Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі .

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 14/02/2012 15:23 #69355

Звідси, в черговий раз, випливає, що з даною напастю людство бореться спокон віків, а побороти заразу не можуть.
Причина, думаю, в слабості людини устояти перед спокусою, яка затьмарює розум.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2927
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/
Останнє редагування: 14/02/2012 15:24 від Степанович.

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 14/02/2012 18:20 #69374

Не потрібно далеко ходити по світах та в часі... Мої батьки мені розповідали, що раніше на все село були 2-3 пияка, яких всі знали і зневажали. А ціле весілля обходилось одним бутлем горілки. Люди вміли бавитись і без спиртного... Потім "освободітєлі" принесли нам іншу "культуру"... Зараз села на загал спиті...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4199
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 14/02/2012 22:08 #69418

взагалі то в Україні згідно ст.178 КУпАП заборонено розпивати спиртніи напої в громадських місцях а також появлятись в громадських місцях у нетверезому стані в тому числі і на вулицях. Закон діє, однак...
  • marik
  • Поза форумом
  • Ловчий
  • Постів: 64

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 14/02/2012 23:21 #69429

ОлегП написав:
Тут я не згоден, друже, з тобою. Особисто знаю багатьох правдивих священників, глибоко релігійних, які на правду дбають про спасіння душ мирян... Затишно і комфортно почуваюсь у своїй церкві під-час Богослужінь. Молитва у кутку це добре, але сам собі не висповідаєшся і не запричащаєшся...
На жаль є і лже отці... Їх просто оминаю...

Оскільки теми про релігію немає(та й не потрібна вона на мисливському форумі) , нехай це не сприймається як флуд. Просто як продовження зачепленої теми про алкоголь в житті священнослужителів. Та не спорю , що є багато священників дійсно від Бога. І сам знаю декількох. Але загальної позитивної картини вони не роблять. Нажаль , більшість є "паршивими вівцями" , які псують все стадо. В церкві також люблю знаходитись. Але сприймаю її не як місце поклоніння , а як дуже гарне місце , з легкою , приємною енергетикою , і приємним , заспокійливим запахом ладану. Що стосується сповідання і причащання , то вважаю , що людина не має права прощати мені гріхи і очищати душу дешевим КАГОРОМ. Я сповідаюсь перед Богом. І тільки він має право очищати мою душу , і прощати , чи не прощати мені гріхи.
Пам"ятаю , коли хрестив свою першу дочку , запитую у батюшки , скільки маю заплатити. Відповідь залишила трохи неприємний осад. Батюшка відповів смиренно:"Скільки можете..." Але після невеличкої паузи: "Але не менше як 50 гривень!" Не в п"ятидесяти гривнях діло , я і так дав би не менше сотні. Просто... Ще один колись на моїх очах ходив по храмі з відкритою ЄВАНГЕЛІЄ , і збирав в НЕЇ гроші. Потім захлопнув , і поніс. Не маю права їх судити. Я хочу їх поважати... Але чомусь не можу себе заставити. Занадто часто зустрічаєшся і в житті і в інтернеті з таким...

• Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615
Останнє редагування: 14/02/2012 23:26 від Хімік.

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 14/02/2012 23:35 #69431

Хімік написав:
Та не спорю , що є багато священників дійсно від Бога. І сам знаю декількох. Але загальної позитивної картини вони не роблять. Нажаль , більшість є "паршивими вівцями" , які псують все стадо. В церкві також люблю знаходитись. Але сприймаю її не як місце поклоніння , а як дуже гарне місце , з легкою , приємною енергетикою , і приємним , заспокійливим запахом ладану. Що стосується сповідання і причащання , то вважаю , що людина не має права прощати мені гріхи і очищати душу дешевим КАГОРОМ. Я сповідаюсь перед Богом. І тільки він має право очищати мою душу , і прощати , чи не прощати мені гріхи.

Не людина прощає тобі гріхи, не священник. Він є лиш посередником - "кому відпустите відпуститься, кому затримаєте затримається" Тут маєш не до кінця вирозумленість в таїнстві сповіді та причастя... певно таки не пощастило тобі з священниками... Стосовно отців РПЦ то там на вищі посади без дозволу КГБ не піднімались. Думаю, що зараз так само...
Зрештою це тема про інше, тому більше в ній на релігійні питання не писатиму... А то вийде що все в купу мішаємо...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4199
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 15/02/2012 00:37 #69446

Та розумію , що не батюшка прощає мені гріхи... Просто не можу зрозуміти(і напевно ніколи не зрозумію) , для чого мені посередник в спілкуванні між мною і Богом. Та , зрештою , в кожного своя думка. Згоден , що треба цю тему закінчити , щоб не смітити тут. Бог їм суддя...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 15/02/2012 01:35 #69450

uffffffffffff:blush:
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 15/02/2012 05:50 #69453

Ой, розмішив ти мене, Хімік, під ранок ... з тими попами- ксьондзами ...

Тепер про себе ... Я більше 20-ти років не ходив до сповіді, і до причастя ... Чому ??? Можливо, колись ходив , бо ще з мамою, бабою .. (період навчання в школі)ходив, бо тягнули, і світосприйняття інше було ... Завжди поставало питання ... Я ж скажу священнику , що того- тамтого більше робити не буду, одне - друге , причастився , помолився, і за годину-день - тої самої ... Хоча в Вищу Божу силу вірив завжди (молився в кутку...)...
І от минулого року пішов ... Але пішов у Монастирі ... Перед тим , кілька раз будучи в дорозі, та маючи вільну годинку, заїзджав у монастир просто, якби на екскурсію ... І от , власне , в монастирі відчувається ота надзвичайна енергетика, оте .... таке, чого словами не передати ...
хоча особливо до тої сповіді не готувався, але монах, який приймав сповідь, був здивований, думаю ... Як не як, за років 20-23 назбиралося трохи ...
Менше з тим ... Якщо і піду до сповіді наступного разу, то тільки в монастир, неважливо який... ...
І на сам кінець, зацитую слова нашого останнього карпатського мольфара Михайла Нечая, який трагічно загинув ... """ Та чи може хворий хворого вилічити ... Та ні, бо він сам хворий .... !!! А чи може дурний дурного порадити ... Та ні, бо він і сам дурний ...

Зараз є і досить користується попитом професія лікаря - психоаналітика , на заході більше в нас менше ... А раніше люди віруючі мали отця-духівника, з яким могли порадитися в важкі чи то радісні моменти свого життя ... Тепер це рідкісь, хоча і є ... Чому сталося так, що появилися лікарі, а до церковників люди звертаються все менше і менше ... Відповідь проста , їх навіть дві ... Перша --- свято место пусто не бывает ...
Друга ..... --- Дивіться відео, які виклав Коля Хімік ...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868
За пост подякували: Хімік

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 25/03/2012 23:50 #73104

Vasyl Eger: typova vecherya u ukrainskiy selianskiy xati

bidni lyudy , bidnyi narid ...
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 25/03/2012 23:58 від vasyl eger.
За пост подякували: LСергій

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 26/03/2012 07:25 #73109

А чого зразу ТИПОВА вечеря?
Для мене це не типово, як і для багатьох тисяч українських сімей.
Не треба розписуватися за весь український народ.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6216
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 26/03/2012 07:35 #73111

Vasyl Eger: typova vecherya u ukrainskiy selianskiy xati
bidni lyudy , bidnyi narid ...
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 26/03/2012 08:29 #73117

А чого зразу ТИПОВА вечеря?

Але треба сказати що не така вже і рідкісна - нажаль!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3153
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 26/03/2012 08:47 #73119

ta ni xlopci ce zniato des u ... indiyskiy , zambiyskiy ... chy peruanskiy rodyni .

ni ni my ne taki !

ya vyris bez batka . tomu u nashi xati podibnyx scen nebulo

ALE BACHYV IX SOTNYAMY U SUSIDIV, RODYCHIV , DRUZIV !!!!!!!!!!!!
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 26/03/2012 09:29 #73121

Ви хочете сказати, що українці нація п"яниць???
ta ni xlopci ce zniato des u ... indiyskiy , zambiyskiy ... chy peruanskiy rodyni .
ni ni my ne taki !
  • Василь. тобі вже зауважували.. не потрібно сарказму... і не потрібно казати типова. Так поширена,і особливо останні десятиліття, але не типова. Я вже відповів в фейсбуці тобі.
  • І взагалі не потрібно говорити за все населення сіл чи навіть країни, цим ображається вся нація українців. Мені прикро бачити факти п"янства, але ще більше прикро чути такі відгуки про народ моєї країни.
    • DOK
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    ..
    Останнє редагування: 26/03/2012 09:37 від DOK.

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 26/03/2012 10:41 #73122

Хлопці , я не розумію , чого ви всі огризаєтесь до Василя? По-перше , уважніше читайте. Він не написав в КОЖНІЙ українській хаті , а написав в СЕЛЯНСЬКІЙ хаті. І має рацію. Так , звичайно , нам всім тут на форумі неприємно і може навіть дико на таке дивитися. І це не дивно , бо я впевнений , що всі тут зареєстровані - це освідчені , культурні люди , які мають голову на плечах , знають міру в алкоголі. Але ви подивіться довкола по селах , особливо глухих , які далеко від міст , від границь і інш. можливих джерел заробітку... Що там робиться?... Там дійсно , майже кожна родина має такого батька-інваліда. Який "настругав" дітей , зробив з жінки істеричну робочу коняку , а сам кожен день прилазить додому п"яний , забльований. Не треба на чорне казати біле. Маймо сміливість признатися в тому , що сказав Василь. Ми як нація гниємо. Це глобальна проблема.І той невеликий процент нормальних людей не може вплинути на загальну картину. Як би прикро нам не було признаватися собі в цьому. Суспільство не змінити.Я вже писав десь, що все , що ми можемо зробити - це хоча б самим бути нормальними , і дітей своїх намагатися ростити і виховувати правильно. ИМХО
    • Хімік
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    За пост подякували: vasyl eger, ostt, Slavko

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 26/03/2012 10:51 #73123

DOK цей ролик - не відгук про народ, це костатація того що таке у нас буває досить часто і як ти висловився "...Так поширена,і особливо останні десятиліття..."

"Щоб боротися з проблемою потрібно найперше її визнати" - надіюсь з цим твердженням ніхто спорити не буде!!!

Якщо ми будемо казати що в нас усе добре, і не будемо визнавати проблеми які має наше суспільство, то ми стаємо по одну сторону барикад з нашою сьогоднішньою владою проти свого ж народу!!!

Блін прийшлось два рази писати, бо перший раз усе пропало!!!
    • LСергій
    • Поза форумом
    • Moderator
    • Постів: 3153
    Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
    ............................................
    Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
    Останнє редагування: 26/03/2012 10:52 від LСергій.
    За пост подякували: vasyl eger, Slavko

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 26/03/2012 11:56 #73129

Ніхто на Василя не огризається, він сказав свою думку, а ми кажемо свою..
  • Не потрібно мене уговорювати.. я не сказав що такого немає.. п"янство є, але не таке вже й поширене явище не кажучи що типове. Бо Вас послухати, то ми нація п"яниць. Тільки не потрібно виставляти що це тільки в "сільських" сім"ях.
  • Тепер про СЕЛЯНСЬКІ хати.. Хімік ти вважаєш що якщо сказати про селянські хати то це нормально ?. То в містах що менше пьють..?? Мені дивно це чути... Пьють чи ні не залежить де мешкає людина, в містах не менше пияків. Так дійсно останнім часом пити стали більше. І держава це підтримує. За часів союзу пили теж . але тоді в селах були колгоспи-радгоспи, люди працювали, тримали господарства, керівники та чиновники колгоспів практично майже всі були партійні - інакше важко було мати крісло начальника, була дисципліна. Мій батько пів життя пропрацював завгаром, був звичайно партійним, тому я знаю це не з книжок. Він теж міг випити після роботи, але кожного дня потрібно було бути на нараді, в костюмі і ледь не в галстуку. Голова колгоспу тримав дисципліну своїх усіх працівників. і за порушення чи п"янку міг не тільки по закону притягнути а і в зуби заїхати. Кожного могли притягти до дисциплінарно-адміністративної відповідальності, не кажучи про "прочистку мозку" по партійній лінії. Та що казати коли навіть на скаргу жінки що чоловік прийшов п"яний і зчинив сварку вдома добрячу головомойку на зборах правління робили. Практично в кожному подвір"ї тримали господарство . тому п"янство було практично скоріше виключенням чим правилом. Після розвалу колгоспів немає, роботи немає, вся культурна програма вмерла, в селах підприємливі бізнесмени повідкривали кафе-бари і практично вся молодь, яка не найшла собі місця в суспільстві і деякі старші чоловіки проводять там. Та всерівно навіть зараз таких людей в селах, якщо вже мова за сільські родини, порівняно не багато, бо час вносить свої корективи і зараз щоб щось мати чи навіть вижити потрібно працювати в рази більше. Багато молоді та й старших чоловіків їздять у міста в пошуках роботи, хто не зміг пристроїтися в містах, вертаються, тримають господарства, свиней, птицю, кролів та інше, садять городину . Продукцію здають заготівельникам чи продають на ринку, щоб заробити гроші собі на життя і ростити дітей. Я не кажу що не п"ють зовсім, але тих хто пиячать не так вже й багато. Настали важкі часи, але люди працювали раніше працюють і зараз, тільки в багато раз важче , бо як не стало та населення бореться за виживання. Хто любить випивати йому байдуже, - той буде пити завжди, але повторюю - казати що п"янство це типове чи нехай поширене явище в українській, нехай тільки в сількій хаті це вже занадто. А втім Ваша справа...
    • DOK
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    ..
    За пост подякували: dia_fox, Панас

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 26/03/2012 16:15 #73147

ya vse zhyttya prozhyv u seli i kazhu za selo , bo znayu yak tam .

"Щоб боротися з проблемою потрібно найперше її визнати" - надіюсь з цим твердженням ніхто спорити не буде!!!
    prosto bagato ne vyznayut ce za PROBLEMU !!!

І взагалі не потрібно говорити за все населення сіл чи навіть країни, цим ображається вся нація українців. Мені прикро бачити факти п"янства, але ще більше прикро чути такі відгуки про народ моєї країни.

ce prosto moia dumka ;prostogo selianyna ,egeria ;

z tyx narodiv sho ya znayu : ...poliakiv, xorvativ, argentynciv , espanciv , rumuniv , bolgar - MY NAIBILSHI PYIAKIE !

mozhlyvo i pomyliayus
    • vasyl eger
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 26/03/2012 17:44 #73156

ce prosto moia dumka ;prostogo selianyna ,egeria ;
    z tyx narodiv sho ya znayu : ...poliakiv, xorvativ, argentynciv , espanciv , rumuniv , bolgar - MY NAIBILSHI PYIAKIE !mozhlyvo i pomyliayus
    Василю , хіба ти селянин ? не може бути ... Можна було пошукати статистику відношення кількості випитого спиртного до кількості чоловічого населення цих країн і співставити дані з українцями..., але навіть якщо получиться що ми випиваємо в рази менше всерівно ми будемо пияками...

ya vse zhyttya prozhyv u seli i kazhu za selo , bo znayu yak tam .
    напевно Василю тобі не повезло з українськими селянами... радий що з іноземними пофартило більше.
    • DOK
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    ..
    Останнє редагування: 26/03/2012 17:46 від DOK.
    За пост подякували: Andriy

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 26/03/2012 21:45 #73192

ta nixto vam ne boronyt nazyvatys PYYAKAMY !

tozhe znaishly chym pokishytys , pogordytys , vyxvalytys !
    • vasyl eger
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    Модератори: Myron
    Час створення сторінки: 0.99 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення