Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
<--

ТЕМА: Яким має бути закон про зброю!

Re: Яким має бути закон про зброю! 25/03/2014 13:27 #109107

Реєстрація Закону наразі блокується у ВР,та,можливо,це і на краще.Чому ? Тому, що досить багато формулювань,норм,цілих пунктів і т.д. повинно бути ще змінено,щоб цей Закон став фундаментом,оберегом для власників зброї та їх родин,а не каменем спотикання на кожному кроці.Бо якщо ще до внесення його на реєстрацію у суспільства виникло стільки зауважень та поправок,то цілком логічним буде запитання - a для чого такий законопроект реєструвати взагалі,і тим більше,голосувати ? На мою думку-потрібно більше часу на обговорення,внесення пропозицій тому,що нам потім жити в правовому полі цього Закону і здійснювати певні дії.І в разі чого-надіятися на нього,захищатися ним.Крім цього,вважаю,цей Закон обов*язково повинен був би редагуватися в зв*язці з Кримінальним Кодексом України.А так - Закон і ККУ-багато в чому антагоністи,і без збалансування певних статей-це потенційнна *вовча яма*,в яку час від часу будуть попадати власники зброї,найперше-короткоствольної з 4-ї категорії.
До прикладу-ст.36 і 39 ККУ- а якщо випадок застосування не передбачений цими статтями..? Захищатися по судах,тягнучи гроші з сім'ї ? Або конфіскація при демонстрації зброї..В ККУ на міру *конфіскація* треба *добре потрудитися*,а згідно Закону - лише продемонструвати зброю..І прощавай зброє та ще й з наслідками !
Інше питання - дозвіл на зброю 4-ї категорії можна отримати лиш з 25 років.А на гладку-після 21-го.Як тоді адекватній людині переконати себе самій в добропорядності цього Закону, враховуючи 18-річний вік солдата і використання ним нарізної автоматичної зброї,гранатометів і багато іншого на навчаннях,на посту,при виникненні надзвичайних ситуацій в місцях масових заворушень,мітингів..? Позаяк,присутність командира на пояснення в цьому випадку не тягне.Далі-право на водіння,передбачене з 18 років,а авто,як свідчить статистика,не менш небезпечна зброя для суспільства, ніж вогнепальна...А дозволяють.
Ст.30 Закону * Носіння зброї*
*..носіння,транспортування,перевезення вогнепальної зброї в нетверезому стані є безумовною підставою(ключове слово ? )для вилучення усієї належної такій особі вогнепальної зброї,її конфіскації та скасування дозволу на зброю з ДОВІЧНИМ позбавленням права на володіння,носіння та зберігання..* Де визначення поняття *нетверезий стан* ? I як же право людини на захист себе і своєї родини,право на власність,в кінці кінців ?
Щодо 4-ї категорії зброї - ..короткоствольна гладкоствольна вогнепальна зброя призначена для стрільби патронами,спорядженими еластичними снарядами менш смертельної дії...* - що це за маразм такий ? Перший раз у своєму житті почув,що є менш смертельна смерть і більш смертельна !
І такого в цьому горе-проекті Закону ду-уууже багато.Де наші правники-юристи ?
Моя категорична думка - краще зачекати на новий склад Верховної Ради,виписавши новий адекватний Закон про зброю за цей час і, прийнявши його,впевнено почувати себе щодня,як громадяни інших держав світу,ніж пропихати правдами і неправдами цей потенційно корумпогенний та небезпечний для громадян України напівфабрикат !!!
  • Клен
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 539

Re: Яким має бути закон про зброю! 25/03/2014 14:03 #109111

тут на сайти е думки про нормальний закон про зброю та резерв народной армии! чому не взяти нормативи швейцарьской армиии й резерву ?? та одночасно з асоцийованими законами ЕС зминити й криминальний кодекс також..
  • vaskin
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 1

Re: Яким має бути закон про зброю! 25/03/2014 19:27 #109120

Власне,для цього і повинна бути постійна активність з боку громадян і аж до реєстрації його у ВР в тому вигляді,який буде максимально задовольняти основну масу цих громадян.
  • Клен
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Яким має бути закон про зброю! 06/05/2014 16:18 #109776

Скільки часу йде на придбання зброї в США:

• ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4238
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Яким має бути закон про зброю! 08/05/2014 13:24 #109803

Як на мене, процес придбання зброї в Україні, особливо на даному етапі....питання НЕПРОСТЕ.

Головне - не перегнути палицю. Інакше, будемо мати до зубів озброєні банди гоблінів - сепаратистів, наркоманів і решти антисоціального елементу, причому....на абсолютно законних пілдставах. Ніхто ж не винуватий, що у нас вже скоро 25 років як триває "перехідний" період

В цій всій балаканині навколо нових підходів про зброю, мене найбільше дратуують - терміни переєстрації зброї. Для чого вони потрібні?!!! (крім вибивання бабок).

Я "за" - підвищені вимоги, до придбання зброї, та відповідальності за її зберігання та застосування. Разом з тим, якщо вже ти отримав ВСІ необхідні дозволи - ліцензію, то вони повинні бути бестроковими (як водійське посвідчення)....Отримав ОДНУ ліцензію, на користування зброї, а вже в неї записуй свої конкретні стволи.
  • Palanok
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 290
За пост подякували: Slavko

Re: Яким має бути закон про зброю! 08/05/2014 13:37 #109804

Ще одне, культура поводження зі зброєю!

В Штатах, "пострєлушки" - ціла індустрія, бізнес. Тири, стрільбища, зброярські салони з фаховими фанатами-консультантами та тирами і т.д, і т.п.....І це все - на протязі десятиліть. Від цього і така культура поводження зі зброєю, та усвідомлення відповідальності.

А тепер спробуйте перерахувати стрілецькі стенди, тири чи стрільбища де можна вільно та фахово пристріляти зброю (особливо нарізну) на наших теренах. Все на колінках, десь в кар'єрі, чи за селом...
  • Palanok
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 290

Re: Яким має бути закон про зброю! 08/05/2014 17:53 #109806

Про що говорити,якщо навіть у Львові найдальша дистанція для нарізної - 65 м..І це місто,в якому готувалися члени збірних,котре має своїх чемпіонів !
Щодо майбутнього Закону - то,як на мене,ця тема не повинна би сходити зі всіх перших сторінок аналогічних сайтів,бо найперше це стосується самих мисливців,вона має кипіти - нажаль маємо майже штиль.То на кого потім будемо нарікати (бо так виглядає,що будемо) ?
Чим оправдувати будемо своє власне "моя хата зкраю.." ?
  • Клен
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: Slavko
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
Час створення сторінки: 0.49 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення