Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
<--

ТЕМА: Мисливські камери, фотопастки, фотоловушки

Мисливські камери, фотопастки, фотоловушки 02/12/2018 11:49 #125922

Доброго дня.
Здійснюю продаж мисливських камер, фотоловушек. а також їх коректне налаштування/заміну прошивки.
На всі камери надається гарантія на 12 місяців, а також можливість повернути камеру в строк 14 днів, якщо за певних обставин вона Вам не підійщла.

Проводжу повне налаштування камери для відправлення фото на електроний ящик за потреби у вигляді ММС повідомлення.

Надаю послуги з заміни прошивки камери, якщо за певних обставин відбувся збій у програмному забезпечені камери, що призвело до виведення камери з ладу.
Працюю віддалено через програму Teamviewer, тобто камеру не потрібно відправляти мені. Все що від Вас потрібно сісти за ПК та підключитись до мережі Інтернет.

З радістю відповім на запитання, які Вас цікавлять, та надам консультації щодо правильного використання даних пристроїв.

тел. vodafone - 0666999200
тел. kyivstar - 0974662770 (viber)

З повагою
Олександр

В залежності від умов використання. В наявності є камери без GSM модуля, а є з модулем. Тобто потрібна Вам передача даних чи просто вона повинна зберігати всі знімки і фото на себе. Якщо без GSM модуля, то є модельки СТ-008:

www.olx.ua/obyavlenie/mechta-ohotnika-fo...-kamera-IDBV887.html

Якщо для передачі даних у вигляжі ММС чи повідомлення на електронний ящик, то є модельки HC-300m та HC-700g

www.olx.ua/obyavlenie/mecht...pastka-oho...hc-300m-IDzkaJk.html

www.olx.ua/obyavlenie/mecht...pastka-oho...hc-700g-IDBV7pA.html

При замовленні камери, я відповідно до Вашого бажання комплектую її, проводжу усі налаштування, надаю Вам усі логіни і паролі, а потім відправляю новою поштою наложеним платежем. При отриманні камери Ви її включаєте в роботу. Камера присилає Вам на телефон фотографію (Вас на новій пошті), а потім Ви підтверджуєте оплату і забираєте камеру.
Жодних платежів на карту банку чи предоплат не потрібно робити. Всі оплати тільки коли камера в руках.
Для покупців які бажають працювати по перерахунку - надаю усі документи реквізити ТзОВ "Смарт Айс" та документи для поставки камери на баланс.
Вкладення:
  • Huntercam
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 1
Усім мисливцям та рибакам доброго дня.
Специфіка моєї діяльності допоможе Вам у вирішенні ряду питань.
З радістю відповім на Ваші запитання та надам допомогу у проблемних ситуаціях.

Завжди радо Відповім на Ваші дзвінки
0666999200
0974662770 (viber)
Олександр
Останнє редагування: 02/12/2018 11:51 від Huntercam.
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.30 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення