Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: ПОЛІТИКА...

Re: ПОЛІТИКА... 14/04/2019 20:23 #126247

Мовою оригіналу:

57297775_2322016854734552_1031757754177421312_n.jpg
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4035
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: Степанович, romanl3

Re: ПОЛІТИКА... 15/04/2019 06:49 #126251

Жаль, що таких буде не достатньо.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2844
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: ПОЛІТИКА... 15/04/2019 07:01 #126252

Час лягати спати,аж тут свіжа думка : враховуючи ту кількість змін/подій за останніх два тижні за підписом Президента,хочу,щоб другий тур не закінчувався ніколи.. ( я не за паяца,якщо що) !
  • Клен
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 503

Re: ПОЛІТИКА... 15/04/2019 08:21 #126254

Ага, вибори могла б робити кожні пів року..
Може б не встигали забувати, які обов"язки на них покладені.
Я не лише про Президента, а про всіх, хто труситься за свої крісла (читай дупи)
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6089
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: ПОЛІТИКА... 17/04/2019 11:07 #126258

Дуже хороша стаття!

Мовою оригіналу:
"Но есть слово «хочу», а есть слово «надо». И пока вы просто говорите, что «хотите стать богатыми» вы будете беднеть. И украинцы последовательно голосовали за тех, кто говорил им, что не будет делать как в Польше. Кравчук говорил, что мы пойдем своим путем и не будем делать реформы, Кучма говорил, что мы не нация мелких лавочников. И украинцы всегда за это голосовали. А теперь кричат, что в Польше лучше. И почему же в Украине не так как в Польше, задаются вопросом политики на эфирах. Нельзя сознательно не делать как в Польше, а потом жалеть, что мы живем не так как в Польше."

uainfo.org/blognews/1555487473-dva-varia...O4_Mx8TjKjgvImG0mV6Q
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: ПОЛІТИКА... 17/04/2019 11:45 #126259

Як ремарку до попередньої статті хочу додати, що в бідних країнах демократія в повні не працює, бідні обиратимуть популістів і акторів. Популярність Зеленського прямий результат цього. Також це запит на зміну еліт, які зажерлись та засиділись на престолі України. Біда в тому що маємо окрім внутрішніх, ще й зовнішнього ворога, який неодмінно цим скористається. Йде війна...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
За пост подякували: Степанович, romanl3

Re: ПОЛІТИКА... 17/04/2019 13:30 #126260

Біда в тому, що більша половина населення не відчула війну на собі і для них це слово абстрактне.
Люди тупо не можуть розставити пріоритети.
Від виборів цього року, надто багато залежатиме доля країни в якій ми живемо.
Не несіть своїм вибором війну в свій дім, не дайте реваншу знищити те цінне українське, яке так тяжко далося за ці роки.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
/Кант/

Re: ПОЛІТИКА... 18/04/2019 22:00 #126263

Однією з причин ймовірної поразки Порошенка є його впевненість, що народ дурний, а виявилося, що народ ще дурніщий ніж він думав.
  • romanl3
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 93
ИЖ-58 МА 12к, ТОЗ-Б, ЕГ

Re: ПОЛІТИКА... 19/04/2019 14:06 #126264

Стадо можна завести куди поводир хоче... переконуюсь, що ТВ і інтернет можуть задовбати не тільки москаля, а і нашого.
Нічого, з часом, багато хто буде говорити" мудрий український народ зробив правильний вибір...".
Мені здається, що нам буквально одного тижня, а може і менше, не вистачає, щоб люди зрозуміли до кінця, хто такий Зе і апетити Коломойського. Тоді б точно переміг Порошенко, а так питання відкрите ще.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
/Кант/
Останнє редагування: 19/04/2019 14:07 від Степанович.
За пост подякували: Myron

Re: ПОЛІТИКА... 20/04/2019 10:45 #126265

Добрий аналіз ситуації:

Alexey Gerashchenko
10 год
31 березня я голосував за Гриценка. Кращого в списку кандидатів для себе не знайшов. Кандидата Зеленського для мене в принципі не існувало. Як не дивно, ставити питання "А хто ж насправді кандидат Зеленський?" і розглядати в принципі можливість голосування за нього, мене змусили ті, хто почав понад 5 мільйонів 700 тисяч людей які за нього проголосували, обзивати тупими, неповноцінними, невдахами і таке інше. Всі ці агресивно-радикальні фейсбук-борці за Порошенка, відносячи себе до якоїсь "інтелектуальної еліти", скоріше за все, відняли у чинного президента якусь частину голосів, бо виглядали, на жаль, насправді як стадо і секта. Було цілком очевидним, що насправді серед тих, хто підтримав Зеленського, є дуже різні люди, тож найгірше, що можна було зробити, - це все так спростити і намагатися привести їх до спільного принизливого знаменника.
Але президента-Зеленського я для себе так і не знайшов. Я побачив талановитого «массмаркет»-актора, але тут не було нічого нового, він давно збирає повні зали і люди дивляться фільми з його участю. Він і далі записував ефектні ролики, просто тепер не про «Золотий вік», а про аналізи і дебати. Технологічно він перегравав чинного президента "в суху" і таки переграв у підсумку. Порошенко здає аналізи, Порошенко вривається на 1+1, Порошенко йде на стадіон на шоу, в якому від дебатів лише назва. Порошенко змушено грає в ігри Зеленського. А Зеленський тим часом каже все за своїм сценарієм, просто вимовляє ті фрази, які потрібні для перемоги. Які в нього цінності, що він сам (не штаб, не команда) думає про геополітику, міжнародні відносини, економіку, оборону, я не зміг знайти. Моя версія - поки що нічого не думає, сподіваючись, що правильні люди з його команди подумають це за нього.
Вже зовсім скоро президенту Зеленському доведеться:
- вести перемовини з МВФ, бо в нас складний з точки зору боргових виплат рік, і якщо МВФ не побачить єдність позиції президента, мінфіну, НБУ, то це становитиме загрозу для економіки
- переконувати західних партнерів подовжити санкції проти Росії, бо це один із небагатьох реальних козирів у перемовинах з Путіним
- розрулювати питання військовополонених,
- формувати політику щодо відносин з Росією і шукати союзників на міжнародній арені
- налагоджувати контакти з кримськими татарами і Туреччиною, бо стратегічно це один із потенційних «входів» до поверенення Криму в далекосяжному майбутньому
- укріплювати армію і продовжувати перемовини з США щодо надання летального озброєння
- вирішити питання стосунків з олігархами – або традиційно надати перевагу одним проти інших, або оголосити війну всім
- переконувати західних партнерів блокувати політично «Північний потік-2»
- розвивати партнерство з НАТО
- перезавантажувати антикорупційні органи
- кардинально оновлювати роботу прокуратури
- підвищувати ефективність служби безпеки
- ветувати небезпечні ініціативи, куплені і пролобійовані олігархами
- формувати довгострокову стратегію і бути арбітром у політичній боротьбі
Дуже сподіваюся, що станеться диво, і президенту Зеленському все це вдасться. Поки що з побаченого кіна я не зрозумів, як саме. Вся оголошена нещодавно команда, наскільки я зрозумів, - це штат Адміністрації президента. Якщо ви знаєте, хто в нинішній Адміністрації чинного президента відповідальний за науку, освіту, медицину, економіку, боротьбу з корупцією, то вважайте, що це дуже важливі люди. Якщо не дуже знаєте, то вважайте, що були представлені важливі, але другорядні персони, бо ключові позиції з боку президента – це голова МЗС, міністр оборони, міністр зовнішніх справ, голова СБУ, генпрокурор, голови обладміністрацій.
Найімовірніший сценарі, гадаю, наступний. Чудова маркетингова технологія, коли в пусту коробку кожен міг покласти власну мрію (антиПорошенко, мир на Донбасі, молодість і свіжість замість нафталіну, порядність, реформи, долар по 8, російська мова, перемога над олігархами, майдан переміг, антимайдан переміг, жити по-новому, простий зрозумілий хлопець з народу, успішний бізнесмен-організатор, дешева комуналка) спрацювала. Проблема лише в тому, що в коробці у підсумку зібрано забагато протилежних мрій, тож розчарування неминучі, бо будь-які реальні дії викреслюватимуть по черзі то одну мрію, то іншу. Так звана команда Зеленського, об'єднана метою «перемогти Порошенка», може втратити після перемоги єдиний об'єднуючий фактор, спустившись до традиційних внутрішніх чвар. Звісно, вони скажуть, що, крім «абинеПорошенко» їх ще об'єднує щире бажання змінити стан справ в країні на краще, але навряд чи вони домовилися про єдине бачення "кращого" і те, як конкретно це «краще» наступатиме крок за кроком.
Буду радий помилятися, якщо виявиться, що окрім «проект Зеленський», «інформаційний продукт Зеленський» існує ще й «кандидат Зеленський». Для себе його не знайшов.
Проголосую через це за чинного президента, хоч і розумію, що він уже програв - переоцінив томос та інші досягнення, допустив дерибан «любими друзями», загрався, повірив у власну виключність, не сформував сильних союзників, не зробив ставку на достойного наступника. «Акела промахнулся».
Побажаю наступному президенту перевершити мої особисті вкрай скептичні очікування щодо його персони. В будь-якому разі наша країна як літак-кукурузник вступає в зону турбулентності – нові союзи, клани, протести, мітинги, війни та інші дії в пошуках нового балансу. Головне – не втратити країну. Хоч і повністю співзвучне з гаслами на бігбордах чинного президента, але немає вже до нього стосунку.
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
За пост подякували: romanl3

Re: ПОЛІТИКА... 21/04/2019 20:02 #126276

Маємо віртуально президента. Будуть зміни. І не думаю що на краще... Але думаю що Влодко не на довго. Переживемо, питання в тому якою ціною...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: ПОЛІТИКА... 22/04/2019 07:13 #126277

Після ейфорії наступають будні, де потрібно важко гарувати, якщо хочеш доказати, що ти на щось здатен.
Щоденно, рутинно працювати і отримувати овації залу після кожного виступу це, далеко, не одне і те саме. Цей марафон не кожен витримає.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
/Кант/

Re: ПОЛІТИКА... 22/04/2019 12:54 #126279

Нестор Німцов

Перефразовуючи стару жінку, яку зустрів Заратустра:
"Ти йдеш до українців? Не забудь канчука!"
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: ПОЛІТИКА... 22/04/2019 22:19 #126281

З якогось часу поняття *українська нація* в мене почало ототожнюватися з терміном *самомазохісти*.
Так,українці не можуть ще,так виглядає,жити життям вільної людини. Є тяга(скоріше підсвідома напевно) до канчука. Але тільки чужого(може тому,що імпортний..). Свого!! не признають категорично.
  • Клен
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 503
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.79 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення