Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Закон про мораторій на полювання

Закон про мораторій на полювання. 16/05/2013 14:11 #100166

15 мая народный депутат Киссе А.И. зарегистрировал законопроект: w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=46924, "Про мораторій на полювання". Это уже проходили в 2009 году, законопроект был зарегистрирован депутатом от ПР Коновалюком.
Видно, что преследуются интересы частных охотхозяйств. а это несправедливо, или просто кому так надо.
Читаем:

Проект
вноситься народним депутатом України
Кіссе А.І. (посв.№365)

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про мораторій на полювання

1. Цей Закон встановлює мораторій на полювання в Україні.
2. Завданням цього Закону є збереження тваринного світу та поліпшення середовища існування диких тварин, забезпечення умов існування всього видового і популяційного різноманіття тварин.
3. Відносини у галузі охорони, використання і відтворення тваринного світу регулюються Конституцією України, законами України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про тваринний світ», «Про мисливське господарство та полювання», цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.

Стаття 1. Введення мораторію на полювання
Ввести мораторій на полювання строком на три роки на всій території України за винятком мисливських господарств, що знаходяться у приватній власності.

Стаття 2. Відстріл та відлов диких тварин
Відстріл та відлов диких тварин може здійснюватися виключно з метою проведення біотехнічних та інших заходів, спрямованих на охорону та відтворення диких тварин, збереження і поліпшення середовища їх перебування, регулювання чисельності диких тварин в інтересах охорони здоров'я та життя громадян, відвернення заподіяння шкоди природному середовищу або загрози існування інших видів диких тварин.
Види диких тварин, чисельність яких підлягає регулюванню, порядок проведення відповідних заходів щодо регулювання їх чисельності визначаються з урахуванням науково обґрунтованих експертних висновків.

Стаття 3. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2014 року.
2. Кабінету Міністрів України в тримісячний строк:
- внести на розгляд Верховної Ради України пропозиції про внесення змін до законів України, що випливають із цього Закону;
- привести свої нормативно-правові акти у відповідність з вимогами цього Закону, забезпечити приведення у відповідність з вимогами цього Закону нормативно-правових актів центральних органів виконавчої влади.

Голова
Верховної Ради України
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1885

Re: я стремаюсь 16/05/2013 14:48 #100169

Мдаааа......!!!
А що з цього реально вийде? Думаю це ще одна спроба привернути до когось увагу, або навпаки відволікти увагу від чогось більш серйозного!!!
  • LСергій
  • На форумі
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2580
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
загрузка...

Re: я стремаюсь 16/05/2013 15:08 #100170

То що воно час від часу вспливає, то вже є погано, бо колись воно може і вистрілити
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: я стремаюсь 16/05/2013 15:14 #100171

LСергій написав:

А що з цього реально вийде?

Різьке збільшення браконьєрства та повний занепад громадських мисливських організацій, а в приватних господарствах - підняття цін на полювання.

То якщо приймуть законопроект, але, сподіваюсь, вистачить здорового глузду
не допусти щоб хобі переросло в діагноз
0979689148
0958310403

Re: я стремаюсь 16/05/2013 15:23 #100172

Невже не зрозуміло що з цього вийде, і для чого це робиться? Хто захоче платити членський внесок "просто так"? Отже, громадські організації підуть у занепад і ніхто не буде вже за них триматись. Тому їх легше буде перебрати у приватні руки. А далі буте те що і має бути...
  • becyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 790

Re: я стремаюсь 16/05/2013 19:56 #100179

А за три роки заберуть угіддя в приватну власність і стануть прості мисливці браконьєрами бо в угіддя їх ніхто вже невпустить.
  • Юрій.
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 119

Re: я стремаюсь 16/05/2013 21:25 #100188

Два старикана розпустили с.... . Основне це обєднання громадян. І якщо не підходить та , чи інша парафія то люди створять таку організацію , котра буде відповідати всім вимогам.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1405
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...

Закон про мораторій на полювання 18/05/2013 19:56 #100236

Проект
вноситься народним депутатом України
Кіссе А.І. (посв.№365)

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про мораторій на полювання

1. Цей Закон встановлює мораторій на полювання в Україні.
2. Завданням цього Закону є збереження тваринного світу та поліпшення середовища існування диких тварин, забезпечення умов існування всього видового і популяційного різноманіття тварин.
3. Відносини у галузі охорони, використання і відтворення тваринного світу регулюються Конституцією України, законами України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про тваринний світ», «Про мисливське господарство та полювання», цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.

Стаття 1. Введення мораторію на полювання
Ввести мораторій на полювання строком на три роки на всій території України за винятком мисливських господарств, що знаходяться у приватній власності.

Стаття 2. Відстріл та відлов диких тварин
Відстріл та відлов диких тварин може здійснюватися виключно з метою проведення біотехнічних та інших заходів, спрямованих на охорону та відтворення диких тварин, збереження і поліпшення середовища їх перебування, регулювання чисельності диких тварин в інтересах охорони здоров'я та життя громадян, відвернення заподіяння шкоди природному середовищу або загрози існування інших видів диких тварин.
Види диких тварин, чисельність яких підлягає регулюванню, порядок проведення відповідних заходів щодо регулювання їх чисельності визначаються з урахуванням науково обґрунтованих експертних висновків.

Стаття 3. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2014 року.
2. Кабінету Міністрів України в тримісячний строк:
- внести на розгляд Верховної Ради України пропозиції про внесення змін до законів України, що випливають із цього Закону;
- привести свої нормативно-правові акти у відповідність з вимогами цього Закону, забезпечити приведення у відповідність з вимогами цього Закону нормативно-правових актів центральних органів виконавчої влади.

Голова
Верховної Ради України

П О Я С Н Ю В А Л Ь Н А З А П И С К А
до проекту Закону України «Про мораторій на полювання»

1. Обґрунтування необхідності прийняття законопроекту

Сьогодні в Україні незважаючи на певні кроки у напрямі відновлення чисельності диких тварин ситуація у сфері збереження тваринного світу в країні залишається тривожною. До Червоної книги вносяться нові види тварин, відсутня стійка тенденція до збільшення кількості диких тварин. Лише за 2012 рік в країні помітно скоротилася кількість мисливських тварин, в тому числі копитних – майже на 5 тисяч, хутрових звірів - на 119 тисяч, пернатої дичини – на 69 тисяч. Великою проблемою залишається значні масштаби браконьєрства. Не можна, також, назвати достатньо ефективним вітчизняне законодавство у цій сфері і рівень контролю держави. Цілком очевидно, що ця ситуація вимагає активних дій з боку держави, оскільки в іншому разі тваринний світ, який є національним багатством України, може опинитися на межі повного винищення.
Зважаючи на це, даним законопроектом пропонується встановити трьохрічний мораторій на полювання, що дозволить відновити популяцію диких тварин, поліпшити стан природного середовища.

2. Цілі і завдання прийняття законопроекту
Метою даного законопроекту є збереження тваринного світу та поліпшення середовища існування диких тварин, забезпечення умов існування всього видового і популяційного різноманіття тварин.

3. Загальна характеристика і основні положення законопроекту
Проектом закону встановлюється мораторій на полювання строком на три роки на всій території України за винятком мисливських господарств, що знаходяться у приватній власності.
Законопроектом визначено, що відстріл та відлов диких тварин може здійснюватися виключно з метою проведення біотехнічних та інших заходів, спрямованих на охорону та відтворення диких тварин, збереження і поліпшення середовища їх перебування, регулювання чисельності диких тварин в інтересах охорони здоров'я та життя громадян, відвернення заподіяння шкоди природному середовищу або загрози існування інших видів диких тварин. При цьому, види диких тварин, чисельність яких підлягає регулюванню, порядок проведення відповідних заходів щодо регулювання їх чисельності визначаються з урахуванням науково обґрунтованих експертних висновків.

4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання
Законодавство України у сфері охорони, використання і відтворення тваринного світу регулюються Конституцією України, законами України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про тваринний світ», «Про мисливське господарство та полювання» та іншими нормативно-правовими актами.
Проект закону не потребує внесення змін до інших законів України.

5. Фінансово-економічне обґрунтування
Реалізація даного законопроекту не потребує додаткових витрат з Державного та місцевих бюджетів України.

6. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття законопроекту
Прийняття законопроекту сприятиме збереженню тваринного світу та поліпшенню середовища існування диких тварин, забезпеченню умов існування всього видового і популяційного різноманіття тварин.

Народний депутат України Кіссе А.І..посв. № 365)

Інформація на офіційній стрінці ВР України
Читай ТУТ
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5692
читаємо ПРАВИЛА
Останнє редагування: 18/05/2013 19:59 від ostt.

Re: Закон про мораторій на полювання 18/05/2013 22:28 #100242

Об'єднав теми.
Важко шукати і ще важче знайти на форумі інформацію про Законопроект Верховної Ради, в якому планується ввести мараторій на полювання - в темі з багатоінформаційною назвою "Я стремаюсь"
Поважайте себе та читачів форуму.

ostt
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1885
Останнє редагування: 19/05/2013 06:54 від ostt. Причина: роз'яснення

Re: Закон про мораторій на полювання 18/05/2013 23:04 #100244

цей законопроект писала істота чи група істот котра(і) не має ніякого уявлення ні про екологчну ситуацію в країні, ні про стан мисливського господарства та умови його ведення, ні про охорону та покращення умов та середовища існування диких мисливських тварин в Україні, ні про джерела фінансування згаданих заходів.
  • ari
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 2

Re: Закон про мораторій на полювання 19/05/2013 11:00 #100250

Перш ніж робити досліди нехай поцікавляться про наслідки. Вже був період заборони полювання і як не дивно він чомусь розповсюджувався тільки на порядних ловців. Основна маса робила по принципу їм можна , а мені , що ні.Розквітало браконьєрство і різке зменшення дичини. Спочатку нехай років з 5 вивчать проблему , а потім мудрують. А то вискочило із конопель і вже в законотворці.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Люблю українську природу

Re: Закон про мораторій на полювання 16/06/2013 15:41 #101265

Цей довбаний закон вступає в дію з 01.01.2014р панове залишилось не так багато часу і пострілушки по лису на Волині можуть стати історією
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Люблю українську природу
Останнє редагування: 16/06/2013 15:42 від Aleksis.

Re: Закон про мораторій на полювання 16/06/2013 17:01 #101266

Я мабуть відношусь трохи до тих "хто в бронепоїзді". Закон прийняли чи ще ні?
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2189
Закоханий у полювання!

Re: Закон про мораторій на полювання 16/06/2013 17:02 #101267

Якщо його приймуть, то він вступить в дію з 1.01. 14р. Маю надію, що його не приймуть.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1408

Re: Закон про мораторій на полювання 16/06/2013 21:24 #101269

Питання тому і підняте , що пора робити рух , щоб цей довбаний закон пролетів. А якщо будем чекати з верховної зради милостині то точно будем три роки ,як "вуйко" лапу смоктати
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Люблю українську природу

Re: Закон про мораторій на полювання 16/06/2013 23:52 #101279

hanter39 написав:
Я мабуть відношусь трохи до тих "хто в бронепоїзді". Закон прийняли чи ще ні?

Ну ти hanter39, на даний час, знаходишся далеко поза бронепоїздом, і це твій вибір. а щодо обговорюваного законопроекту, то думаю, що з неділі (17.06.2013 р.) буде надіслано листа відповідним органам і народним депутатам від клубу "Ловецтво України" в якому буде виражено всенародне "ФЕ" вищезгаданому законопроекту...
  • becyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 790
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 1.45 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

Популярні оголошення