Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
<--

ТЕМА: Реєстрація зброї по місцю проживання, місцю прописки

Реєстрація зброї по місцю проживання, місцю прописки 25/11/2011 09:44 #61352

Скажіть будь ласка, за тимчасовим місцем проживання, реєструється рушниця чині??? якщо так, то як?
1.jpg

Переніс у відповідний розділ
=Slavamaz=
  • inside
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 2
Останнє редагування: 26/11/2011 10:53 від ostt. Причина: назва теми

Re: реєстрація 25/11/2011 22:40 #61525

Наш DOK підкований в цьому питанні
Може роз'яснить...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Re: реєстрація 25/11/2011 22:48 #61527

Рушниця реєструється по ПМП, наскільки я знаю то зброя повинна реєструватись та зберігатись (у сейфі) за постійним місцем проживання.

Re: реєстрація 25/11/2011 23:46 #61539

При написанні заяви на видачу дозволу на придбання зброї ,у самій , власне, заяві вказується МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЇ , яке в паспорті , і обовязково МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ., тобто місце, де буде зберігатися зброя. Дозвіл отримується за місцем реєстрації, зброя зберігається за місцем проживання. Щоб запобігти сторонньому доступу, і так далі ... Це по закону .... і авторитетно.
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Re: реєстрація 26/11/2011 05:40 #61548

Іван ти не зовсім правий... Можна й такий варіант як ти кажеш, та ніде не сказано, що тільки по місцю прописки все здійснюється... Тому - Отримувати дозвіл на купівлю зброї, рееструвати і зберігати зброю можна як по місцю реестрації (паспортній), так і по місцю проживання. Але тут вся заковика...

12.2. Для одержання в органах внутрішніх справ дозволу на
придбання мисливської нарізної, комбінованої, гладкоствольної,
пневматичної зброї, арбалетів громадянами подаються такі
документи:
письмове клопотання щодо видачі дозволу на ім'я керівника
органу внутрішніх справ;
заповнена картка-заява;
медичний висновок лікувального закладу про відсутність
протипоказань, що перешкоджають придбанню зброї;
копію договору страхування;
довідка про проходження вивчення матеріальної частини зброї,
правил поводження з нею та застосування;
платіжне доручення (квитанція) установи банку про оплату
послуг за видачу такого дозволу.
Для одержання дозволу на придбання інших видів холодної
зброї, її сучасних копій (катани, мечі, шаблі, кортики, кинджали
тощо) з метою їх колекціонування громадяни в органи внутрішніх
справ за місцем проживання подають заяву та квитанцію про оплату
послуг за видачу дозволу.
Дозволи на придбання зброї видаються громадянам органами
внутрішніх справ після пред'явлення паспорта або документа, який
засвідчує особу.

12.4. Придбана громадянами гладкоствольна, нарізна,
комбінована мисливська вогнепальна, пневматична та холодна зброя
протягом десяти днів з дня придбання має бути зареєстрована в
органах внутрішніх справ за місцем проживання власника з
одержанням дозволу на її зберігання, носіння
ніде не сказано, що тільки по місцю прописки....
  • Зберігання зброї:
  • 12.16. Власник зброї у разі зміни місця проживання
    зобов'язаний звернутися до органу внутрішніх справ із проханням
    щодо зняття її з обліку, вказавши при цьому нову адресу. Після
    прибуття на нове місце проживання власник зобов'язаний у
    десятиденний строк (у прикордонній місцевості протягом 24 годин)
    поставити на облік особисту зброю в місцевому органі внутрішніх
    справ.
    У виняткових випадках допускається з дозволу органів
    внутрішніх справ тимчасове зберігання зброї без права її
    використання в іншого дорослого члена сім'ї або найближчого
    родича, а в разі їх відсутності - в інших громадян на час
    тривалого (понад три місяці) відрядження, перебування на
    військових зборах або проходження власником зброї строкової служби
    у Збройних Силах України при дотриманні встановлених правил її
    зберігання. На період тимчасового зберігання зброї особі, яка
    прийняла її на зберігання, органи внутрішніх справ видають дозвіл
    з позначкою "на тимчасове зберігання без права користування".
    Ось тут є деякі тонкощі.....
    • DOK
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 3082
    ..
    Останнє редагування: 26/11/2011 06:23 від DOK.

Re: реєстрація 26/11/2011 09:03 #61557

inside написав:
    Скажіть будь ласка, за тимчасовим місцем проживання, реєструється рушниця чині??? якщо так, то як?

Ідіть у дозвільну і там все популярно розкажуть!!! А якщо Вам щось не сподобається, то роздрукуйте Наказ МВС №622 (нас цікавить стаття 12) і знов у дозвільну!!!
    Наказ ТУТ
    Успіхів!!!
    • LСергій
    • Поза форумом
    • Moderator
    • Постів: 3152
    Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
    ............................................
    Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
    Останнє редагування: 22/02/2012 20:09 від LСергій.

Re: реєстрація 26/11/2011 10:33 #61564

• Поясню в чому тонкощі...і "заковика"...
  • По Закону все ніби добре та існує багато "підводних каменів". Я як робив недавно перереестрацію зброї знову - вже більш детально, розпитав в обласного дозвільника про ці варіанти. Як він мені пояснив, вся заковика, як я казав в тому що це за місце тимчасового проживання.? Поясню... Зброю можна купити, отримавши дозвіл по місцю прописки, отримати дозвіл на зберігання і аж потім перевестись на нове місце реестрації. Також можна отримати дозвіл на покупку по місцю постійного проживання, а не "прописки" громадянина... та як Ви вкажете місце де живете? Таким аргументом є Рапорт участковго по тому місцю проживанняя. що Ви дійсно там живете і що умови зберігання зброї відповідають вимогам Закону. Якщо громадянин проживає в окремій кваритирі чи навіть кімнаті гуртожитку, то заперечень немає, але якщо знімає ліжко-місце - то вже інша справа. Також можна перевести таким чином наявну реестрацію - ідем до нового участкового, беремо рапорт, з ним ідемо на місце реестрації зброї і на підставі рапорту дозвільники пересилають документи в дозвільну по новому місцю проживання, мисливцю залишається прийти зі зброєю в дозвільну по новому місцю проживання і перерееструвати зброю.
  • Р,С, Якщо питання стосується зберігання і реестрації зброї в тимчасовому місці проживання, то все залежить на який час мисливець там має перебувати та від умов зберігання, але в любому випадку зброя повинна зберігатись в сейфах чи ящиках, навіть при недовгому перебуванні на дачі, щоб не допустити доступу до зброї сторонніх осіб.
    • DOK
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    ..
    Останнє редагування: 26/11/2011 15:39 від DOK.

Re: реєстрація 26/11/2011 11:16 #61566

Варіанти вибору бажано добре обдумати - можливо не варто рееструвати зброю на тимчасовому місці проживання, якщо немає повної гарантії, що Ви будете знаходитись по даній адресі достатній час, бо може виникнути ситуація, що прийдеться змінювати адресу знову. В даному випадку краще не чіпати реестрацію, якщо по місцю реестрації зброї проживають Ваші рідні і Ви час від часу до них навідуєтесь, та все ж участковий і дозвільник повинні мати Ваші контакти в разі негайної потреби.
    • DOK
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    ..
    Останнє редагування: 26/11/2011 11:25 від DOK.
    За пост подякували: Vitallik, kolya

Re: реєстрація 22/02/2012 20:38 #70491

kolya
    Хто може просвітити??? у мене прописка львівська обл а живу факт у м.Івано-Франківську чи можна зберігати зброю у франківську чи тільки по містю прописки????
    Зброя зберігаеться по місцю фактичного постійного проживання.
    я живу у ТЬОЩІ а прописки нема
    При чому тут теща..? дільничний перевіряє умови зберігання (в тещі) пише рапорт, а потім на основі рапорта проводиться зміна реестрації і послідуюча перереестрація буде вже по місцю проживання.
    • DOK
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    ..
    За пост подякували: kolya

Re: Реєстрація зброї по місцю проживання, місцю прописки 29/10/2015 20:33 #117998

Привіт усім, якщо ви проводити зміну місця проживання в районі , тоїсть з одного села в інше , то порушень у Вас неповино бути, це що стосується гладкоствольної зброї, відповідно до нарізної то по області. Чому так нарізна зброя більшості в областтях находиться на контролі в УМВС області тоїсть в обласному управлінні, а ось гладкоствольна перебуває в райвіділку. А якщо ви змінили місце проживання з району в район (гладкоствольна зброя) то тоді Вам потрібно , довідку з міської чи селешної ради про те що ви проживаєте там, після чого звертаєтесь в дозвільну для поставки на облік. В той момент дозвільник сам повинен направити листа на Ваше попередне місце проживання , щодо направлення Вашої особової справи. Причом тут дільничий ,при перереєстрації зброї чи реєстрації зброї ,дозвільник виписує на Вашу адресу завдання, щоб дільничий Вас перевірив. а дільничий відповідно Вас перевіряє та складає мотивований рапорт перевірки та після накладення резолюції Начальником чи його заступником відає дозвільнику, ось і все.
    • Victor2015
    • Поза форумом
    • Досвідчений ловчий
    • "Ни пуха, ни пера"
    • Постів: 101
    З повагою Віктор.
    За пост подякували: ostt

Re: Реєстрація зброї по місцю проживання, місцю прописки 09/12/2015 16:08 #118640

На днях робив спробу продовжити дозвіл на зберігання і носіння, приперся у Львові до обласної дозвільної, а мені кажуть, що вони нічого не продовжують бо Верховна Рада не прийняла закону про дозвільну систему. Що робити тим, у кого дозвіл закінчується не знають, сказали дзвонити періодично до них, питати... Отака "фігня" малята...
    • urban
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 956
    "Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"

Re: Реєстрація зброї по місцю проживання, місцю прописки 09/12/2015 20:08 #118645

Доброго вечора , моя порада Вам, возьміть мед-довідку в лікарні сьогоднішніми числами, щоб Ви мали доказ того що проходили перереєстрацію. Та при входів в РВ, щоб записав постовий Вас в книгу запрошених, от Вам і ще один доказ. Бо потім приїдуть і скаєуть що дозвіл просрочений, а так Ви себе застрахували.
    • Victor2015
    • Поза форумом
    • Досвідчений ловчий
    • "Ни пуха, ни пера"
    • Постів: 101
    З повагою Віктор.
    Останнє редагування: 09/12/2015 20:10 від Victor2015.

Re: Реєстрація зброї по місцю проживання, місцю прописки 09/12/2015 20:34 #118647

Дякую за пораду! Я маю свіжу довідку з "гільзотеки" + до кінця дії посвідчення ще є трохи часу.
    • urban
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 956
    "Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"

Re: Реєстрація зброї по місцю проживання, місцю прописки 17/01/2018 13:29 #125550

Яка процедура при переєстрації зброї у зв"язку зі зміною місця проживання???
    І який документ це регламентує?
    • Панас
    • Поза форумом
    • Ловчий експерт
    • Постів: 199

Re: Реєстрація зброї по місцю проживання, місцю прописки 25/01/2018 12:36 #125570

Раджу просто підійти до свого "дозвільника" він все пояснить. Знаю що саму справу передадуть вони самі без вас.
    • LСергій
    • Поза форумом
    • Moderator
    • Постів: 3152
    Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
    ............................................
    Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Реєстрація зброї по місцю проживання, місцю прописки 26/01/2018 22:24 #125572

Мої обидва дозвільники ледацюги, скидували справу один на одного поки не "надавив" на них. Іноді здається що більщість дозвільників саме такі
    • Панас
    • Поза форумом
    • Ловчий експерт
    • Постів: 199
    • Сторінка:
    • 1
    Час створення сторінки: 1.15 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення