Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: ПОЛІТИКА...

Re: ПОЛІТИКА... 14/02/2017 13:47 #123955

Цікава, мотивуюча стаття.
 • burkales
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Клуб "Ловецтво України"
 • Постів: 547
Природу рідну ми не лише успадкували від своїх предків, але й позичили у нащадків.

Re: ПОЛІТИКА... 03/04/2017 16:14 #124215

50 мільйонів населення, та в нас в середені крутка може бути така, огого яка, це реально
бережіть ліс, він нам ще знадобиться

Re: ПОЛІТИКА... 11/12/2017 18:25 #125463

25074814_1577558885659085_1425615641675166042_o.jpg
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4163
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: ПОЛІТИКА... 14/12/2017 02:33 #125467

МОЛОДЕЦЬ!!!

Re: ПОЛІТИКА... 14/12/2017 03:07 #125468

ще краще

Останнє редагування: 14/12/2017 03:08 від Ігор Хмельниччина.


 

 

Re: ПОЛІТИКА... 03/01/2018 17:47 #125519

Пам'ятник корупції в Данії. У мене асоціюється з нашою судово-прокурорською системою...


26166467_905687782933643_3313765506713275221_n.jpg
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4163
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: Панас

Re: ПОЛІТИКА... 11/01/2018 17:14 #125526

gazeta.ua/articles/politics/_zyavilisya-...-do-bojovikiv/814217

От с...ка, вже наробила і ше її мало, назад її у московію, нехай далі там голодує, приїхавши звідти зараз вона не така як тоді, а тоді прилетівши з "тюрми" була наче льоха поросна, добре голодувала
Останнє редагування: 11/01/2018 17:15 від Ігор Хмельниччина.

Re: ПОЛІТИКА... 05/02/2018 03:24 #125590

Високий Замок
Блоги
Путін мусить знищити таку Україну, яка існує зараз
Глен Грант
ГЛЕН ГРАНТ
04.02.2018, 14:18 577
Путін мусить знищити таку Україну, яка існує зараз. Залишити її недоторканою означає знищення його і його амбіцій. Він мусить вигравати війну також через свої військові злочини: масові могили, тортури на Донбасі та в Криму та збиття літака рейсу МН-17.
Все це є для нього вірним шляхом до Гааги як військового злочинця. Він мусить виграти, тому що Україна розквітає як нація, і це показує його як невдаху. Він мусить здобути перемогу, тому що правда знищить його і Росію.

Путін мусить вторгнутися в Україну. Він ще не готовий. Але ознаки його підготовки є чіткими. Він продовжує воювати і вбивати на Донбасі. Він продовжує війну і випробовування нової зброї, людей і методів в Сирії. Він посилює військову міць в Криму. Він посилює Калінінград для блокування західного підкріплення. Він залишає військове обладнання в Білорусі. Він продовжує переобладнувати армію, особливо танками та сучасними технологічними системами. Все це виходить далеко за межі будь-яких потреб мирного часу. Він витрачає обмежені національні ресурси на військових, замість задоволення потреб в інших місцях. Він продовжує готуватися у передбаченні стратегічної війни на заході, а це означає, що Україна не зможе уникнути нападу і стане головною метою. Російське Міністерство оборони відкрито каже в засобах масової інформації, що вони потребують ще три роки для переозброєння армії на заході танками та завершення навчання. Цей час не повинен гаятись Україною.


Що зараз Путін стратегічно робить щодо України? По-перше, він зв'язав Збройні Сили України в одному місці, де вони повільно втрачають бойовий дух і боєприпаси. Він хоче створити почуття безпорадності. Він грає в політичні ігри з Заходом навколо Мінська та миротворців, що відволікає інші країни від його справжньої гри. Вони, напевно, це розуміють, але надто перелякані політичними та фінансовими наслідками переозброєння своїх країн. Лише США, Польща і країни Балтії серйозно ставляться до цієї загрози. Інші чекають і сподіваються, що все це вгамується. Навіть НАТО працює лише впівсили, тому що, наприклад, не може надати рішення проблемі військової слабкості таких країн як Болгарія.

На жаль, сподівання не є дієвою військовою доктриною. Путін також намагається розділити Захід як політичну групу, зменшуючи шанси політичної підтримки та підкріплення, коли він вирішить діяти. В цьому у нього є успіхи.


Нинішнє мислення національного керівництва, показане словом і дією, що "війна йде на Донбасі і вона буде іти тільки на Донбасі". Це є найнебезпечнішою політичною та військовою проблемою для України. Путін хоче і потребує, щоб це було так. Європа та США хочуть і потребують цього ж. Путін із задоволенням витрачає український людський капітал на Донбасі з обох сторін, поки він готує свою армію для великої гри. Нещодавні російські навчання, під час яких літаки ВКС РФ сідали на міські дороги показують серйозність намірів РФ, з якої може зрівнятися серйозність лише деяких країн НАТО.

Сепаратисти - це просто гарматне м'ясо. Їхнє завдання - бути "покупцями часу", поки Росія готується. Вони також є частиною російської стратагеми. Високопосадовці Збройних Сил України вважають, що вони перемагають, бо вони сконцентровані на тій же обмеженій тактичній війні. Вони і Міністерство оборони України втрачають шанси, тому що вони не готуються достатньо швидко до стратегічної та оперативної війни, яка скоріше за все розпочнеться не на Донбасі, що не дозволить застосувати наявні війська. Внаслідок цього Україна втрачає позиції у більшій грі, і поки вона стає сильнішою тактично у статичній війні, але загалом Росія рухається швидше і набуває стратегічних переваг.

Фіксація військ в одній оборонній позиції, як вимагають Мінські домовленості, є невірною, тому що це надає противнику стратегічну перевагу. Росія щодня користується цим фактом. Втрата стратегічної переваги - це найбільша поразка будь-якого національного чи військового керівництва (можна читати будь-яких військових стратегів, всі вони говорять про те ж саме, що фіксована оборона йде проти військових норм).

Росія може визначити, де війська є слабкими і пройти наскрізь або навколо. Військова позиція України на Донбасі перебуває під критичним ризиком оточення, яке є типовим стратегічним маневром Росії. Російські війська практикують цю тактику регулярно під час вправ. Окопна війна також породжує вкопаний менталітет серед солдатів і штабів, який йде проти всіх правил війни, якщо ви хочете перемогти. В політичному плані не може бути альтернативи Мінську, але він повинен бути прийнятий як те, що він є насправді - стратагеми, спрямованої на фіксації Збройних Сил України на одному місці. У цьому Росії все вдалося дуже добре.

Українська армія покращується, але в цілому вона не є однією з найкращих у Європі, оскільки вона має деякі критичні структурні недоліки. Надходження в армію протитанкових комплексів Javelin не вирішить ці недоліки і може навіть поглибити їх. Дуже часто дивовижну хоробрість і незначні тактичні успіхи приймають за оперативні та стратегічні спроможності.Оперативна спроможність - це здатність проектувати силу в будь-яке місце і виграти битву. Україна цього не має. Стратегічні спроможності мають чітку національну мету, яка в свою чергу створює засоби для проведення операцій там, де вони потрібні для досягнення цієї мети. Уряд України не має такої логіки мислення, як на національному рівні, так і в рамках Міністерства оброни та військового персоналу. Військові не можуть активно діяти на оперативному рівні, оскільки вони не структуровані для цього, і вони, звичайно, не практикують це.

Однак сьогодні Росія практикує операції мобільних батальйонних груп. Залишатися, як Збройні Сили України наразі фактично і розумово в поточній військовій позиції, є гарантією певної поразки, якщо війна стане мобільною, якою вона, найбільш ймовірно, і стане. Армія повинна здійснити стратегічні, оперативні та структурні зміни.

Що це значить? Збройні Сили України дуже добре роблять те, що вони роблять зараз. Але вони не мають можливості перейти на інший стиль війни, як це робить Армія США.

Це тому що відсутні доктрини, оснащення та підготовка до цього. Бачення мобільної армії відсутнє на всіх рівнях керівництва Збройних Сил України. Армія є слабкою з точки зору якості старших командирів та штабів, а також критично слабкою в галузі зв'язку, логістики та медичних послуг. Вони будуть повністю перевантажені, якщо виникне потреба підтримки двох або більше фронтів. Прикладом може служити забезпечення продовольством, яке поставляється на поточну фронтову лінію за контрактом, і ця система не зможе витримати таку операцію, як Іловайськ або Дебальцеве, якщо вона триватиме два-три тижні. Війська будуть голодувати.

Що робити?
По-перше, армії необхідно отримати наказ стати активною, тому що пасивність знищує бойовий дух: Необхідно створити новий пакет стратегічних наказів, який буде спонукати підрозділи до цілодобового домінування над простором перед ними. Батальйони повинні заохочуватись знищувати будь-яке заборонене Мінськом озброєння, яке не знаходиться в зонах зберігання, і знищувати будь-які російські підрозділи, які нападуть на них у межах зони їх відповідальності. Вони повинні домінувати вночі, переробити системи управління, зв'язок та артилерію, щоб стати супершвидкими, відповідаючи точно, коли ворог атакує.

Самооборона є найвищим юридичним правом, доступним для будь-якої країни, тому активна оборона є юридичним правом кожного солдата. Через загальні накази повинні оголосити, що після кожного російського нападу має бути сильна контратака у місці нападу чи в іншому місці на фронті. Ворог скрізь один і той самий, тому захист не може бути обмежений географічно. Захоплюйте нові території і створюйте нові передові позиції. Переконайтеся, що військові інженери готові до впровадження цього. Просувайтесь невеликими кроками і карайте будь-яку російську агресію. Наразі від поточної ситуації вигоду отримує тільки Росія.

Надайте наказ на підготовку ВМС до затоплення всього Чорноморського флоту в Севастополі, знищення російських танкерів в українських водах та знищення Керченського мосту будь-якими комбінованими засобами. До виконання може ніколи не дійти, але підготовка та навчання необхідні для підтримання моралі. Підготуйте морську піхоту, щоб захистити від вторгнення з моря Одесу та Маріуполь. Їм потрібні чіткі військові задачі з підготовки, щоб підтримати їхню мораль до того часу, як буде вирішене питання з розквартируванням. ВМС потребує підвищення рівня шляхом залучення та підготовки.

ВПС повинні регулярно тренуватися разом з сухопутними бригадами. Кожна бригада повинна мати засоби зв'язку з літаками ВПС та персонал для співпраці з ВПС.

Бригади мають бути підготовлені для швидкого переміщення на нові місця. Бригади повинні готувати плани оборони у разі відступу та ведення бою у інших районах бойових дій. Бригади повинні навчитися робити це як єдиний підрозділ і не потребуючи детальних наказів з сектору. Але нові райони бойових дій та плани повинні бути розроблені і бригади повинні регулярно тренуватися за ними, включаючи командирів секторів та штаби. Всі командири повинні знати, що робити в надзвичайних ситуаціях, якщо вони повинні наступати, відступити, або перейти до абсолютно нового місця в надзвичайних обставинах. Плани логістики повинні бути підготовлені, щоб підтримувати динамічний бій, а не просто стабільний стан траншейної війни.Структурні зміни
Мобільне поле бою потребує мобільних штабів. Сектори та штаби АТО статичні і, отже, є цілями високого пріоритету для російського удару. Штаби секторів повинні вийти з своїх поточних місць розташування на місцях і стати мобільними штабами на колесах. Вони повинні змінювати позиції кожен тиждень. Організації не мають розраховувати на енергію з електрични мереж, та повинні мати власні генератори. Начальниками сектора мають бути лише ті офіцери, які успішно командували бригадою. Їх слід залишити на командуванні до перемоги або поки вони не будуть просунуті по службі. Персонал штабів секторів має бути змінений на молодих офіцерів (капітанів і майорів) та командирів з батальйонного рівня з досвідом бойових дій. Реорганізуйте сектори як дивізії.

Штаб АТО також повинен стати повністю мобільним і повинен переміщуватись кожні 2-3 тижні на нове місце. Командиром АТО має завжди бути той, хто успішно командував бригадою та сектором. Його слід залишити командувати до тих пір, поки він не досягне успіху або не виявиться непридатним. Командирів будь-якого рівня не можна призначати, якщо вони не командували військами в бою. Персонал штабу АТО слід змінити на молодих активних офіцерів (майорів та підполковників) з бойовим досвідом та найкращих офіцерів, які зараз перебувають у штаті тилових штабів або навіть на тих, хто звільнився раніше. Зробіть штаб АТО дійсно об'єднаним штабом сухопутних військ, військово-повітряних сил, флоту, СБУ та Національної Гвардії. Штаб АТО слід назвати штабом Корпусу.

Поточна практика комплектування штабу АТО з тилових штабів є недосконалою, оскільки створює дві армії: бойову армію східного фронту та штабну армію тилу. Вони не поділяють однакових етичних або ціннісних засад. Радники чують про це кожного дня. Це небезпечно для країни, оскільки ця ситуація експлуатується Путіним і її потрібно терміново змінювати.

Поточна система бойової логістики не була належним чином реформована. Існуюча система територіальної оборони є у такому стані, що велика частина бригадної підтримки була знята та ще не була замінена на щось інше. Особливо це стосується таких речей, як продовольча система, паливо та боєприпаси, медичне та обслуговування на передовій. Поточна система не пристосована підтримувати мобільну битву у будь-якому вигляді. Ви не можете належним чином матеріально підтримувати бій зі штабу за 400 км. Це так не працює.

Оперативне матеріально-технічне забезпечення та планування повинні бути близькими до поля бою та під управлінням командира, який відповідає за бойові дії. Це загальний військовий принцип. Має бути належна посада заступника командувача АТО з логістики, з належним логістичним штабом і персоналом, створеним у Дніпрі для підтримки зони бойових дій. Командир, що відповідає за матеріально-технічне забезпечення повинен мати управління над усіма боєприпасами, логістичним транспортом та запасними частинами, медичними, ремонтними та підрозділами військової поліції Корпусу та усіх запасів в зоні бойових дій або поблизу неї. Він повинен мати чіткі розпорядження та повноваження постачати і підтримувати військові сили та мати право вимагати негайної купівлі та постачання критичних запасів, не проходячи через Генеральний штаб та Міністерство оброни. Кожен сектор повинен мати належну логістичну організацію для підтримки бригад. Слід попросити США створити курс логістичного офіцера в Україні та забезпечити, щоб усі батальйони та бригади мали когось, хто їх пройшов.

Об'єднаний штаб в Міністерстві Оборони має бути якнайшвидше реорганізований до належного формату бойового штабу з найкращим Стратегічним командуючим. Це є в новому законі про оборону, який ще не підписано. Це не повинно чекати. Оперативний командувач повинен мати повний дозвіл Президента на ведення війни. Ця людина не повинна підпорядковуватись Генеральному штабу, а лише керівництву держави. Він повинен вести війну весь час, а не коли має час як зараз начальник Генерального штабу.

Начальник Генерального штабу, у свою чергу, повинен консультувати та забезпечувати загальний нагляд, а не воювати. Об'єднаний штаб повинен стати центром планування та ведення бойових дій 24/7, і цю роль треба повністю усунути від Генерального штабу. Об'єднаний штаб має бути укомплектований зрілими офіцерами та людьми, які воювали в зоні АТО, а також такими, що отримали поранення або вийшли на пенсію, і які розуміють бойові дії повністю. Цей штаб має бути належним чином об'єднаний з офіцерами ВПС, ССО, Національною Гвардією, СБУ та офіцерами ВМС, а не тільки сухопутними військами, і повинен бути координаційним центром усіх розвідувальних даних, що надходять до та з району бойових дій.

Залучення Генерального штабу до операцій на Донбасі не залишає їм часу для виконання їх належної ролі формування військ та розвитку їх можливостей. Інакше кажучи, вони нехтують завтрашнім днем для отримання короткострокової вигоди сьогодні. Генеральний Штаб повинен зосередитись на плануванні майбутнього розвитку війська та довгострокової стратегії на майбутнє. Їх слід змусити правильно використовувати бюджет та оптимізувати видатки, особливо непотрібний персонал. Вони повинні мати суворі бюджетні обмеження, і їхні плани мають розглядатися щороку Президентом і обговорюватися в Парламенті. Інакше кажучи, їхнє завдання має бути у вдосконаленні військової системи для наступної битви, а не втручання в нинішню.

Необхідно створити та навчити мобільний резерв командувача корпусу щонайменше у розмірі бригади, розміщеної у Дніпрі.
Слід розглянути можливість створення аеромобільного піхотного батальйону швидкого реагування (протитанкового резерву) на основі наявних гелікоптерів як національного стратегічного резерву. Це потрібно для виграшу часу у разі раптової атаки або несподіваного прориву. Це було б ідеальним місцем для розгортання та підготовки ресурсів Javelin. Це відповідатиме потребам безпеки зброї від США, але в той же час надасть можливість доставляти сили до лінії фронту як завгодно швидко.Добровільні резервні підрозділи треба створити, обладнати та навчити як єдині підрозділи, а не на основі індивідуального резерву, як це є сьогодні. Цей індивідуальний метод був дискредитований багато років тому на уроках воєн у багатьох країнах. Це так не працює. Індивідуальні резерви рідко можуть вписуватися у діючі бойові підрозділи, якщо вони не служили в цьому підрозділі протягом останніх 1-2 років. Додані до нових підрозділів, вони потребують 3-4 роки тренування, щоб бути повною мірою боєздатними. Резервісти, які в великій кількості приєднуються до підрозділу, роблять його слабкішим, а не сильнішим, оскільки їм потрібен додатковий час тренування, щоб допомогти їм освоїти особливості методів управління та культури підрозділу. Грузинська армія намагалась це зробити і програла. "Те, чому ти не навчаєшся під час миру, не спрацює під час війни".

Підрозділи в районі бойових дій мають бути реконструйовані таким чином, щоб всі бригади були збалансовані з власним штабом, запасним штабом та підрозділом зв'язку, включно зв'язок з ВПС, три-чотири бойові батальйони з 350-550 людей, інженерну службу, артилерію (включаючи БПЛА), ППО, власну логістичну підтримку та військову поліцію. Переконайтеся, що бригади є повністю укомплектованими на передовій та залишаються такими, а потім тільки здійснюйте ротацію цілої бригади в зону бойових дій та з неї.

Необхідно розмістити національний резерв у розмірі двох бригад біля Києва.
Всі частини в Збройних Силах України, які сьогодні не використовуються на передовій, мають бути перетворені на бойові підрозділи або підрозділи бойової підтримки. Всі підрозділи, які не є життєво важливими, мають бути переформатовані переважно за рахунок резервів та строковиків, а контрактники перепідготовлені для служби в бойових підрозділах.

Всі батальйонні та бригадні підрозділи повинні мати підготовлений штат розвідки та правильний командну організацію J2, від штабів підрозділів до Міністерства оброни включно. Проходження розвідувальних даних має бути двостороннім процесом, а не одностороннім як це є зараз.

Системні зміни
Система підтримки Збройних Сил, яка забезпечує персонал та навчання, не змінилася настільки, наскільки це необхідно. Питання "чому це так" є політичним питанням і темою іншого документу. Але поки мислення в штабах залишається радянським, ніколи не буде необхідних фундаментальних змін.

Основна необхідна зміна системи - це зміна лідерства.
Радянський менталітет вимагає контролю та покарання винних. Це потрібно замінити делегуванням, мотивацією та винагородою. Система, що базується на застосуванні влади, є застарілим похміллям радянської епохи і не підходить для нової сучасної України. Це вбиває Збройні Сили України. Офіцери, які покладаються на застосування влади і контроль, повинні бути відсторонені, тому що вони ніколи не матимуть інтелектуальної спритності або мудрості, щоб навчати війська та воювати у динамічній війні.

Після трирічної підтримки Сполучених Штатів та Великої Британії для розвитку боєздатності, все ще залишається серйозна проблема стандартизації процедур, тренувань і тактики персоналу. Це особливо важливо для будь-яких майбутніх мобільних боїв, тому що всі батальйонні та молодші командири повинні мати спільну основу мислення для успішних операцій. Ця система ще відсутня, і, мабуть, було небагато спроб її насправді створити. Радників просто не просили допомогти його створити. У військових навчальних закладах викладаються радянські бойові практики.

Наразі в армії існує великий некомплект офіцерів. Молоді люди без досвіду і з сумнівною освітою беруть на себе командування ротами чи навіть вище (заступник командира батальйону, командир батальйону тощо). Система набору, просування та навчання не змінилася, щоб задовольнити реальну потребу у лідерах. У той же час якісні офіцери звільняються без будь-якого заохочення їх залишитися в Збройних Силах. Один радник навіть згадав приклад, коли офіцер став командиром батальйону на другий рік після закінчення навчання, без бойового досвіду. Це злочин, і хтось повинен сісти у в'язницю за це.

Всі курси професійних військових офіцерів повинні бути скорочені до 8 місяців бойової підготовки на місцях, щоб як можна швидше набрати молодих офіцерів в бойові підрозділи, використовуючи модель JROTC / ROTC. Академії слід закрити, а кошти перенаправити. Навчальні команди США та Великобританії мають бути використані для підготовки всіх молодих офіцерів та командирів рот. Деякі найкращих офіцерів треба повернути з фронту на нетривалі періоди, щоб приєднати до тренувальних груп, а також для лекцій курсантам.Мобілізація має бути переосмислена. Потрібно щоб вона стала набагато більш узгодженим процесом. Поточна радянська система не працює. Набір повинен вестись до бригад та батальйонів, а не тільки для Збройних Сил в цілому. Керівництво бригад треба залишати незмінним, але кожна ротація має приносити свіжих молодих солдат та молодших офіцерів. Бригади мають здійснювати ротацію всередині Корпусу та національного резерву, щоб вони могли тренуватися для мобільних операцій та згідно до вищих стандартів. Бригади повинні зберігатися як цілісні бойові одиниці.

Не має бути різниці між військовими підрозділами Збройних Сил, добровольців, поліції та Національної Гвардії з точки зору підготовки та бойових стандартів. Гнучкість потрібна з точки зору використання персоналу. Поки війна не виграна, усі повинні доктринально просто мати один стандарт. Командирів з різних сил оборони слід регулярно переміщувати до інших підрозділів, щоб отримати найкращий досвід. Більшу частину Національної Гвардії слід віднести до бойових підрозділів. (Занадто багато стоять цілий день, не роблячи нічого корисного).

Треба обрати кращих командирів, щоб очолити підрозділи, незалежно від того, хто вони. Видаліть командирів бригад та батальйонів, які не мають бойового духу або були помічені у неетичній або злочинній поведінці.

Проведіть аудит сил і зніміть або різко зменшите штаби, підрозділи та військовослужбовців, які не беруть участі у бою, готуються до бою, або відпочивають після бою. Невикористаний персонал з'їдає кошти. Переведіть гроші до іншого місця, адже Вам потрібна кожна копійка. Будьте безжалісними щодо скорочення видатків.

Переконайтеся, що всі сфери роботи керовані командуючими, а не штабами. Змініть номенклатуру згідно до західних позначень. Називайте когось не "начальником ВМС", а "Командуючим флотом" і дайте йому/їй бюджет та повноваження діяти, командири не повинні покладатися на вказівки Генерального штабу.

Така сама логіка стосується і Командуючого Збройних Сил, якому потрібні повноваження та завдання вести армію в бій. Якщо він не в змозі це робити, зніміть його. Дайте їм бюджет та відповідальність за залучення, підготовку і підтримку війська на місцях. Генеральний штаб вбиває Збройні Сили та ваше національне майбутнє. Вони не змінилися та радикально не покращилися як мали з початку війни, тому замініть їх на молодших офіцерів та більш активних молодих цивільних службовців. Вони мали шанс та не використали його. Будьте безжальними в цих речах - ваше національне виживання залежить від цього.

Якнайшвидше розділіть посаду діючого начальника Генерального штабу на три окремі посади - Начальника сил оборони, начальник Генерального штабу та Начальника операцій (в об'єднаному штабі). Це також є в новому законі про оборону. Жодна людина не може одночасно виконувати всі три завдання належним чином, і діючий начальник Генерального штабу не має бути примушений це робити. Це надто багато для одного мозку і стратегічно небезпечно для нації.

Резюме
Це прості зміни, але вони потребують термінових політичних рішень. Час витрачається даремно, а час - це найважливіший національний ресурс у цій війні. Причина того що багато змін не відбулись в тому, що Генеральний штаб контролює все, але має обмежений військовий досвід і має небагато навичок, як втілювати та проводити зміни. Дії, які потрібні займати від трьох до чотирьох днів, займають місяці, якщо вони взагалі трапляються. Але більше того, політичне бажання відзначити і похвалити армію за їх чудові результати поки що затьмарює їх у проведенні величезних і життєво необхідних кроків.Можливо хтось не мав нагоди прочитати..
 • Клен
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 533

Re: ПОЛІТИКА... 01/02/2019 23:20 #125966

23 листопада 1932 року Черчилль виголосив свою віщу промову в парламенті. Зазначив, що "усі ті загони міцної тевтонської молоді, що марширували вулицями і дорогами Німеччини, із вогником готовності до страждань за свою Батьківщину в очах, не перебувають у пошуку якогось суспільного становища. Вони — у пошуку зброї". І коли у них буде зброя в руках, пророкував він, вони її застосують, вимагаючи повернення втрачених територій.

Франція, Бельгія, Польща, Румунія, Чехословаччина, Югославія — усі вони в небезпеці, повідав Черчилль. "Воєнна ментальність" раптово виникала по всій Європі. І додав, що настав час повідомити британському народу правду про небезпеку. Вони сильні люди, дужий народ, британці: вони це знесуть, сказав він. Черчилля, звичайно ж, назвали панікером, що сіє тривогу, підбурювачем до війни.

Паралелі сьогоднішнього дня-*..не перебувають у пошуку якогось суспільного становища.Вони - у пошуку зброї..* Як Україна потребує в цей критичний час ЕТНІЧНОГО патріота-державотворця,а не тих нікчем-п*явок на тілі НАРОДУ !
 • Клен
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 533

Re: ПОЛІТИКА... 03/02/2019 10:41 #125967

Дуже хороша стаття про емоційну складову виборців, відсутність критичного мислення та багато іншого. Тезисно:

Кампанія, що набирає сили, переважно пропонує жуйку для емоцій, харч для уяви, але не поживу для розуму.

Перелік бід, які турбують суспільство, відомий. Війна, корупція, зростання цін і тарифів, безпека/рівень злочинності, якість охорони здоров'я et ceterа — соціологія із завидною періодичністю оголошує топ-листи загальнонаціональних проблем. Жодну з них не вирішити клацнувши. Подолання жодної з них не передбачає простого, однозначного рішення. Проте контури цих рішень, начерки схем, чернетки проектів — саме це мало б, за ідеєю, стати, головною підказкою при виборі лідера. Лякає не те, що кандидати у масі своїй таких ескізів не пропонують (переважно обмежуючись загальними словами або обіцянками "в одне клацання"). Лякає, що ті, хто, власне, формує соціологічні рейтинги негараздів (тобто громадяни), реальною здатністю конкретного претендента вирішити конкретну проблему не дуже й цікавляться.

Незле було б заодно заздалегідь визначитися — куди, на Майдан чи на Антимайдан, вирушите, раптом що через півроку після виборів. Боюся, шансу на пошук нового "голобородька" доля нам більше не дасть. Екзотичні політичні експерименти більш-менш безпечні в країнах із усталеною демократією та стабільними інституціями. У державі, де стали можливими "удільні" міста і області, приватні армії й "приватні" міністерства та відомства, кумедний анекдот може непомітно перетворитися на некролог.
Інфантилізм і відвикання від критичного мислення — не менший наш ворог, ніж Путін. Коли в "дитячій" виборця вимикають світло, розум не повинен засинати. Бо сон його може породити нове чудовисько або розбудити старе. Коли в темній кімнаті засвічують слабку лампочку, її світло здається нестерпним. Потім очі звикають, набувають здатності відрізняти свічку від прожектора, сяйво від загасання, штучне світло від природного. Треба тільки потрудитися над звичкою дивитися й навчитися бачити…

Незадовго до Революції Гідності покійний нині Любомир Гузар у статті для DT.UA з препаруючою точністю написав: "Свобода — це обставина бути людиною". Для мене ця формула означає помноження умов на зусилля. Перемогу думки над інстинктом. Усвідомлений вибір між осмисленим колективізмом і вимушеною стадністю.

Повністю тут: dt.ua/internal/otruta-vid-usogo-301470_....XFV-aI3nTWQ.facebook
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4163
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: ПОЛІТИКА... 04/02/2019 01:32 #125973

Один-єдиний допис в кінці статті на DT.UA - чітке резюме цієї статті,на мою думку,але в глобальному вимірі.Нас же більше цікавить доля нашої країни.І хоча я не зовсім згідний з твердженням,що *..громадяни формують рейтинги негараздів..*(їх формують,як мінімум,приватні ЗМІ в інтересах зацікавлених осіб),все ж вважаю,що доля завтрашнього дня країни - в руках НАРОДУ України,і,насамперед,в інтересах титульної нації.У всякому випадку,так би мало бути в країні з тисячолітнім державним досвідом,котра мала ще кілька століть тому велику вагу в тогочасному світі.Зі своїм власним державотворчим доробком,до якого багато інших країн ще довго і довго йшли.
Правда,згадалася одна з речей класика : * Істина ніколи не буває з усіма,майже ніколи-з більшістю,дуже рідко вона меншістю,частіше вона з окремими людьми,а найчастіше вона - з ніким !*
То може час (найвищий)-шукати ту *окрему людину* ? Етнічну.Від найменшого села і до Києва включно !
 • Клен
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 533

Re: ПОЛІТИКА... 04/03/2019 01:13 #126001

КРАПЛІ ДЛЯ ОЧЕЙ КОЖНОМУ ВИБОРЦЮ - ПЕРЕД ВИБОРАМИ..


Ексклюзивна хвиля
ДІТИ ГВАЛТІВНИКІВ І ОТРУТА МИНУЛОГО
Лютий 26, 2019


Населення моєї країни – це або діти гвалтівників, або діти згвалтованих. У жахливому ХХ сторіччі на цій землі нічого не робилося від любові. Прийшли зайди зі Сходу, мокшанські урки, облюбували мою країну, переє…али половину народу і стали на його місце. Гвалтівники стали половиною мого народу.


Наплодили діточок і ретельно будували свою урко-мокшанську візію, в якій їм донедавна було більш ніж комфортно: не важно на каком язике; день победи порохом пропах; ах какая женщіна; я куплю тєбє дом у пруда в Подмосковє; мєнти1, мєнти2, мєнти4, уліці разбітих фонарей; потап і настя каменскіх; ми братья; ми славянє; янукович наш батя і так далі.

Діти ґвалтівників зайняли титульні позиції, стали владою місцевою і центральною, наводнили собою всі медіа, всі радіочастоти й телевізори. Діти гвалтівників 25 років будували мою країну під себе, під свою історичну пам’ять дєдов і бабушек, під свої культурно-шансонні потреби, під свою лінгвістичну інвалідність і неміч опанувати мову країни, яка стала раптом їхньою.

Дітей гвалтівників обурює не те, що Мaruv концертує в росії, а те, що вона виглядає проституткою на сцені. Їх до сліз розчулює Анна-Марія, тому що зрадити своїх батьків – це страшний злочин, навіть якщо батьки – колаборантські тварі.

Діти ґвалтівників продовжують розпочате своїми попередниками: ґвалтувати цю землю й насаджувати свою систему цінностей made in Азіопа. Їх дратує, коли їх запитують про ставлення до гвалтівників. Їх дратує, коли їх змушують дивитися в дзеркало. Вони ніколи не назвуть цю землю українською, бо вони навчилися називати цю землю просто своєю.

Вони вважають, що діти згалтованих українців повинні обняти дітей гвалтівників і запастися вазеліном. Вони щиро переконані, що минуле не має ніякого значення, адже є тут і зараз, є тільки сьогоднішній день і наявність синьо-жовтого паспорта в шухлядці. Вони досі так і не зрозуміли, що цього мало – просто жити тут.

Шановні діти гвалтівників, зрозумійте нарешті, що ЦЬОГО МАЛО – ПРОСТО ЖИТИ ТУТ!!!

Акцептація свого походження – ось основний іспит, який повинні скласти діти гвалтівників. Ви повинні визнати, що ви – діти гвалтівників. Ви повинні визнати, що концертувати в росії – це гірше, ніж виглядати проституткою на сцені. Ви повинні взяти на себе відповідальність за злочини ваших дідів і прадідів перед моїм народом – винищеним, репресованим, замореним, перей…баним.
Ви повинні поставити перед собою дуже почесне завдання – почати роботу над собою. Почати вивчати справжню історію цієї землі. Почати вчити мову цієї землі. Долучатися до культури цієї землі.

Принизливо, правда?
Ох, як принизливо! А не принизливо було забрати мову в цілої країни і змушувати лизати чобіт ваших атцов???

Діти гвалтівників фиркають і просять відмахатися від них. А не вийде відмахатися! Крім прав, є ще й обов’язки. Діти гвалтівників повинні бути названі дітьми гвалтівників. Звісно, діти невинні. Але діти повинні щодня долати свою генеалогію, викорінювати в собі все те, що лишилося від мокшанських урків.

Діти згвалтованих важко, але все-таки приходять до тями. Відновлюється історична пам’ять. Приходить усвідомлення, що ми, діти згвалтованих, віддали половину своєї країни дітям гвалтівників. Тому нас ще чекають величезні відкриття. Ми до кінця навіть не усвідомлюємо масштабів покладів «вати» в нашій країні. Вона ще сидить глибоко в серцях дітей гвалтівників і час від часу прокльовується з настанням сприятливих обставин.

Зеленський, інтервю Азарова, ефіри Рабіновича, Maruv, Опоблок, Анна-Марія, дрочка на Дудя, відстежування RussiaToday, нові сингли від Баста і Каспийский груз, Іронія долі в новорічну ніч, какую страну просралі, Гордон умнічка, родной язик це вам не теляча мова – усе це дуже різні, але дуже точні грані рідної української «вати» у виконанні дітей гвалтівників.

Мабуть, я не застану того дня, коли діти гвалтівників почнуть працювати над собою так, як це роблять діти згвалтованих, поступово виходячи з пози жертви. Половина на половину: десь так зараз виглядає статус-кво в моїй країні.

Я – на боці дітей згвалтованих. Я дуже добре вивчив свою фамільну історію (історію Сибіру), аби всім дітям гвалтівників сказати: це зовсім не боляче. Це навіть приємно – вичавлювати з себе отруту минулого. Зробіть те саме. Почніть працю над собою. Примкніть до України. Перестаньте бути ватними тампонами.

Послухають — одиниці.
Але відлік починається якраз із одиниці, а не нуля.

Остап Дроздов
 • Клен
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 533
За пост подякували: Slavko, Гранітний, romanl3

Re: ПОЛІТИКА... 18/03/2019 10:54 #126038

По поводу політики, хотів би виразити свою думку.
На форумі цю тему старались обходити, прикривали гострі дописи, доказували, що на мисливському форумі не варто її мати в активній фазі. Думаю, що можливо декого це і відбило від форуму теж, людина хоче виразитись, почути думку інших про наболіле, а її не пітримують, ...
Політика є невід’ємною частиною нашого життя і замовчувати це не варто.
Думаю, було б добре і краще, щоб дана тема була однією з активних теж. Щось на шквалт з форуму "Український сервер охотніка".
Як думаєте?
 • Степанович
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 2905
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: ПОЛІТИКА... 18/03/2019 15:11 #126045

Моя думка з цього приводу - відома..
 • Slavamaz
 • Поза форумом
 • Moderator
 • Клуб "Ловецтво України"
 • Постів: 6198
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: ПОЛІТИКА... 18/03/2019 15:19 #126046

та знаємо , жаль. Може ще почуємо, що другі скажуть.
 • Степанович
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 2905
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: ПОЛІТИКА... 20/03/2019 19:38 #126084

Якщо не хочеш посваритися з друзями, то не говори з ними за політику... Ми зараз живемо в часі всеоохоплюючої брехні та технологій впливу. Різні люди піддаються різним впливам. Сперечатися що є краще, якщо не впевнений в правдивості джерел інформації безтолку, хіба пересваримось... Сумні часи...
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4163
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: Клен

Re: ПОЛІТИКА... 20/03/2019 20:46 #126087

Логічно, поміркованість, в даний час, краще.
Хоча і обходити весь час питання буде важко.
 • Степанович
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 2905
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: ПОЛІТИКА... 03/04/2019 16:10 #126174

56229298_1978439338933744_955650718943936512_n.jpg


56162098_2807164722642078_4445629444459069440_o.jpg
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4163
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: Клен

Re: ПОЛІТИКА... 03/04/2019 18:21 #126177

У карцері сибірської в’язниці
Ти проклянеш і ЗЕ, й той сучій день,
Коли прийшов на виборчу дільницю,
Щоб вкинути прикольний бюлетень.
 • Клен
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 533
За пост подякували: Myron

Re: ПОЛІТИКА... 04/04/2019 20:17 #126178

Так.., вибори нагадали: "Ефе́кт Да́ннінґа — Крю́ґера (ефект профана) — когнітивне упередження, яке полягає в тому, що люди з низькою кваліфікацією роблять помилкові висновки та невдалі рішення, але їхня некомпетентність не дозволяє усвідомити це[1]. Через це вони зверхні щодо інших, вважають свої здібності вищими за пересічні. Це призводить до того, що менш компетентні завищують свої здібності щодо тих, у кого вони насправді вищі."


13325446_1126436860742076_4779718589569958719_n.jpg
 • ОлегП
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 4163
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: Клен, Степанович
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 1.40 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення


 • Продано.Дякую. Далі...

 • нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

 • Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

 • Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

 • не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com