Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
<--

ТЕМА: Мисливська юшка

Ві:Мисливська юшка 15/07/2009 02:36 #8420

Перше треба зустрітись, а місце знайдем
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Ві:Мисливська юшка 15/07/2009 02:47 #8423

А де зустрітись, тут що всі львівські

Ві:Мисливська юшка 15/07/2009 04:28 #8432

ІГОР-львівщина писав(ла):

А як вам варіант - Володимир-Волинський 26.07.09? Заодно і собачок подивимось на виставці.
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Ві:Мисливська юшка 15/07/2009 11:34 #8434

Шкода, я б поїхав в Володимир-Волинськ, але треба малу відвести трохи на море, бо лягає на коврик і плаває

Десь на нейтральній стороні, бо як дійде до бійки, то буде нечесно
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Мисливська юшка 15/07/2009 14:48 #8442

OlaF писав(ла):
West писав(ла):
Шановний Олаф,один "буль" має 50гр. То якраз і буде 150 гр.І мова іде не про марнотратство а про ейфорію на лоні природи.

Тоді , просю пардону !
Я ж незнав, що у Вашій пляшці, ТАКЕ горлишко.

Та яка там пляшка... "Серйозні хлопці" п"ють з 3-х літрової банки... Три буль-бульки з горла в казанок , і получиться не "адміральська" уха, а "волшебная"
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4611

Ві:Мисливська юшка 15/07/2009 15:11 #8443

WAWA писав(ла):
Шкода, я б поїхав в Володимир-Волинськ, але треба малу відвести трохи на море, бо лягає на коврик і плаває

Десь на нейтральній стороні, бо як дійде до бійки, то буде нечесно

Я думаю , що логічно було б спочатку зібратися в столиці Західної України , славному місті Львові. А точніше , десь в його окресностях. Тут більшість , я так зрозумів, львів"яни , повинні знати якесь болотце , де можна було б поставити палатку , і розвести вогонь. А потім , якщо нам сподобається компанія , якщо не поб"ємось , і захочеться збиратися ще , то можна було б вже і "по гостях" їздити
b]WAWA писав(ла):[/b]
[quote]Шкода, я б поїхав в Володимир-Волинськ, але треба малу відвести трохи на море, бо лягає на коврик і плаває
А в мене ще гірше... Малу відправили до тещі , в Одесу , так що , одну проблему вже вирішив. А тепер жінка натякає , щоб ми поїхали з кумами в Крим. І вся проблема в тому , що вони виїжджають туди 3 серпня , а назад - 15!!!!!! Відкриття моє накривається одним місцем
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Мисливська юшка 15/07/2009 15:15 #8444

nadyk писав(ла):

А як вам варіант - Володимир-Волинський 26.07.09? Заодно і собачок подивимось на виставці.

А ти хочеш виставлятися? Можна було б разом поїхати... Я от переживаю , як ми взнаємо один одного? Футболок фірмових ще нема , шеврони , емблеми не готові...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Мисливська юшка 15/07/2009 15:35 #8445

Хлопці , сьогодні відкрив для себе ще один рецепт ухи... Називається "Уха , щоб ніхто не бачив" Розказую... Залишився я вчора без машини , загнав до електриків... По такому поводу , звичайно , пішов з хлопцями на пиво , так сказать(не кожен день таке щастя випадає )... Зі всіма "витікаючими" наслідками , звісно . Так от , сьогодні рано встаю , дивлюсь , а на плиті стоїть уха , яку варив ще в неділю , на День рибака(добре , що в морозильнику була риба ). Жінка виставила з холодильника вчора ввечері, щоб я віддав собакам. Я її нагрів , і поки ніс , вона мені щось так запахла... Попробував - вроді ще не спортилась... Так я біля вольєра як присів , як приклався, то собакам залишилась тільки сама картопля з рибою. Але й пішла ... Як "бальзам , на ізранєнную душу"... Я такої смачної ухи ще не їв Басар з Джимом дивились на мене , і аж слиню ковтали А чого називається "Щоб ніхто не бачив" , тому-що , як я її сьорбав з казана , то озирався по сторонах , чи ніхто з сусідів не бачить , як я сиджу біля собачого вольєра , і їм уху з казана
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Мисливська юшка 15/07/2009 15:39 #8446

Ну ти Хімік молодець, псів обїдаєш
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Мисливська юшка 15/07/2009 15:44 #8448

WAWA писав(ла):

А що робити? Кому зараз легко...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Мисливська юшка 15/07/2009 16:06 #8449

Хімік, а що ти думаєш про клуб?
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Мисливська юшка 15/07/2009 21:05 #8464

Хімік писав(ла):
nadyk писав(ла):

А ти хочеш виставлятися? Можна було б разом поїхати... Я от переживаю , як ми взнаємо один одного? Футболок фірмових ще нема , шеврони , емблеми не готові...

Виставлятись не планую, але подивитись не помішає. Плєсак планував свою вижлицю виставити. Зізвонимся.
Думаю, що при бажанні, якось знайдемось. Тебе узнають по вельшу, Владіка по хорту, хтось когось вже знає в лице, іт.д. і т.п. Було б бажання!
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Мисливська юшка 15/07/2009 21:06 #8465

Хімік писав(ла):
Хлопці , сьогодні відкрив для себе ще один рецепт ухи... Називається "Уха , щоб ніхто не бачив" Розказую... Залишився я вчора без машини , загнав до електриків... По такому поводу , звичайно , пішов з хлопцями на пиво , так сказать(не кожен день таке щастя випадає )... Зі всіма "витікаючими" наслідками , звісно . Так от , сьогодні рано встаю , дивлюсь , а на плиті стоїть уха , яку варив ще в неділю , на День рибака(добре , що в морозильнику була риба ). Жінка виставила з холодильника вчора ввечері, щоб я віддав собакам. Я її нагрів , і поки ніс , вона мені щось так запахла... Попробував - вроді ще не спортилась... Так я біля вольєра як присів , як приклався, то собакам залишилась тільки сама картопля з рибою. Але й пішла ... Як "бальзам , на ізранєнную душу"... Я такої смачної ухи ще не їв Басар з Джимом дивились на мене , і аж слиню ковтали А чого називається "Щоб ніхто не бачив" , тому-що , як я її сьорбав з казана , то озирався по сторонах , чи ніхто з сусідів не бачить , як я сиджу біля собачого вольєра , і їм уху з казана

ХАХАХАХАХАХАХХАХХАХАХАХХАХАХАХХХХ

Головне що не зашкодила....
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Ві:Мисливська юшка 15/07/2009 21:08 #8466

WAWA писав(ла):

Если хочешь быть здоров - ешь один и в темноте!
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:Мисливська юшка 16/07/2009 00:39 #8480

Хімік писав(ла):

Ну ти даєш від людей сховався, то треба було вже і від псів
як не як уха вже їхня мала бути

Ві:Мисливська юшка 16/07/2009 15:24 #8517

Да-а-а-а-а , не подумав(та , якщо чесно , то я вчора вранці ще туго соображав )... Це ж у собачок могла відкритися язва від обільного слюновиділення
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:RE: Мисливська юшка 06/05/2010 18:02 #25000

Хімік писав(ла):
West писав(ла):
А ще існує"генеральська" і "архієрейська" юшки."Генеральська" юшка готується як подвійна звичайна юшка,але з додаванням одної курки,а "архієрейська" з двома. Ще не забути в кінці налити в юшку 150 гр. горілки і розмішати це все розжареним поліном.Це додає неповторного смаку.Пробуйте.Смачного.

Згоден! Я завжди так роблю , коли на природі(я про 100гр , і поліно)... Тільки поліно обов"язково має бути березове , а горілка , по-можливості ,50-60 градусна "Волинська на буряках" А от про курей не знав. Колись тільки пробував болотних курочок варити замість курки
Болотних курочок чи лиску бажано вимочити в воді з сіллю та оцтом (можна в дешевому "сухарику") щоб бідбити запах болота і ряски. Краще і набагато качка -молоденька і жирненька. на 10л - одна не більше, а от самогону 150г не менше. Риба, краще -білі амури до 2кг, короп(більше пахне мулом) в крайньому випадку.
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..

Ві:RE: Мисливська юшка 28/07/2010 18:07 #27348

Я в 70-х - 80-х роках минулого вже століття півтора десятка літ пропрацював на річках і озерах південносхідного Казахстану, а там, як і в кожній місцевості, є свої рецепти мисливських та рибальських страв. Ось рибальськи.
Осетрина по-казахськи:
Оскильки осетрина - риба дуже жирна і просто видвареної риби та юшки багато не з'їсти, то її готують так, як бешбармак. Рибу відварюють, краще на слабенькому вогні, щоб не розварилася. Потому її витягають і нарізають невеликими шматочками, а в юшці варять спеціально приготоване тісто. Готується як на локшину і так же розкачується, але нарізається ромбами 7 на 7 см., приблизно. Можна в юшку ще додати кілька картоплин, тільки цілих, щоб не розварилися. У частині юшки запарюється цибуля нарізана півкільцями, складена в окрему посудину залівається киплячою юшкою накривається і стоїть так поки не стане солоденькою на смак, але ще залишається хрумкою на зубах. Юшка з тістом подається в окремих мисках, консистенція має бути густою, а риба окремо і посипається запареною цибулею. Зі спецій лавровий листик, чорний та червоний перець, можна зелень - кріп, петрушечку. Ну і, певна річ, АРАК -ГОРІЛОЧКА!!! І вперед!!!
Та, ще - замість спецтіста можна макаронні вироби, тільки якісні. СМАЧНОГО!
  • s_kopylets
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1192

Ві:RE: Мисливська юшка 28/07/2010 20:46 #27349

Еге ж, тут роблять зауваження, що з осетрами в українських водоймах не дуже.
То спробуйте приготувати таким чином великого сома. Риба теж дуже жирна и добре пасує до цієї страви.
  • s_kopylets
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:RE: Мисливська юшка 21/08/2010 11:43 #28562

Щось я бачу тема не дуже-то викликає ентузіазм.
Чи то на риболовлю перестали їздити, чи то рибка не клює, чи може вже м'ясця-дичини хочется...
Але ж літо ще не закінчилося і рибку впіймати можна , то даю рецепт рибацької юшки, як її варять на озері Балхаш: спочатку в казан вкладаються овочі - картопля ціла, морква, цибуля, можна корені петрушки, зверху на овочі кладеться риба, найчастіше це голови великих коропів(по-казахськи - сазан), сомів, білих амурів, можна й великі кусні порізаної риби . Овочі на дно кладуть для того, щоби риба не пригоріла, може й таке бути, мав досвід. Потім усе заливають холодною водою і ставлять на слабенький вогонь, юшка має ледь-ледь кипіти, ні в якому разі не перемішувати. При такому приготуванні і риба і картопля зостаються цілими, а варити можна й цілу годину. Зі спецій перчик, лаврик, кріп, петрушка. Коли звариться, рибу й картоплю обережно, шоб не розвалилися, викладають на тацю, А юшечку розливають у піали, можна й в кухлі, і нею запивають рибу та картопельку. Ну й, звісно, про арак-горілочку не забудьмо, бо яка ж тоді юшка.
Смачного!
  • s_kopylets
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Час створення сторінки: 0.88 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

• Прошу звертатися по додатковоу інформаці... Далі...

• Ціну знижено! 7150грн ( USD 270 ) Далі...

• класний Далі...

Популярні оголошення