Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене

Дістало Браконьєрство в Богородчанському р-н.Івано-Франківсь
(1 чол.) (1) гість
 • Сторінка:
 • 1
<--

ТЕМА: Дістало Браконьєрство в Богородчанському р-н.Івано-Франківсь

Дістало Браконьєрство в Богородчанському р-н.Івано-Франківсь 29/11/2015 22:55 #118414

Ну навіть незнаю з чого почати; накипіло, наболіло, допекло, але мабуть почну з того, що звати мене Руслан я старший Єгер Богородчанського МРВП УТМР. Ддя ясності Мисливське Риболовне Виробниче Підприємство УТМР.
ДОВГО ЗБИРАВСЯ АЛЕ СЬОГОДНІ УЖЕ ВСЕ ВИЛИЛОСЬ ПРОСТО ЧЕРЕЗ КРАЙ.........
І так почну з своєї юначої пам'яті, давно це було чи не дуже але приблизно в першій половини вісімдесятих я дуже близько познайомився з мисливцями Прикарпаття, переїхали ми на постійне місце проживання із своєю матір'ю та братом до мальовничого селища Солотвин що на Франківщині. Мій дідусь працював в лісі ціле своє життя, тому любов до краю та природи закладав в мене з юнацтва. Поведінку та рух звіра, стежки, переходи, а також слідову роботу та стеження я всмоктував та дуже сильно любив незалежно від пори року.
Коли мені випала честь познайомитись з такими мисливцями як Снігур, Гоголь, ТАКОЖ БАГАТО ІНШИХ.... та роботою в колективах, правильністю та гідністю мисливця мене це привабило. Хоча чесно сказати я засуджував вбивство тварин, і, мабуть, якщо б мені не було пояснено, що мисливець це не вбивця і не "ОХОТНИК" а перш за все мисливець який мислить, коли було закладено також те, що потрібно зростити матір природу і тільки потім забрати із неі і забрати добути правильно та вміло.
Також першу любов до мисливських собак я саме получив від мисливців селища Солотвин нині всім хто ще живий їм мій низькій уклін.
Але сьогодні не про те, сьогодні про те що ДІСТАЛО....
А скаме я зновуж трохи в історію але вже ближчу, приблизно в 2008 році мені було запропоновано одним із користувачем мисливських угідь роботу Єгеря, якщо чесно я не одразу згодився бо розумів, що уже район не той не має справжніх мисливців є ОХОТНИКИ, м'ясоїди, браконьер, і ті котрі "туй сі родили". Але зваживши всі за та проти я погодився, з великим потенціалом та чималим досвідом я прийнявся за роботу скажу чесно теж було не легко та було різне, було і стріляли і лякали, і на стволи клали було різне, але........все якось вирішувалось в рамках закону, притому, що влада була різна.
В 2012р. мені голова президіі Івано-Франківського обласного УТМР запропонував роботу Єгерем в Богородчанському р-ні, розуміючи ту розруху, яка сталась уже в моєму районі за всі роки нашої незалежності я погодився відразу бо розумів, та честно скажу скучив за порядком, так саме так, панове за порядком. І хто би що мені не закидав відносно УТМР але саме за УТМР буде порядок. Кажу вже з досвіду.
В 2012 році в районі закінчилась оренда, гоолова МРВП УТМР району п.Г. почав збирати документи на перезакріплення та десь із чимось не справився, але ................ще хвилинку предісторії саме МРВМ УТМР нашого району, дане виробниче підприємство мало угіддя в районі з 1994 р. тоді воно було МРГ (МИСЛИВСЬКЕ РИБОЛОВНЕ ГОСПОДАРСТВО). З чим це пов'язано мабуть у вас винекне запитання та з тим, що тут ніколи не було більше членів ніж 40 чолвік від часу розвалу СССР тому район завжди був дотаційним, так як на самостійному балансі вижити не міг...Так от до мене тут були різні голови і по різному правили, хто внески пропивав, в кого внески крали, хто за внески мисливців сплачував кредити, хоча , правду кажучи, мушу віддати голові області честь, він змушував повертати тих горе голів людські гроші в касу завжди. Мисливці завжди думали, що вина всьому саме голова президії п.Лущак, чому в нас не має того чи іншого, саме і я був такоїж думки коли не побачив справу з середини, та не прочитав ці "стогніння ягнят", вибачте за хамство, але не маю слів відносно всього.
Так от почалась революція, а перед тим мене призначили уже в.о. голови району та ст.Єгерем, членом облради та членом президії, до мене були зібрані документи на перезакріплення мисливських угідь.
Я почав створювати колективи та вести роз'яснювальну роботу серед "нових українських", не скажу серед "нових руських", але думаю різниці не має, ОХОТНИКІВ. Деколи навіть тішив себе думкою, що виходить, адже завжди мріяв щоб наш Богородчанський р-н був найкращий не тільки в оболасті, а навіть на всій Україні, докладав чималих зусиль, та зацікавлював саме "охотників" стати мисливцями хоча і серед цих "охотників" є порядні мисливці але їх насправді одиниці. Наш район найвідсталіший в справі мисливства не те що на 10 років, але на всіх 30 років від "жителів ближнього зарубіжжя".
Так от комусь чи декільком зразу приснилось, що так не буде, адже за "родіну мать, за сталіна Блядь вперед вперед",революція все спише. Прикриваючись гаслами революції вони насправді мали свій "шкурний" інтерес зробити та розвалити те, що почалось створюватись в районі, що їм і від частини вдалось, хоча на сьогоднішній день ті люди які були в цьому хаосі зацікваленні уже виключені із членів самооборони області, за відстоювання власних інтересів "шкурнитсво", потріпали нервів чимало. Але і то пережилось, і те, що серед ночі молодики залітали з битками до мене додому бачачи червоно-чорний прапор на стіні казали "та ти ж патріот", і коли я їм пояснював, що ще в далекі 89-90 я очолював Спілку Українськоі Національноі Молоді (СНУМ) в районі і що цей прапор старший від них, саме це і непризвело до кровопролиття. І те, що велика політика гірша від проститутки я зрозумів ще в 90 роки.
Угіддя, на жаль, не закріпилися, так як п'яні матроси, як писав вище, мали свій "шкурний" інтерес і продовжували тероризувати обласну раду, де саме на сесію облради, були подані всі документи на перезакріплення угідь. Наш облголова п.С., маючи свої інтереси, всяко гальмував цю справу, жаль тільки, що він свободівець, але "біс йому в ребро" політика цеж трасовичка.
Скільки разів пояснювалось, що незакріплення угідь веде до браконьєрки, це не доходило також не доходило і до чиновників те, що ми ведемо постійну охорну угідь навіть якщо вони і не закріпленні, рейдовими групами незлічено кількість разів було проведено рейди так сказати на випередження, але і це не давало очікуваного результату.
Тому президією обл УТМР ми прийняли рішення створити оперативні групи, про включення до рейдових бригад поліцію, тоді ще міліцію, лісову агенцію, обласну екологію, декілька тижнів тобто три - наші рейди давали позитивний результа і плідну співпрацю, за що окреме спасибі поліції та екології.
Але сьогодні була оперативна інформація, що в лісових угіддях біля с.Горохолино, та на межі с.Старуня пролунали 8 пострілів. Ми, перебуваючи в рейді з представником екології виїхали по сигналу, в групі був наш УТМР-івський мисливствознавець. Ми знайшли машину яка мала два номерних знаки ззаду тимчасові, зпереду постійні, та перебувала на лісовій дорозі, з машини по сніжку було видно сліди двох людей та два сліди собак - лайки або РПГ. Чекаємо роботи собак але не чути, хоча впало ще 3 стріла з різних сторін в лісі. Я розумію, що їм, тобто бракошам, уже подзвонили. Ми з групою в рейді, тому що саме ці браккньєри декілька разів уже втікали від рейдових груп. Місяць тому даний браконьєр застрілив кабана між селом Горохолина та Іваниківка, але спіймати на гарячому не вдалось і він з насмішкою говорив: "та куй ви мені зробите та докажіть". Це стало справою принципу, і як бувший, хоча бувших не буває, я дав собі слово поставити його на місце, заточилась опергра. Тому, що на всі мої розмови та роз'яснювальну роботу була тільки зухвала реакція: "та що ти мені зробиш, я ж маю гроші я міняйло".
Біда нашої країни в тому, що Паяци та міняйли, колись самі відстойні так як проститутки люди, сьогодні в моді, сьогодні вони круті і їм можна все, можна їхати на червоне, можна вбивати, можна красти, закону не має на таких.
Так от до теми стоїмо, а йому ж уже теж подзвонили тому, що моя машина дуже замітна так як камуфльована, він же гордо виходить на лісову дорогу прямо на нас тим самим своїм друзям "бракошам" дає можливість втекти, мабуть думав, що може вийде сухим із води.
На наші законні вимоги надати документи відмовився, вів себе зухвало та нецензурно виражався, сів в машину та почав кудись дзвонити, я викликав опергрупу, дякуючи їм хлопці швидко зреагували, він зметикнув що машина підставна, та на двох різни номерних знаках, тому, що машина насправді не його, завів машину та почав рухатись в напрямку села поліція уже була близько і почала переслідування, для такого села це був справжній детектив з мигалками, матимуть люди про що говорити з місяць, зима заноси все таке.
Ми також долучились до погоні, щоправда позаду працівників поліції, віддаю честь водію який справно перекрив рух автомобіля, профі своє справи.
Ми дочекались, коли йому підвезли документи, іншою машиною, працівники поліції вилучили рушницю, та викликали наше добласне ДАІ, от тут то і почалось те, що змусило мене це все написати, даний г... почав погрожувати нам розправою та прокуратурою, відмовився підписати протокол, потім сказав, що "за бабки" все порішає, потім сказав, що хоче по закону - коли я включив реєстратор, ми склали протокол. Після складення протоколу та оформлення належним чином всіх правових документів ми почали рухатись за працівниками полії та машиною, яку вилучило наше доблесне ДАІ, доїхали до початку села. ДАІ з вилученим автотранспортом направилися в сторону районного центру. А ми переїхали на другу сторону села, де знову ж за інформацією його побратими браконьєри несли те що забили. І як же нас здивувало те, що даний г, який поїхав з працівниками ДАІ оформляти машину на штрафмайданчик і його товариш, який привозив йому документи, на двох різних машинах, одна з яких саме та, яку вилучили працівники ДАІ - спокійно рухались на допомогу саме тим, хто залишився в лісі, але побачивши нас, різко розвернулись і заховались в сільських хатах, через деякий час мені поступив дзвінок: " куй ви мені що зробите я маю гроші......."
Питання: для чого це все? маю на увазі революція, рейвах, та при Янику такого "безпредєла" в мисливстві не було, та навітьт при Ющенку, хоча від до мисливства як мій пес до геометрії, але теж такого не було.
Дзвоню в поліцію :хлопці, що ви робите? відповіть: ми все зробили, що від нас залежне. Дальше це все ДАІ.
Приїжджаю в відділ поліції: зброя дійсно вилучена, моя заява занесена в книгу реєстрів, районний дозвільник оформляє документи. Дійсно поліція зробила все, що від неї залнжне. А от наше доблесне ДАІ зробило "ДОЇ"
Пишу Авакову на фейс, дзвоню у всі істанції - я це так просто не залишу.
На все це в мене є фотофіксація, є також оформлені матеріали, але просто ДІСТАЛО ДІСТАЛО ДІСТАЛО.
 • Руслан-Єгер
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
 • Постів: 490
Дратхаар BRIXI,GERA,DINA,NORD.
РОЗПЛІДНИК foxjeger.wix.com/foxjeger
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.
За пост подякували: West, Хімік, Slavamaz, Гранітний, dido

Re: Дістало Браконьєрство в Богородчанському р-н.Івано-Франківсь 30/11/2015 03:08 #118415

Ну що,хлопці ! От і наш час прийшов,як організації,котра називає себе Асоціацією Мисливців України -витримати тест на все,що декларуємо і підтримати колегу по спільному захопленню,і,як видно по всьому,людину котрій не все одно,що буде завтра з нашими угіддями,станом мисливства,тим,що нас може чекати( в негативному плані ) у майбутньому,або ні.По суті - це крик душі ! Душі людини,котра незважаючи на різні обставини,не опускає рук,а шукає виходу.І підтримки від нас всіх - тому і було це все надруковане,власне,на нашому сайті.На відкрите,чесне слово,на мою думку, має бути відкрита,чесна підтримка насамперед,в обласній пресі,звернення на депутатському рівні,до новопризначеного керівника І-Франківської поліції-все побудоване на принципі взаємопідтримки своїх членів HuntingUkraine,в даному випадку - з різних районів І-Франківщини.Найвищий час ( і нагода ) заявляти про себе частіше і послідовно,тим самим нарощуючи власну вагу в очах суспільства.
Будьмо мудрими !
 • Клен
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 478
За пост подякували: Хімік, Slavamaz, dido

Re: Дістало Браконьєрство в Богородчанському р-н.Івано-Франківсь 30/11/2015 15:45 #118427

Дякую за підтримку. Дійсно банально смішно хоча і грішно. Хочу вголос сьогодні заявити про подальшу справу в цьому ділі,....
І так винесено постанову по нашому протоколу, це буде максимальний штраф 1200грн. Також 2 грудня я, як член призидіі облради, підніму питання про позбавлення даного г. членства в УТМР, думаю, голови районів та члени призидіі мене підтримають. Карточки на добування хутрового звіра анульовані. Це те, що стосується нашого боку, а от тепер парадокс, сьогодні разом із активістом Самооборони їдемо на прийом до першого заступника МВС в області п. Віконського В.В. Знаю його як дуже порядну людину, та правильного мисливця, не одноразово спільно перебували в рейдах саме по відлову таких от типочків.
Так от розказую йому все та показую фото, зразуж В.В. дає вказівку в район розібратись, та направляє мене в районний відділ поліціі, приїжджаємо разом із Самообороною до РВП, до начальника, а нам відповідь: " все ми розібрались, є техпаспорт на машину, машина встановлена".....,ШОК. "Показуйте". Заходимо в кабінет, показують нам техпаспорт на бус вольцваген бус Т-4. А машина, яка була на різних номерах, була вольцваген гольф 3.,чуєте різницю...Ми сміємось показуєм фотофіксацію, розповідаємо вчорашню ситуацію, добре кажуть завтра розберемось так як МРЕО сьогодні вихідні, цікаво що ми з товаришом пішли попити каву,а даний г. уже під'їхав до РВП. Та і це мене не здивувало, мене дивує одне, як даний г. вчора куєсосив міліцію різними словами, а сьогодні вони ж його відмазують, вони думали, що ми не бачили як він під'їхав, але знову їм не повезло.
На мою думку працівники поліціі йому перетелефонували і повідомили, що ця афера не проходить от і думаю собі: невже в поліції мазохісти? їх куєсосять, а вони балдіють.
Якщо завтра не будуть їхні дії згідно закону, то я публічно виставлю фото в мережі.
 • Руслан-Єгер
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
 • Постів: 490
Дратхаар BRIXI,GERA,DINA,NORD.
РОЗПЛІДНИК foxjeger.wix.com/foxjeger
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.
За пост подякували: Хімік

Re: Дістало Браконьєрство в Богородчанському р-н.Івано-Франківсь 30/11/2015 19:35 #118430

Руслан привіт !
Ти виставив цілу статтю на сайт і я теж тобі тут дам своє бачення цієї проблеми .Почнемо з початку, до чого тут твоя біографія та все решта ти забув до цього додати ще історію УТМРу в совдеповський період?
Мухи окремо і котлети окремо.... По суті та без емоцій:
1. Чим ти в Законний спосіб можеш звинуватити даного громадянина (Я його не знаю)? Находженням в угіддях зі зброєю ?чи ще щось ?(крім різних номерних знаків....)
2.Є якийсь факт браконьєрства, щось добуто , шкіра , зброя, собаки ... ? Хтось чув постріли..., може то були пітарди (утрирую).
3. Його поведінка напевно пов "язана на неадекватну поведінку з Вашої сторони (допускаю) та до протоколу не додається....
А тепер послухай мою думку по цій справі :Я неодноразово полював на тих теренах у різних господарствах і можу порівняти стан справ по цих господарствах. У Ваших ( не УТМРівських ) сусідів справи набагато кращі, в них ведеться дуже серйозна робота як по вкладенню коштів в угіддя так і по боротьбі з браконьєрством, і вони дістають у винагороду це високе поголівля копитних. Вивчайте їх методи,вкладайте кошти та заохочуйте місцевих мисливців зберігати а не бігати один перед другим. Як що не можна полювати в Чоному лісі - то не можна полювати ВСІМ мисливцям.Підберіть чесний та професійний персонал, успішних людей які чогось досягли в житті ,а не невдах та алкоголіків.Персонал в основному має працювати в угіддях та знати про всі фінансові спрви цієї організації а не заробляти на цій організації. Порівняй динаміку розвитку вашого господарства , вона позитивна ?
Все потрібно робити в законний спосіб, а знаючи скільки років лиється болото з різних сторін на теренах Богородчанщини то я дам таку пораду, як що не можете дати раду то відмовтесь від цих угідь, знайдуться інші мисливці, які наведуть порядок в законний спосіб , повір і місцеві мисливці цей порядок будуть тільки підтримувати. Ваші угіддя потребують змін в законний спосіб, а не в спосіб договірняків та різних завуальваних рішень.На цьому ресурсі вже друкувалася стаття Ярого про справи Ів-Франківського УТМРу, почитай та зроби висновок.
Я думаю , що ти мене зрозумів.
 • Олесь
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 1015
Лиш Той є гідним, при якому Світ стає кращим !
За пост подякували: Хімік, Myron, ОлегП

Дістало Браконьєрство в Калуському р-н.Івано-Франківсь 31/10/2017 15:14 #125396

Re: Фотозвіт з Івано-Франківщини. 16/03/2017 14:10 #124109
Доброго дня, шановні мисливці! Браконєрсто не лишень в Богородчанському районі ... воно тепер навіть ПРИВАТНЕ !!! в Калуському районі ))) Нехай пан Олесь, який так розпинається за правду, розкаже як він зі своєю "мєнтовською бригадою" яку він очолює як голова браконєрить, як хамить та знущається з мисливців УТМР, як жаліються люди на цих перевертнів ... нехай розкаже що пишуть про його колектив, як відгукуються голови сільських рад про цю "бандитську бригаду" ....... не брешіть, що зайців в угіддях вашого ГО "МИСЛИВСЬКИЙ КЛУБ ГАЛИЧАНИ" потрояла ДАНОША ... жителі калуського району(с.Лука, с.ЦВІТОВА, с.Сівка, с.Довжка, с.Діброва, с.Середнє, с.Войнилів, с.Перевозець, с. Павликівка) добре знають як полюють ваші "мєнти-мисливці" у будні дні тижня, як вісім(8) чоловік на початку села Сівка Войнилівська застрілили 13 зайців, як у селах Перевозець та Павликівка ваші мисливці забороняють людям на своїх паях розчищувати городи від зарослів кущів, забороняють ходити в ліс по дрова та хмиз ... як ваш єгер Василь з села Ганівці на легковій машині сірого кольору вночі з під фар стріляє зайців на полях ...як знущаєтесь з мисливців-пенсіонерів ...як лисиці на ваших угіддях заходять в села та кусають місцевих жителів ... як продаєте місцевим мисливцям разову відстрілочну на зайця на один день за 180 грн !!! ... ось де поділися зайці !!!
 • dido
 • Поза форумом
 • Початківець
 • Постів: 2


 

 

Re: Дістало Браконьєрство в Калуському р-н.Івано-Франківсь 03/11/2017 11:04 #125402

Тертя, між собою, видно у вас великі.
Однобічного погляду не достатньо.
Як кажуть, правда і так десь посередині.
 • Степанович
 • Поза форумом
 • Ловчий професіонал
 • Постів: 2771
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/
 • Сторінка:
 • 1
Час створення сторінки: 0.67 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення


 • Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

 • Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

 • не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

 • Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

 • Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

Популярні оголошення

Powered by HuntingUkraine.com