Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі .

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 26/03/2012 21:58 #73194

Казав мені колега (прапорщик) - " Сам пияк, но пияків ненавиджу"
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Полювання без собаки , як весілля без музики.
  • Постів: 2183
ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.
За пост подякували: vasyl eger

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 27/03/2012 12:37 #73253

Звичайно, можна говорити ми наймудріша, насвітліша нація у світі і вихваляти себе. Але це неправда у своїй масі ми не виховіні, не чемні, не освітчені і любимо горілку, а це нажаль гірка правда і з цім потрібно боротись. Я приблизно підрахував одне добре знайоме мені село і виявилось, 30% чоловіків там "кодовані" 30% майже щодня вживають, а ті що лишились нормальні люди. Робіть висновкі самі.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1132
Жоден народ не буде вільним, поки не звільнеться сам.
За пост подякували: Хімік

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 27/03/2012 13:00 #73256

Таких відео по всьому світу повно...

• ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5812
Waidmannsheil.

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 27/03/2012 15:53 #73272

І що, якщо крім Василя ще п"ятеро напишуть що МИ ВСІ ПИЯКИ - то пити стануть менше?
На якого... того кричати про це на весь світ?
Від того щось зміниться?
Кожен висловлює свою думку.
30% - це ще не всі.
Я ніколи не погоджуся з висловом, що викладене відео вище - ТИПОВЕ.
Так, пияків на жаль хватає, та не ВСІ в Україні такі.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6219
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 27/03/2012 16:39 #73274

Пить можно!! но главное, чтоб это было красиво и в меру!!
Раньше пил, больше нормы - были проблемы разного рода. Сейчас норму и все нормально. Вообще не пить не получаеться, но главное стремление.
  • blesna
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Рыбак
  • Постів: 4

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 28/03/2012 16:33 #73367

[quote="slavamaz"
30% - це ще не всі.

Так, але дуже впливає на картину вцілому.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 28/03/2012 20:42 #73409

Хлопці, я не проти ваших висловлювань, я не проти того, що алкоголізм це біда і з нею треба боротись, я сам ненавижу алканавтів (маю на увазі хронів), бо купа так званих "битовух" здійснюється саме через зайві промілі в крові. Але я проти вислову ТИПОВЕ.
Я можу тут викласти десяток відео, де родина чемно сідає вечеряти і теж напишу що це ТИПОВО. І спробуйте мене переконати в зворотньому.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Останнє редагування: 28/03/2012 20:43 від Slavamaz.
За пост подякували: ostt, Andriy, i19, LСергій, ОлегП

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 28/03/2012 22:47 #73438

ДОК , Слава , що б ви мені не казали - всеодно я підтримую Василя і Сірого. Хоча Василь іноді трохи "перегинає палку" з тим алкоголем , але все ж таки... Так , п"ють скрізь. Я бачив п"яниць і в Польщі , і в США. Мої друзі-поляки розказували , що з європейців найбільше п"ють англійці. Ті працюють цілий тиждень , а на вихідних "ужираються". Але я всеодно переконаний - українці це нація ПИЯКІВ , БРЕХУНІВ і ЗЛОДІЇВ. І до того ж ще раз переконався , що і НАЙНЕДРУЖНІША.Як би прикро і тяжко мені це не було писати. Цієї осені остаточно і безповоротно в цьому переконався , коли довелося трохи попрацювати в Польщі , і пожити з нашими земляками. Були не тільки волиняки , але й тернополяни , кіровоградці і інш. Пів-села "наших". Замітьте , це були ще не найгірші представники. Бо найгірші п"ють і валяються вдома. А ці ще вроді нормальні , по заробітках їздять. Це просто жах! Неприємний осад залишився до сих пір. І соромно за наших. Перед господарями-поляками , жителями довколишніх сіл , і навіть перед митниками. Не хочу тут всього розказувати , забагато писанини буде. Але я знаю , про що говорю. Хочу переконатися в протилежному , але факти , які лізуть звідусіль не дозволяють мені цього зробити.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615
Останнє редагування: 28/03/2012 22:50 від Хімік.

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 29/03/2012 07:22 #73459

Тут у кожного своя думка...
Відносно "дружності" - згоден на всі 100%
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 29/03/2012 11:46 #73471

Бути зразковим, потрібно починати з себе, зі свої родини, щоб тобі не могли дорікнути іши коли зробиш їм якесь зауваження.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: Хімік, Slavamaz

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 29/03/2012 16:21 #73486

І так у всьому...
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 29/03/2012 19:47 #73492

Культура споживання спиртних напоїв це тільки одна складова загальної культури, яка, на жаль, у нас в плачевному стані... Це і підпали трави, це і засмічення місць відпочинку та річок, це і хамство по відношенню один до одного, це і побутове злодійство, від якого у мене вже оскома, та багато іншого. І не можливо виправити щось одне не зачепивши інше, бо якщо ти в піст не п'єш горілки, а кидаєш сміття там де відпочиваєш, то ти все рівно хам, людина безкультурна... Найгірше, що окрім церкви про це практично ніхто не говорить, в школах та інститутах не вчать, за порушення не карають. Певно тому, що бути хамом простіше, не потрібно напружуватись щоб щось змінити, щоб прибрати за собою сміття, чи зупинитись після першої чи третьої чарки... А ще певно тому, що всі наші керівники вихідці з цього хамського середовища...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4204
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 29/03/2012 23:26 від ОлегП.
За пост подякували: Степанович

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 29/03/2012 21:24 #73501

DOK я з тобою згідний,але погодься що багато молоді з села,не хоче працювати.Їду через село 7ранку чоловік 10 під магазином,я ще чаю не пив а вони вже пиво дудлять,і на рахунок роботи відповідь,а нема,не беруть.Якщо її не шукати то не буде,і не возьмуть,тим більше з запахом пива.А на рахунок алкоголю в сімї,якщо до вечері чи обіду в вихідний 50-100гр то нема нічого страшного.Сам люблю на вечерю перехилити 50гр,або стакан домашнього вина,і не спився.Взагалі треба вірити в краще,і вкладати ту віру і культуру в наших дітей,це дуже довгий процес,але він того вартий.
  • Вадим 2
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 241

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 29/03/2012 21:37 #73503

Найгірше, що окрім церкви про це практично ніхто не говорить, в школах та інститутах не вчать, за порушення не карають.

Та говорити мало Приклад потрібен, а його нема де взяти.

Я впевнений у тому, що проблема зарита набагато глибше

Найбільша біда у тому, що у нас спотворена роль інтелігенції, її у нас практично нема.
Вчителі, лікарі, працівники культури і т.д. через низький дохід залишаються у прошарку населення, яке не відіграє свою роль у країні. Тому більшість псевдоінтелігенції прості бандити, гендлярі, злодії ... - які не можуть нести культуру і контролювати її наявність в суспільстві (багатьом людям потрібні наставники і культи).
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392
За пост подякували: dia_fox, Степанович

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 29/03/2012 23:34 #73518

Золоті слова. Ще слід добавити, що у всі часи нашу інтелігенцію тупо винищували, розстрілювали, вивозили в табори всі зайди, які були на нашій землі... неосвіченими, безкультурними хлопами легше маніпулювати... Ми пожинаємо "плоди" того минулого... І ти повністю правий, що поки не буде роль вчителя, працівника культури оцінена і високо підняти в державі, до тих пір і буде хамство та безлад. Здається Бісмарк сказав: "Війну виграв сільський вчитель"...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4204
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 17/06/2012 00:11 #79641

VYBACHTE sho ne na derzhavniy movi
ale cikavi dani
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 18/06/2012 18:49 #79773

Їжджу по роботі різними селами, за 4 дні було лише одне село (с. Скорики Підволочиського р-ну, про це село можна багато що говорити позитивного, тому що я таких сіл небачи, можна назвати його село-мрія, буду мати час розкажу про нього) де не було "посиденьок"(розпиття спиртних напоїв) в чи біля магазинів. І не важливо це чи ранок чи вечір
А вчора в 8 годин ранку підрізали нас на Ваз21099 (виявились далекі знайомі мого водія). З машини вийшло 5 "тіл", всі ледь на ногах тримались, в тому і числі шофер (всім не більше 28 років)!!! Почали "стріляти" в шофера цигарки. Потім той водій "99-ки" виліз на капот своєї машини і почав кричати (дослівно):" Мнє насрать на вас всіх!!! Я тут ЦАР, що хочу те і роблю!!! І ніх*я мені небуде!!!". Потім розпитував водія хто то такий, то він толком не знає, чув що один з батьків десь за кордоном дуже давно і сильно"любить" своє диття і не побоюсь цього слова КУПЛЯЄ любов дитини, цим самим замінюючи ласку і турботу грошима. А те дитя тільки знає,що чекати переказу гроше, а потім їх пропити, прокурити,..
Потім протягом години ще 2 рази бачив як та 99-та мчалась на шаленній швидкості містом. ДАІ-ники теж "пасли" машини (бачив їх на дорогах (патрулювали, якщо так можна сказати), але ні один з них не припинив це свавілля
такого дурдому!!!
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 19/06/2012 10:15 #79817

такого дурдому!!!

Як проти ! Та ти їм хочеш ще і зброю дати
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 2851
За пост подякували: LСергій, бригадирь

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 19/06/2012 10:31 #79819

emm
u nas u derzhavi ,mozh skazaty sho policia , sudy ,administracii DUZHEEE slabo vykonuyut svoi obovyazky , roboty !

1 sho roblyat ce zaroblyayut groshi i ...

---------

tut syn mogo shefa multimilioner - BOITSYA POLICII , LISNYKIV , DOROZHNOI SLUZHBY !!!

i napevno €€€e MAE troxi bilshe yak toi syn bidnogo zarobitchanyna !
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Re: Алкоголь та ін . у нашому житті і на природі . 19/06/2012 11:00 #79824

щодо того , що його пустили наші ДПС-ники важко повірити...... вони зупиняють всіх, а потім хтось може повсякому з ними "розійтися" , але всерівно якщо і відпускають просто так то всерівно їм , хтось щось таки винен.....тому наші високопосадовці не хочуть лишній раз з ними звязуватися, я знаю пару чоловік які мають круті "візитки" але заздалегідь їх попереджають тільки не п`янка....
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 2851
За пост подякували: vasyl eger
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 1.08 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення