Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
<--

ТЕМА: Фото-відео техніка у ловецтві.

Re: Львівщина 13/09/2012 01:46 #85113

Sanych, фотік можна підібрати без проблем. А ти не цікавився відеакамерами для пололювань? Є подібні до відереєстраторів, можна на рушницю приладувати або на голові.
  • Olekcandro
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 256

Re: Львівщина 14/09/2012 01:08 #85149

Я теж захоплююсь фотографуванням, маю Coolpix L120. В цілому мої потреби він задовільняє, але може поведусь на щось більш серйозніше. А ще останнім часом мене щось зацікавили ЕКШН камери.
www.actioncams.ru/additionally/camoxot/
www.actioncams.com.ua/taktika/
www.bayanay.info/index.php?newsid=1577
www.actioncams.com.ua/vio-pov-1/
brakonyerov.net/index/0-8
www.camplus.ru/category_28.html
www.pro-club.com.ua/forum/29/2309---gopro.html
ertel.ru/news/news1342999372.html
stvol.ua/view/benelli_vinci_slug/
www.action-camera.biz/oblasty_primeneniya_action_camer.php
www.sportcam.com.ua/contourhd/
www.risk.ru/users/den97/14729/

Знову отримаю шалабан, що не по темі. Вибачте, вибачте, виправлюсь.
  • Olekcandro
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Фото-відео техніка у ловецтві. 14/09/2012 09:29 #85158

У цій темі пропоную ділитися досвідом застосування фотоапаратів та відеокамер під час полювання, риболовлі, і просто відпочинку на природі.
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 3151
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Останнє редагування: 14/09/2012 09:37 від LСергій.
За пост подякували: Olekcandro

Re: Фото-відео техніка у ловецтві. 14/09/2012 21:28 #85181

Себе крутим фотографом не назву. Та десь 8 років назад вирішив, що нерозумно лишати після приємних хвилин життя та здобутих рибацьких та мисливських трофеїв спомини лиш в голові, варта ще й у фотографіях.
Тому десь в той час мною для відпочинку, полювання та рибалки було куплене мило від Соні, Сайбер-шот з 8-мегапіксельною оптикою від Цейса. Гарне це мило як фотоапарат, не скажу, бо не сильний я спец. Як на мене фото робить гарні. Досить зносостійкий - падав в чехлі, попадав під дощ - нічого йому не сталося.
Пізніше носити мобілку, фотоапарат і ще багато речей стало лінь, тому провів уніфікацію, яка виразилась у покупці мобілки Нокіа N95. Довший час служила вона мені вірою і правдою і як телефон і як фотоапарат.Невеликі замокання витримувала без проблем. Як фотоапарат також не оцінюю, фото робила справно. Мала один недолік- оскільки відносно товста, трохи віддувала карман. Тому була змінена на N8-му. Яка як фотік трохи краща, знімає досить не погане відео, тонка, навігатор пристойний (виручав пару раз в туман і в незнайомій дорозі),як мобілка не фонтан. Зараз її юзаю як все в одному, трохи боюся втопити(падіння втримує - перевірено), нею задоволений і міняти не збираюсь.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1416
Останнє редагування: 14/09/2012 21:31 від volfar.

Re: Фото-відео техніка у ловецтві. 14/09/2012 22:42 #85185

Не очікував, що спричиню започаткування нової теми, бо форумчани й так достатньо активні в застосування фото-, відеотехніки на полюваннях та інших видах активного відпочинку. Про це свідчать світлини та відеоролики, які ми всі переглядаємо.
Це дійсно захоплююча справа, яка дає можливість продемонструвати своїм друзям те, що сам бачив, та ще і ще переживати приємні враження.
Я починав з Чайки-2 та Чайки-3, потім була Свема, потім ФЭД-5, потім Олімпус і от Нікон. Не є великим і навіть середнім спецом у фотосправі, простий любитель. Фотографую з цікавості, тому, що подобається. На жаль дуже багато фотознімків втрачено, в тому числі і пейзажі цікавих місць, диких тварин. Маю надію з часом з"яляться нові, цікаві.
  • Olekcandro
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт

Re: Фото-відео техніка у ловецтві. 15/09/2012 08:50 #85200

Я так само фотографую з цікавості тим що є і чим зручно. У технічні нюанси фотосправи вникати не маю бажання.
Проте щоб мої фото, які в мене є, і зберігаються в електронному вигляді десь не втратити через вірус чи ще щось, купив собі окремий жорсткий диск.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Фото-відео техніка у ловецтві. 15/09/2012 10:57 #85207

У мене на окремому жорсткому диску в свій час згоріла робота за 5 років... Не приватні фото, а робота...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3959
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Фото-відео техніка у ловецтві. 16/09/2012 12:25 #85238

А що значить згоріла і через що ?
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Фото-відео техніка у ловецтві. 16/09/2012 12:34 #85240

Через що не знаю, а згоріла вся інформація без можливості відновлення....
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3959
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Фото-відео техніка у ловецтві. 05/10/2012 13:31 #86526

Себе "спецом" назвати теж не наважусь Мої фото і відео тут напевно всі бачили, якість не сама краща но і не ужасна .Для відео використовую відеокамеру sony DCR-SR65
www.sony.ua/product/sdh-hard-disk-drive/dcr-sr65e
, прикупив паручку акамуляторів максимального обєму, зараз шукаю світильник до неї. Камера звабила великим обємом пам'яті (40гіга) і зумом 25-оптичний+2000-цифровий.
Для фото використовую дешеву екстрім камеру: Kodak easyshare sport C123
shop.kodak.ru/store/ekconseu/ru_RU/pd/productID.223113800
, вона водонепроникна до 3 метрів, витримує падіння, працює при морозі -27 -провірено особисто.
Починав свою практику фоторобіт із Смена 7М, потім був Фед-2, Зеніт-11TTL .
А відео із міні касетної камери JVS
  • Максборода
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1028

Re: Фото-відео техніка у ловецтві. 15/12/2012 17:21 #91154

А у Вас які камери??? Розкажіть.
  • Максборода
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Фото-відео техніка у ловецтві. 15/12/2012 18:01 #91155

Я раніше ходив на охоту і робив фото з Sony Cyber-shot DSC 100. Та носити фотоапарат і мобілку стало впадло і я взяв мобілку Nokia N95. Фото робила не самі кращі , та мене влаштовувало і носити було легко. Тепер користуюся Nokia N8 - все водному корпусі : телефон, плеєр, радіо, навігатор, інтернет і непоганий фотоапарат та відеокамера. Звичайно йому (фотоапарату) далеко до професійних та в даному випадку я за універсальність, бо носити щось з цих пристроїв окремо я не готовий. Проте бачив на полюванні мисливця, у якого фотоапарат важив більше, ніж його рушниця.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: Максборода, Olekcandro

Re: Фото-відео техніка у ловецтві. 03/02/2013 12:16 #93899

Класні світлини виставляєте а розказати про камеру якою їх робили, слабо ??? Дуже хочу почути розповіді ОлегаП(професійного фотографа) і всіх хто виставляв світлини у звітах . Про камери, враження від них , чому вибір зупинили на тому чи іншому варіанті техніки , і поради тим хто хоче придбати собі фотопарат
  • Максборода
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 03/02/2013 23:20 від LСергій.

Re: Фото-відео техніка у ловецтві. 24/03/2013 20:35 #97636

чогось цікава тема заглохла.
Чи є у нас на форумі хтось, що може пояснити різницю між типами матриць та іншими фототермінами ?
не допусти щоб хобі переросло в діагноз

Re: Фото-відео техніка у ловецтві. 24/03/2013 21:27 #97642

Максборода написав:
Класні світлини виставляєте а розказати про камеру якою їх робили, слабо ???
Досить часто саме фото може "розказати" багато ( в тому числі й про час зйомки) більше від самого господаря.
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..

Re: Фото-відео техніка у ловецтві. 26/03/2013 22:54 #97784

Написати на форумі марку і модель апарата яким користуєтесь думаю не надто важко. І чому вибір впав саме на цю модель при придбанні, також.
  • Максборода
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Фото-відео техніка у ловецтві. 27/03/2013 10:28 #97798

Придбав Canon Power Shot A1100IS полювання та риболовля без камери не можливе та і взагалі життя хочеться зафіксувати на хвилинку. Придбав цю модель бо на той час вона була доступна і розпродавалась на ура. Прошу спеціалістів оцінити цю клацалку життя.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1817
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Фото-відео техніка у ловецтві. 27/03/2013 12:19 #97803

"Прошу спеціалістів..." (Алексіс не ображайся... )
  • Пригадав випадок , - якось коли вибирав собі апарат для походів на природу, прочитав в одному інтернет-магазині питання потенційного покупця щодо товару... (товаром була мильничка Соні біля двох тисяч гривень): "бажаю придбати для походів на природу-шашлики, - прошу профессіоналів сказати свою думку чи варто брати цей фотоапарат ? "
  • Внизу відповідь другого "покупця" - "профессіонали фотоапаратами такого рівня і ціни не користуються ..."
    • DOK
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 3082
    ..
    Останнє редагування: 27/03/2013 12:20 від DOK.

Re: Фото-відео техніка у ловецтві. 27/03/2013 15:00 #97820

ДОК не всі на клаві друкують пальцями у розчипірку та і не кожен може відвалити купу мертвих америкосовських єнотів за проф.аппарат та волочити його по болотах. Ті хто це може собі дозволити тримає при собі натасканного папарцці. Запитання було до спеціалістів чи варто це мило чогось , а по друге Максборода попросив я підтримав.
    Умняка давити в мене і онук вміє йому 6 років , а ось свою клацалку викласти слабо , чи скромність не дозволяє?
    • Aleksis
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 1817
    Люблю українську природу
    гарячий борщ, хлолдну воду...
    За пост подякували: Максборода, burkales

Re: Фото-відео техніка у ловецтві. 28/03/2013 08:58 #97881

Вповні нормальна камера свого класу www.canon.ua/For_Home/Product_Finder/Cam...PowerShot_A1100_IS/. Головне що би її власник був нею задоволений!!! Судячи по відгуках в просторах інтернет.
    • Максборода
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Сторінка:
    • 1
    • 2
    Модератори: Myron
    Час створення сторінки: 0.79 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення