Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
<--

ТЕМА: масова гибель диких тварин

Re: масова гибель диких тварин 09/06/2011 17:12 #49330

взнав за кабанів, але точну кількість ніхто не казав.перед цим казали і за козів, але то більше до чуток.Один чоловік говорив що попало йому на обличчя - і почало сильно пекти, але сполоснув водою і відійшов.Біда втому що там ярки з водою та малі потічки і могло попасти у воду.Я вже писав, мені сьогодні сказали що таке вже було на Львівщині з цією ж фірмою - з таким же результатом.

Re: масова гибель диких тварин 09/06/2011 20:45 #49336

emmm
shos tut ne te .

a sho liudska xudoba, psy ... gusy , kachky -------- nezagynula ??? niodna
sho nevypasaly v poliax ? ne pyla vody ??? emmm
bilshe chutki yak pravda !!!
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Re: масова гибель диких тварин 10/06/2011 08:43 #49352

свійське вроді ціле, бо я би вже знав.А так три кабана та грузова машина бузьків - це те що бачили.Поля і дальше обробляють , але то від головні і не таке шкідливе.Якщо є на форумі спеціаліст, у цьому питанню то може нас просвітити.

Re: масова гибель диких тварин 10/06/2011 12:01 #49373

віктор лаврук написав:
свійське вроді ціле, бо я би вже знав.А так три кабана та грузова машина бузьків - це те що бачили.Поля і дальше обробляють , але то від головні і не таке шкідливе.Якщо є на форумі спеціаліст, у цьому питанню то може нас просвітити.

DYVYS PAN LAVRUK
skilky tut zaplutanogo i chutok
...spochatku vy skazaly sho vyvozyly V NOCHI I VERTALIOTAMY , kabaniv, lelek , zaiciv

teper helikopter ---lysh opryskuvava (neznaiy chy vin take mozhe robyty , znaiy i bachyv sho roblit AVIONETY !!!)

-NYNI PYSHYTE SHO BUla грузова машина бузьків - це те що бачили !!!!!!!

yak? ta na gruzovyk vlize sotni buzkiv ???

(zvertaly vy uvagu , chy e buzki po okruzi ??? zhyvi !!!)

to by maly z piv oblasti pozdyxaty ... - xto ix zbyrav u travax metrovyx ??? yak ??? yak gruzyly , na kupky , a pislia zbyraly ...-

3 - kabany ,- yakogo viku , stat^. de ? razom chy okremo ...?
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: масова гибель диких тварин 10/06/2011 13:18 #49381

Можливо десь кому не там поставив, може неправильно доніс думку, та трохи перебільшив.
Вибачаюсь.старався передати те що чув.
То що вияснив, теж зі слів людей
-кабани були (приблизно, бо який період вини живуть ніхто точно нескаже) річні, три штуки разом чи окремо незнаю.
Гелікоптер обприскував, а не вивозив, кім того і машинами теж обприскують. Вивезли те, що повиздихувало грузовою машиною не скажу що повною чи доверху набитою, і чи однією теж незнаю(одну точно бачили-той бачив одну , той одну,може це одна й та сама, а може і інша, того незнаю).Лелек там уже майже нема(в тому районі), правда одна людина, яка не чула про гибель тварин але там живе підмітила що лелек було дуже багато,а потім кудись пропали , бачив лиш одного, крім того його рої бджіл сильно поріділи. Говорив що бачив молодих зайчат майже кожного ранку, а тепер нема? Чому він нечув - бо там хутора і розкидані один від одного.Те що кроплять він теж бачив, як у день, так і в ночі.
Якщо цієї інформації замало щоб почати щось робити(хоча б зробити перевірку прокуратурою), а не дивитись склавши руки - то тут я Вас непідтримую, тим більше що це те лишень що бачили, а яка ситуація насправді?
Ходити і шукати, чи щось робити ніхто нехоче- вже писав чому.А від влади - чим менше шуму тим краще.
Дивує те, що коли ловлять браконьєра сільського хлопа, що б'є заради м'яса(я їх теж не оправдовую, лиш порівнюю), шуму дуже багато.А коли дійсно "серйозний соперник" для відповідних органів, всі лиш стріли ганяють один на одого і не хочуть цього "шуму".
Слабших легше бити.

Ще раз хочу вибачитись якщо, щось "нетак"
За пост подякували: s_kopylets

Re: масова гибель диких тварин 10/06/2011 15:53 #49395

TA NE trebasi vybachaty ,

navpaky duzhe tobi diakuiu , sho spokiyno ne sydysh ,
a shos xoch uznaty , dobytys , shos ROBYSH !!! MOLODEC

ZA KABANIV MAV NA uvazi chu pid 50 kg , do 100 , chy bilshi ...

za lelek , shos nakrucheno ,
i chomu tilky leleki ??'

Dumaiu , sho ty by mig NAPRIAMU pozvonyty , napysaty lyst , email , chy zaixaty i na xlopsku golovu pogovoryty ...

Mozhe by vid imeni saita , foruma zvernutysi !?¿

spytai dozvolu u shefiv !!!!!!!!!!1
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: масова гибель диких тварин 10/06/2011 16:39 #49399

Давайте почекаєм відповіді від прокуратури, на мою заяву, а там побачим.
Хоч думаю що нічого з цього небуде, бо втрачено час і докази.
Але на майбутнє договорився, що якщо знову щось таке буде то відразу мене повідомлять.
ось тоді вже точно нічого непрогавлю.

Re: масова гибель диких тварин 10/06/2011 17:22 #49409

u mene bilshe pytan vynykae , yak vidpovidei vy maete .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: масова гибель диких тварин 11/06/2011 01:10 #49429

Якось дивно воно все, але я тут на стороні Віктора . Скажу тільки, що той Landcom - великий агро холдинг . У нас в Дрогобицькому районі теж має величезні площі землі . Що треба було зробити насамперед, не чекаючи , при свідках взяти проби землі та води, і все задокументувати (фото, відео, підписи), і передати на аналіз в незалежну лабораторію. Тоді би хоч якісь докази були, а так поки вилами по воді ....
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868
Останнє редагування: 11/06/2011 01:11 від i19.

Re: масова гибель диких тварин 08/02/2012 16:05 #68435

Десь і мої шпачки бідують, якщо ще живі....

Вместо снега, на западном берегу Крыма с неба падают птицы

Весь берег сейчас усыпан скворцами и оттого кажется черным.
15:43, Среда, 8 февраля 2012 г.
29768-full.jpg

По информации крымских журналистов, в Бахчисарайском районе Крыма птицы прячутся за крутыми склонами около моря, так как находиться на равнинной местности из-за ветра они не могут. Местные жители говорят, что им очень жалко птиц. Те, что побольше, водоплавающие, они летают на поля в поисках еды. А эти все время сидят около моря и мерзнут.

Напомним, ранее отдел экологической инспекции Северо-Крымского региона обратился к жителям с просьбой способствовать спасению замерзающих птиц. В связи с наступлением сильных морозов из-за обморожения, недостатка кормовой базы некоторые птицы ослабевают, травмируются о линии электропередач и не способны самостоятельно выжить.
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..
Останнє редагування: 08/02/2012 16:08 від DOK.
За пост подякували: vasyl eger

Re: масова гибель диких тварин 14/04/2019 19:58 #126246

Сьогодні,наганяючи молодого пса, здибав біля 15-ти трупів крука і 3-х яструбів. Я здогадуюсь про причину-десь до кілометра звідси є озимина в поганому стані через мишей, напевно агрофірма їх труїла...
Добре то чи зле, не знаю, але винні будуть мисливці.
  • romanl3
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 93
ИЖ-58 МА 12к, ТОЗ-Б, ЕГ

Re: масова гибель диких тварин 14/04/2019 20:26 #126248

Одні палять живцем, другі отруюють... А зелені мовчать, бо такі протести іноземні ґранти не оплатили...
  • ОлегП
  • На форумі
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4074
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 14/04/2019 20:27 від ОлегП.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Час створення сторінки: 0.62 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення