Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
<--

ТЕМА: Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб

Re: Ві:Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 14/01/2011 15:36 #37025

nadyk написав:
Пробував у відрядженні у вільний час посидіти на льоду на старицях З.Бугу. Вчора клювало непогано, але маленька плотва, окунці і йоржики. Сьогодня також вийшли з товаришем, але кльову майже не було. Товариш рішив попробувати ловити на "яйця". Я був шокований - за хвилин 40 він наловив цілий ящик окуня по грам 200-400! Я взяв у нього вудочку попробувати і за хвилин 5 зловив 3 горбатих. Треба і собі таку снасточку зробити або купити. Ніколи б не подумав, що так може клювати!!!

В мене такої срасті не має, але бачив як нею ловили хлопці з Луцька результат вражаючий.

Re: Ві:Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 15/01/2013 22:18 #92631

Знайшов ось такий online рибацький календар кльову,хтось користується подібним,чи вартий він уваги і дійсності.www.rybalku.ru/prognoz/?city=15
  • Юра 28
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1292

Re: Ві:Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 06/02/2013 19:42 #94114

Как по моему то бред полный!!!ИМШО
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2181
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Re: Ві:Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 06/02/2013 20:29 #94123

А є якась альтернатива
  • Юра 28
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1292
Останнє редагування: 06/02/2013 20:30 від Юра 28.

Re: Ві:Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 06/02/2013 20:57 #94125

Ну а какая артельнатива???Нашол место,подобрал ключик ловиш не нашол не ловиш)))
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Re: Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 07/02/2013 23:10 #94186

Ну как какая альтернатива, ты забыл сказать что перед тем как нашёл место, подобрал ключик в виде прикормки
aktiv_upack_01_20120831_2030109529.jpg

прикормил, и вперёд.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
  • Постів: 570
Останнє редагування: 08/02/2013 11:18 від Praktikant.

Re: Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 07/02/2013 23:14 #94189

Ну прикорм то да!!!Это почти самое главное...
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Re: Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 08/02/2013 10:38 #94203

А на Вашу думку - рибаки. Є істотна різниця в прикормках по розподілу для видів риб ? Тобто наприклад я маю пачку прикорму на якій написано лящ, а приїхав ловити на водойму де штучно розводять карпа. Буде ця прикормка так гарно працювати, як можливо працювала б карпова?
А може універсальна, то є найкрутіша ?
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1416

Re: Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 08/02/2013 11:57 #94205

Ну вообще рецептура отличается, как по составу, так и по фракции, на карпа больше идёт дробленной крупы, а на Леща, и Плотву, карася, там больше мучных компонентов идёт. Вот например на Одессу больше для карпа заказывают приманку на основе макухи, и кукурузы, с добавлением клейких компонентов.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
За пост подякували: volfar

Re: Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 08/02/2013 12:11 #94206

Тут напевно у кожного рибака будуть свої спостереження.

На мою думку різниця є, і досить велика. І залежить вона не тільки від того для яких риб прикормка приготована, а ще і від виробника, і від пори року, і від особливостей водойми. Різниця менш помітна для риби дрібної, а для "товарної" вибір прикормки має дуже суттєве значення.

В даному випадку залежить від того чим годують коропа, і які різновиди риб взагалі є у водоймі. Я би сказав, що на лящову прикормку скорше прийде плотва, ніж короп.

Універсальна прикормка в більшості випадків непогана для базової суміші, або для розвідки "боєм", а далі вже спостерігаєш, шукаєш, комбінуєш, тобто як говорили - підбираєш ключик.
  • admin
  • Поза форумом
  • Administrator
  • Постів: 703
Останнє редагування: 08/02/2013 12:12 від admin.

Re: Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 09/02/2013 13:27 #94262

admin написав:

І залежить вона не тільки від того для яких риб прикормка приготована, а ще і від виробника, і від пори року, і від особливостей водойми.

От производителя тоже зависит, я бы сказал не так из за самого производителя, а скорее из-за места нахождения самого производства, так как у нас на Украине цена на компоненты от региона к региону очень отличается, на юге что то одно дешевле в центре что то другое, а транспортировка порой стоит столько же а то и больше чем сам продукт, вот производители и подбирают компоненты больше под их регион чем под отдельные водоёмы, и пору года.Это когда сам рыбак себе замешивает прикормку, то он может варьировать и порой года, и разными водоёмами, для серийного производства это будет сделать затруднительно, тем более что прикормка в Украине является сертифицированным товаром. Например именно в этой торговой марке в прикормке на карпа 15 разных компонентов, из которых основные идут примерно все одинаковые, у всех производителей, ну а вспомогательные уже подбирает каждый производитель под свою рецептуру, что бы устраивало и наличие его, и цена.
Это уже если есть серьёзный оптовик, то он может себе позволить заказать у промышленного производителя прикормку изготовленную именно под него, которая будет пользоваться и лучше работать в данном регионе, и на данных водоёмах. Под обычного заказчика вряд ли кто нибудь будет менять рецептуру.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
Останнє редагування: 09/02/2013 13:29 від Praktikant.

Re: Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 13/02/2013 17:44 #94761

Дима ты что прикормками занимаешся?
  • Юрец2
  • Поза форумом
  • Молодий ловчий
  • Постів: 26

Re: Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 13/02/2013 18:14 #94765

Немного есть, хобби у меня такое. Прикормки, поводки, активаторы клёва.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано

Re: Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 13/02/2013 18:34 #94766

Хоть буду знать,к кому обращатся за рыбатскими приколами.
  • Юрец2
  • Поза форумом
  • Молодий ловчий
  • Постів: 26

Re: Приманки, прикормка, особливості поведінки і вподобань різних риб 18/01/2021 16:58 #127215

Доброго дня! Бойи Брейн хтось використовував типу таких brain-fishing.com/uk/prikormki/brain-pop...bananut-banan-kokos/ ? Хто може поділитися враженнями, працюють?
  • egorpavluh
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 8
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Час створення сторінки: 0.49 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Далі...

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

Популярні оголошення