Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Наш однострій.Парадний одяг форумчан.

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 22/03/2012 09:13 #72845

slavamaz написав:
... То як тоді?

Можливо дехто розраховував, що дасть свої розміри, здасть гроші і отримає Н.почтою вже готовий костюм, без додаткової примірки (не знаю настільки це можливо з кравецької точки зору).
Тоді абсолютно вся робота лягає на організаторів (збір коштів, закупка і привіз тканини, збір розмірів, заказ а ательє, оплата і відправка адресантам), ага, контроль якості пошиву, бо в декого можуть виникнити претензії до роботи
Розжуй і в рот положи, це по нашому, хто хоче щось зробити той і має сам це все зробити, інакше віз і там.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2770
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/
Останнє редагування: 22/03/2012 09:34 від Степанович.

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 22/03/2012 10:16 #72851

Хлопці я сьогодні кидаю гроші, але давайте все таки вирішемо усі моменти, коли і де зустрітись для зняття розмірів та обговорення усіх інших аспектів.

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 22/03/2012 13:57 #72863

Степанович написав:

Можливо дехто розраховував, що дасть свої розміри, здасть гроші і отримає Н.почтою вже готовий костюм, без додаткової примірки (не знаю настільки це можливо з кравецької точки зору).
Степанович .. такий варіант в принципі можливий ..як пояснила дружина в такому разі вказується свій рост і розмір (48-52 чи інший) додатково можна вказати ще деякі параметри. об"єм пояса, обєм грудей чи інше хоча то вже лишнє. Просто в такому разі пошиття відбувається по стандартним лекалам - як на фабриці. Цього боятися не слід бо так ми міряємо і купляємо речі на ринку чи в магазині , носимо їх і нічого страшного не відбувається. Зрозуміло що для того, щоб костюм "лежав" ідеально до конкретної людини й існує індивідуальний пошив.
  • Я взагалі не розумію проблеми з пошивом... Які тут труднощі? В любому обласному чи районному центрі є багато професійних майстрів, які пошиють такий костюм без проблем. Фасон вибрали, матерія, гудзики та інше купиться. Любий майстер по кількох фото зробить викрійку й пошиє костюм який захочете. Думаю для професіоналів це не складно, я сам не раз бачив як дружина шила на замовлення одяг лише по фото. Звісно про пошиття краще домовитись в місцях компактного проживання форумчан.. Не важливо де і хто буде шити.. та хоч навіть в самій Польщі. А ми як завжди робимо чергову проблему. Я б задоволенням приїхав навіть у Львів міряти і шити, але на жаль немаю часу, та й в Києві можу пошити без проблем по затвердженному нами фасону. Якщо в когось дійсно вже така проблема з пошуком швачок.. можу домовитись в майстернях Києва - приїдете і вам пошиють.
    • DOK
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 3082
    ..
    Останнє редагування: 22/03/2012 14:13 від DOK.

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 22/03/2012 15:41 #72865

ДОК, я в принципі знав про те, що Ти розписав (і воно надіюсь допоможе другим), бо працюю в легкій промисловості.
    Я переслідував ще трохи другі цілі: відповісти Славі і почути від других чи так дехто думає і підвтердити другими свої припущення.
    Дякую Тобі,бо і Твій допис може вже слугувати підтверженням чи розвитком запропонованого варіанту, правда, як ти пишеш це вже буде не індивідуальний костюм.
    Я тільки за те, щоб хлопці впорались на кінець з цією ідеєю і на фестини їх можна було побачити вже здалеку
    • Степанович
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 2770
    Шануй людей, коли крокуєш вгору,
    бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
    /Кант/

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 22/03/2012 16:30 #72871

Як на мене, то думаю пошити костюми можна по загальному розміру (48/175 чи 52/4 - як у армії) чи щось у тому роді, а підігнати під себе можна вже на місці!!! Яле звичайно кожному хочеться щоб відразу і гарно костюмчик лежав!!! Тож кожен має визначитись сам як йому краще!!!
    Вимоги такі - матерія та фурнітура одинакові, розкрій і пошив по фото чи одинакових ескізах!!!
    Що до мене - буду примірятися (навіть в Києві, якщо запросять )!!!
    • LСергій
    • Поза форумом
    • Moderator
    • Клуб "Ловецтво України"
    • Постів: 3151
    Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
    ............................................
    Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 22/03/2012 20:29 #72882

Пошийте костюми хто проплатив гроші. В цьому році це буде початок для форумчан, заодно колеги побачать вживу фасон та якість роботи цього костюма. Решта на ближайшій зустрічі думаю підтримають і приєднаються до одностроя. Початок завжди важко дається.
    • Elektrik
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 466
    ТОЗ-34 12к.

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 22/03/2012 20:46 #72884

Хто дасть гарантію що для наступної партії костюмів ще буде така сама тканина чи фурнітура!!!
    • LСергій
    • Поза форумом
    • Moderator
    Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 22/03/2012 21:31 #72889

А який виход як думаєте робити.Щогось почати треба.
    • Elektrik
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 466
    ТОЗ-34 12к.

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 22/03/2012 21:40 #72890

Великого ризику немає.Матеріал візьметься,пошити вже не проблема.Справа в тому,що більшою кількістю було б дешевше як з матеріалом,так і з пошиттям.Я вважаю ,що порядний мисливець має мати не лише 2-3 куфайки,а і костюми,і якщо один щось трохи не вгадається,то всеодно носити будеться і аж бігом.
    • ярий
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 1925

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 23/03/2012 17:49 #72927

Я тут читав трохи про ті пошиття ... Ще у 90-х роках Михайло Воронін впровадив в життя так званий лекально-манекенний метод пошиття костюмів. Його костюми пасують дуже великому відсотку людей , йдеться про вже готові речі. Думаю, так і треба буде зробитию Тільки треба вживу поспілкуватися з тими шевцями-кравцями, подивитися роботу . От і все.
    • i19
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 2868

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 23/03/2012 18:43 #72930

Буду шити, і при тому у Львові, але пізнише. Подивлюсь на фестинах як воно виглядає наживо (не через те, що обережний, а тому, що "великогабаритний" і постійно маю проблеми з придбанням одягу).

Не зовсім згідний з тим, що в любій майстерні пошиють - далеко не в кожній майстерні є можливість робити оті вишиті узори. Крім того, все-таки не військо - не обов"язко у всіх гудзики мають бути одинакові, головне щоб концепція збереглась.
    • Olekcandro
    • Поза форумом
    • Ловчий експерт
    • Постів: 256

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 23/03/2012 20:49 #72938

Є військова майстерня і старший чоловік,який шив не одному генералу.Ми на реконструкції шили форми також.Тут потрібно було не лише пошити добре,але і правильно щоб до нитки,складки відповідав оригіналу.
    • ярий
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 1925

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 24/03/2012 02:36 #72964

Я думаю, зберемо ініціативну групу. Я попробую роздрукувати в кольорі то, що нам потрібно. Провести попередню розвідку по добрих майстрах Львова (відгуки клієнтів, інтернет...). Іх не так багато. Показати зразок матерії. І пошиємо. А тоді вже хто і що схоче ...і як схоче . В принципі, набагато краще мати мундур, який трішечки відрізняється, як не мати взагалі ...

П.С. А гудзики обовязково мають бути із рога ... і однакові ...
    • i19
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 2868
    Останнє редагування: 24/03/2012 02:37 від i19.

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 25/03/2012 20:44 #73095

розмова крутиться колами.
    ще в квітні минулого року поставив в темі таку інформацію
    Читай тут
    • ostt
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 5806
    Waidmannsheil.

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 12/04/2012 16:55 #74614

Я так розумію у Львові парада не буде?!?!
    Адже без форумчан в однострої немає сенсу у тому параді!!!
    • LСергій
    • Поза форумом
    • Moderator
    Останнє редагування: 12/04/2012 16:55 від LСергій.
    За пост подякували: ostt

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 16/04/2012 08:27 #74847

на скільки я зрозумів,то матерію уже купили,ґудзики також.То попрошу,фото матерії та ґудзиків,також повну назву,матерії,підкладки.Дружина мені казала,що пошиє сама.
    • Руслан-Єгер
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
    • Постів: 490
    Дратхаар BRIXI,GERA,DINA,NORD.
    РОЗПЛІДНИК foxjeger.wix.com/foxjeger
    такса BELLA
    ІЖ-18Е.28кл.
    ІЖ-12.SAUER.
    Останнє редагування: 16/04/2012 08:28 від Руслан-Єгер.

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 16/04/2012 08:31 #74848

Поки не купили...
    • Slavamaz
    • Поза форумом
    • Moderator
    • Постів: 6020
    ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77
    Останнє редагування: 16/04/2012 08:31 від Slavamaz.

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 16/04/2012 09:06 #74850

А чому не купили?

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 16/04/2012 12:50 #74861

плнуєтся на ціому тижні
    • WALLY
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Головний редактор
    • Постів: 3501
    НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
    Розплідник FCI vom Berufsjager: www.berufsjager.com/
    ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONALE: www.alldog.eu/

Re: Наш однострій.Парадний одяг форумчан. 12/07/2012 13:01 #81345

Щось затихла тема з нашими парадними мундирами.Тканину вже хоч купили?Скоро відкриття сезону свято як не як. Та і на зустріч форумчан потрібно було б в однострої зявитись.
    • West
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 1823
    Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
    О.Бісмарк
    Модератори: Myron
    Час створення сторінки: 0.54 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

Популярні оголошення