Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ

ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 16/08/2011 06:56 #53932

Стовідсотково підтримую думку slavamazа!!!
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 23/11/2011 09:30 #61113

Шановні модератори - дуже добре, що Ви звертаєте увагу на засмічування тем, на культуру спілкування, та можливо вартує більше звертати уваги ще й на орфографію написання постів.

Чого я вирішив написати про це. Недавно дав посилання на наш сайт товаришам; так у них час від часу при читанні на обличчі проскакувала усмішка, а вчителька - жінка одного товариша - взагалі відкрито сміялась.
Я розумію, що ми всі не є професорами гуманітарних наук і багато таких казусів через помилки при друкуванні, та зменшивши цю складову, ми покращимо загальне враження про наш форум зокрема, так і про людей які живуть і марять полюванням вцілому.
Пробачте мене, бо мій допис вийшов дещо високопарний.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1416
Останнє редагування: 23/11/2011 09:31 від volfar.
За пост подякували: admin, Slavamaz, DOK

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 23/11/2011 10:46 #61121

Я підтримую пропозицію. Єдине мені цікаво те, що пропонується робити саме модераторам?
Карати тих хто робить помилки чи виправляти пости як у школі?
Чесно кажучи, я час від часу виправляю грубі помилки, підправляю ВВ-коди і таке інше, та виправляти за кожним часу нема. Буває, що і сам інколи грішу орфографією, та зазвичай редагую пост, якщо знаходжу за собою помилку.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6122
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 23/11/2011 11:35 #61125

На початок добре би було всім взяти за правило перечитувати свої пости перед відсиланням. Якщо вже пост висвітився, то є клавіша зміни, і автор завжди може виправити свою творчість.
  • volfar
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 23/11/2011 12:06 #61126

Ще у школі я писав твори на 5/2, тобто за твір "5", за граматику "2"!
Тож і тепер пишу з помилками, але коли їх бачу обов"язково виправляю, тому свої пости часто редагую по кілька разів!!! Чого і всім бажаю - читати що написав!!!
А модератори, в окремих випадках, можуть під постом вставити зауваження - думаю цього буде достатньо!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3152
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Останнє редагування: 23/11/2011 15:23 від LСергій.

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 23/11/2011 12:15 #61127

Окремо хочу запропонувати переглянути кар"єрний ріст на форумі від кількості опублікованих постів!! Особливо про першу сотню постів!!!
Прошу не кидатися шапками!!!
Запрошую до дискусії по цьому питанню!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3152
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Останнє редагування: 24/11/2011 09:55 від LСергій.

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 23/11/2011 12:39 #61128

А Тобі, що саме не подобається у цих пунктах кількості постів? карьєра росте швидко чи помалу чи взагалі, які пропозиції?
Я особисто не вбачаю там якоїсь актуальності, але не проти почути, що хочуть нового запропонувати і чи змінить воно обличчя форуму чи кількість учасників.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2867
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 23/11/2011 12:39 #61129

Все правильно. За орфографією треба слідкувати,але це треба було ще в школі "по руках бити". Зараз модератору вже важко навчити висловити думку письмово і без орфографічних помилок...
Отже , висловлюємся правильно і без помилок.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 23/11/2011 12:50 #61130

А в чому проблема. Неправильно написане слово підкреслює червоною хвилястою рискою. Написав, передивився, виправив ...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 23/11/2011 13:02 #61132

Иван это если стоит специальное дополнение в браузере, например у меня на роботе есть проверка, дома нету
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 23/11/2011 14:03 #61137

В мене також перевірки немає всі слова завжди підкреслені червоною хвилястою лінією!
  • Ben
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 270
Stoeger 2000 Deluxe

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 24/11/2011 09:48 #61205

В мене теж завжди є лінія , але я коли починаю писати то правою кн миші прибираю "перевірка правопису" і все - лінії немає.
  • Наскільки я розумію "авторитет" (якщо він взагалі потрібен... ) залежить від багатьох чинників, - тому його не можна сильно наростити просто так, це не легко, я розумію, що це в деякій мірі ступінь поваги, і чим більше форумчанина пізнають інші колеги, тим краще можуть висловити своє відношення до нього. Хоча я вже писав, що мені байдуже, що в деяких форумчан можливо "низький авторитет", якщо я знаю цю людину в мене є особиста думка про нього і своя, - багато вища оцінка.
  • Питання,- а може ми наймемо вчительку товариша, щоб працювала на форумі коректором - виправляла наші помилки? Що скажете?? Про граматику... тут погоджуюсь і ні. По перше , якщо вчителька української мови то це добре, але чи потягається вона, наприклад навіть зі мною в знаннях хімії чи фізики ...? чи інших предметів ? Скажу, що на нашому форумі ще нічого, наче ви не читали інших.... Там таке буває - диву даєшся, але я ніколи не звертав на це уваги. Давайте не будемо нікого судити.. не всі профффессори. Деякі форумчани (в тому числі і я) допускаємо помилки, опечатки, пропуски букв в тексті. Інколи спішиш, що майже не дивишся, що промахуєшся кнопкою. Звичайно помилки в тексті не красять форумчанина, я погоджуюсь, що пост завжди можна виправити - під час написання, після, кн."змінити" після відсилання, і не один раз. Модератори звісно можуть виправити, відкорегувати пост - це їхнє право, та не будемо перетворювати їх на вчительок мови, тим більше не потрібно тикати форумчанину на граматику, ми не в школі... Це тільки відштовхне людей... може будемо ще заліки приймати....Якщо комусь особисто захочеться все-таки зробити зауваження то потрібно це робити якомога коректніше.
  • Дехто з наc пише так як розмовляє на міцевому "говорі"...що з такими робити ??? Я теж інколи посміхаюся, мені дивно чути і читати мову "карпатців", чи волиняків, але скажу, що мені в тисячу раз приємніше чути Ваші "сі" чим "что". Якщо хто бажає, то може м"яко зауважити колезі на помилку, коректно підказати правильний варіант написання, та все таки краще в ПП, щоб не виставляти це на загальний огляд.. Звичайно всі ми ( і я теж) будемо старатися, щоб наші повідомлення і звіти були не тільки красиво викладені, але й без граматичних помилок. Але ніякі граматичні помилки деяких форумчан не зменшать моєї поваги до них.
  • Не бажав нікого образити. З пов. D.
    • DOK
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 3082
    ..
    Останнє редагування: 24/11/2011 18:45 від DOK.
    За пост подякували: admin, ostt, volfar, LСергій, Степанович, Ben

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 24/11/2011 10:53 #61226

Мені здається, що найкраще нам самим більше звертати уваги на наші помилки : перечитувати те що буде відправлятись, та корегувати те що відправлено.
    • volfar
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    За пост подякували: DOK

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 24/11/2011 11:39 #61234

Все абсолютно вірно. Зрештою ми всі повинні пам'ятати, що наші дописи формують думку чи враження не тільки про сайт, а й про дописувача особисто. Особливо у новачків, або у тих хто попав на сайт вперше. І якщо слідкувати за своїм правописом, а сучасні технології тільки допомагають в цьому, то від цього всі тільки виграють.

P/S. А ще зверніть увагу на буковки та циферки під логотипом сайту.
    • admin
    • Поза форумом
    • Administrator
    • Постів: 703
    За пост подякували: DOK

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 24/11/2011 14:11 #61252

100%
    • volfar
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 24/11/2011 20:58 #61303

Я тут трошки почитав , і задумався. Завжди виступав за чистоту правопису. Але куди важливіше правильне написання самої новоствореної теми, як вже пізніше того, що дописують присутні. Не всі у школі добре вчилися, хтось спішить, у когось клавіатура залипає, буває по різному. Просто дуже бажано, я про це вже писав, щоб перед відправкою написаного, уважно перечитати, власне, написане, і виправити помилки. Якщо і не всі, то хоча би частково.

Тепер наступне. Досить давно, як і багато тут присутніх, зареєстрований на сусідньому порталі. Там практично не дописую, але час від часу заглядаю. Так от, там чорт ногу може зламати. Я про те, що надзвичайно велика кількість тем, які не дуже то й потрібні. І , власне, я рахую, що ми повинні гордитися тим, що в нас того немає. Форум відносно чистий. при необхідності можна легко відшукати необхідну інформацію, а то і просто почитати цікаві для себе теми, не відкриваючи по 20-30, а то і більше нових вкладок. Саме тому і була давніше пропозиція від мене про архіви, смітники, і так далі.
    Чому пишу цей пост. Останнім часом чомусь присутня така річ,хоча, можливо це і співпадіння, як створення нових непотрібних тем новоприбулими членами форуму та порталу,(не всіма, підкреслюю) тільки в силу того, що або не ознайомилися з правилами, або сам форум не вивчали і не читали взагалі. Можете кидатися, плюватися, але рахую за необхідне запропонувати Адміну заборонити створювати нові теми новачкам. При тому всьому і модератори будуть менше перейменовувати - переносити... Як зробити визначення - "новачок", можна обсудити окремо, Можливо, це буде досягнення першого рівня в табелі про наші ранги, чи інші варіанти...
    Звичайно,бувають теми термінові, як от прохання про допомогу різного роду, і т.д. ... Але в таких крайніх випадках завжди можна звернутися до модератора, чи до будь-кого з форумчан в ПП, або ж написати листа на електронну адресу нашого порталу. Думайте, одним словом ...
    Ще раз прошу не сердитися, бо це все для вашого ж добра , і звичайно , без моїх намірів когось персонально образити ...
    • i19
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    Останнє редагування: 24/11/2011 21:00 від i19.
    За пост подякували: LСергій, DOK

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 24/11/2011 22:26 #61314

Я не повністю з вами згоден, тому що люди реєструються різні старшого та молодшого віку більш пізнанні в полюванні та менш, а судити людину по кількості постів неправильно (репутація це вже інше).
    Наприклад зареєструвалася людина з дуже великим мисливським стажем яка може багато що нам розказати, а вона новачок і немає певної кількості постів щоб створити відповідну тему (яку можливо і нам буде цікаво почитати) тоді що їй писати будь що в кожній темі щоб, набрати рейтинг та створити ту тему яку вона б хотіла.Для цього і є модератори якщо видно що тема непотрібна перенесли чи стерли тай все.ІМХО!!!
    З повагою Бен!!!
    • Ben
    • Поза форумом
    • Ловчий експерт
    • Постів: 270
    Stoeger 2000 Deluxe
    Останнє редагування: 24/11/2011 23:43 від Ben.
    За пост подякували: ostt, LM71

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 24/11/2011 22:48 #61315

І ще хочу додати,якщо б я десь так випадково допустив помилку,чи то чисто механічну ,чи то по своїй неграмотності ,бо також не на всі уроки ходив, то прошу не встидатися і виправити мене.
    • West
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 1824
    Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
    О.Бісмарк
    За пост подякували: ostt

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 25/11/2011 01:33 #61322

а судити людину по кількості постів неправильно (репутація це вже інше).

Ви мене неправильно зрозуміли. По суті, це пост (вище написаний) не що інше, як просте розтлумачування тих самих правил. І це, всього - навсього пропозиція. Якщо хтось його прочитає, то можливо, задумається пройтися трішки по форуму і пошукати необхідне, перед тим як створювати нову дублюючу тему. Це ж було неодноразово. Також, беручи з слів Бена, припускаємо, що реєструється старий досвідчений чи не дуже, мисливець... Пройшовши по темах і підфорумах, яких тут більш, як достатньо, думає конче допише якийсь десяток постів. Після цього, хоча би поверхнево ознайомившись з форумом, нехай створює наздоровя, все, що хоче, і це буде, переконаний , у більшості випадків щось потрібне. А то будуть далі теми на зразок , "Можно ли засыпать винтовочный порох в гильзу 12 -го калибра"...
    • i19
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    За пост подякували: ostt

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 25/11/2011 09:08 #61338

Якщо я правильно зрозумів думку Івана то він має на увазі теми - "одноднєвки", теми однієї, двох відповідей, чи наприклад про "винтовочний порох".... . Звичайно я з і19 погоджуюсь, бо це питання можна було задати в темі "Поради самокрутчикам" але чомусь вирішено відкрити цілу тему... відкриття тем чи їх кількість на дає бонусів форумчанину, тим більше якщо тема дублює уже створену. Згоден також з і19, що перед тим як відкривати тему потрібно проглянути форум, можна проконсультуватись з модератором -цього права і можливості ніхто не відбирає, я й сам часто так роблю. Для того щоб оживити тему "Набої до карабіна", я радився з ОлегомП, який відкрив її( він погодився на мої пропозиції), а потім запропонував медератору, розширити назву теми, а форумчанам викладати в темі не тільки якими набоями(назвами) користуються, а й свої відгуки про кулі, що на мою думку додасть темі більшої інформативності, а іншим форумчанам користі. Тому я згоден, що краще мати пару десятків інформативних тем чим сотню , від яких ніякої користі. З пов.Д.
  • Р.С. Ідею архіву і смітника цілком підтримую.
    • DOK
    • Поза форумом
    • Ловчий професіонал
    • Постів: 3082
    ..
    За пост подякували: i19
    Час створення сторінки: 1.16 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення