Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ , або РОЗМОВА біля багаття

Re: НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ , або РОЗМОВА біля багаття 11/05/2019 19:27 #126358

Так і є. Бути "буфером" розділу сама гірша позиція, у будь якому разі.
Завжди співчутливо ставився до тих наших громадян, хто знаходиться в сірій зоні (зоні розмежування)- ні життя, ні смерті.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2863
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ , або РОЗМОВА біля багаття 11/05/2019 21:11 #126359

Не всі вони,Степанович,варті співчуття.Я би сказав,більша частина з них.Це моя думка.
А те,що каже Мирон-чиста правда.Тому з ниючої нації треба ставати сильною.За нас ніхто нічого не зробить.Гуртуватися,висувати своїх людей всюди,на всі рівні і підтримувати.Бо,як на мене,в нас є два шляхи - або мирним і довго,або немирним,з втратами але ,можливо,швидше. Україна має дуже сильний потенціал-природний,кліматичний,людський.Тому кожен і старається вчіпити нас в свої пазури.Тому вибору нема-тільки ставати міцними,а відтак і самодостатніми.
  • Клен
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 514

Re: НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ , або РОЗМОВА біля багаття 12/05/2019 19:25 #126364

Але там є і наші, і не важливо скільки їх там.
Крім того частина їх є і за лінією розмежування.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
/Кант/

Re: НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ , або РОЗМОВА біля багаття 26/05/2019 20:14 #126415

61062815_2172359852818193_7295216962613805056_n.jpg

Павло Жебрівський

РОЗДУМ. ПРО ШЛЯХ

Ейфорія, яку демонструє певна частина суспільства, схиляє до роздумів про шлях, який обрали українці. «Шлях» Зеленського - це не «українська мрія», де вчитель історії може стати Президентом країни. Це «казка» для більшості про те, що можна не докладаючи зусиль, отримати високий рівень життя з низькою якістю праці, високі зарплати з низькими податками, відсутність корупції з можливістю безкарно порушувати закони. Суперечливість таких прагнень привела до того, що ми продовжуємо тупцювати на місці, коли світ стрімко йде вперед. Соціологічні опитування за всі роки незалежності показали одну невтішну ситуацію, а саме переконаність громадян в тому, що Україна весь час «рухається в неправильному напрямку». І цю «неправильність» українці завжди пов’язували виключно з політиками. Знімаючи власну відповідальність за свої діяння та сподіваючись, що «у всякого своя доля. І свій шлях широкий». Та платою стало тривале «ходіння глухими кривими обхідними стежками». Однак волею Провидіння втілилися слова Джоша Біллінгса про те, що кращий спосіб довести дурному, що він неправий - надати йому свободу дій. «Свобода дій» українців закономірно привела до влади «зеленського». То який же ми шлях обрали?

Пітер Брейгель в часи іспанського поневолення написав картину-символ «Сліпі», де зобразив сліпих людей, які впевнено крокують в яму за своїм незрячим поводирем. І, можливо, той хотів кращого та не мав права бути поводирем. Бо ж відома істина, що «благими намірами дорога до пекла вистелена». Картина Брейгеля ґрунтувалася на відомій притчі в Євангеліє від Матфея: «залишіть ви їх: це сліпі поводатарі для сліпих. А коли сліпий водить сліпого, обоє до ями впадуть». І тут мова йде не про тих, хто немає зору, а про тих, хто сліпо вірить, та йде за облудливими поводирями. Тих, хто засліплений пожадливістю, брехливістю, оманливістю обіцянок та лицемірством.

Україна вже зробила свій «крок» до «ями» і під захоплені вигуки «сліпців» неодмінно зробить наступні до безвладдя та хаосу. Чому ж ми обрали саме цей шлях? Може, щоб справдилися слова Василя Стуса «терпи, терпи – терпець тебе шліфує, сталить твій дух – тож і терпи, терпи»? Чи може, тому що «той шлях нас обрав» і «до нього змалку ти заповідався, до нього сам Господь тебе прирік»? А ми «приречені» блукати «околицями світу». І як не зійти на манівці в цьому морі облуди?

Нам ще треба пройти свою «дорогу сліз». Як довгий шлях євреїв у Землю Обітовану. Як шлях покаяння німців за злодіяння в роки війни. І нам всім ще доведеться пройти свій шлях покаяння та прощення. За те, що «заблукали» і забули «якого ми роду племені». За «ідолів», яких так легко створюємо. За нашу «втечу від свободи». Шлях очищення від рабської філософії життя «маленького українця», який чекає «визволителя», що «дбатиме про таких людей як я».

Та як нам знайти межу між любов’ю до України, тривогою за її майбутнє та біблійною порадою залишити «сліпців» на їхньому шляху? Де знайти мужність продовжувати йти шляхом боротьби, коли незалежність не є цінністю для більшості?.. Треба згадати слова Лесі Українки, що «не сама я на шляху тяжкому, я не сама мандрую в світ широкий. Самій не довго збитися з путі, та трудно з неї збитись у гурті». Шукати однодумців та вірити, що поки на цьому «тернистому шляху до свободи» є ті, хто готовий боротися, ми переможемо. .

І сьогодні в час «сліпих» є добра можливість віднайти зрячих. Тих, з ким нам по дорозі. А значить наша боротьба за майбутнє України продовжуватиметься.
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4094
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: romanl3

Re: НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ , або РОЗМОВА біля багаття 03/06/2019 10:46 #126423

Український блогер: Наші не готові до Європи – висновок після року перебування за кордоном

"Там вздовж каналу просто приватні будиночки в яких живуть люди, але що вони витворяють зі своїми подвір’ями — краса! От так ідеш і бачиш, що через одне подвір’я хтось щось стриже, косить, рве бур’яни, саджає квіти… І це все на очах тисяч туристів. І ніхто того не соромиться і це дійсно робити не соромно. Люди своєю працею зробили з “гівна пулю”. А нам хто заважає в своїх під’їздах, дворах зробити гарно?"

Болюча тема. Коли надивившись в Канаді я біля роботи насадив декоративні кущі - половину покрали. В селі заїзна дорога з калабанями та болотом, просив допомогти з ремонтом - ніхто не відгукнувся... У нас паркан має сакральне значення. Все що загороджено парканом моє і може бути доглянутим, поза парканом по коліна в багнюці ходитимуть і нічого не зроблять...

www.tutkatamka.com.ua/nathnennya/zhittya...L7h4-_E69M0h71p8GxV0
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ , або РОЗМОВА біля багаття 07/06/2019 10:34 #126427

Форум знову завмер, завис... надіюсь що не вмер...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ , або РОЗМОВА біля багаття 07/06/2019 13:22 #126428

Завис, помер ... різниця є, але це майже все одно - не працює.
Жаль. Жаль, бо місяців два-три назад, думав, що повернемо йому життя, але 4-6 чоловік (а частіше пишуть, взагалі 2-3) самі цього не зроблять. Інші так і не відгукнулись і перебувають в своїх тенетах, коротше, зрадили форум в угоду собі. Я теж свою вину визнаю, що є не достатньо активним.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
/Кант/

Re: НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ , або РОЗМОВА біля багаття 08/06/2019 13:33 #126431

Варто обновити тему "Карпатський гірський гончак"...
і форум може закипіти.
  • Гранітний
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 398
В нашем смехе,и в наших слезах,и в пульсации вен...

Re: НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ , або РОЗМОВА біля багаття 10/06/2019 13:25 #126433

Ви ще тему "Хто ми є?" обновіть..
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6114
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: НАВКОЛО ПОЛЮВАННЯ , або РОЗМОВА біля багаття 15/06/2019 16:52 #126436

+ 33

62545167_2422163544683305_3487202656223494144_n1.jpg
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 15/06/2019 16:52 від ОлегП.
За пост подякували: Степанович
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.67 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення