Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
<--

ТЕМА: На Буковині від невідомої хвороби масово гинуть зайці

На Буковині від невідомої хвороби масово гинуть зайці 19/12/2011 00:25 #63386

18.12.2011 23:10 , ОСТАННІ НОВИНИ

На Буковині від невідомої хвороби масово гинуть зайці
У Чернівецькій області у лісах від невідомої хвороби гинуть зайці.
Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомляють місцеві буковинські ЗМІ.
За словами голови Чернівецької облради Українського товариства мисливців і рибалок Георгія РУДЯГИ, мисливці знаходять у лісах мертвих зайців, на трупах яких не видно слідів насильницької смерті. «Доводиться лише припускати, чому помирають тварини», - сказав він.
Мисливці вважають, що зайців убиває якась невідома заяча хвороба або ж вони отруюються хімікатами, якими люди обробляють сільськогосподарські рослини.
Г.РУДЯГА зазначив, що причину смерті зайців має визначити ветеринарна експертиза. «Ми вже відправили до ветеринарної лабораторії труп мертвого зайця, якого знайшли в лісі у Сторожинецькому районі», - додав він.
За даними обласного товариства мисливців і рибалок, станом на березень цього року на Буковині нараховувалося 18 тисяч голів зайців-русаків. У минулому 2010 році їх було трохи більше – 18340 особин.
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Re: На Буковині від невідомої хвороби масово гинуть зайці 20/12/2011 08:56 #63532

ВАсиль. вони що там блекоти об"їлися. які яди в грудні місяці...?? не чув щоб в таку пору обробляли якусь городину... бур"яни сухі . а ті що зелені, теж вже пізно ... потрібно обробляти гербіцидами при середньодобовій Т* +-10*С... якщо видимих признаків немає, можливо геморагічка, або якась інша хвороба... хоча в нашій державі з анархічним способом ведення землеробства можливо все... Шкода зайців... до всіх проблем, ще й масова загибель...
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..
Останнє редагування: 20/12/2011 08:57 від DOK.

Re: На Буковині від невідомої хвороби масово гинуть зайці 20/12/2011 09:30 #63535

Хлопці у нас на Хмельниччині також хотіли таку тюльку затравити але не получилось, вся озима машина зїжджена а вони говорять про якісь болячки, їх же будуть напевне за це наказувати що немає поголовя зайця а вони повині займатись над збільшенням популяції, так що це все "фількина грамота".

Re: На Буковині від невідомої хвороби масово гинуть зайці 20/12/2011 10:23 #63541

станом на березень цього року на Буковині нараховувалося 18 тисяч голів зайців-русаків. У минулому 2010 році їх було трохи більше – 18340 особин

Ото облік
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 2851

Re: На Буковині від невідомої хвороби масово гинуть зайці 20/12/2011 10:58 #63548

Травлять мишей вже зараз. І вже розвозять міндобрива по полям поки трощки вдарили морози і немає снігу. Інформація вірна 100% - сам бачив!
  • nadyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2391

Re: На Буковині від невідомої хвороби масово гинуть зайці 20/12/2011 19:52 #63631

Ти думаеш зайцы їдять те зерно ? хоча може й так...
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..

Re: На Буковині від невідомої хвороби масово гинуть зайці 20/12/2011 20:14 #63637

DOK написав:
Ти думаеш зайцы їдять те зерно ? хоча може й так...

В мене щодо цього сумнів, снігу ніде нема, трави і т. п. а зайці пішли пшеницю протравлену їсти... В нас кожен рік нею мишей травлять, та ніде не дохнуть. Тут думаю може інвазії якісь. що каже санепідемстанція, ще не зробили експертизи того дохлого зайця?
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!

Re: На Буковині від невідомої хвороби масово гинуть зайці 20/12/2011 20:15 #63638

Я такої думки, що просто треба відмазку для мисливців придумати, чому нема зайця в угіддях і за що гроші вони платять. То і пишуть всяку несенітницю.
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Re: На Буковині від невідомої хвороби масово гинуть зайці 20/12/2011 21:09 #63643

Всім привіт. Я живу в Чернівцях і хожу на полюваня кожен вихід.Зайця дуже мало.Незнаю звідки у них така статистика.Озимина вся всіяна отравленним зерном.Про куропаток вже можна не говорити.Хто за це відповість?
  • sergei
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 10

Re: На Буковині від невідомої хвороби масово гинуть зайці 20/12/2011 22:41 #63650

WAWA написав:
Я такої думки, що просто треба відмазку для мисливців придумати, чому нема зайця в угіддях і за що гроші вони платять. То і пишуть всяку несенітницю.

Оця відповідь найбільш слушна!)
На геморагічну хворобу зайці хворіють дуже рідко !!!
Пишуть масово гинуть а відправили одного...дивина...експертиза все роставить на свої місця!
  • Цьомек
  • Поза форумом
  • Ловчий
  • Лікар ветеринарної медицини
  • Постів: 66
Останнє редагування: 20/12/2011 22:44 від Цьомек.

Re: На Буковині від невідомої хвороби масово гинуть зайці 20/12/2011 22:46 #63651

Хто за це відповість?

Мисливці будуть відповідати, маю на увазі на слідуючий рік заборону полювання на ЗАЙЦЯ !!!
А взагалі хоча і снігу небуло, в даний час вже є , я зайця бачив кожного полювання і то не одного, а появився сніг то зайця буде видно ще більше.
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Полювання без собаки , як весілля без музики.
  • Постів: 2183
ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.82 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення