Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Допомога по сайту та форуму

Re: Допомога по сайту та форуму 26/04/2012 22:17 #75684

Ben написав:
А в мене від недавна при кожному вході на форум потрібно логін і пароль писати.Колись при кожному вході автоматично все вклучалось.

Повидаляй всі закладки з порталом.В гуглі знайди заново зайди ще раз,і як писав ОССТ нажми запамятати може зверху вибити сохранить пароль нажимай сохранить і тоді в закладки деколи викидає і мене але думаю це западлянки дружини (вийти)
  • Юра 28
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1292

Re: Допомога по сайту та форуму 27/04/2012 07:04 #75717

Шановне Товариство,Хотів би поставити питання до всіх загалом.Особливо до презначенців на модератора.
Як ви бачити розвиток сайту,при такій кількості людей.Адже,щоб щось розвивалось повинен бути як кажуть Поляки рух,а ми говоримо люди,клієнти користувачі в нашому питанні.Другим словом як зібльшити участників на форумі,адже в день відвідувачів та дописувачів дуже мало від сили 20 чоловік,я моніторю це питання другий тиждень.Це чітко зауважено,багато хто просто зайшов та висить,активність не проявляє,навіть не читає теми,жодної,так в чому проблема на вашу думку.?????Дуже сильно хочу почути думку форумчан.
А ще хотів би почути також вибачаюсь за .....як кажуть Росіяни дерзость.Думку адміністратора.Бажано,щоб вона була першою.
  • Руслан-Єгер
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
  • Постів: 490
Дратхаар BRIXI,GERA,DINA,NORD.
РОЗПЛІДНИК foxjeger.wix.com/foxjeger
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.

Re: Допомога по сайту та форуму 27/04/2012 11:10 #75739

Це питання скоріше б мало стосуватися Головного редактора, але висловлю деякі свої думки та позиції.

Зменшення кількості відвідувачів останнім часом пов'язано: по-перше, з початком весняно-літнього сезону, це закономірні сезонні зміни, сподіваюсь, що всім зрозумілі, і надалі (скоріше за все приблизно до кінця літа, до початку мисливського сезону) відвідуваність не буде великою, звісно якщо не проводити широкомаштабні рекламні кампанії, акції, конкурси і т.п; по-друге, сайт дещо просів в видачі в зв'язку зі зміною гуглом алгоритму ранжування, добре це чи погано, і що з того вийде (мається на увазі до чого приведуть нові алгоритми гугла) покаже тільки час.

Взагалі, в принципі я не вважаю, що в нас на сайті мала кількість відвідувачів, чи дописувачів, справа в тому, що в нас не приживаються спамери, тролі і всіляка нечисть ), це велика заслуга модераторів і самих форумчан, і дуже надіюсь, що така тенденція буде спостерігатись і надалі. Дуже хочеться щоб на ресурсі був сформований міцний, надійний, порядний колектив добрих друзів, фанатів свого захоплення.

Іншим питанням, яке дещо зменшує популярність ресурсу є його україномовність, всім відомо що російськомовні ресурси в цьому плані мають величезну перевагу (аудиторія, цитованість і т.д.), але це моя принципова позиція яку я досить довго і тяжко відстоював в нерівному бою з власниками і засновниками ще на перших порах існування сайту. Можливо старожили пам'ятають... З цього власне і виникає порівняно мала кількість дописувачів, порівняно з відвідувачами, адже відомо що російськомовних мисливців та рибалок, активних інтернетчиків значно більше.

Для розвитку ресурсу, дуже важливим є питання публікацій, профільності тем та постів на форумі. Не секрет, що в нас на форумі можливо трохи забагато води, і часом знайти відвідувачам відповідь на питання складно. Звісно, це також впливає на затронуті питання, але знову, ж таки повторюсь, для мене особисто найважливішим питанням є нормальні, добрі, товариські, людські відносини між форумчанами. На цьому робився акцент з самого початку, і сподіваюсь що такий пріоритет залишиться, і тому не настоюю на надто жорстких правилах модерації, модератори на мою думку справляються чудово, і у вірному напрямку підримують та розвивають встановлені форумні традиції.

І, так би мовити підсумовуючи, скажу, huntingukraine.com є досить популярним ресурсом, відомим не тільки в Україні, і попри різноманітні перепони він розвивається і буде розвиватись. А щодо активності форумчан, то головне не кількість, а якість, адже значно приємніше спілкуватись, та працювати коли розмова йде цивілізовано, а стосунки дружні ( хто-хто, а Ви Руслан, як людина з досвідом, повинні це прекрасно знати).

Є ще дуже багато різних моментів, в тому числі питання організації, добудови, перебудови, розвитку, оптимізації, модерації, реклами і т.д., а також тих, про які форумчани навіть і не здогадуються, та й не повинні (як кажуть менше знаєш, краще спиш ), причому це процес дуже динамічний, і щоразу виникає щось нове. Головне, на мою думку, що нам попри різноманітні перешкоди вдається триматись на плаву, йти вперед, і що huntingukraine чудово виконує свої функції, і дозволяє бути в курсі останніх подій, знайти відповіді на питання, познайомитись, зав'язати професійні чи дружні стосунки з колегами по-захопленню, зрештою впливати на деякі процеси і в суспільстві (наприклад формувати думку про відношення до полювання, до мисливців, рибалок, і до природи взагалі), і що на даний момент на сайті зібраний прекрасний колектив небайдужих людей. А раз, так, то ресурс приречений розвиватись і надалі, а ми в цьому поможемо...
  • admin
  • Поза форумом
  • Administrator
  • Постів: 703
Останнє редагування: 27/04/2012 11:14 від admin.
За пост подякували: WALLY, ostt, i19, Slavamaz, бригадирь

Re: Допомога по сайту та форуму 27/04/2012 12:13 #75742

Дуже,дякую адміністратору,за грунтовну відповідь.
Є ряд відповідей,з якими я цілковито погоджуюсь,перш за все це те,що сайт повинен бути Українсько мовним.Я за це також.Друге те,що сайт в основній своїй більшості залишається дружнім та культурним в спілкуванні.
Третьє частково згіден про весняий сезон,та польові роботи.І абсолютно не треба прводити широко маштабні акції.Про гугел,це питання часу це понятно.
Цілком не згіден з тим,що саме через Українську мову у нас менше відвідувачів,це можу назвати вимовкою,невже модератори знесуть мій пост якщо я чи федір з водокачки,щось запитає на Російській мові???.Чи створить тему на Російській???.Думаю,що ні,але якщо це так,то на мою думку це безглуздо.
Те,що сайт виконує свої функції теж цілком згіден.
Тепер цікава думка форумчан та модераторів,що потрібно для того робити аби збільшити учасників на форумі,активних відвідувачів,дописувачів.Тим сам трохи оживити ресурс та теми.
Свою думку виставлю тільки на Сколе,або після випробувань,хоча з адміном можемо поспілкуватись по телефну при його бажанні.
  • Руслан-Єгер
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.

Re: Допомога по сайту та форуму 27/04/2012 12:58 #75745

Руслан, стосовно мови Ви мене не вірно зрозуміли.

Модератори, звичайно що не знесуть пости тільки за те, що вони на Російській чи на Українській, чи на Польській, я вважаю, що це неправильно. Справа в тому, що на превеликий жаль в Україні переважає російськомовне населення, ще більший відсоток російськомовних серед користувачів інтернету, і більшість запитів в пошукових системах на російській (крім того тут ще й підключаються всі країни колишнього союзу та й не тільки союзу) - це факт зі всіма наслідками. Ще більше шкода, що російськомовні Українці, користувачі інтернету в більшості випадків нададуть перевагу Російськомовному сайту перед Україномовним, якщо скажімо по його запиту ці два сайти будуть стояти поряд у видачі. Для мене є абсолютно незрозумілим небажання вивчити і користуватись рідною мовою, але це вже зовсім інша розмова... Маємо те що маємо і власне по цій причині більшість сайтів на Російській, більшість користувачів російськомовних і т.д. тому їх легше розвивати...

P.S. Не люблю телефонів, сподіваюсь що колись зустрінемось та поговоримо вживу.
  • admin
  • Поза форумом
  • Administrator

Re: Допомога по сайту та форуму 27/04/2012 13:10 #75746

Ні я вірно зрозумів,просто перепитав.
А про телефон само собою понятно,колись сам не любив розмов по телефону. ,просто перепитав,та переконався,що адміністратор на свому місці. Фрейд,австрійскій мед інститут,от лекції не памятаю.Але дома перегляну.
  • Руслан-Єгер
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.

Re: Допомога по сайту та форуму 27/04/2012 20:24 #75780

DRUZI
e u sviti DOMINUYUCHI NARODY ,kultury , movy
tak i normalni !!!

nemozhe ... finliandskyi estonskyi ,...gredskiy , slovackyi , xorvatskyi, ukrainskiy !!! myslyvskyi sait "zmagatys " po populiarnosti , chysli vidviduvachiv , dopysiv z

ANGLIYSKYM , FRANCUZKYM ,NIMECKYM , ESPANSKYM CHY rosiyskym !!!

KOZHNOMU SVOE !!!!

NASH SAIT povynen by buty ukrainskyi i troxy regionalno- europeiskiy xexe

(znov idu rozbyraty zvirku (vzhe si zamax.v ))
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Re: Допомога по сайту та форуму 08/06/2012 22:05 #79063

Недавно сталася якась єрунда, після якої мені потрібно кожен раз при входженні на форум вводити ім'я і пароль. Галочка у квадратику- запам'ятати мене, нічого не дає. Думаю, що то москальська диверсія.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1416

Re: Допомога по сайту та форуму 08/06/2012 22:18 #79064

Пробуєш із головної заходити чи прямо з форуму.
Спробуй зайти на головну, там прописати свої нік і пароль і там же поставити галочку. А після того як система впізнає, перейти на форум.
Не зайвим буде перед тим почистити кукіси.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6214
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Допомога по сайту та форуму 08/06/2012 23:08 #79074

Ти розумієш, всяко заходив, але після нового включення компа треба наново прописуватися.

Не зайвим буде перед тим почистити кукіси.--- Якщо можна, докладніше.
Дякую.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Допомога по сайту та форуму 09/06/2012 00:16 #79087

Та вже писалося про кеш браузера тут кілька раз ... Не знайдеш в пошуку або в темі, напиши в ПП, яким браузером користуєшся, напишу послідовність ...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Re: Допомога по сайту та форуму 10/06/2012 09:27 #79174

Дякую хлопці за допомогу. Вчора зайшов на форум і набрав ім'я і пароль, а сьогодні зайшов вже без проблем, так що питання рішилось само.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Допомога по сайту та форуму 11/06/2012 11:45 #79247

маю проблему. коли в темі "моя улюблена музика" вставляю з ютуб кліпи вони не відображаються. просто чорне віконечко. Мо щось не так роблю? А роблю так: копіюю адресу з ютуб (наприкладwww.youtube.com/index.php?option=com_kunena&func) і вставляю в пост. Тисну відправити. Допоможіть.
  • BAM

Re: Допомога по сайту та форуму 11/06/2012 11:56 #79248

Коли закінчится кліп то з права на екрані висвітлюється дві ссилочки ,то копіюй нижню,але дивися щоб копіювалося з початку із дабул"ями....
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759

Re: Допомога по сайту та форуму 09/07/2012 19:04 #81156

Хто підкаже???
Раніше завжди використовував Оперу, а ось уже кілька днів якісь постійні глюки!!!
то не читає відео з Ютуб, то не відкриває фото з постів, і при написанні/редагуванні постів не ставляться смайлики, та зовсім відсутня панель з кольрами та шрифтами...
довелось перейти на "лисичку", але звик до Опери.
Що робити???
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3153
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Допомога по сайту та форуму 09/07/2012 19:08 #81158

Якщо в лисичці все гаразд, то в опері потрібно почистити кукіси, та кеш
  • admin
  • Поза форумом
  • Administrator
За пост подякували: LСергій

Re: Допомога по сайту та форуму 09/07/2012 23:13 #81184

Дякую, здається помогло!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Допомога по сайту та форуму 10/07/2012 00:08 #81188

Постав Chrome і буде тобі щастя))
  • Юра 28
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1292

Re: Допомога по сайту та форуму 10/07/2012 10:17 #81193

Та уже стоїть!!!
Але звик до Опери і всьо!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator

Re: Допомога по сайту та форуму 21/09/2012 14:09 #85517

при входженні на гол сторінку сайту не показує фотографій зверху вікна (просто сіре поле),
також не показує фотографії в самій фотогалереї (див додаток),
також не висвітлює деяких коментарів та тексту командних кнопок.

допоможіть виправити ситуацію, або
підкажіть як видалити акаунт (можливо в новому все буде в нормі)

Дякую!
Вкладення:
  • Прикріплений файл Це вкладення прихование для гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся, щоб побачити його.
  • Zaja
  • Поза форумом
  • Початківець
  • Постів: 10
Час створення сторінки: 0.88 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення