Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
<--

ТЕМА: Яким має бути закон про зброю!

Re: Яким має бути закон про зброю! 28/02/2014 13:14 #108408

ОлегП написав:
...Дозвіл на право володіння зброєю має бути один. Жодних дозволів на придбання кожної наступної одиниці зброї, продовження дозволів і т.п. Щось на зразок Посвідчення водія. ...

Це повинно стати основою нового закону. Від цього, власне, потрібно відштовхуватися. А вже при купівлі конкретної одиниці реєструвати її в ДС. І ніякої перереєстрації. При продажі, псуванні і т.п., просто знімати з реєстрації, як це робиться зараз.

Також власник мусить мати медичну довідку, для чого повинен регулярно проходити медогляд.

А дозвільники та дільничні нехай ходять і перевіряють наявність, стан та умови зберігання зброї.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 1316

Re: Яким має бути закон про зброю! 28/02/2014 14:51 #108411

ivans написав:
А вже при купівлі конкретної одиниці реєструвати її в ДС.

Це також не обов'язково. Кожен магазин подає в міліцію щомісяця звіт хто і яку зброю придбав, згідно запису в книзі обліку зброї.
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4267
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Яким має бути закон про зброю! 28/02/2014 15:32 #108412

Олеже, та ти хочеш міліцію повністю залишити без заробітків...

Однозначно, чим менше "волокіти" та ОБОВ"ЯЗКОВИХ документів, тим менше корупції та бюрократизму. Ну не можу я зрозуміти, напр., для чого в міліцію подавати довідку з міліції про несудимість? як тільки проти особи рухають кримінальну справу, особа ще не засуджена, а дозвільник вже на другий день вилучає зброю, хоч це і не правильно.
  • becyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 974

Re: Яким має бути закон про зброю! 28/02/2014 18:43 #108417

Все,що залишилося в пам*яті після вчорашнього повернення з Майдану після минулих днів, однозначно асоціюється зі зброєю.
Щодо володіння короткоствольною зброєю-практично у всіх постах основною причиною володіння звучить самозахист та захист близьких та особистого майна.І, на мою думку,саме з цього місця треба максимально зрозуміло кожному для себе зясувати - а чи дійсно мені потрібен пістолет чи револьвер ? Якщо відповідь ствердна,то відразу ж подумати,чи це має бути травматична зброя (ТТХ майбутній власник мав би поцікавитись вже сам),чи це має бути зброя з нарізним стволом(а це вже інший рівень можливостей зброї і відповідальності за неї).Варто задуматися,а чи багато я мав дотепер в своєму житті випадків,де я не мав іншого виходу і мусив(мав би) застосувати цю зброю ? Як сталося,що я і без застосування зброї вийшов з цієї ситуації щасливо ? І як продовження-чи готовий я після застосування зброї до трати своїх і своєї сім*ї часу,нервів,можливо коштів, для різного роду протоколів,опитувань,актів дізнань,а також цілком імовірних погроз з боку родичів,товаришів того,в кого я стріляв з обіцянкою мені того ж самого *в темному провулку* ? Якщо ці та інші речі не перешкода-то приймаємо рішення,виконуємо всі необхідні дії і стаємо щасливим власником короткоствольної зброї зі всіма правами та обовязками.
Відносно гіпотетичних тверджень щодо наявності вже власної зброї на руках на час подій на Майдані,то і ситуація з Беркутом була би інакшою,- моя особиста думка-там,де застосовується бойова автоматична зброя,короткоствольні пукалки в якийсь момент хіба би ще більше розлютили цих звірів і поранень та смертей потім би нарахували набагато більше.А корокостволи від навіть першої барикади,не кажу про інші місця просто не дотягували би,не завдавали би ніякої шкоди силовикам,та ще й у яких-не-яких,а броніках(крім,може,мертвої зони під стінкою зправа від Стели і Глобуса,де пробиралися і кидали мінометним способом коктейлі).А от розгулу тітушок впродовж багатьох днів по вулицях Києва(особливо темних)не було би однозначно !! Як і послідуючих мародерств і нападів по Україні і в ці хвилини.
Конкретно по дозволах :
- право на дозвіл має кожен громадянин України до 65 років включно(вік обговорюємо)
- обов*язкове проходження курсу вивчення зброї з видачею постійно діючого сертифікату на придбання кожної наступної одиниці зброї громадянином при його бажанні
- обов*язковим має бути всестороннє обстеження в психіатра перед отриманням дозволу і надалі щороку (за мінімальну плату)
- обстеження в окуліста перед отриманням дозволу (за мінімальну плату)і надалі що 3 роки
- обстеження в нарколога спеціально опускаю,так як неодноразово був свідком того,як легко обійти цю вимогу у лікаря(і це за кордоном,а що казати про нас).Можливо замінити рапортом участкового(міліціонера,лікаря..)
- відмінити обов*язковість подання довідки про несудимість-це прямий обов*язок дозвільних органів по збору даних на претендента на зброю(судимості можуть бути різними і тому можна почути неприємне слово *дискримінація* від заявника)
- відмінити явище *продовження дії дозволу що 3 роки*,яке замінити вищеназваними мною обстеженнями у психіатра та окуліста
- можливо якась характеристика людини в побуті(від участкового,тощо..)
- при виїзді на певний час власника за кордон має бути наданий сейф з опечатуванням в приміщенні органів охорони на зразок депозитної скриньки в банку для зберігання цінностей громадян за певну плату,котрий може відкриватися тільки двома одночасно вставленими ключами,один з яких зберігається у депозитарія(власника зброї),інший-у закладі охорони
- не бачу чомусь нічого спільного з затриманням водія за кермом в стані сп*яніння з автоматичним позбавленням права на зброю.Якщо вилучили зброю за браконьєрство - то права на водіння автомобілем також людину треба позбавляти автоматично ? Думайте,хлопці,добре !

Таке моє бачення окремих пинктів майбутнього Закону про зброю.Підкреслюю,не чергового ефемерного положення,перехідного закону,надцятою поправкою до...,а тільки і тільки Закону України про зброю !

Удачі нам всім у мудрому творенні держави.
Слава Україні !
  • Клен
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 542

Re: Яким має бути закон про зброю! 01/03/2014 11:38 #108423

Ось це мені сподобалося в Кленовому дописі...

Щодо володіння короткоствольною зброєю-практично у всіх постах основною причиною володіння звучить самозахист та захист близьких та особистого майна.І, на мою думку,саме з цього місця треба максимально зрозуміло кожному для себе зясувати - а чи дійсно мені потрібен пістолет чи револьвер ? Якщо відповідь ствердна,то відразу ж подумати,чи це має бути травматична зброя (ТТХ майбутній власник мав би поцікавитись вже сам),чи це має бути зброя з нарізним стволом(а це вже інший рівень можливостей зброї і відповідальності за неї).Варто задуматися,а чи багато я мав дотепер в своєму житті випадків,де я не мав іншого виходу і мусив(мав би) застосувати цю зброю ? Як сталося,що я і без застосування зброї вийшов з цієї ситуації щасливо ? І як продовження-чи готовий я після застосування зброї до трати своїх і своєї сім*ї часу,нервів,можливо коштів, для різного роду протоколів,опитувань,актів дізнань,а також цілком імовірних погроз з боку родичів,товаришів того,в кого я стріляв з обіцянкою мені того ж самого *в темному провулку* ? Якщо ці та інші речі не перешкода-то приймаємо рішення,виконуємо всі необхідні дії і стаємо щасливим власником короткоствольної зброї зі всіма правами та обовязками.

Думаю ,що проблема в склавшійся ситуації в нашій країні заключається не в тому ,що в населення нема зброї,а в свідомості населення...Невважаю ,що нашому життю загрожує щось кожен день і та зброя потрібна...До тих пір добре поки нема в людей тієї зброї...Бо зарас ми обмежуємся тим ,що якщо кривдник вдарив тебе в обличча ,то ти б"єш його так само ,а з появою зброї все може змінитися і на удар по обличчу пролунати постріл у відповідь...Щодо відповідальності ,то погодьтеся ,що в кожного із нас в родині знають про ключі від сейфа зі зброєю і дитячі емоції приведуть до непередбачованих подій...Хтось в когось відібрав машинку ,або дівчину ,або просто по п"яну вирішив постріляти по кішках....
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759
За пост подякували: Степанович

Re: Яким має бути закон про зброю! 01/03/2014 12:37 #108424

Ось такі випадки увійдуть в наше життя ,як має бути....
reporter-ua.com/2014/03/01/v-zaporozhe-o...roil-palbu-s-balkona
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Яким має бути закон про зброю! 02/03/2014 00:55 #108451

А ви тут хоть на каплю адекватні, панове форумчани "?????????????? Ще тиждень попишіть, і будете мати закон прозбою малоросийской губении. Я реально шокований з реакції ...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868
За пост подякували: Хащ1987

Re: Яким має бути закон про зброю! 02/03/2014 23:42 #108469

Яка б мала бути реакція, Іване?

До Бригадир
бригадирь написав:

Думаю ,що проблема в склавшійся ситуації в нашій країні заключається не в тому ,що в населення нема зброї,а в свідомості населення...Невважаю ,що нашому життю загрожує щось кожен день і та зброя потрібна...До тих пір добре поки нема в людей тієї зброї...Бо зарас ми обмежуємся тим ,що якщо кривдник вдарив тебе в обличча ,то ти б"єш його так само ,а з появою зброї все може змінитися і на удар по обличчу пролунати постріл у відповідь...Щодо відповідальності ,то погодьтеся ,що в кожного із нас в родині знають про ключі від сейфа зі зброєю і дитячі емоції приведуть до непередбачованих подій...Хтось в когось відібрав машинку ,або дівчину ,або просто по п"яну вирішив постріляти по кішках....

При наявності зброї в громадян мордобою менше буде і люди дуже толерантно будуть відноситись один до одного.
І не треба знову і знову розказувати , що ми не свідомі! Це НЕ правда!
  • aber
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 364

Re: Яким має бути закон про зброю! 03/03/2014 15:38 #108490

Зараз напевно актуальніший закон про стрілецьку зброю, але проведено певну роботу, тому необхідно підбити підсумки...

Підсумок обговорення Закону про зброю України.

Громадяни України мають право на придбання, володіння та зберігання зброї, що є невід’ємною частиною прав та свобод людини. Для застосування зброї в цілях самозахисту достатньо підтвердженого самого факту нападу на особу чи її приватну власність. Кожен психічно здоровий та не суджений громадянин може придбати будь-яку одиницю цивільної зброї після проходження навчання з правил поведінки зі зброєю. Мета закону забезпечити це право та унеможливити існуючі корупційні схеми в цій галузі. Для цього необхідно функцію органів внутрішній справ переформатувати з дозвільної в контролюючу. По пунктах:
• До цивільної зброї віднести всю пневматичну, холодну і вогнепальну зброю не автоматичної дії. Продаж пневматичної зброї з діаметром кулі до 4,5 мм дозволити без обмежень. Більшого діаметру – відповідно до наявності в особи Дозволу на володіння зброєю. Будь-які ножі не потребують нумерації (нонсенс для іноземних виробників). Кожен власник Дозволу на володіння зброєю має право на володіння та використання ножів не залежно від форми, розміру та інших параметрів.
До цивільної зброї відноситься пневматична, холодна та вся вогнепальна зброя не автоматичної дії.
Вогнепальна цивільна зброя поділяється на:
1.Гладкоствольну:
а) переломна
б) помпова
в) півавтоматична
г) модульна
2.Нарізну:
а) модульна,
б) з повздовжно ковзаючим затвором,
в) півавтоматична,
г) переломна
3. Короткоствольну (пістолети, револьвери різних модифікацій)
4. Травматичну (пістолети, револьвери на набої не смертельної дії)

• Найбільше нарікань та зауважень викликала існуюча система видачі Дозволів на придбання зброї та продовження дії Дозволів на володіння зброєю. З метою забезпечення права громадян на володіння зброєю та унеможливлення існуючих корупційних схем ліквідувати як таке поняття Дозволу на придбання зброї. Надати право на придбання зброї кожному, хто має Дозвіл на володіння зброєю. Дозвіл на володіння зброєю видавати відповідно до правил передбачених цим законом. При придбанні як першої одиниці зброї так і кожної наступної продавець вносить дані про покупця в книгу обліку зброї та на її основі подає звіт в органи внутрішніх справ для внесення даних в реєстр власників зброї. Назва та номер придбаної одиниці зброї вноситься продавцем також в додаток до Дозволу на володіння зброєю встановленого взірця. Обмеження кількості зброї, яку можна придбати, підлягає обговоренню та може бути встановлене кількістю граф в Додатку до Дозволу на володіння зброєю. Облік зброї між суб’єктами торгівлі зброєю здійснювати на основі товаро-транспортних накладних (з графою номерів вогнепальної зброї), книг обліку зброї та щомісячних звітів в органи внутрішніх справ. Жодних інших документів на кшталт Дозволів на закупку і т.п. подібних при наявності Ліцензії на право торгівлі зброєю не потрібно.
• Видачу Дозволу на володіння зброєю обмежити наступними чинниками:
- Виповнення відповідного віку, який дає право на придбання того чи іншого виду зброї.
- Наявність результату психологічної експертизи встановленого взірця.
- Проходження навчання та здача іспиту з правил поведінки зі зброєю.
- Відсутність судимості.
- Для придбання коротко ствольної зброї необхідно розробити додаткові умови, з метою запобігання володіння нею потенційними злочинцями.

По результатах обговорення домінують наступні думки:
Право на придбання вогнепальної гладко ствольної зброї громадянин України отримує із досягненням 18 - річного віку.
Право на придбання вогнепальної нарізної та травматичної зброї громадянин України отримує із досягненням 21 - річного віку.
Право на придбання короткоствольної вогнепальної зброї (пістолети, револьвери різних модифікацій) громадянин України отримує із досягненням 25 - річного віку.

Стосовно проходження медогляду чи психологічної експертизи були висловлені різні думки. Але найбільш раціональною виглядає проходження інтерактивного психологічного тесту в Центрі, який матиме на це право. Можливі інші варіанти.

Проходження навчання та здача іспиту з правил поведінки зі зброєю. Також висловлені різні підходи: доручити це міліції, доручити незалежним ліцензійним організаціям, доручити магазинам, які продають зброю. Щоб уникнути можливих зловживань доручати навчання та здачу іспиту доцільніше незалежним організаціям, щоб не порушувати контролюючу функцію міліції та знову не надати їй елементів дозвільного впливу.
Відсутність судимості визначається органами внутрішніх справ самостійно перед видачею Дозволу на володіння зброєю. Дозвіл на володіння зброєю видається органами внутрішніх справ на основі поданих документів в зазначені Законом терміни. Порушення термінів видачі дозволу тягне за собою адміністративну відповідальність.
Підлягає подальшому обговоренню перелік категорії громадян, яким дозволити володіння коротко ствольною зброєю. Були різні пропозиції: всім бажаючим, згідно переліку професій, згідно сплаченої мінімальної суми податків державі протягом року і т.п….

• Зняти будь-які обмеження на спорядження та релоадінг набоїв власниками як нарізної так і гладко ствольної чи іншої дозволеної зброї.
• Зупинення дії дозволу на зброю:
При накладанні на особу стягнень за браконьєрство чи перебування за кермом під впливом алкоголю чи наркотичних речовин власник зброї позбавляється права на її володіння терміном на 5 років.
У разі порушення кримінальної справи щодо особи, яка є власником зброї, її умовного засудження або засудження до позбавлення волі з відстрочкою виконання вироку чи до виправних робіт дія дозволу на зберігання і носіння зброї зупиняється до винесення судом виправдовувального вироку або на період іспитового строку, чи на строк відстрочки вик¬нання вироку чи виправних робіт.

• Припинення дії дозволу:
Дія дозволу на зброю припиняється у разі:
припинення постійного місця проживання власника на території України;
повторне притягнення до відповідальності за браконьєрство чи перебування за кермом під впливом алкоголю чи наркотичних речовин
конфіскації чи оплатного вилучення зброї та бойових припасів на підставі вироку суду або постанови органу, уповноваженого розглядати справи про адміністративні правопорушення і т.д….

• Носіння і перевезення зброї:
Право на винесення зброї і бойових припасів за межі місця їх зберігання (службового приміщення, квартири, будинку чи іншого приміщення) мають власники або користувачі зброї, які отримали дозвіл органів внутрішніх справ на її зберігання і носіння.
Мисливську зброю та зброю для самооборони можна перевозити транспортними засобами тільки в розрядженому вигляді. Перевезення зброї в громадському транспорті дозволено тільки в розрядженому вигляді та в чохлі. І т.д….

• Організація стрільбищ, тирів, розвиток стрілецьких видів спорту.
Відмічено надзвичайну важливість цього питання. Без її вирішення годі сподіватись на високу культуру поведінки зі зброєю та розвиток стрілецьких видів спорту. Тому для початку потрібно виключити зі списку ліцензійних видів діяльності організацію тирів та стрільбищ. В часи совка навіть будучи школярем мені довелось стріляти і з пістолета макарова, і з «мілкашки», і з «калаша»… Зараз же вчать «практичній стрільбі» по картинках… Легалізація тирів та стрільбищ може бути першим кроком на шляху до цивілізованого володіння зброєю та покращення обороноздатності України в цілому.

Якщо щось пропустив, чи написав не правильно. Прошу поправити
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Яким має бути закон про зброю! 05/03/2014 18:12 #108526

По телебаченню Катеринюк розповів , як треба реалізувати зброю на даний момент. Всім бажаючим по паспорту , а потім все зареєструється.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Яким має бути закон про зброю! 11/03/2014 14:18 #108637

• бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Яким має бути закон про зброю! 12/03/2014 15:51 #108688

Всі зібрані пропозиції відправив в УАВЗброї. Закон цього, або наступного тижня має бути зареєстрований до розгляду Верховною Радою.
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Яким має бути закон про зброю! 12/03/2014 20:22 #108702

Обговорення пройшло бурхливо , куча добавок і поправок врахована і внесена. Та тільки постійно тягнеться шлейф совдеповської розрешиловки. Цікаво , що з цього приводу думають в ассоціації власників збої? Чомусь знову таке відчуття , що є білі і пухнасті для яких все , а якщо на тобі плямка , то ти вже все не катиш під закон і тобі не потрібно захищати себе , своїх рідних і своє майно.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...
За пост подякували: Slavko

Re: Яким має бути закон про зброю! 16/03/2014 07:55 #108768

Slavamaz написав:
Від себе хотів би додати такий пункт - Прописати процедуру позбавлення права на володіння мисливською зброєю у разі позбавлення мисливця посвідчення мисливця (наприклад за браконьєрство).

Не згідний! Мисливську зброю купують не лише для полювання, а і для практичної стрільби та самооборони (особливо в такі скрутні часи, як зараз)! Позбавлення права на мисливську зброю за браконьєрство може правильне, але в нас кожен громадянин має право на самооборону, яке при такій ситуації не зможе використовувати!
  • POMAH
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 5

Re: Яким має бути закон про зброю! 16/03/2014 08:45 #108771

Роман, "у нас" це де?
Згідно Правил, графа профілю "звідки" має бути заповнена..
Це так, до слова.

Тепер відносно сказаного вище.
У моєму пості спеціально написано саме "мисливська зброя", яка мала б використовуватись для полювання. Для самозахисту є інші види зброї. І по-друге - я не мав на увазі - заборонити надавати право на володіння зброєю не мисливцям. Зброя може переходити у спадок, використовуватись на стенді і таке інше. Це все зрозуміло. Малось на увазі, якщо мисливець вже має зброю у власності (саме мисливську) і при цьому грубо порушує Закон України про полювання - позбавляти його права на володіння цією зброєю. Я не юрист, як правильно це сформулювати, на жаль не знаю.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6227
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77; Weatherby V .223rem

Re: Яким має бути закон про зброю! 22/03/2014 08:33 #109003

Опубліковано проект Закону, який подається на Верховну Раду: zbroya.info/uk/blog/2848_zakon-ukrayini-...-boiepripasi-proekt/
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Яким має бути закон про зброю! 22/03/2014 10:32 #109014

Реєстрація проекту Закону у Верховній Раді блокується, самі здогадайтесь ким... Перечитав проект закону. Є багато позитивних речей, але є і багато бздурів, яких потрібно позбутись...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
© Ліна Костенко

Re: Яким має бути закон про зброю! 23/03/2014 07:21 #109040

Slavamaz написав:
Роман, "у нас" це де?
Згідно Правил, графа профілю "звідки" має бути заповнена..
Це так, до слова.

Тепер відносно сказаного вище.
У моєму пості спеціально написано саме "мисливська зброя", яка мала б використовуватись для полювання. Для самозахисту є інші види зброї. І по-друге - я не мав на увазі - заборонити надавати право на володіння зброєю не мисливцям. Зброя може переходити у спадок, використовуватись на стенді і таке інше. Це все зрозуміло. Малось на увазі, якщо мисливець вже має зброю у власності (саме мисливську) і при цьому грубо порушує Закон України про полювання - позбавляти його права на володіння цією зброєю. Я не юрист, як правильно це сформулювати, на жаль не знаю.

У нас - це в Україні! Чи Ви думаєте, що мешканець Львова має право на самооборону, а мешканець Донецька - не має? А графи в профілю заповняв згідно правил: де були обовязкові поля - там і заповнив! Тепер по суті - висловлю свою думку з приводу цього закону. У нас немає чіткого поділу на зброю мисливську (яка використовуєтсья дла полювання) і немисливську (для самооборони)!Вот карабіни на базі АК - це зброя мисливська чи для самооборони? А помпові рушниці з короткими стволами та великою ємністю магазину (7-8 патронів) - це мисливська зброя чи для самооборони? І АК, і помпу можна використовувати і на полюванні, і для самооборони! Тому позбавлення права на зброю за браконьєрство в такій ситуації позбавить право на самозахист! І крім того не забуваємо, що в законі також передбачено обіг зброї короткоствольної - пістолетів і револьверів! В даній ситуації ця зброя буде чітко виражена як для самооборони! Я так думаю, що в першу чергу слід обговорювати саме обіг короткоствольної зброї, бо обіг довгоствольної зброї, хоча зі скрипом і недосконало, але законом вже передбачено і врегульовано! І судячи з тексту - щось по змісту цей закон вроді переписаний з Закону Респубілки Молдова про зброю!
  • POMAH
  • Поза форумом
  • Початківець

Re: Яким має бути закон про зброю! 23/03/2014 07:41 #109041

А графи в профілю заповняв згідно правил: де були обовязкові поля - там і заповнив!

Ваш профіль, Романе, порожній..
Зверніть увагу на інформацію під аватаром інших учасників і порівняйте зі своєю..

Відносно Закону, з мого боку це була всього лиш пропозиція, на яку зрозуміло ніхто не зверне уваги, принаймні поки що.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6227
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77; Weatherby V .223rem

Re: Яким має бути закон про зброю! 23/03/2014 13:05 #109044

Slavamaz написав:
А графи в профілю заповняв згідно правил: де були обовязкові поля - там і заповнив!

Ваш профіль, Романе, порожній..
Зверніть увагу на інформацію під аватаром інших учасників і порівняйте зі своєю..

Відносно Закону, з мого боку це була всього лиш пропозиція, на яку зрозуміло ніхто не зверне уваги, принаймні поки що.

добре, найближчим часом профіль зміню!
  • POMAH
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
Час створення сторінки: 0.74 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення