Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

ТЕМА: Етика полювання і на полюванні .

Етика полювання і на полюванні . 22/01/2010 23:05 #20777

WAWA писав(ла):
...Скажу так, монтерія на мою думку - це тир і стрілянина по живих мішенях, а добування нашого звіра, який в багатьох випадках вижив і часто може скласти повноцінну конкуренцію зі своїми повадками мисливцю - це мистецтво.
І хто щоб не казав я так думаю

Фраза - супер! Молодець, WAWA! Американці ще й зараз дивуються з наших загінних полювань. Вони не розуміють, що тут може бути цікавого. Вони, навіть ті, хто має купу грошей, винаймають гелікоптер, летять в Британську Колумбію, чи ще Бог зна куди, з провідником, рюкзаком та наметом лазять тиждень по снігах та горах, щоб може (підкреслюю: може)вполювати здоровенного лося чи коричневого ведмедя.
А їхній "бідний клас" полює на білохвостого оленя з підхода в густому лісі, чи ще десь, або максимум із засідки, яку вони самі (підкреслюю: самі, а не єгер) будують. Оце полювання! А чому? Бо вони ще не втратили смаку до справжнього полювання.
Треба порівняти Європу та Америку у їхньому стосунку до полювання. За всіх часів полювання в Європі, і у нас в тому ж числі, належало до привілеїв знаті. Простим людям, селянам та ремісникам - це було недоступно, або навіть заборонено. За такі полювання карали і на горло. Тому біднота займалась виключно браконьєркою. Так було ще зовсім до недавна. Зрозуміло, що тепер в Європі кожному хочеться торкнутись чогось раніше привілейованого та забороненого. От і платять немислимі гроші за те, щоб винищувати свиней та вдавати із себе королів та принців.
В США - все зовсім по-іншому. Їхня нація формувалась з кольтом і вінчестером та в сідлі. Вони вчилися виживати в новому, напівпорожньому дикому світі. Зрозуміло, що вони навчилися бути мисливцями та оцінити красу природи і справжнього полювання. І це все також було зовсім недавно.
За такі гроші - 4,5 тис євро - то вже їдуть в Африку полювати на буйволів та левів, які можуть тебе з"їсти або розтоптати, причому з великою ймовірністю. Як можна порівняти полювання на капського буйвола та поросят на облаві?
Не хочу образити іспанців, але трохи дивні у них традиції: монтерії, кориди і т.п. Трошки щось вони не пасують до "європейської моралі".
Тому, WAWA, як би Василь нас не називав, але ще велике питання, хто дикуни: ми чи вони.
Думайте, шановні....
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 1260
Останнє редагування: 22/08/2013 13:53 від LСергій.

Етика полювання і на полюванні . 22/01/2010 23:15 #20778

....
іванс вава ...

ivans писав(ла):
справа не в ціні.
Ви поясніть мені, будь-ласка, в чому тут спорт? Чому я шукаю спорт? Пясню. Якщо Вам не подобається, що при союзі казали "охотник-спортсмен"? Добре. Англійці називали колись полювання спортом, а мисливців - спртсменами. І не тільки англійці.
Я волію ходити тижнями по полю і добути лише одного зайця. Або просидіти два дні в болоті і принести одну качку. Я отримаю від того набагато більше задоволення, аніж від того, щоб натовкти гору м"яса.
Вистріл, попадання, враження цілі та її смерть - це остання річ в полюванні для справжнього мисливця. Головне - це спостереження за природою, її вивчення та спілкування з нею.

WAWA
Львів

Я знаю, що Василь нас назве дикими , але з тобою Іван повністю згідний.
Бо ці полювання, те саме, що колгоспні корови стріляти чи пацята
Скажу так, монтерія на мою думку - це тир і стрілянина по живих мішенях, а добування нашого звіра, який в багатьох випадках вижив і часто може скласти повноцінну конкуренцію зі своїми повадками мисливцю - це мистецтво.
Можна використовувати BB-коди й смайли

..ЩО для вас є етично як ловця -мисливця-спортсмена ,то
навіть для спортсмена -ловця такого як ...БРЕЖНІВ ...ЩЕРБИЦЬКИЙ...МАСОЛ ...ЯНУКОВИЧ ...
НЕ Є ЕТИЧНИ НІ СПРИЙНЯТНО НІ ЗДОРОВО НІ РОЗУМНО . розумієте .

І те що ви чи я невизнаємо того чи іншого виду полювань і методу НЕ ОЗНАЧАЄ що воно немає права на існування . далеко не так .Є люди які відпочивають від цього і воно ім приносить задоволення і їм дуже байдужі думки іванса і вави ...та ін .

Розумієте немож всіх рівняти і у ловецтві теж .

За своє коротке і некчемне життя замітив що дуже багаті(мультиміліонери ) і впливові МИСЛИВЦІ -СПОРЦМЕНИ НІКОЛИ !!!!!!!!!! непідуть з вами по рілі ні в ЗАГІНКУ ні нінін... в більшості 99% з них немали пса і нерозуміють полювання з псом .Тільки стоють на номері і хочуть ЧИМ НАЙБІЛЬШЕ ПОСТРІЛЯТИ і ВСЕ ЦЕ ДЛЯ НИХ " ОХОТА "
І де б це небуло чи в КАРПАТАХ ЧИ В ЕУРОПІ ...

ВИБАЧАЮСЬ ЯК ЩОСЬ НЕТАК ВПОВІВ.

УСПІХІВ .честь.
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253
Останнє редагування: 22/08/2013 14:04 від LСергій.
загрузка...

Ві:ETYKA полювання і на полюванні . 22/01/2010 23:33 #20780

Та ти то правильно вповідаєш , але якщо брати з точки зору звіра. Він просто як зайчик в тирі стоїть і ти стріляєш, та й то в радянських тирах люфи були кривими .

А тут мисливець стріляє з нарізного, з самою моднячою оптикою, шанс звіра на виживання 2-5%, і то може менше, повадків звіра практично не вивчає, а це все супроводжується єгерем, який водить того дядю і показує що стріляти. Важко назвати того пузатого мисливцем, але він гордо б"є себе в груди і показує трофеї, які практично є заслугою єгеря

Можете не погоджуватись, але так воно є
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392
Останнє редагування: 22/08/2013 14:05 від LСергій.

Ві:ETYKA полювання і на полюванні . 22/01/2010 23:49 #20782

Може це порівняння трохи не ідеальне, але з Вашого дозволу собі позволю.

Заграничні полювання (звичайно не всі)мені нагадують бордель, коли прийшов, і куди від тебе то дівчє сі діне
А коли ведеш наступ різними маневрами, коли вивчаєш "жертву" завойовуєш довіру і т.д., а вона тобі фиркне і нема .
Так само і на полюванні, коли тварина може мати, хоча б якийсь, шанс і фиркнути
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ETYKA полювання і на полюванні . 22/01/2010 23:50 #20783

Я навіть знаю, що Василь скаже на це порівняння
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 22/08/2013 14:05 від LСергій.

Ві:ETYKA полювання і на полюванні . 23/01/2010 00:04 #20785

як ти можеш знати що я скажу як і я незнаю що відповісти на порівняння .

ні а коли серйозно
ВИ ХОЧ РАЗ РОЗМОВЛЯЛИ ,ПИЛИ КАВУ ,ПОЛЮВАЛИ З МУЛЬТІМІЛІОНЕРАМИ ???
вони живуть у ЗОВСІМ другому світі часі вимірах . в них є все лиш мало часу
і так само у них з ПОЛЮВАННЯМ на звіра чи дівчат хахах

Та непереконуйте мене а ІХ ВЕЛИЧНОСТІ
Переконайти їх;
- що полювати в порожніх угіддях - це "СПРАВЖНІ ПОЛЮВАННЯ "
-що іхати в драних бусіках , автобусах та метро переповненому -значно краще як в всоїх лімезінах чи 4х4 ...
- що жити в 3 поверхових особняках погано - "правдивий народ-ловець" живе в смердячі"общазі", чи маленькій хрущовці ...

нема ЗАКОРДОННОГО полювання є полювання БАГАТИХ мисливців і бідних .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 22/08/2013 14:06 від LСергій.

Ві:ETYKA полювання і на полюванні . 23/01/2010 00:10 #20787

vasyl eger писав(ла):
нема ЗАКОРДОННОГО полювання є полювання БАГАТИХ мисливців і бідних .[/quote]

+1
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ETYKA полювання і на полюванні . 23/01/2010 01:22 #20796

а ще у світі, і у нас є гомосексуалізм, педофілія та багато інших збочень, про які навіть думати встидно та страшно. І дуже часто такі речі притаманні мультиміліонерам, які вже спробували все і захотіли ще чогось нового. То що? Нам на це орієнтуватись?
А те чи міліонер пішов би з нами по ріллі чи ні, то свідчить тільки про нього: добре чи погано. І того його проблеми.
Василю, а чого Ви ото так за них заступаєтесь? Ви ж не мультиміліонер.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ETYKA полювання і на полюванні . 23/01/2010 02:25 #20801

покі що ні на жаль .(колись був у купонах хахах як і ви )
я незаступаюсь . просто вже 5 років живу працюю і полюю з дуже багатими і впливовими людьми і вивчив їхні цінності , можливості,поведінку,...
але я також полював у нас у горах з біднезними селянами-пяницями ...
також БУВ серед індійців-ПРАВДИВИХ МИСЛИВЦІВ у джунглях на кордоні БРАЗИЛІІ І АРГЕНТИНИ ...у яких полювання це не ХОББІ , СПОРТ як у вас і мене і цих пузатих януковичів .
А для них мисливство -це добування їжі,одягу . як було у наших дідів 1 000 років тому ,як є зараз у монголів -кочівників ,бурятів ...чи мозаів з АФРИКИ .розумієте .
Поясніть одному тому кочівнику -мисливцю що у вас МИСЛИВСТВО ЦЕ СПОРТ !!!!!!
Подивіться йому в очі .подивіться на його руки з луком ...босі ноги в джунглях
і розкажіть що "ми " правдиві мисливці бо шукаємо пригод ; вислідити звіра ...
а ті пузаті дядьки то "фальшиві мисливці "
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 22/08/2013 14:06 від LСергій.

ETYKA полювання і на полюванні . 23/01/2010 02:40 #20802

ivans писав(ла):
WAWA писав(ла):
...Скажу так, монтерія на мою думку - це тир і стрілянина по живих мішенях, а добування нашого звіра, який в багатьох випадках вижив і часто може скласти повноцінну конкуренцію зі своїми повадками мисливцю - це мистецтво.

Фраза - супер! Молодець, WAWA! Американці ще й зараз дивуються з наших загінних полювань. Вони не розуміють, що тут може бути цікавого. Вони, навіть ті, хто має купу грошей, винаймають гелікоптер, летять в Британську Колумбію, чи ще Бог зна куди, з провідником, рюкзаком та наметом лазять тиждень по снігах та горах, щоб може (підкреслюю: може)вполювати здоровенного лося чи коричневого ведмедя.
А їхній "бідний клас" полює на білохвостого оленя з підхода в густому лісі, чи ще десь, або максимум із засідки, яку вони самі (підкреслюю: самі, а не єгер) будують. Оце полювання! А чому? Бо вони ще не втратили смаку до справжнього полювання.
Треба порівняти Європу та Америку у їхньому стосунку до полювання. За всіх часів полювання в Європі, і у нас в тому ж числі, належало до привілеїв знаті. Простим людям, селянам та ремісникам - це було недоступно, або навіть заборонено. За такі полювання карали і на горло. Тому біднота займалась виключно браконьєркою. Так було ще зовсім до недавна. Зрозуміло, що тепер в Європі кожному хочеться торкнутись чогось раніше привілейованого та забороненого. От і платять немислимі гроші за те, щоб винищувати свиней та вдавати із себе королів та принців.
В США - все зовсім по-іншому. Їхня нація формувалась з кольтом і вінчестером та в сідлі. Вони вчилися виживати в новому, напівпорожньому дикому світі. Зрозуміло, що вони навчилися бути мисливцями та оцінити красу природи і справжнього полювання. І це все також було зовсім недавно.
За такі гроші - 4,5 тис євро - то вже їдуть в Африку полювати на буйволів та левів, які можуть тебе з"їсти або розтоптати, причому з великою ймовірністю. Як можна порівняти полювання на капського буйвола та поросят на облаві?
Не хочу образити іспанців, але трохи дивні у них традиції: монтерії, кориди і т.п. Трошки щось вони не пасують до "європейської моралі".
Тому, WAWA, як би Василь нас не називав, але ще велике питання, хто дикуни: ми чи вони.
Думайте, шановні....

ще не був в АМЕРИЦІ але з того що читав бачив чув то вони такі самі "мисливці "як і тут заглянь в YOU TUBE тисячі відео мариканів на напівдикого звіра і що то полювання трудно назвати . тисячі . викладав і тут нераз .

іванс та не рийте на еспанців що вони вам наробили
такі "МОНТЕРІІ " є у вас під носом в мадярах ,чехах. німцях...
(БОГ добрий скоро будуть в ВЕЛИКОМУ КНЯЗІВСТВІ РУСЬКІМ )
зайдіть в YOU TUBE теж тут викладав купу фото відео з тих "побоїськ " де стріляють сотні звіра за 1 полювання .

за 4 500е небуде вам ні буйвола ні лева буйвол 10 000
лев волєрний 12 500 , дикий 25 000 + всі дозволи ,вивіз , +5 000-10 000 е зробити трофей
так що сума війде як у нас при колективному на козу
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 26/01/2010 13:04 від ostt.

Ві:ETYKA полювання і на полюванні . 23/01/2010 02:50 #20803

вава писав:

А тут мисливець стріляє з нарізного, з самою моднячою оптикою, шанс звіра на виживання 2-5%, і то може менше, повадків звіра практично не вивчає, а це все супроводжується єгерем, який водить того дядю і показує що стріляти. Важко назвати того пузатого мисливцем, але він гордо б"є себе в груди і показує трофеї, які практично є заслугою єгеря

Можете не погоджуватись, але так воно є [/quote]

вава а де той мисливець стрілявв ????????
що не той самий пузатий мисливець з файним карабіном стрілії на номері у тебе у лісі -
на звіра якого йому загонщикі і пси віганяють ???
чи не той самий пузатий мисливець ПРИ ДОПОМОЗІ ЄГЕРЯ , біє кабана на підгодовочні чи оленя на риковиску в ТУСТАНІ чи де инде
невижу ніц різниці .ніц.
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ETYKA полювання і на полюванні . 23/01/2010 04:59 #20804

Як на мене ,то полювання в кожній країні має свої традиції, які склалися історично. Зараз щось переймати з чужого ,добре не знаючи своє- це неправильно.Ми за останні 20 і більше років взяли з за кордону не тільки багато доброго ,а і багато поганого,починаючи з наркотиків ,насильства в кіно і т.д.Щось нас ніхто не заставляє робити тут кориду ,чи полювати на лиса як у Англії –це не наше .На рахунок монтерії,то у нас це вже є, лише інакше називається. Кожний уважаючий себе наш олігарх чи депутат, уже скупив сотні тисяч га. лісу і створив собі приватні господарства, де вирощуює як свині так і страуси.І полюють собі коли хочуть і з ким хочуть , робітниками і загоничами є тоже наші з західних областей , які, приїзжаючи на свята, тоже хвалилися , що вони чуть не їли з однієї миски разом з олігархами.І які то прості люди в спілкуванні.Може і так .І як не сумно та мені здається , що охота буде як і колись ,для бідних і багатих .Одна надія на те, що в європі ,по прикладу Чехії, почнуть знімати обгороджуючі сітки не тільки з фруктових садів ,а і з приватних господарств,щоб був свобідний шлях для міграції мисливських тварин .Може і до нас щось перебіжить.Звірі всіх країн єднайтеся і переходіть границі на UA. Трохи пофантазуємо і пожартуємо,бо що нам ще лишається робити у теперішній ситуації на наших теренах.Ще лишилося якихось пару тижнів.
  • Norik
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • ТОЗ -34 , ІЖ -18
  • Постів: 163

Ві:ETYKA полювання і на полюванні . 23/01/2010 12:01 #20805

vasyl eger писав(ла):
ще не був в АМЕРИЦІ але з того що читав бачив чув то вони такі самі "мисливці "як і тут заглянь в YOU TUBE тисячі відео мариканів на напівдикого звіра і що то полювання трудно назвати . тисячі . викладав і тут нераз .

зайдіть в YOU TUBE теж тут викладав купу фото відео з тих "побоїськ " де стріляють сотні звіра за 1 полювання .:

Василю, я не нападаю на іспанців, чи як Ви кажете "не рию". Їх я навів для прикладу. Але не розумію, чому Ви це так болісно сприймаєте. Хочеться та не можеться, чи як?

лев волєрний 12 500 , дикий 25 000 + всі дозволи ,вивіз , +5 000-10 000 е зробити трофей

а звідки такі цікаві цифри?
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 23/01/2010 12:02 від ivans.

Ві:ETYKA полювання і на полюванні . 23/01/2010 12:06 #20806

vasyl eger писав(ла):
ivans писав(ла):
а ще у світі, і у нас є гомосексуалізм, педофілія та багато інших збочень, про які навіть думати встидно та страшно. І дуже часто такі речі притаманні мультиміліонерам, які вже спробували все і захотіли ще чогось нового. То що? Нам на це орієнтуватись?
А те чи міліонер пішов би з нами по ріллі чи ні, то свідчить тільки про нього: добре чи погано. І того його проблеми.

я незаступаюсь . просто вже 5 років живу працюю і полюю з дуже багатими і впливовими людьми і вивчив їхні цінності , можливості,поведінку,...
також БУВ серед індійців-ПРАВДИВИХ МИСЛИВЦІВ у джунглях на кордоні БРАЗИЛІІ І АРГЕНТИНИ ...у яких полювання це не ХОББІ , СПОРТ як у вас і мене і цих пузатих януковичів .
А для них мисливство -це добування їжі,одягу . як було у наших дідів 1 000 років тому ,як є зараз у монголів -кочівників ,бурятів ...чи мозаів з АФРИКИ .розумієте .

Це Ви все до чого? Який висновок? Що ми не мисливці, а ті пузаті дядьки, як Ви кажете, є взірцем мисливця? І ми повинні тішитись, що наше мурло таке саме? Ми повинні стати такими самими? А наразі не можемо, бо ще не накрали стільки? З Ваших слів виходить так. А якщо так, то Вам це не пасує.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ETYKA полювання і на полюванні . 23/01/2010 12:59 #20808

Коли мене спитають яке полювання мені подобається, то я відповім, що різне. Якби мав більше грошей, то спробував би і испанське польованє, і ахриканське, і аргентинське, і .... У нас мені найбільше подобаєсі індивідуальне польованє з підходу чи засідки. Але бавитисі в наших бідних угіддях в Дерсу Узала і місяцями ходити та ніц не видіти може троха надоїсти.Тоди хочесі просто пальнути... А бува навпаки, що ввидеш того звіра і не хочесі стрілєти, а сидиш та любуєшсі... Думаю, що ніхто не може стверджувати яке польованнє є правдиве, а яке нє. Бо правдиве буде заради їжі аборигеном, аби вижити. А ми так..., тільки задовільняємо первинні інстинкти, зов предків, так би мовити... Це щось схоже до анегдоту про москальського гусара: "- Поруччик! Ви любите дітей? - Так, звичайно. Ну не так дітей, як сам процес..."
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3760
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Ві:ETYKA полювання і на полюванні . 23/01/2010 20:15 #20831

ivans писав(ла):
vasyl eger писав(ла):

зайдіть в YOU TUBE теж тут викладав купу фото відео з тих "побоїськ " де стріляють сотні звіра за 1 полювання .:

Василю, я не нападаю на іспанців, чи як Ви кажете "не рию". Їх я навів для прикладу. Але не розумію, чому Ви це так болісно сприймаєте. Хочеться та не можеться, чи як?

а звідки такі цікаві цифри?

останні рокми ДУЖЕ цікавлюсь цінами на ловецтво,культурою,методами ,веденням господарств, мисливським бізнесом в світі.

через місяць тут в МАДРИДІ інтернаціональні 2 виставки ловецькі -де є всі найкрутіші ловці світу і багато інформаціі... приідь походимо побачимо все це .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ETYKA полювання і на полюванні . 23/01/2010 20:40 #20834

ivans писав(ла):
vasyl eger писав(ла):
ivans писав(ла):

Це Ви все до чого? Який висновок? Що ми не мисливці, а ті пузаті дядьки, як Ви кажете, є взірцем мисливця? І ми повинні тішитись, що наше мурло таке саме? Ми повинні стати такими самими? А наразі не можемо, бо ще не накрали стільки? З Ваших слів виходить так. А якщо так, то Вам це не пасує.

еммм
моє скромне бачення цего як пастуха чабана конюха .
ЩО МЕТОДИ ПОЛЮВАННЯ ,СПОСОБИ ,КІЛЬКІСТЬ ЗВІРА ДОБУТОГО та "дикість" його ,РІВЕНЬ ДОБРОБУТ ПРИ ПОЛЮВАННІ,ЗБРОЯ,ОДЯГ , АМУНІЦІІ, ПСИ...залежитьТІЛЬКИ від ВАШОГО ЕКОНОМІЧНОГО СТАНУ - грошей. Коли ваше фінансове становише зміниться в одну або іншу сторону -ваша МИСЛИВСЬКА ЕУТИКА також зміниться -неодмінно і швидко.і моя

чим багатший мисливець тим менше він "мисливець"тим менше він має і проводить часу полюючи але більше добуває -тобто стріляє звіркі.
Для мене правдиві мисливці -це ті що полюють щоб ПОІСТИ,і одітись .(...буряти,африканські,амазонські дикі племена ...)
І у них зміст слова "МИСЛИВСТВО" " ЛОВИ" "ОХОТА"- має своє первісне ,правдиве значення.

Я ніколи не вважав МИСЛИВСТВО спортом , хоббі,

А ми так "граємось в мисливство " "бавимось ловців" .
для мене слово ПОЛЮВАННЯ -це добування мяса одягу для себе і свої родини і створення благ.і напевно тому я вже роки НЕ ПОЛЮЮ небачу сенсу. пополював багатомолодим, добув багатьох звірів дозволиними та недуже методами . для чого полювати? зараз маємо мяса повні холодильники, 24 години я на природі у горах,відпочиваю працюючи -мисливцем
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ETYKA полювання і на полюванні . 23/01/2010 22:36 #20846

А для мене, Василю, полювання це спорт та спілкування з природою і трішки поповнення холодильника. І то настільки, щоб не втратити добуту дичину. Якщо я вже щось вполював, то повинен за всяку ціну його добрати! Недопустимо дати пропасти дичині: чи кабану, чи бекасу.
За роки мого полювання мій достаток змінився дуже-дуже суттєво. Я можу дозволити собі такі полювання, які раніше не міг. Але у мене чим далі, тим більше втрачається інтерес до кількості, а росте інтерес до складності добування та до цінності кожної дичини (недопустимості втрати).
Тому аж ніяк не можу погодитись з Вашими твердженнями. Вибачайте.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ETYKA полювання і на полюванні . 23/01/2010 23:05 #20847

vasyl eger писав(ла):

Так, дійсно, ціни виросли. Ще, здається, недавно буйвол був біля 5 тис доларів.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:ETYKA полювання і на полюванні . 24/01/2010 00:06 #20855

ivans писав(ла):
А для мене, Василю, полювання це спорт та спілкування з природою і трішки поповнення холодильника. І то настільки, щоб не втратити добуту дичину. Якщо я вже щось вполював, то повинен за всяку ціну його добрати! Недопустимо дати пропасти дичині: чи кабану, чи бекасу.
За роки мого полювання мій достаток змінився дуже-дуже суттєво. Я можу дозволити собі такі полювання, які раніше не міг. Але у мене чим далі, тим більше втрачається інтерес до кількості, а росте інтерес до складності добування та до цінності кожної дичини (недопустимості втрати).
Тому аж ніяк не можу погодитись з Вашими твердженнями. Вибачайте.

можливо
коли наш достаток трохі зростає у нас стає вибір -як далі полювати .
одні перетворюють на спорт (шоб непоправлятись і триматись "у формі")
інші починають збирати трофеї з цілого світу
треті беруть угіддя ...
.
іванс звичайно шо можливо і помиляюсь але говорю з побачиного" в загальному" для цілого суспільства ,краю .і це що побачив . звичайно що бувають виключення але в загальному ми значно мягші як наші діди і наші діти будуть значно панськовитішиі як ми в полюванні і житті
mozhlyvo .
koly nash dostatok troxi zrostae u nas stae vybir -yak dali poliuvaty
odni ce peretvoriuyt u SPORT inshi dobuvaiut trofei treti berut ugiddya ...
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 24/01/2010 00:12 від vasyl eger.
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 1.05 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення