Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Коликтивне Мисливське Господарство - "HuntingUkraine"
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
<--

ТЕМА: Коликтивне Мисливське Господарство - "HuntingUkraine"

Ві:Коликтивне Мисливське Господарство - "HuntingUkraine" 30/09/2009 19:17 #12904

Треба було зробити Клуб, а вже Клуб міг би брати угіддя. Та бракує ініциативи, заважає совіцька ментальність.
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1680

Ві:Коликтивне Мисливське Господарство - 30/09/2009 19:31 #12905

БОГУН писав(ла):
Треба було зробити Клуб, а вже Клуб міг би брати угіддя. Та бракує ініциативи, заважає совіцька ментальність.

а що заважає однодумцям взяти угіддя ???? тут беруть і клуб нестворюють . і файно полюют .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Коликтивне Мисливське Господарство - "HuntingUkraine" 30/09/2009 19:43 #12906

Треба навчитись організовуватися у товариства, клуби. Не хочемо, не вміємо, не можемо.
Краще за все виходить соплі пускати "які то ми бідні прості мисливці і які вони погані ці бізнесмени, депутати, чиновники"
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1680

Ві:Коликтивне Мисливське Господарство - 30/09/2009 21:37 #12911

urban писав(ла):
БОГУН писав(ла):
...Дядько подумає і візьме тебе у члени КМГ З часом з одного дядька орендатора може зробитись 20-30 орендарів(користувачів угідь)

Ага, візме...))) "Дядько" скоріше з'їсть каку з під себе ніж віддасть комусь кавалок з того що вдалося загарбати )))

Ні дать, ні взять! Гарно сказав!
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391
Останнє редагування: 30/09/2009 22:00 від nadyk.

Ві:Коликтивне Мисливське Господарство - "HuntingUkraine" 30/09/2009 21:58 #12912

Передчуваю, що мені зараз припишуть совітську ментальнісьть, комісарські лозунги і т.д. і т.п., але висловлю і свою думку по цьому поводу.
Справа в тому, що ні один "класний пацан" не візьме в оренду угіддя, через які він буде терпіти матеріальні збитки! Не така у нас ментальність.
Для прикладу.
Вирішив в державний канал (довжина приблизно 1 км, ширина 4 м, глибина 0,5 - 2 м, з двох сторін обмежений шлюзами, вода проточна) за власний рахунок запустити 3 200-літрових бочки малька карпа і 2 десятка маток (2-4 кг) для того, щоб можна було на слідуючий рік посидіти з вудочкою. Так на мене всі, кому я про це сказав, дивились як на ідіота. Типу: "його тут же виб"ють, ти шо, наших людей не знаєш?! "
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Коликтивне Мисливське Господарство - 30/09/2009 23:21 #12913

nadyk писав(ла):
Передчуваю, що мені зараз припишуть совітську ментальнісьть, комісарські лозунги і т.д. і т.п., але висловлю і свою думку по цьому поводу.
Справа в тому, що ні один "класний пацан" не візьме в оренду угіддя, через які він буде терпіти матеріальні збитки! Не така у нас ментальність.
Для прикладу.
Вирішив в державний канал (довжина приблизно 1 км, ширина 4 м, глибина 0,5 - 2 м, з двох сторін обмежений шлюзами, вода проточна) за власний рахунок запустити 3 200-літрових бочки малька карпа і 2 десятка маток (2-4 кг) для того, щоб можна було на слідуючий рік посидіти з вудочкою. Так на мене всі, кому я про це сказав, дивились як на ідіота. Типу: "його тут же виб"ють, ти шо, наших людей не знаєш?! "
Маю чудовий приклад,як нормальний голова сіль ради зробив збори і запропонував житалям села зібрати гроши,закупити і запустити в став мальок. Здавали по сто гр. Зараз самі охороняють,самі рибалять якщо приїздять чужи,закинуть удку,їх ніхто не проганяє.Головне щоб не нахабніли.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1132
Жоден народ не буде вільним, поки не звільнеться сам.

Ві:Коликтивне Мисливське Господарство - "HuntingUkraine" 01/10/2009 00:09 #12918

Можливо так було б правильніше зробити. Маю на увазі - зібрати по пару грн. Люди знали б, що вони за це заплатили, і не крали хоча б у себе. Але в мене просто є можливість взяти малька на дурняк. Також для жителів села - нехай рибачать, але ж погано, коли почнуть душити електрикою та неводками.
Просто я в тому селі взяв ділянку під забудову, а цей канал під забором протікає. Чому б не зарибити, щоб потім відпочити біля води?
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Коликтивне Мисливське Господарство - "HuntingUkraine" 01/10/2009 00:22 #12919

Але я не про рибалку. Це було для прикладу.
Я про те, що орендар (чи власник) бере угіддя для того, щоб мати з того якийсь зиск (матеріальний чи моральний).
Тобто, йому потрібно заплатити орендну плату, платити зарплату єгеру (чи єгерям), охороні, годувати звіра (обробляти поле, засівати якісь культури, збирати врожай, розвозити його по годівницям), виготовляти годівниці, організовувати полювання, якийсь сервіс і т.д. і т.п.
набігає досить кругленька сума. А ще ж хочеться щось заробити собі в кишеню
І це все буде (якщо буде) робитися за рахунок мисливців. То скільки буде коштувати таке полювання? Для кого в нашій економічній ситуації воно буде по-кишені?
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Коликтивне Мисливське Господарство - "HuntingUkraine" 01/10/2009 01:51 #12930

еммм козакє от ви всі собі і мені доказали на прикладах .
ЩО НЕ ЗАКОНІВ НАМ ПОТРІБНО ІНШИХ , І НЕ СИСТЕМА, ДЕРЖАВА НЕДАЄ ЖИТИ ...
А МИ САМІ СОБІ , ПРОСТІ ЛЮДИ -- НЕДАЄМО НІЧОГО ЗРОБИТИ .---
це найстрашніший ворог і дуже трудно з ним боротись
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:Коликтивне Мисливське Господарство - "HuntingUkraine" 01/10/2009 02:25 #12936

Та не зовсім все так хєрово, як ти думаєш! Все набагато гірше.
Менталітет у нас такий!
Як у сусіда корова здохне, то ми два тижні горілку від щастя п"ємо!
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Коликтивне Мисливське Господарство - 01/10/2009 12:56 #12956

nadyk писав(ла):
Та не зовсім все так хєрово, як ти думаєш! Все набагато гірше.
Менталітет у нас такий!
Як у сусіда корова здохне, то ми два тижні горілку від щастя п"ємо!

Ну чого ти Надик такої думки вже дуже поганої, просто у нас сусід з сусідом ще спілкується, а за кордоном, я думаю навіть незнає чи в сусіда корова є , є взагалі і добрі люди добрі відносини і добрі сусіди. Виною у нас всьому наша державна влада, бо в добрій державі є закон його пробують виконувати і є суд де можна довести свою правоту . А у нас в ті угідд що зробиш, може захотіти поїхати, нач. міліції, даїшник, прокурор і ......................, і відмовити не дуже зможеш бо будуть проблемки Тай місцевий хтось з засідки заб"є щось більшенке і не дуже знайдеш, бо він більше стежок знає , і на що працювати
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392
За пост подякували: DOK
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.49 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

• Продана. Далі...

Популярні оголошення