Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ""
(1 чол.) (1) гість
<--

ТЕМА: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ""

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 23/12/2015 16:32 #118988

Хто рано встає, тому Бог дає , ми встаємо рано, но ранкова кава з давнім товаришем піде на користь всім присутнім !
  • Олесь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1015
Лиш Той є гідним, при якому Світ стає кращим !

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 24/12/2015 11:54 #119000

Панове, може вже пора остаточно домовитися про час і місце збору у день полювання, оскільки їдемо з різних місць і у різний час. Чи збираємося всі у "Горбку"?
Якщо хтось може подати точні координати для GPS того місця коло Мукачева, де слід повернути на "Горбок", то буду дуже вдячний. Щоб не блукати вдосвіта у темноті, бо кажуть що там дорога не дуже добра...
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 955
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"
Останнє редагування: 24/12/2015 11:55 від urban.

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 24/12/2015 13:00 #119001

Траса Київ-Чоп до Мукачево.При вїзді в Мукачево,перед заправкою ОККО(до поста ДАЇ-не їхати!)поворот наліво(Іршава,Хуст,Тячів,Рахів).Далі до с.Горбок,відстань від Мукачево-22км.Готель видно з траси. Щасливої дороги! Дорога нормальна.Я буду в "Горбку" в 8.00.,від готелю до господарства дорога через село,1-1.5 км.,Початок полювання в 9.00.Врахуйте,що через теплу погоду,зранку досить сильні тумани.Хто не розберетьсч як їхати,звоніть 050 500 5492,в любий час.
  • Польовник
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 417
За пост подякували: urban, aber

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 10:28 #119056

Нема звітів по полюванню. Причиною тому є напевно той неприємний осад, який залишився від окремих вчинків окремої людини, який і зіпсував враження від такого чудового полювання, від спілкування з однодумцями та гостинними господарями… Але це не правильно. Не повинна одна негативна подія домінувати над рештою позитивних вражень. Це не справедливо. Тому звіт:

Позитив.
«Свідок: «Лечу я значить в холодильнику…»» (З анекдоту)

Сиджу я значить на номері в першій нагінці. Вся дорога переді мною та ліс позаду «перевернуті» кабанами. Поруч озерце зі слідами свіжих купелей кабанів, ще навіть каламуть не осіла на воді… Перспективні, я б сказав, очікування… Одягаю активні навушники, відмахую сусіднім номерам та пантрую… Цікаво, я вам скажу, сидіти на загінному полюванні в активних навушниках, особливо якщо ви не можете похвалитись музикальним слухом. Голоси загінщиків та собак за 300-400 метрів здаються як за 100, тому емоцій та періодичних викидів адреналіну більшає… Ліворуч помічаю якийсь рух. Невеличка лисичка виходить наперед мене та чимчикує паралельно дорозі. Дістаю фотоапарат та пробую зловити вдалий кадр. Лисичка виходить на повалене дерево та зупиняється ніби позуючи. Максимально приближую зумом та тисну на «курок». В момент натискання похитнувся і майже «промазую» сфотографувавши корчі з лисицею в самому кутку кадра. Руда ж, почувши звук затвору фотоапарату, дає копоті між мною та сусіднім номером. Курва.., вже навіть із знимкарки мажу…

Сиджу я значить на номері другого загону… Минулого року сюди пішли лані. Є одна ліцензія на рогача, яку я б не проти закрити, тому сиджу тихонько як вуж, хіба головою кручу в різні боки… Активні навушники продовжують додавати емоцій при кожному крику загінщиків, постріли в сусідніх угіддях видаються як наші, нерви як струна… голоси все ближче, а звіра все нема та нема… Уже бачу помаранчеві камізельки загінщиків, справа від мене вони вже підходять до номерів, а до лівого загінщика метрів 50. Раптом між мною та ним рух. Зайчисько…, спокійно піднімається та не поспішаючи пробігає повз мене кумедно закидаючи зад… Ну ось звідки він знав, що на нього не полюють? Га..? Кабанів нема…

В третьому загоні мені дісталась піввишка. Проміряю далекоміром відстані, визначаю радіус прострілу з гладких стволів та присідаю на крісельце. Роблю кілька фото сусідів та слухаю ліс. Раптом ліворуч блискають сідниці чи то кози чи то лані… Підскакую та уважно пантрую на всі боки. Починають працювати собаки. Ліворуч від мене лунають перші постріли, потім ще і ще… Сусід ліворуч вскидує рушницю та цілиться. Ліском, на відстані біля 80 метрів показується файний пацюк, десь до ста кіля. Я вицілюю і чекаю щоб він наблизився. Сусіду Василю з гладкої далеко і він не стріляє. Пацючок, скурвий син, повертає і на безпечній відстані для пострілу з гладкої на всіх парах летить вздовж лінії номерів. За ним ще один такий самий. Швидкість така, що я не встигаю переключитись на нарізний та зробити прицільний постріл. Справа від мене Остап так само не встигає зловити тих чортів в оптику і вони не стріляні йдуть на наступні номера. З пострілів праворуч можна зрозуміти, що пацєта неушкоджені пройшли аж до останнього номера включно… Як потім вияснилось ліворуч від мене стріляли не безуспішно… Потім були привітання, гостина, смачнючий бограч та тости на честь полювальників і господарів.

Негатив.

Один учасник нашого колективу вчинив не правильно, порушив інструктаж керівника полювання в результаті чого загинула мисливська собака та було підпсуто загальне враження від полювання… Щастя що не людина загинула. Маю велику надію, що це буде холодним душем для його гарячої голови в майбутньому, а також уроком для всіх. Краще вчитись на чужих помилках ніж на своїх. Особисто прошу вибачення в пана Михайла за цей прикрий випадок…

DSC00570.jpg

DSC00572.jpg

DSC00589.jpg
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3953
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 28/12/2015 10:35 від ОлегП.

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 10:30 #119057

DSC00586.jpg

DSC00588.jpg

DSC00590.jpg

DSC00594.jpg
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 10:31 #119058

DSC00598.jpg

DSC00597.jpg

DSC00596.jpg

DSC00599.jpg
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко
За пост подякували: ostt, Олесь, ivans, Максборода, LM71, aber, Іван - ІЖ 27

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 10:32 #119059

DSC00614-1.jpg

DSC00618.jpg

DSC00622.jpg

DSC00625.jpg
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/12/2015 11:33 #119061

Про мої враження від закарпатського полювання. Почну з організації, бо вона задає настрій цілому полюванню, не залежно від кінцевих результатів. Що тут скажеш, на разі в кращому загінному полюванні мені не доводилося брати участі. Це стосується усього, самих угідь, чіткої роботи єгерської служби і особливо загонників, переважно молодих парубків, які працювали як “дзиґарок”.
Другий аспект, це наша компанія, яка мала не так часту, як би хотілося, нагоду вилізти з “онлайна” і проявити себе в реалі. З приємністю особисто познайомився з нашим давнім форумцем Степановичем, поспілкувався з іншими, з якими не раз доводилося полювати.
Оскільки загінки були досить короткими (мабуть з огляду на належну щільність звіра), а переходи між ними теж не довгими, то все відбувалося дуже динамічно. У перших двох загінках мені не трапилося побачити звіра, хоча зліва від мене кілька пострілів було і два підсвинки впали. Зате третя була дуже адреналіниста і я спочатку, як це часом буває, трохи шкодував що не став на 2 номери вище від того місця де стояв, а потім був вдячний що там не опинився... (P.S. Мабуть мій мисливський патрон св. Климентій подбав ). Отож кінець лінії номерів розставили за невеликою зарослою просікою по периметру звивистого рівчака на схилі. Загінка “загопкала”, пси загавкали, стою кручу головою і витріщаюся на всі боки розвісивши насторожено вуха. З височезних дубів падає мряка “за вопшивку”, але оскільки рельєф спереду складний, стою сконцентрований, бо звір може вискочити несподівано. Справа від мене, пару метрів нижче просіки, завмер на номері Aber. Раптом бачу просікою, перпендикулярно до номерів, летить щось велике, ніби паровоз лісом, шерсть на загривку дибки, рило вперед, пару секунд і звір щезає позаду лінії номерів, навздогін лунає кілька пострілів. І тут, ніби по команді, з усіх боків залунали постріли, ну думаю, буде повна фіра “мнєса” (за нами постійно їхав возом флегматичний чоловічок і складав на фіру все що впало). За якусь хвилю все затихло, відповідно до правил полювання з останнього номера єгер почав знімати стрільців, сходимося на дорогу оглядаємо здобич, хтось мацає отвори від куль, щоб зрозуміти хто куди вцілив, якийсь спритний чолов'яга поспішив позбавити найбільшого сікачика геніталій (“шоби не смерділо”), ну далі ви самі знаєте, як воно буває після вдалої загінки...
Година 13.50, народ “прагне крові” (ще одної загінки), але директор МГ переконує що день короткий, а бограч давно готовий... Останній аргумент переважає і всі мандрують до місця збору, складають вже не потрібні “ґвери” до машини і починають кружляти навколо казана, що смачно парує...
Оскільки реальною була небезпека позбавити історію документальних фактів нашого полювання, то я почав просити нарід пожертвувати пару хвилин для спільної знимки. Директор розпорядився розвантажити фіру, всі дружно стали до знимки, і можемо тепер подивитися як воно все виглядало...
Опис застілля залишу для інших учасників, зауважу лише що хлопці мали міру в споживанні зігріваючих напоїв тому і коні в фірі залишилися запряжені і всі мисливці були у пристойній кондиції.
Якби не прикрий випадок із порушенням правил ТБ, яке призвело до загибелі пса, то мабуть цей наш виїзд міг би служити зразком для колективних полювань. Маємо науку на майбутнє, що випадкові і не перевірені люди можуть нести загрозу для інших.
І на завершення щира подяка п. директорові МГ за прекрасний прийом і вибачення за прикрий інцидент, а нашим форумцям за приємність спільного полювання.
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 955
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"

Re: Запрошення на полювання "Мисливський клуб"ГУБЕРТ"" 28/10/2018 16:36 #125905

Доброго дня.Які цього року ціни на полювання?
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1824
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк
Модератори: Myron
Час створення сторінки: 0.52 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

Популярні оголошення