Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ,

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 23/11/2012 00:09 #89845

Хімік написав:
Я Але потім стала розмовляти такою чистою українською , що мені деколи аж ніяково.

Я чув, що на науку ніколи немає запізно...
Ще п'ять років то і я почну вже говорити українською мовою!
  • zbiper
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 307

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 23/11/2012 01:38 #89850

i krashhe za mene
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 27/11/2012 17:24 #90100

• бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759
За пост подякували: Руслан-Єгер, Хащ1987

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 27/11/2012 21:42 #90112

zbiper написав:
Хімік написав:
Я Але потім стала розмовляти такою чистою українською , що мені деколи аж ніяково.

Я чув, що на науку ніколи немає запізно...
Ще п'ять років то і я почну вже говорити українською мовою!

A ja słyszałem, że ile języków zna człowiek, tyle raz on człowiek. Tak że, zbiper , naprzód.
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4612

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 28/11/2012 18:12 #90146

superrr waryagy !!!

Скандинави привчають мешканців Севастополя до української мови
texty.org.ua/pg/news/movchun/read/41452/...nskoji_movy?a_offset
27/11/2012
ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ

У Севастополі магазин товарів для дому Jysk (Мережа заснована бізнесменом Ларсом Ларсеном із Данії) підключився до справи державної ваги - привчанню колишнього міста російської слави до української мови.
Jysk відмовляється від використання цінників та покажчиків російською мовою, який, згідно з результатами перепису, вважає рідною більше 90% населення міста, повідомляє
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: Хімік, Vitallik

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 30/11/2012 11:27 #90261

Орлине плем'ячко Хоч в Ізраїлі євреям Жить непросто, тісно їм, А вони єдинокровних Закликають в рідний дім:
- Приїжджайте в край коханий! Ми притулок вам дамо. Проживайте з нами вкупі, Як усі ми живемо. А Росія не скликає Рідних дочок і синів, Хоч землі достатньо має
- Більше в тисячу разів. Там же нікому трудитись, Там же злидні й темнота, А дітей Орел Двоглавий Під крило не підгорта, Не гукає, не скликає, Щоб додому прибули, Щоб вітчизні історичній Стать на ноги помогли. Ось хоча б на Україні - Скільки щирих росіян, Тих, що гордо заявляють: - Я товаріщ, а не пан! Незалежність українська В печінках засіла їм. Як вони скучають, бідні, За отєчєством своїм! Гляньте в Раду у Верховну. Там же стільки є орлів, Що по-нашому стулити Не уміють пари слів. Їх же, бідних, заставляють Україні присягать. А на кой їм Україна, Єслі єсть Росія-мать? То чому ж орел двоглавий Хитро збоку погляда? Чом орляток не скликає До єдиного гнізда? А тому, що хоч в орляток Є проблеми з язиком, З України у Росію Їх не витуриш кілком. В теплій залі крісла терти Та любить Росію мать - Це не те, що плуга перти Чи вугілля добувать. Жити в матушкє Росії Діло нині нелегке. Легше родіну любити Від Росії "вдалєкє". Та й таких же є чимало: Він у нас керівником, А в Москві з його талантом Не взяли б і двірником. Крикунів і дармоїдів Там без нього вистача. Ось чому орел двоглавий Цих орлят не поміча
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: Aleksis, Вадим 2, Хащ1987

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 30/11/2012 14:36 #90266

За отих птенців і з Ради,
якщо можна так сказать
хтось із"ЩИРИХ"українців
мусив же голосовать.
А тепер москальголові
за наступні років пять
зададуть брати нам жару
ми згадаєм ЇХНЮ МАТЬ.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...
За пост подякували: Вадим 2, Хащ1987

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 30/11/2012 17:29 #90280

Мої вітання товариству.
Дуже цікава і важлива тема, а також багато спекуляцій навколо мови. Одного разу будучи на сході країни мені в очі потрапило гарне цитування у рамці на столі одного поважного лікаря, і я хотів би щоб і ви його прочитали.
" в країні розмовляти не державною мовою може: - гість, - невільник і окупант"
(Карл Маркс)
  • Igor1
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 81
ВВВВВВ

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 30/11/2012 18:05 #90281

В нас університеті теж гостро стоїть мовне питання )особливо в студентів західняків та з центральної УКР.).
Справді, є деякі студенти які не сприймають російської на слух, не те щоб писати. Є такі як я, і пишу і розумію, але прикидаюсь що нічого не понімаю і требую викладання українською. То нас такі викладачі називають то ГУЦУЛАМИ, то НАЦІОНАЛІСТАМИ, а деякі ФАШИСТАМИ (бо типу націоналізм- це прояв фашизму) і говорять що таке тре "выжигать огнём". Короче з деякими заядливими КАЦАПАМИ ( я їх теж так в лице називаю )споримо до зубів. Я вдаюсь до протестів - демонстративно не пишу (коли писати лінь лекцію ), завалити вряд чи вдастя мене,+ назло відповідаю їм українською, що б не все поняли що говору (бо є такі які хочуть відповідей на кацпській).
А вислів Карла Маркса перепишу собі, в понеділок на дошці напишу! Знов будем
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2931
Закоханий у полювання!
За пост подякували: vasyl eger

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 30/11/2012 18:24 #90284

ufff problema .

u nas bulo prostishe za soyuzu u texnikumi VSE PA RASEISKI ,
U LLVOVI za UKRAINY vse po UKRAINSHKI ! XA
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 01/12/2012 13:58 #90313

Москва. З 1 грудня громадяни України та інших країн повинні будуть підтверджувати документально знання російської мови, влаштовуючись на роботу в Росії.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, відповідний закон «Про внесення змін до статті 131 Федерального закону «Про правовий стан іноземних громадян у Російській Федерації» і статті 272 Закону Російської Федерації «Про освіту» набуває чинності 1 грудня.

«Якщо новий трудовий договір або цивільно-правовий договір на виконання робіт (надання послуг) передбачає здійснення іноземним громадянином трудової діяльності у сфері житлово-комунального господарства, роздрібної торгівлі або побутового обслуговування, цей іноземний громадянин повинен підтвердити володіння російською мовою на рівні не нижче за базовий рівень володіння російською мовою», - зазначається у документі.

При отриманні дозволу на роботу іноземець повинен підтвердити знання мови сертифікатом про проходження державного тестування з російської мови як іноземної мови, який засвідчує, що цей іноземний громадянин володіє російською мовою на рівні не нижче за базовий рівень володіння російською мовою.

Також підтвердити знання мови можна документом державного зразка про освіту, виданим на території держави, що входила до складу СРСР, до 1 вересня 1991 року. Крім того, підтвердити знання мови можна документом іноземної держави про освіту, що визнається на території Росії, якщо там є запис про вивчення його володарем курсу російської мови.

При цьому підтвердження володіння російською мовою для отримання дозволу на роботу не потрібне для іноземців, що є громадянами держав, в яких російська мова є державною (Білорусь).

Керівник робочої групи Ради при Президентові РФ з міжнаціональних відносин з розробці проекту Стратегії державної національної політики РФ В’ячеслав Михайлов вважає недоцільним вимагати від громадян України підтвердження знання російської мови.

«Чесно, я б білорусів і українців звільнив від складання іспиту з російської мови. Немає українця і білоруса, який не розумів би або не знав російську мову», - сказав він.

За словами В.Михайлова, введення такої новації для громадян України недоцільне. Він зазначив, що російська мова, хоча й не має державного статусу в Україні, але в багатьох регіонах має статус регіональної і вивчається, зокрема в західних регіонах України.

Як повідомляв УНІАН, 7 травня Президент РФ Володимир Путін доручив федеральним і регіональним владам країни до листопада упровадити для гастарбайтерів обов'язковий іспит з російської мови, історії Росії і основ російського законодавства.

15 жовтня статс-секретар – перший заступник керівника Федеральної міграційної служби РФ Катерина Єгорова повідомила, що в Росії створено більш як 250 курсів російської мови для трудових мігрантів, які, в першу чергу, прибувають з країн СНД.

За даними Федеральної міграційної служби, до Росії приїжджає не менш як 1 мільйон трудових мігрантів з України.

постiйна адреса статтi: economics.unian.net/ukr/detail/148970
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 13/12/2012 16:18 #91070

• бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: Хімік

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 13/12/2012 16:54 #91074

Ну щож він мучиться як кіт під ліжком нехай розмовляє російською,нерозумію цього,напевно Вітюня напряг Яновича і бідолаха немає куди дітись.
  • Юра 28
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1292

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 21/12/2012 15:19 #91558

Кроме государственного языка, на территории Закарпатской области будут функционировать венгерский, румынский и русинский языки

Закарпатский областной совет принял решение провозгласить на территории области сразу три региональных языка — венгерский, румынский и русинский. Об этом сообщил глава Народной рады русинов Закарпатья, депутат облсовета от "Единого центра" Евген Жупан.

"Закарпатский областной совет сегодня признал, что региональными языками области являются венгерский, румынский и русинский языки. Все согласно языковому закону. Но это никак не противоречит тому факту, что государственный язык у нас один — украинский, и все должный его знать", — сообщил Жупан.

Он признал, что в области нет 10% румын, как того требует закон, но депутаты решили, что румынскому языку также надо дать статус регионального.

"В то же время, пока нет средств на выполнение данного решения, но, надеемся, что в будущем эти средства появятся. Мы будем просить этого у Киева. Руководство совета во главе с Иваном Балогой настояло на принятии взвешенного решения. Ведь были радикальные предложения, чтобы сразу записать о выделении финансирования поддержки региональных языков. Но государство на это денег не дает, а тогда все бы это легло на местные бюджеты", — сообщил о финансовой стороне решения.

delo.ua/ukraine/na-zakarpate-uzakonili-t...alnyh-jazyka-193092/

Також Закарпатська облрада прийняла рішення про реалізацію норм закону України “Про засади державної мовної політики”. В обговоренні питання взяли участь кілька депутатів обласної ради (Микола Ковач, Степан Медвідь, Андрій Сербайло, Єлизавета Біров, Євген Жупан) та нардепи Валерій Пацкан, Іван Бушко, Іштван Гайдош, Валерій Черняков. Депутати прийняли рішення: взяти до відома, що станом на 21 грудня 2012 року, відповідно до статті 7 Закону України «Про засади державної мовної політики» на території окремих адміністративно-територіальних одиниць області (сіл, селищ та міст), поряд з українською мовою як державною поширеними є, як регіональні, угорська румунська та русинська мови. Органам місцевого самоврядування Закарпатської області депутати рекомендували, за наявності законних підстав, вживати заходи щодо реалізації на території адміністративно-територіальних одиниць положень Закону України «Про засади державної мовної політики».

Голова Закарпатської обласної ради Іван Балоги назвав проект рішення політичним. «Поданий проект рішення – це політичне узгоджене рішення. Ми приймаємо це зважене, декларативне рішення», – зазначив Іван Балога. »За» проголосували 78 депутатів.
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 21/12/2012 15:41 від бригадирь.

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 28/12/2012 13:35 #91848

"Батьківщина" спробує скасувати "язык"
П'ятниця, 28 грудня 2012, 11:58

У Верховній Раді зареєстровано закон про державну мову, який, серед іншого, передбачає скасування прийнятого раніше мовного закону.

Автором закону є депутат фракції "Батьківщина" Микола Катеринчук, передає Інтерфакс.

Згідно з текстом документа, цей "закон спрямований на забезпечення використання української мови як державної на всій території України, забезпечення права громадян України на використання державної мови, захист і розвиток мовної культури".

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що "держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України".

При цьому, однак, підкреслюється, що "Конституція не уточнює вимог до особливостей практичного використання української мови як державної, так само як і не вказує зобов'язань органів влади по відношенню до порядку формування чи збереження державної мови".

"Закон передбачає зобов'язання будь-яких посадових осіб використовувати українську мову як державну ... Громадяни мають право звертатися до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян, посадових осіб українською чи іншою мовою, прийнятною для сторін ", - йдеться в пояснювальній записці.

У тексті законопроекту, зокрема, зазначається, що "обов'язковість застосування державної мови не має тлумачитися як заперечення або применшення права на користування іншими мовами на території України".

У той же час, законопроект регламентує сфери обов'язково використання української мови на території України і паралельного використання при цьому мов національних меншин.

Документ також визначає заходи щодо захисту і підтримки української мови і забезпечення права громадян України на користування українською мовою в освіті, ЗМІ та при спілкуванні з органами державної влади.

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла ініційований Партією регіонів законопроект, який набув чинності 10 серпня і передбачає можливість офіційної двомовності в регіонах, де чисельність нацменшин перевищує 10%.

www.pravda.com.ua/news/2012/12/28/6980664/
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 10/01/2013 22:33 #92352

Коментарі зайві... !
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..
За пост подякували: Хімік

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 23/01/2013 14:17 #93086

У НЕЗАЛЕЖНОМУ КИЄВІ.
Всюди наші українські лиця,
але де не йди чи де не стань,
по-російськи чтокає столиця,
наче це не Київ, а Рязань.
Чтокають нащадки гречкосіїв і нащадки козаків довкруж.
Витравила все святе Росія з українських легковірних душ,
аби нас тримати за тубільців,
дворових індиків — не орлів.,
Меншає свідомих українців,
більшає задурених хохлів…
Я іду, прибитий, по майдану
між чужими нашими людьми,
і кричати хочеться — Богдане,
злізь з коня, манкуртів врозуми!

Володимир Сіренко
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: Степанович

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 23/01/2013 15:59 #93092

сразу видно что автор в столице небыл.
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 11/03/2013 01:00 #96625

vidia.org/2013/10916
вот смотрите ,американка виучила украйнский .

а некоторє здес живут болше 20 лет ,жрут украинский xлеб ...

й НЕ XОТЯТ ґоворит украйнским !!!
ґоворят иностранним язиком, националной "меншини', реґионалним язиком .

у росий за такое морду бют !!! й болно делают !

----------

вот WАЛЛИ за 2-3 ґода уже ґоворил украйнским .

xаxа.

не всем дано ДАР БОЖИЙ виучить два язика xаxа

dlia bagatiox y 1 mova zabagato
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Я ЗА ЄДИНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ, 11/03/2013 01:39 #96632

Навіть і не зрозумів, на якій мові повідомлення написано
  • Панас
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 199
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 1.23 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення