка крепкого спиртного (50 мл).

Источник и фото: gigamir.net
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 31/01/2012 01:36 #67476

419502_343864985644397_137315716299326_1190796_2030214147_n.jpg
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
За пост подякували: Федько-халамидник

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 09/02/2012 16:18 #68563

shkoda sho nemaemo tely RELIGIA !!

TO kladu tut

публіковано - 9.02.2012 16:02 | Всі новини | Версія для друку | Коментарі (0)
“Аратта-Україна”

Священик пошкодив свою машину і намагався пошкодити міліцейське авто
У центрі Києва затриманий нетверезий священик за кермом позашляховика.

У середу, 8 лютого, близько 14:30 у ДАІ надійшла інформація про те, що по бульвару Шевченка, у напрямку центру рухається автомобіль Mitsubishi Pajero, грубо порушуючи правила дорожнього руху та створює аварійні ситуації.

Як повідомили Корреспондент.net у ДАІ, автомобіль був оперативно затриманий співробітниками ДАІ біля Ботанічного саду. Водій позашляховика поводився неадекватно, пошкодив свою машину і намагався пошкодити міліцейське авто.

Водієві запропонували пройти перевірку на стан сп’яніння. Однак порушник у присутності свідків категорично відмовився від будь-яких перевірок.

У ДАІ повідомляють, що за кермом авто перебував священик. У нього вилучили посвідчення на право керування автомобілем і склали відповідний протокол.
Автомобіль порушника передали довіреній особі, яка поставила його на стоянку на території Києво-Печерської Лаври (що свідчить про належність порушника до УПЦ московського патріархату - прим. «Аратти»). Порушник категорично відмовився підписувати протокол, а також не захотів взяти тимчасовий дозвіл на право керування.

Найближчим часом документи передадуть до суду для прийняття рішення.

У ДАІ нагадують, що згідно з чинним законодавством, за це порушення передбачено штраф у сумі від 2550 до 3400 гривень, або позбавлення права керування на строк від одного до двох років.
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 09/02/2012 16:28 #68564

• бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 09/02/2012 18:36 #68588

Я не є прихильником а ні поборником вживання алкоголю. А всі сперечання на кшалт пити чи взагалі не пити від браку культури споживання алкоголю. Нижче відео про те, як не потрібно пити, щоб не втратити людську подобу...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4175
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: Хімік, Slavko, бригадирь, Клен, Ben

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 09/02/2012 19:55 #68604

Олег спасибо за видео, сначала поржал, а потом задумался что наверное не такая и смешная ситуация
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347
За пост подякували: ОлегП

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 09/02/2012 20:00 #68607

Уфффф!
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6204
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 09/02/2012 20:02 #68608

Правильна реакція, здорова... Ніколи не люби пияків... Я не відмовляю собі в чарці, але ніхто з родини мене п'яним ще не бачив. Дасть Бог і не побачать...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 09/02/2012 22:22 #68646

Тільки хотів тут викласти статтю про того попа , а тут уже й відео є. Оперативно працюють мої колєги! Не захищаю того "чорта" , але знаючи , в якій країні живу , чогось насторожує мене ця історія... І цей піп-браток на джипі , і журналюги , які невідомо звідки взялись , і посвідчення перед камерою крупним планом саме УКРАЇНСЬКОЇ церкви... Щось більше на дешеву провокацію змахує. А взагалі-то , хто його зна... Всяке буває. Взагалі , терпіти не можу ні попів , ні церков... Глибоко переконаний , що церква , як і політика - це всього лиш НАЙБРУДНІШИЙ вид бізнесу , і не більше. Як казала моя покійна баба:"Не шукай собі , дитино , ні ікон , ні попів , ні церков. Треба мати Бога в серці... Краще стань собі біля ліжка , в куточку , помолись , подякуй Богу за все , що маєш -і це буде тобі найкраща церква..."
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615
За пост подякували: vasyl eger, WAWA, Baron, LСергій, Slavko, бригадирь, Ben

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 10/02/2012 13:05 #68902

Тут я не згоден, друже, з тобою. Особисто знаю багатьох правдивих священників, глибоко релігійних, які на правду дбають про спасіння душ мирян... Затишно і комфортно почуваюсь у своїй церкві під-час Богослужінь. Молитва у кутку це добре, але сам собі не висповідаєшся і не запричащаєшся...
На жаль є і лже отці... Їх просто оминаю...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
За пост подякували: Барва

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 10/02/2012 15:21 #68933

А тут я схиляюсь до думки Хіміка "... Щось більше на дешеву провокацію змахує"...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 10/02/2012 15:27 #68935

ОлегП написав:
Особисто знаю багатьох правдивих священників, глибоко релігійних, які на правду дбають про спасіння душ мирян...

Також знаю декількох, в тому числі і монашому чині.
  • Барва
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 395

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 11/02/2012 20:53 #69088

MENI NEPOShchastylo yak vam : maiu kupu rodychiv , druziv , odnoklasnykiv ... navit kuma z "poserednykiv " mizh namy i BOGOM i ris z nymy i kavalieruvaly ... i zaraz pidtrymuiu zviazky ......emmmmmmmm bazhavby bachyty ix troxa inshymy !

ta vidkryity temu RELIGII !!!!!!!
------------
FAINA NOVYNA
В українських кафе заборонять курити / Новини / Finance.ua
news.finance.ua
В українських кафе заборонять курити. Після прийняття нового закону про заборону куріння в громадських місцях, українцям доведеться не курити в кафе, барах і ресторанах, а виходити з приміщення і курити на вулиці, як це прийнято в Європі.
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: hanter39

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 11/02/2012 21:37 #69092

Василю, наскльки я знаю, то в Європі в кафе, ресторанах є зали для курящих так як і в нас на Україні, чи я помиляюсь?
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 11/02/2012 23:10 #69111

EUROPA nikoly ne bulo i ne e "shos 1 "

navit u EU diyut inkoly rizni zakony .
u ESPANII UZHE 2 RIK NIDE !!!!!!!!!11 nemozh kuryty (vseredyni )

ranishe 1 rik buly "okremi zaly " i vlasnyk mig vybyraty !
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 14/02/2012 14:40 #69352

Цікаві факти про пияцтво

10 місце: Пивоварством люди почали займатися в незапам’ятні часи. Вже єгиптяни були любителями «заглянути в кухоль». На одній з кам’яних плит давали необхідно пораду молодим людям: «… Ніколи не пий дуже багато пива, ти падаєш і ламаєш собі кістки, і ніхто не простягає тобі руки, твої ж друзі продовжують пити і кажуть: викину геть цього п’яницю!»

9 місце: У стародавній Індії утримання від алкоголю вважалося обов’язковим для всіх каст. Людей, викритих в пияцтві, поїли розплавленим сріблом, свинцем або міддю.

8 місце: Карл Великий поступав з п’яницями таким чином: в перший раз їх карали в закритому приміщенні, потім публічно. Якщо ж ці заходи не допомагали, п’яниць страчували.

7 місце: В Англії на початку минулого століття матросів, викритих в пияцтві, одягали в брудний одяг, вішали на шию напис «п’яниця» і змушували виконувати найчорнішу роботу.

6 місце: У 1220 році до нашої ери китайський імператор Ву Венг видав едикт, згідно з яким всі особи, захоплені під час пиятики, піддавалися смертної кари.

5 місце: У столиці Мексики – місті Мехіко - у тридцяті роки XX століття за розпорядженням префекта поліції кожного п’яного, що лежить на вулиці, і весь процес доставки його у витверезник знімали спеціальні кінооператори. Якщо це траплялося вперше, після витвереження п’яниці фільм демонстрували лише їм. Коли ж такий захід не допомагала, і людина напивався знову, його знімали ще раз і показували фільм знайомим і родичам.

4 місце: У Техасі, відповідно до старого закону, вам дозволено випити коштуючи не більше трьох ковтків пива. Після цього необхідно сісти. Справа в тому, що у свій час у Техасі вважалося, що пити більше, ніж трьох ковтка без їжі – це вже пияцтво. Таким чином, якщо ви хотіли випити, потрібно було замовити обід.

3 місце: У кафе і барах Відня до цих пір стоять автомати, призначені для протверезіння занадто захмелілих. Після отримання дрібної монети автомат через спеціальний отвір викидає назовні порцію парів висококонцентрованого нашатирного спирту.

2 місце:. Сто років тому в Росії в Самарській губернії існував стародавній звичай: не ховати людини, яка померла від пияцтва. Таких кидали в річку або закопували в лісі. За повір’ям похорон алкоголіка за християнськими звичаями могли викликати неврожай чи посуху.

1 місце: У стародавній Спарті, згідно з розпорядженням властей, один з виборних чиновників повинен був напиватися п’яним і бродити, хитаючись, по вулицях міста в якості наочного уроку для молодих громадян.
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.85 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення