Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Порушення ТБ - банальне нехлюйство, чи фатальна дурість?
(1 чол.) (1) гість
<--

ТЕМА: Порушення ТБ - банальне нехлюйство, чи фатальна дурість?

Re: Безпека на полюванні 16/04/2012 16:24 #74870

+ kryza politychna
vsi politychni partii i gromady zasudzhuyut dii korolya !
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Re: Порушення ТБ - банальне нехлюйство, чи фатальна дурість? 05/11/2012 15:37 #88627

Матеріали про загибель мисливця в Ізюмському лісі передано до прокуратури

Матеріали про загибель мисливця в Ізюмському лісі передано до прокуратури

Матеріали про загибель мисливця в Ізюмському лісі передано до прокуратури Харківської області для прийняття рішення про порушення кримінальної справи.

Про це кореспондентові УКРІНФОРМу розказала начальник Центру громадських зв'язків ГУ МВСУ в Харківській області Наталія Захарова.

"Повідомлення про трагедію надійшло до чергової частини Ізюмського міськвідділу міліції о 13.30 третього листопада. Інцидент стався поблизу села Чистоводівка, на мисливських угіддях Ізюмської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок, членом якого був загиблий. Попередня версія – мисливця було вбито через необережне поводження зі зброєю", - зазначила Захарова.

Як стало відомо, загиблий - 37-річний харків'янин, юрист за професією. За інформацією джерела серед мисливців, чоловік був убитий під час полювання на хутрового звіра у момент, коли інший мисливець, житель Ізюма, розряджав свою пятизарядну рушницю. Дуло рушниці виявилося направленим на загиблого.

Як повідомляло агентство, трагедія сталася на відкритті сезону полювання на хутрового звіра. Факт підтвердив заступник голови Харківської ОДА Василь Хома. За його словами, один мисливець вистрілив з рушниці і влучив в іншого, який помер.

Світлана Лігостаєва, ХАРКІВ. 5 листопада 2012 року.
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759
Останнє редагування: 28/12/2015 19:24 від LСергій.

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 11:51 #119062

О сь така фігня братці...Але п.Олег дуууже толерантно чи мягко це описав...так несчастний випадок...насправді все виглядало інакше.
Йде загін,на номер виходить сікач який успішно битий з нарізної зброї.Сікач перетинає лінію номерів і ЗУПИНЯЄТЬСЯ(!!!)в кущах,його тримає ЖШ фокс(10 річний пес нашого єгеря"Професор").З сусіднього номера сходить(що категорично заборонено і про що я наголошував на інструктажі) "воно" і палить картеччю(Що також заборонено і про це я говорив)по стоячому кабану на якому висить пес.Пес отримав три картечини в морду і шию.Далі це чмо відтягує пса за метрів 40 і присипає листям.Закінчується загін ми йдемо до столу,де я привітав удачливих мисливців,"воно" бере заслугу за добуття сікача на себе(мисливець,що фактично добув кабана,чомусь мовчит).Далі бограч,егеря кажуть,що не вернувся Професор,підозрюють,що міг бути поранений сікачем, це все обговорюється за столом,де сидить воно і,до речі,мисливці які були поряд на номерах.Я залишаю гостей за столом і разом з егерями йдемо шукати пса.Находимо...Далі це чмо до останньго відмовляється признати,що це його "заслуга",остання версія "кабан мене атакував".
Чмо оштафоване на 25000 грн. Ось так."файні хлопаки" на полюванні.За 30 років на полювання,бачив несчасні випадки з мисливськими псами,але такої поведінки морального виродка не зустрічав.
  • Польовник
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 417

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 12:16 #119065

Все правильно, Теодорович. Але не повинні вчинки таких людей домінувати над затраченою Вами працею для організації полювання, над правильною та професійною поведінкою організаторів та інших мисливців... Така моя думка. Зло вчинено, вчинено однією особою. Я пам'ятатиму це і зроблю для себе висновки, як і кожен учасник цих подій.
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4204
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: ostt

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 12:21 #119066

Все так,але,рахую,що в таких випадках треба називати речі своїми іменами.Це не випадок,це спрямована поведінка морального виродка.До нас йому дорога закрита а вам завтра з ним полювати....він з такою же легкістю може присипати листячком когось з сусіднього номера..
  • Польовник
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 12:22 #119067

Дуже прикро, що так сталося!
  • Ведмедик
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 83
In the beginning, think of what may be the end

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 12:23 #119068

Не думаю, що я полюватиму з ним, як і інші учасники подій...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
За пост подякували: ostt

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 12:27 #119070

Ви вважаєте,що цього досить? А як же інші мисливці і їх собаки,які про цей випадок не знають? Де фото,фамілія цього виродка,тут і на інших сайтах?
  • Польовник
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: Степанович

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 12:32 #119071

Я рідко беру участь у колективних полюваннях, але на майбутнє мабуть не буду вписуватися до списків де хтось знайомий фігурує "со товаріщі". Якось не комфортно почуваюся, так ніби я співучасник вчинку особи, яку вперше в житті бачив і не мав жодного впливу на те що цей чоловік потрапив на наше полювання.
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 958
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"
За пост подякували: ostt, Степанович

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 12:32 #119072

Навіть і не знаю що Вам відповісти... Фамілії не знаю, звати Андрій. В моєму оточенні про цей випадок знатимуть всі.
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 12:33 #119073

urban написав:
Якось не комфортно почуваюся, так ніби я співучасник вчинку особи, яку вперше в житті бачив і не мав жодного впливу на те що цей чоловік потрапив на наше полювання.

Я ще гірше, Тарас, себе почуваю, бо цей "товарищ" з мого міста...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 12:34 #119075

А зким "воно" приїхало?

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 12:36 #119076

Польовник написав:
Де фото,фамілія цього виродка,тут і на інших сайтах?

Можливо є сенс створити тему (чорний список)для таких випадків, бо тут ця інформація загубиться, окрім того псуватиме усім учасникам (які нічим не завинили) враження від полювання.
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 958
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 12:40 #119077

Повністю підтримую і прошу модераторів перекинути негатив в створену тему. Не повинні такі особи псувати позитивне враження від полювання та угідь...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 12:47 #119078

Можливо я занадто емоційно висловлююсь,але вам треба було бачити того егеря,коли він знайшов свого друга....
Зрозуміло,що до більшості учасників це не має ніякого відношення,нормальні адекватні люди.Навпаки,я вдячний Степановичу,aber і іншим хто поміг "розрулити" ситуацію.Навіть на тому,хто кокретно привів його на полювання немає вини.Не може одна людина відповідати за вчинки іншої. Але рахую,що про такого виродка має знати максимальна кількість мисливців і організаторів полювань,бо воно є ходяче зло і від його дій ще може постраждати багато хто.
  • Польовник
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: ostt, ОлегП, Максборода, Степанович, LM71

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 12:49 #119079

А це не той Фоксик, що був привезений із закордону?

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 12:56 #119080

Ні.Цей пес в цих угіддях 10 років.Коло нього вчились всі інші.Кличка в нього "Джекі" але всі називали "Професор". З під нього взяті десятки кабанів і з його допомогою відшукано не менше підранків.Шкода....
  • Польовник
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 13:23 #119081

Не відписався до сих пір, відчуття, якби і сам був виноватий.
Позитив:
Прекрасно організоване полювання, достойна самовіддача всього колективу, задіяного в полюванні, на чолі з директором Михайлом Теодоровичем. Особисто Теодоровичу і його команді Анатолію, Віті, пострадавшому єгерю Василю Івановичу, повару та іншим велика подяка за теплий прийом.
Полювання до всього іншого було і результативне. На малі розміри не дивіться , того бажали , перед початком полювання всі, бо тепер в кабана активний гон і великого сікача не хотіли.
Приємно було зустрітись з старими друзями, подивитись один одному в очі та побажати всяких гараздів в Новому році.
Задоволений знайомством з Тарасом (урбан) та Андрієм (абер), виховані молоді мисливці з почуттям людяності і відповідальності. З такими приємно і є надія, що в нашому полку буде достойна заміна та приклад для других в майбутньому.
Про негатив писалось. В цій історії мене саме більше вразив навіть не сам факт вбивства собаки (таке не полюванню на жаль трапляється), але спроба скрити це, вихитрити (замість щирого розкаяття зразу). Коли пішли в пошук собаки "воно" не сказало нічого, а наминало бограч (а ви шукайте, а мо не знайдете). Дальше схід з номера, сам же міг получити кулю, постріл картечю теж не лізе ні в які рамки. Коротше, суцільний шлейф грубих порушень і як факт - такий плачевний результат.
В цьому нещасті, як казав Михайло Теодорович, є тільки один плюс, що під вистріл попала собака, а не людина.
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/
За пост подякували: ostt, Рома2323, ОлегП, Гранітний

Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 13:32 #119082

Були i позитивнi моменти на цьому полюваннi
IMG_20151226_100815.jpg

IMG_20151226_130216.jpg
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5812
Waidmannsheil.
За пост подякували: becyk

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 13:58 #119083

Дуже прикро , що таке сталося і ніякий позитив не зітре такого ганебного вчинку. Це залишиться на все життя. По переду ще не одне спільне полювання , або форумівка ,як ми називаємо тому прошу оприлюднити прізвище , та якщо він є на загальній світлині виділити червоним кольором ПОРУШНИКА ТБ.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 1.01 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення