Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
<--

ТЕМА: Шашлик

Шашлик 30/03/2012 22:15 #73573

xto dast smachnyi recept shashlyka !
...ocet , maionez ... sho krashche ??'

(vzhe meni vsiake maiso proilos , mozhe shashlyk pide )
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Re: Шашлик 31/03/2012 00:20 #73578

Особисто я не профі в кулінарії, тому шашлик роблю просто - в нарізане шматками м"ясо даю перемелену на м"ясорубці цибулю приблизно 1:1. Сіль і спеції на смак. Через хвилин 40 м"ясо готове до мангалу. І ніякого оцту чи майонезу.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391
За пост подякували: Хащ1987

Re: Шашлик 31/03/2012 02:02 #73581

ЯК ПРИГОТУВАТИ ШАШЛИК? ДУЖЕ СТАРИЙ РЕЦЕПТ Рубрика: Кулінарія

Варіантів, звичайно, багато. Пробував я різні, але все не те. Виявилося, що самий старий, перевірений і є найкращий.
Хочу розповісти все-таки, звідки цей рецепт. Не по темі, звичайно, відступ, але ... 1965 рік. Грузія, станція Чаква, біля Батумі. Бабуся моя по мамі там жила. Поїхали вони туди перед війною.
З України.
Ні, не робили вони шашлик, не робили. Сумніваюся, що взагалі м'ясо їли. Працювали, як коні. А злидні була жахлива. Дід якось прийшов ввечері додому, випили вони з моїм батьком чачі. Одну кухоль залізницю. Але, здається, велику. Дід і відключився - звалився на ліжко, на якому сидів. І став правою рукою робити різкі рухи, як ніби косить. Так він же і косив цілий день перед цим! Запам'ятався мені це. І шашлик.
Ще читаєте? Ну от. Звідки взявся той грузин, я не пам'ятаю. Він запросив нас до себе в гості. Ділянка - гектар. Будинок у нього - на три поверхи. Я спочатку думав, так запросив. Але ж ні - плита йому була потрібна, газова. Як дізнався, що ми приїхали з Білорусії, тому став просити, щоб купили. Ой, про що це я пишу? Все, про шашлику. Його робили прямо при нас. Ні, барана не різали, слава Богу.
Рецепт той самий, але розповідати буду так, як роблю шашлик зараз. Адаптовано. О, і я знаю розумні слова! Тоді була баранина, але зараз її в Гомелі не продають. Значить - свинина. Варіанти не обговорюються. Тобто або баранина, або свинина - без варіантів. Свинина - шийна частина. І трохи свіжого сала, можна з невеликими прошарками. Але не очеревину. Цибуля, свіжі помідори, не великі. Оцет 9%, сіль, аджика, по-грузинському - "Натюрлі" називається. Якщо немає такої аджики, візьміть будь-яку і додайте в неї хмелі-сунелі.
Через скільки часу потрібен шашлик? Через годину? Тоді поїхали! Я роблю на деревному вугіллі. Що, розповідати, як розпалити вугілля? Ну, запитаєте, тоді розкажу. Ай, ні, зараз розповім. Час вже йде! Палички сухі в мангал накладаєте - шалашіком, розпалюєте. Коли розгориться, накладаєте руками вугілля в мангал. Не треба його сипати прямо з мішка - так сиплеться дрібна вугільна крихта. І ви потім замучить роздмухувати вогонь. При цьому є шанс, що будуть смажити вас, а не шашлик.
Вугілля розкладіть рівним шаром і помахай над ним фанерку, щоб почав горіти. А краще поставте когось - хай махає. Ви помітили, що про мясо я нічого не говорив? Добре. Але не хвилюйтеся, нічого поки що й не треба було робити з ним. А ось зараз дістаньте його з холодильника. Сподіваюся, не з морозилки? Просто свіже м'ясо, парне. Будемо різати його.
Це ви зробите самі. Шматочки повинні бути квадратними. Розмір? Чотири на чотири на два сантиметри. Тільки, не вимірюйте лінійкою. Головне, щоб вони були приблизно одного розміру. Сало поріжте дрібніші. Квадратними шматочками - вони краще тримаються на шампурі. Якщо шматочок м'яса вийшов довгий, нічого, його можна скласти навпіл, коли будете нанизувати. Сподіваюся, жінки вже очистили лук? Ах, так! Я забув сказати, що ви - чоловік, вибачте. Якщо цибуля очистили - нехай поріжуть кільцями. Кожну цибулину - невелику - на три-чотири частини.
Вугілля розгорівся? Добре. І що далі? Трохи посолимо порізане м'ясо, перемішаємо. Все - нанизуємо на шампури. Шматочок сала, шматочок м'яса, цибуля, помідор. Якщо помідорів ні, нічого, буде нормально і без них. Ширина нанизування - трохи менше ширини мангалу. Та що ж це я так розписую?! На один шампур достатньо два шматочки сала, два шматочки помідора. Решта - м'ясо та цибулю.

На дачі. Захотіли шашлик - і зробили. А що там його робити! Фото Катерини Суднеко
Коротше, нанизують всі бажаючі, швидше буде. Тільки попередьте, що шампури гострі. Щоб пальчики НЕ поколов! Ви берете нанизані шашлики і розкладає на мангал. Поставте поруч табуретку. На неї пляшку від мінералки з простою водою. Поруч пляшку з оцтом. В обох пляшках - в пробках проколоти дірки. Аджику теж сюди поставте. Дивіться за шашликом. Якщо вугілля спалахують вогнем - бризкайте водою з пляшки. І повертайте шампури, перекладайте з середини до краю, а з краю - в середину. Щоб м'ясо смажилося рівномірно.
Смажимо недовго, повертаємо - частіше. Не пересушувати шашлик. Думаю, ви знаєте цю раду - рибу перепечеться, м'ясо - не дожарь. Коли бачите, що можна знімати, намажте м'ясо аджикою за смаком. Беріть чайною ложечкою і намазує. Трохи обсмажте. Перегорніть один раз шашлик і знімайте. Беріть в одну руку шампури - відразу стільки, скільки можете взяти, - три, чотири або п'ять. Відразу ж рясно полийте шашлики оцтом з пляшки - сміливо, не шкодуючи. Нехай зайвий оцет стікає на землю. Поки ви пройдете свої десять кроків до столу, оцет перестане капати.
Ось тут треба бути обережним. Треба передати шашлики гостям і встигнути отдернуть руку, щоб не вкусили! Та жартую, звичайно. Але гострий оцтовий запах від гарячих шашликів, запах аджики - цього ніхто не витримає! Погано тут лише одне - якщо вам треба смажити ще. Тоді ви будете їсти те, що залишиться. Якщо залишиться. Так що робіть побільше шашликів. Якщо залишаться зайві - завтра підсмажити на сковорідці.
Ви бачите, що м'ясо не маринують. І, завдяки цьому, воно зберігає свій натуральний смак. Ви ж хотіли їсти м'ясо, чи що? Гостроти смаку та аромату вам вистачить, повірте! І не варто подяки. Зробіть спочатку, потім розкажіть!
Автор: Віктор Кухновец
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Шашлик 31/03/2012 02:06 #73582

Ігор СОКОЛЕНКО знає приблизно 30 рецептів приготування шашлику
Учасник програми “Чоловічі розваги” на телеканалі “Рівне 1” Ігор СОКОЛЕНКО знає приблизно 30 рецептів приготування шашлику. З-поміж усього різноманіття він має свій улюблений та такий, яким можна здивувати тих, кого практично нічим не здивуєш.

Коли журналіст зателефонувала до учасника програми “Чоловічі розваги” на “Рівне 1” Ігоря Соколенка, він саме готував шашлик у мисливсько-спортивному клубі “Сокіл”, що у Суську.
— Готую його мінімум тричі на тиждень, і це не враховуючи зйомки. Виїзд на природу може бути з друзями чи виконую замовлення на дні народження, зустрічі, професійні свята. Тим більше зараз такий сезон, що багато людей виїжджають на природу, до лісу, — ділиться шеф-кухар ресторану просто неба.
У нього на озброєнні близько 30 способів приготування цієї страви і кожен кращий за інший. Але улюблений і надійний рецепт — шашлик з гранатовим соком.
— Шашлик маринується у спеціях дві години, добре настоюється, а тоді заливається гранатовим соком. Бажано це робити з вечора, щоб він ніч постояв. М’ясо насичується ним, стає соковитим, і пересушити його потім неможливо, — ділиться рецептом Ігор Соколенко.
Головне, за словами шеф-кухаря, у приготуванні шашлику — правильно вибрати м’ясо. Воно має бути свіжим. Бажано, щоб це була молода телятина або свинина.
— Я в основному використовую свиняче філе або стегно. Карковиною не користуюся, бо вона жирна. Люблю готувати шашлики з баранини, телятини або дичини. Непогано виходить ця страва з дорогих порід білої риби: товстолобик, осетрина, сом, судак. Риб’яче м’ясо на смак нагадує свинину, — зауважує шеф-кухар.
Другий, теж дуже важливий пункт приготування цієї страви, — правильна підготовка м’яса. За порадою пана Ігоря, якщо трапляються жорсткі шматочки, їх слід відбити молоточком.
Ще один із багатьох рецептів приготування шашлику, відомих Ігорю Соколенку, — шашлик по-кардинальськи:
— Це “фішка”, яку можна використати, коли приїжджають високоповажні гості. Ним можна здивувати людей, які все мають і практично все спробували в житті. М’ясо готується зі спеціями, спеціально маринується, обжарюється. А тоді почергово насаджується шматочок м’яса і полуниця.
Проте весь рецепт Ігор Соколенко не видає, адже, за його словами, у кухаря повинні бути свої кулінарні таємниці.

Для шашлику жару багато не буває

Юрист ЗАТ “РЕНОМЕ” Віталій ПЕТРУК переконаний, що “весна і шашлик” пахне краще, ніж звучить, оскільки розмови і плани не так спонукають до дії, як запах весняного лісу та смаженого м’яса. Головне — взяти із собою на природу хороший настрій. І якщо немає нестримного бажання зробити щось хороше, наприклад, шашлик, то краще і не братись, бо вийде “як завжди…”.

Рецепт приготування шашлику Віталія Петрука добре відомий. Але зайвий раз можемо його і нагадати. М’ясо ріжемо шматочками (чим вони більші, тим більше має бути жару), додаємо сіль, перець — на смак. Прийнятною є приправа “До шашлику”, яка є у всіх супермаркетах. Далі до м’яса додаємо майонез, ріжемо цибулю, яку маринуємо з м’ясом (вона просякне м’ясним смаком і розм’якне).
— Це оперативний спосіб приготування шашлику, тобто маринування відбувається за годину-дві до безпосереднього приготування. І зовсім недовго, повірте мені. Годину займуть збори дружини “на природу”, — жартує пан Петрук. — Ще година піде на дорогу, встановлення мангала, розпалювання вогнища.
За словами пана Віталія, готувати шашлик може тільки одна людина з усієї команди, що бере участь у заході “ми на природі”. Мотиви тут далеко не егоїстичні — одразу шашлик обертають усі, хто вважає за потрібне, а коли запахне горілим — ті, хто перший добіжить.
І ще кілька порад від досвідченого шашличника:
1. Розмістіться на відстані 5–10 м від того місця, де розташоване авто, ковдра, або стіл, важливо, щоб вітер, який потягне за собою дим, не докучав вашим супутникам.
2. Жару багато не буває. Тому по приїзді на місце починайте розпалювати вогнище, не пошкодуєте. Зайвий жар завжди можна відгорнути.
3. Нанизуємо шашлик, чергуючи шматок м’яса — шматок цибулі.
4. Не варто тісно притуляти шампури один до одного — м’ясо не підсмажиться. Уже за 3–5 хвилин їх треба обертати, бо жар найгарячіший спочатку. Готовність шашлику можна визначити так: візьміть один із шампурів з шашликом і розріжте ножем найбільший шматок м’яса, доки ніж не торкнеться шампура. М’ясо не повинно бути червоним. Якщо воно всередині таке — шашлик ще сирий.
5. Рекомендую поливати шашлик у процесі приготування білим вином. Воно додасть терпкого аромату і знадобиться, коли спалахне вогонь під шашликом.

Ігор Остапенко м’ясо жінкам не довіряє

Суто чоловічою роботою вважає приготування шашликів начальник міського управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування Ігор ОСТАПЕНКО (на фото). Тому це традиційне частування для пікніків завжди готує сам.

Ігор Остапенко з родиною та друзями любить виїжджати на природу:
— Якщо погода дозволяє, не холодно, не дощить — їдемо на пікнік. Любимо бувати у друзів у Хрінниках, на базі відпочинку, чи просто в лісі. Їдемо туди, куди душа кличе, куди веде дорога.
Звісно ж, виїзди на природу не обходяться без традиційної страви — шашлику.
— Приготувати м’ясо для шашликів — це чоловіча робота, жінкам до неї — зась, — переконаний Ігор Остапенко. — Тож завжди роблю це сам. Маю свій особистий рецепт. Беру свинину (карковину). Попередньо перекручую на м’ясорубці цибулю, щоб вийшла кашка з соком, додаю спеції, сіль. У цій масі мариную м’ясо упродовж доби. Воно має бути перекладено шарами з цибулею, порізаною кільцями. У жодному випадку не можна додавати оцет, щоб м’ясо не стало жорстким. Щоб його додатково пом’якшити, можна додати до маринаду мінеральної води. Мій девіз — усе має бути натуральним!

Андрій Філін перекваліфікувався на каші

— У мене маленькі діти, тож часу на готування не дуже вистачає, — розповів Андрій Філін. — До того ж, вони ще не їдять шашликів. Тож поки що обходимося. Коли їдемо на природу, зважаємо на смаки та потреби дітей. Нині я дуже добре вмію готувати каші (сміється — авт.).
Незважаючи на зміну кулінарної кваліфікації, особливих рецептів приготування м’яса молодий тато не забув.
— У мене є два улюблених рецепти маринування м’яса для шашликів: у майонезі або у вині, — ділиться секретом Андрій Філін. — Якщо потрібно швидко підготуватися до виїзду на природу, приготувати шашлики, майонезний маринад — незамінна річ. М’ясо заливається майонезом, додається цибуля, порізана кільцями, сіль, спеції. Через дві години шашлик можна смажити. Винний маринад вимагає набагато більше часу — цілу добу. До вина додаються спеції. А цибулю, нарізану кільцями, маринувати не потрібно, вона нанизується на шампур безпосередньо перед смаженням. Що ж до виду м’яса, то на мій смак, найсмачніші шашлики виходять з молодої телятини віком два-три тижні. Вони просто тануть у роті.

www.ogo.ua
Марина
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Шашлик 31/03/2012 10:08 #73595

не могу удержаться и поделюсь своим рецептов маринования шашлыков. Перепробовали их уже массу, мариновали - и в сыроватке, и в томате, и в майонезе, но как-то мне все было не то, хоть тресни. И вот однажды мой братец поделился со мной своим рецептом, и я поняла, что это просто волшебно! Берем ручку и записываем. Мясо режем на кусочки, выкладываем в большую миску. На каждый 1 кг. мяса берём 15 грамм соли и где-то 1/4 пачки приправы (можно и больше) ОБЯЗАТЕЛЬНО ЛЮБИСТОК к шашлыку, если маринуем куриное филе - то ЛЮБИСТОК ДЛЯ МАРИНОВАНИЯ ОКОРОЧКОВ И КРЫЛЫШЕК и высыпаем приправу в мясо. (если этой приправы нет в наличии, то берем любой другой рецепт, но не этот). Далее берем перец чёрный меленый, кто любит поострее - 10 грамм на 1 кг мяса, кто острое не любит - 5 грамм и тоже туда же в мясо высыпаем. Пока не перемышиваем, просто сверху на мясо сыпем всё!!! Далее (я обычно это делаю в самом начале, пока муж режет мясо я готовлю маринад) берём на 1кг мяса - 150 грамм воды и немного на кончике чайной ложки лимонной кислоты , так что б кислинка в воде чувствовалась, и тщательно размешиваем. Лимон брать не рекомендую, это будет не то, проверено! Чистим лук (побольше, не жалеем, его должно быть много), рубаем его как попало кубиками, выливаем в него 1/4 часть маринада и с помощью блендера превращяем лук и маринад в луквое пюре, которое выливаем сверху на мясо с приправами и начинаем с усердием переминать эту всю красоту ручками, так что б по локоть были все в специях )))) . Когда все тщательно перемешано достаём чистую трёхлитровую стеклянную банку и (внимание!) вакуумный насос для откачки воздуха. Это тоже в принципе обязательное условие если хотите что б мяско промариновалось качественно, а главное быстро!! Складываем замаринованное мясо в банку, так, чтобы она оставалась где-то на треть не полной, для того что б завакуумилось лучше, накрываем крышечкой специальной и отсасываем воздух. Именно благодаря вакууму шашлык в банке маринуется буквально за 20-30 минут, так ак если бы он ночь в погребе стоял и и мяско получается обалденно мягкое, нежное, пропитанное специями. Это просто сказка!!!!! Все кто ел этот шашлык, взяли рецепт! а есть одни друзья, которые никак насос себе не купят и исправно летом,чуть не каждую неделю ходють к нам на шашлык ))) Попробуйте этот рецепт и по другому вы больше никогда мариновать мясо не будете, это я вам обещаю! Если насоса нет, то можно и без него, только на ночь в холод поставить. думаю должно получится, хотя сама так не пробовала делать и гарантий не даю ))
вот так это чудо природы выглядит (вакуумная система по научному) -
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Шашлик 31/03/2012 11:20 #73597

Я для шашлику стараюсь брати ошийок з молодої свинки (дуже бажано не польської). Ріжу кусками , цибулю ріжу кільцями, сіль, перець до смаку. Все це зсипаю у посуд де буде маринуватися шашлик і заливаю кефіром , ретельно перемішавши. Залишаю на ніч в прохолодному місці.
Жарю при помірній грані бажано з твердих порід дерева. Не підтримую думку, що жару мало не буває. На сильно гарячій грані зовнішня сторона шашлика згорить, а середина ще сира. Дуже добре поливати шашлик сухим вином, але не тою мочою, що продається в магазинах. Сам роблю вино, тому поливаю ним, попередньо розвівши його торохи водою.

Тепер визначився для себе з думкою - головне в шашлику не маринади та способи приготування, а М'ЯСО. Якщо куплене хрєнове, несвіже, польське м'ясо, то ніякими способами фантастичний шашлик з нього не буде.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1416

Re: Шашлик 31/03/2012 20:30 #73627

nadyk написав:
Особисто я не профі в кулінарії, тому шашлик роблю просто - в нарізане шматками м"ясо даю перемелену на м"ясорубці цибулю приблизно 1:1. Сіль і спеції на смак. Через хвилин 40 м"ясо готове до мангалу. І ніякого оцту чи майонезу.

Як варіант цього рецепту: перед смаженням додати трохи пива..., нехай пробачать мене пивомани... З цибулею таки найфайніше виходить. А ще добре в сухому вині...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3928
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Шашлик 31/03/2012 23:12 #73646

emmm
napevno shashlyk i drugi stravy z miasa na pryrodi na vogni vyxodyat SMACHNI !
koly gotuyutsia zridka ! raz na 2-3 misiaci .

a koly kozhnyx 2 tyzhni zharytsia ... ne lize v dushu
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Шашлик 31/03/2012 23:40 #73650

Для Василя потрібно рецепти , де мясо з кабана і конє . Кабана обовязково треба переморозити , так що його краще в інший спосіб готувати. А з конів салямі найкраща ...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Re: Шашлик 01/04/2012 00:48 #73657

emmm
ne tak zalezhyt z chogo miaso
a IOGO VIK !!!

my vse govorymo i spozhyvaemo !!! SVYNYU, telia ,... kurku VIKOM VID 3- 6 inkoly do12 misiaciv !

vizmy i zroby shashlyk z svyni, korovy 7-10 richnoi ....!!!

a koly vizmysh kabana , chy konyka vikom 5-10 misyaciv i miaso miagke !!!!!!

tut u supermarketax miaso molodogo konia 1kg 19€ beffe
a teliaty 12 €
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Шашлик 01/04/2012 16:28 #73705

Звичайно, що і вік має значення , і з чого мясо. Бо для свійської свині і дикої будуть трошки різні рецепти. Це пояснюється різним складом , в тому числі і хімічним самого мяса. На шашлик в традиційному розумінні не бажано мясо старих тварин ...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Re: Шашлик 01/04/2012 18:47 #73736

NYNI BUV NABAGATO KRASHCHYI
+ porizaly ves na polovynu .

uzhe i zabuv sho iv

uzhe meni proilos miaso vsiliake .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Шашличок зі свинини, маринований вкетчупі 09/07/2012 15:33 #81138

Інгредієнти:
2 кг свинини
270 г кетчупу ( "модераторський смайлик")
300 г цибулі
Сіль та спеції
Спосіб приготування:
М'ясо нарізати великими шматочками. Подрібнену цибулю перетерти зі спеціями та сіллю, щоб пустила сік. Додати кетчуп і все перемішати з м’ясом. Поставити під гніт. Маринувати в холодному місці 7-12 годин.
Мариноване м'ясо не щільно нанизати на шампури, смажити над розжареним вугіллям. Смачного!
  • Корисні поради:

• 1) щоб цибуля віддала більше смаку маринаду, посипте нарізану цибулю сіллю та спеціями та перетріть руками, щоб вона пустила сік;
    2) щоб шашлик був м’яким і соковитим перед смаженням м'ясо можна змастити гірчицею, яка затримує у м’ясі сік і додає приємного смаку;
    3) для пікантності смаку м'ясо можна перекласти овочами: болгарським перцем, цибулею, кабачками або баклажанами, помідорами.
    • NatalyLutsk
    • Поза форумом
    • Початківець
    • Постів: 3
    Останнє редагування: 09/07/2012 18:58 від Slavamaz.
    За пост подякували: volfar, бригадирь

Re: Шашлик 05/08/2012 21:27 #82935

Одного разу смакував шашлик просто замаринований у гірчиці з цибулею та спеціями. Гадав , що буде гострий і пектиме та на диво вийшло смачно.
    • Aleksis
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 1803
    Люблю українську природу
    гарячий борщ, хлолдну воду...

Re: Шашлик 05/08/2012 22:20 #82945

nyni znovu ily shashlyk z koniatyty .
    stara tverda , ale nauchylys uzhe marynuvaty do 30god u xolodylnyku kladem .
    ocet, mayonez + specii z pachky z UKRAINY .

vsi 15 chol ily i xvalyly (ya kazhu ,bo na durnyak xaxaxa)
    • vasyl eger
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал

Re: Шашлик 05/08/2012 23:22 #82951

stara tverda , ale nauchylys uzhe marynuvaty do 30god u xolodylnyku kladem .

Вимочуй старе м"ясо в мінеральній воді, побачиш різницю, буде як молодняк
    • Muhaylovuch
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Полювання без собаки , як весілля без музики.
    • Постів: 2180
    ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.
    За пост подякували: ostt, Ljusinda

Re: Шашлик 06/08/2012 00:40 #82963

OK
    ale gazovani ???

bo tut 99% mineralnoi NE GAZOVANA !
    POPROBUYU SKAZHU .
    • vasyl eger
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал

Re: Шашлик 06/08/2012 00:53 #82965

Тільки газованою і то що найбільше.
    • Muhaylovuch
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Полювання без собаки , як весілля без музики.
    • Постів: 2180
    ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.

Re: Шашличок зі свинини, маринований вкетчупі 07/08/2012 14:09 #83060

NatalyLutsk написав:
    Інгредієнти:

Сіль та спеції

От всі пишуть спеції, а докладніше, це перець, лавровий лист? чи ще щось?
    • Myron
    • Поза форумом
    • Moderator
    • Клуб "Ловецтво України"
    • Постів: 2822

Re: Шашлик 07/08/2012 15:33 #83079

От всі пишуть спеції,

Це шифр,щоб невідкривати секрету....
    • бригадирь
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 3759
    • Сторінка:
    • 1
    • 2
    • 3
    Час створення сторінки: 0.80 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

Популярні оголошення