Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
<--

ТЕМА: Автомобільний GPS-навігатор

Re: Автомобільний GPS-навігатор 19/06/2012 12:42 #79831

Найкраща система та з якою найбільше знайомий, звичайно. Наскільки я можу судити, то зараз найпоширеніші автонавігатори з двома системами на базі WinCE і на базі Android з різними їхніми модифікаціями. Так от, WinCE 6.0 система ще з 2006р. і більше не розвивається, Android же розвивається весь час. Я був власником різноманітних девайсів (кпк і смартфони) на тій і на іншій системі і кожна з них має свої переваги та свої недоліки, але на мій погляд Android набагато дружелюбніший, швидший, стабільніший і красивіший.

Щодо системи для автонавігатора, на мою думку, якщо використовувати його лише як навігатор, то по великому рахунку великої різниці не має: натиснув на ярлик для запуску програми чи то IGO, чи то Navitel, чи іншої та й все; а от якщо можливості дозволяють використовувати навігатор типу як планшет: для перегляду пошти, медіа, вебсерфінгу, читання і т.д. то я би звернув увагу на моделі на базі Android. Повторюю, що сам автонавігаторами, як окремими девайсами не користувався, і все вищесказане просто моя думка.
  • admin
  • Поза форумом
  • Administrator
  • Постів: 702
За пост подякували: ostt

Re: Автомобільний GPS-навігатор 19/06/2012 15:05 #79837

zbiper написав:

Але сьогодні уночі сама мені змінила трасу!!!
Якнайгірше є то, що я не міг їхати інакше.
Але потім виявилося, що показує добре!!!!
Я в'їжджаю на станцію палив, а там хлопець гуляє, а зачинена станція.
Я висаджуюся а хлопець з собакою йде до мене. Вже я повинен був утікати і дзвонити на поліцію!!!

DOBRE!!!
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
  • Постів: 3501
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
Розплідник FCI vom Berufsjager: www.berufsjager.com/
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONALE: www.alldog.eu/

Re: Автомобільний GPS-навігатор 26/08/2014 15:30 #111373

А який має бути навігатор, щоб використовувати його для орієнтації в лісі (пошук грибів, теж полюваня і таке інше).
Мене цікавить, щоб показував маршрут, моє місцезнаходженя, робив відмітки грибних місць (з використаням їх в майбутньому), повертав мене до машини.
Ніколи цим питаням не цікавився і признаю, що є повним чайником.
Чи може вони універсальні (авто, ліс)?
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2771
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: Автомобільний GPS-навігатор 26/08/2014 15:42 #111375

У "грибних" звітах Олеся часто проскакує подібна штука, спробуйте поцікавитися у нього.
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 3151
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Автомобільний GPS-навігатор 26/08/2014 16:03 #111376

Трохи випереджу запитання
Раніше придбав собі дешевший Гармін(200$)і вимушений його продати через те що він не у всіх умовах працював. Не працював в гірських щовбах, між горами та підніжжжях гір; для його роботи потрібно було прямі сигнали зразу від 3-х супутників - ця умова в горах не завжди є. Я його позбувся і придбав цю туристичну - прорезинену версію Гарміна:

Зразу скажу що дуже задоволений . GARMIN GPSMAP 62s працює даже від косих сиглалів від 2-х супутників, в самих екстримальних умова, всі щовби , дороги, стежки в кольорі , стрілка показує куда йти дот машини, в одному маршруті можна позначити до 500 позначок, є фази місяця , будильник і всякої інфи, багато пам"яті і можливість загрузки 3-4 карт.... Масса всього....
Рекомендую.
  • Олесь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1015
Лиш Той є гідним, при якому Світ стає кращим !
За пост подякували: LСергій, Степанович

Re: Автомобільний GPS-навігатор 26/08/2014 17:19 #111378

Прочитаєш такий відзив і заходиш в ступор.

Достоинства:
Водонепроницаем (дождь выдерживает на лямке рюкзака);
Спутники ловит, не сказать чтобы шустренько, но ловит;
Батарейки или аккумуляторы, это звучит гордо)
Недостатки:
- Лучше не сравнивайте точность карт от Навиком'а с точностью карт Yandex'а, а то расстроитесь сильно) и как стоя на середине дороги вам прибор будет показывать, что вы стоите в 1,5 км от неё, это тоже любопытная особенность приборов от GARMIN и Картографии Навикома;
- Ну что многие дороги вообще не нарисованы на картах Навикома, я вообще молчу, это же не проблема GARMIN'а с картографией жестко привязанной к Навикому;
- Бесшовные спутниковые снимки со швами, это вообще отдельная песня, круче только снимки облаков с высоты птичьего полёта, вы же за это 1300 руб. за годовую подписку платите, чтобы с обратной стороны на облачка взглянуть;
- Имеет тенденцию самопроизвольно выключаться, да как на зло ещё и в самый "нужный" момент, во время предстоящего поворота например, ну, видимо, производители тут не виноваты))) они же вас предупреждали, что не доверяйте свою драгоценную жизнь, нашему дорогому изделию;
- Видимо, согласно русификации и поиск в этом приборе соответствующий, сортировка по алфавиту, хоть и заявлена, только прибор на Я, Т или З находит названия маршрутных точек порой раньше чем на А, Б или В, лучше ставьте поиск по удалению маршрутной точки от вас, чтобы не расстраиваться, иногда правда и в этом случае бывают конфузы, точка где вы сейчас находитесь например может располагаться в 6500 км от вас;
- Ну что свои растровые карты размером не более 100 пикселов на 100 пикселов, да ещё и в кол-ве сколько хочешь, но не более 1 шт. можно загружать, почему-то в Garmin'e думают что это достоинство прибора);
- BaseCamp это вообще уродливая и нефункциональная программка, которая вообще непонятно зачем нужна, пыль короче в глаза.
Комментарий:
Те кто пишут, что недостатков нет, либо работают в организациях с названиями GARMIN или Навиком, либо носят очки со стеклом толщины, как у черепахи Тортилы, либо вообще не ведают того о чем говорят и никогда им не пользовались этим невиданным, а видели его либо во сне или думают что выдели или вообще на картинке хорошо выглядело)
.
Еще о "достоинствах" все не уместилось в недостатках)))
- Дороговат (за stc 19 т. р. просят), за такие недостатки ему цена 3-5 т. р. в базарный день;
- Точность позиционирования низкая, стрелка в неподвижном положении пишет непонятные криказябры вокруг места вашего паломничества, скорость тоже в неподвижном положении, как писал один товарищ до 5-7 км/ч доходит;
- Русификация корявая, типа ваш навигатор, это ваша головная боль, сами и русифицируйте)));
- В момент царапается экран, ибо мягкий и дешевый пластик установлен;
- Скрипит корпус;
- Маршрутизация только на словах менеджера в магазине GARMIN, ну как он прокладывать маршруты на соседнюю улицу умеет через противоположное полушарие земного шара, надеюсь вы наслышаны, и что заверения менеджеров про то, что просто вы не умеете настраивать прибор (надо кратчайший или быстрейшей маршрут выбрать из двух возможных вариантов), не работают, надеюсь про это вы наслышаны.
Отзыв полезен? Да 8 / Нет 4
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
/Кант/

Re: Автомобільний GPS-навігатор 26/08/2014 17:23 #111379

Ціна в Україні

Н
Читать дальше
Главная » GPS Навигация » Навигаторы Garmin » Туристические » Garmin GPSMAP 62s
Garmin GPSMAP 62s

Garmin GPSMAP 62s Барометрический альтиметр
Встроенная память: 1.7 GB
Геокэшинг
Информация о восходе и закате солнца и фазах луны
Календарь охоты/рыбалки
Количество маршрутов: 200
Количество путевых точек: 2000
Размер дисплея: 4.1x5.6 см
Срок работы батареи: 20 ч
Тип батареи: 2 AA батарейки
Тип дисплея: 65 тыс. цветов, TFT
Электронный компас
Garmin GPSMAP 62s -
Garmin GPSMAP 62s -
Garmin GPSMAP 62s -
Garmin GPSMAP 62s -
Печать
Артикул: нет артикула
Дополнительные услуги:
Карта "Генштаб" +100 грн.
Автомобильная карта Америки +250 грн.
Топографическая карта Европы +250 грн.
Топографическая карта России +100 грн.
Автомобильная карта Европы +250 грн.
Топографическая карта Америки +250 грн.
Автомобильная карта России +150 грн.
Наличие: на складе
5 603 грн.

-или- В избранное
К сравнению

Категория: Туристические, GPS Навигация, Навигаторы Garmin
Теги: GPS-Туристический
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
/Кант/
Останнє редагування: 26/08/2014 17:31 від Степанович.

Re: Автомобільний GPS-навігатор 26/08/2014 17:34 #111380

Олесь, дякую за особисто виражену думку.
А щось дешевше і нормальне є? Я так дивлюсь, що Бецик зміг би "провентилювати" дане запитаня, буду вдячний.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
/Кант/
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.78 секунд