Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 25/11/2011 09:47 #61355

Архів і смітник це добре, архів можна наприклад зберігати 1-2 роки а те що у смітнику до місяця і потім в утіль, а то у нас тут створюються досить багато тем про різні випадки десь там далеко закордоном, які 80% не мають свого продовження, у нас сайт Ловецтво України і частковими домішками гішпанських кровей
За пост подякували: i19, DOK

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 25/11/2011 09:55 #61358

i19 написав:
....створення нових непотрібних тем новоприбулими членами форуму та порталу,(не всіма, підкреслюю) тільки в силу того, що або не ознайомилися з правилами, або сам форум не вивчали і не читали взагалі.
....але рахую за необхідне запропонувати Адміну заборонити створювати нові теми новачкам.....
........................................................................
....реєструється.... мисливець ...Пройшовши по темах і підфорумах, ......... конче допише якийсь десяток постів. Після цього, хоча би поверхнево ознайомившись з форумом, нехай створює наздоровя, все, що хоче, ....

DOK написав:
Якщо я правильно зрозумів думку Івана то він має на увазі теми - "одноднєвки", теми однієї, двох відповідей, чи наприклад про "винтовочний порох"..

Щось таке я мав на увазі коли писав про
LСергій написав:
кар"єрний ріст на форумі від кількості опублікованих постів!! Особливо про першу сотню постів!!!

бо, на мою думку, людині потрібно написати 50-100 постів щоб перечитати хоч більшу частину форуму, переконатись чи питання яке його цікавить ще не публікувалось на форумі, і взагалі - навчитись елементарно користуватися форумом!!!
А про обмеження сворення нових тем для новачків (хоча це і не толерантно по відношенню до більшості з них), то в цьому питанні є певний сенс! Але чи таке технічно можливо???
З повагою Сергій!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 3153
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Останнє редагування: 19/12/2011 19:39 від LСергій.
За пост подякували: i19

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 25/11/2011 14:35 #61462

Власне, оце я і мав наувазі. Троє дописувачів (які дописали вище ) мене нормально зрозуміли. Дякую. Я особисто рахую створення нової теми досить важливим кроком, і кілька раз думаю, чи слід це робити ... Можливо навіть, як у випадку з форумним полюванням на перо 2011, започаткувати саму тему в якійсь вже існуючій, і при необхідності та підтримці, вже створювати нову. В меншій мірі це стосується підфоруму новин.
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 25/11/2011 15:21 #61474

Відверто кажучи над такими можливостями ніколи навіть не задумувався, напевно це викликано досвідом спілкування на інших форумах. Вважаю, що це не вірно. Зрозуміло, що нові та однакові по суті теми нікому непотрібні і лише засмічують форум та добавляють роботи модераторам, проте якщо встановлювати обмеження на створення нових тем для новачків ми можемо втратити потенційно цікаві теми, а користувачі порталу своєчасну відповідь на своє питання (який відсоток новачків здогадається написати адміністраторам чи модераторам? ...та й ми не цілодобово на сайті...).
Просто тут, іншим, більш досвідченим форумчанам, потрібно намагатися направити новачків в "правильне русло".
  • admin
  • Поза форумом
  • Administrator
  • Постів: 703
За пост подякували: ostt, DOK, бригадирь, Ben, Oksana Lopacjak

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 25/11/2011 15:27 #61476

100% солідарний із Адміном...Я також рахую,що ми прагнучи до деяких змін ускладнюємо самі собі "життя" на цьому ресурсі..І нехай кожен перед тими змінами, згадає, за яких обставин він потрапив сюди і чи створювалися перепони,або зміни йому....
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 25/11/2011 17:16 #61494

Адмін має рацію, я теж погоджуюсь. Звісно досвідчені стараються слідкувати і допомагати новачкам. Та питання, якщо тема вже відкрита, а кориті не несе. Ніхто не каже що потрібно обмеження доступу на відкриття нових тем, - цього навпаки не потрібно робити, але щоб запитати про щось ми ж думаємо про предмет питання..., то чому не подумати перш чим відкривати тему... а якщо на питання можна отримати відповідь одним двома постами ? як тоді? Якщо питання конкретне, але стосується певної теми з загальною назвою - цілком можна подати його у цій темі... Можна й не звертати увагу на теми одноднєвки, але тоді напевне потрібно встановити менший термін часу перебування теми в розділі. По закінченні цього часу тема, яка не має розвитку і не має корисної інформації відправляється в смітник, тема, яка несе в собі важливі повідомлення, але в даний час не актуальна - переноситься в архів. З пов.Д.
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..
Останнє редагування: 25/11/2011 17:20 від DOK.

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 25/11/2011 20:08 #61504

Та немає ніяких "новачків"...
Є вже сформовані дорослі люди, які, входячи в новий колектив,- спілкуються, вчаться , разом проводять акції, полювання і т.п.
Як і кожен колектив - наш форум має свої правила.
Все дуже просто : кому правила не підходять - люди самі відходять.
Обмеженнь не потрібно. Колективна праця всього форуму зможе поставити нових членів спільноти зрозуміти правила і обов'язки ...
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5812
Waidmannsheil.
За пост подякували: i19, Барва

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 25/11/2011 20:22 #61505

Адмін говорить вірно!Я сам декілька разів створював нові теми бо дупля нерізав що треба робить перш-завсе.І прочитавши правела всеодно не то!Поки непідсказали колеги.Я думаю що щось треба створити сугубо дя новобранців,тобто коли проходиш регістрацію то обовьязково писать максимум про себе і тщд.і тп..Я так вважаю і це тільки моя думка!!!!! Що скажите КОЛЕГИ??
  • ДЖАФАР
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 151
ІЖ 27ем-12к,тозБМ16 Іж54м/12/70

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 25/11/2011 23:05 #61532

Колективна праця всього форуму зможе поставити нових членів спільноти

Я , напевне , трошки інших правил, і думаю трохи інакше. В фізиці (шкільний предмет), яку так любить наш ДОК, присутнє таке поняття, як коефіцієнт корисної дії ... Колективна праця - це добре ... Суботники, які придумав таваріщ Лєнін, щось подібне теж .... ( я сам прикладаю достатньо зусиль в користь форуму чи то колективу ) , АЛЕ .... ДЛЯ ЧОГО РОБИТИ ТЕ, ЧОГО РОБИТИ НЕПОТРІБНО АПРІОРІ ...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 25/11/2011 23:08 #61533

Наприклад?
Чітко вислови, що Ти маєш на увазі - і я висловлю Тобі своє бачення. Подискутуємо, якщо погляди на проблему будуть різнитися.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 26/11/2011 00:10 #61542

Наприклад ... Якщо модератор має годину вільного часу ... (Все написане - виключно тільки моя думка, тож не ображатися, в тому числі і модераторам), то він мав би приблизно 30 хв. насолоджуватися форумом, як користувач, а других 30 хв. робити порядок, тобто переносити, перейменовувати, видаляти, карати, попереджувати, банити, і т.д. і т.п. ...
Якщо ті ж модератори мають бажання тільки 10 хв. читати, дописувати, писати звіти про полювання, вставляти гарні фото, а 50 хв. робити тут порядок з різним непотребом, то будь-ласка ...
Я всього - навсього за те, щоб в любій темі було якнайменше червоного шрифту.
Якщо хтось має інакшу думку, то .....звиняйте .
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 26/11/2011 07:42 #61551

Червоний колір тексту залежить в першу чергу від самих користувачів.
От написав я два дні тому попередження одній людині, що у нього профіль не заповнено (пункт 2.3Правил, до речі, цього вимагає). І що, заповнений? Поки ні. А от добра половина форуму після мого посту з проханням заповнити профіль - одразу заповнила.
Все залежить від нас самих.
На жаль існує така тенденція, що чим більше людей на форумі - тим більший "базар". Але прийдеться миритися, бо всі хотять, щоб тут було більше активних користувачів.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6215
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 26/11/2011 09:01 #61556

I19, багато роботи модераторів не бачать користувачі, і Ти в тому числі. І порядок наводиться, і перечитутуються всі пости форуму, редагуються, йде спілкування через приват, йдуть попередження, і бани ( як дія останньої інстанції)...
Користувачі не завжди реагують ( а інколи і реагують конфліктно) на прохання модераторів.
Команда модераторів HuntingUkraine.com бачить форумчанина, не тільки як користувача ресурсу, а й як цілісну людину, мисливця , собаковода і т.п.
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Waidmannsheil.

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 26/11/2011 09:39 #61559

Думаю мова іде не про всіх користувачів, а саме про тих, які щойно зареєструвавшись починають "тулити" нові теми, при цьому навіть не спробувавши розібратись у принципі роботи даного форуму і навіть не прочитавши плавил!!! Звичайно з часом і за допомоги модераторів та інших форумчан все стане на свої місця! Але цей період адаптації щойно прибулих, багатьох форумчан - зовсім трошки але дратує!
Так зараз модератори справляються зі своєю роботою, але форум росте і з часом, можливо, Ви самі прийдете до тієї думки про яку писали тут форумчани!!!
З повагою !!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3153
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
За пост подякували: i19

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 26/11/2011 09:51 #61560

Користувачі не завжди реагують ( а інколи і реагують конфліктно) на прохання модераторів.
Команда модераторів HuntingUkraine.com бачить форумчанина, не тільки як користувача ресурсу, а й як цілісну людину, мисливця , собаковода і т.п.
В чому ж причина такої реакції. Невже не читають зовсім Правил, не поважають праці модераторів чи може й сам форум.... Та як би там не було на мою думку не можна підстроїтись форуму під кожного користувача і мисливця, бо тоді точно буде "базар", і для цього й існують правила щоб всі на рівні їх виконували. Я вважаю що "демократія" , демократією, а порядок повинен бути.
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..
Останнє редагування: 26/11/2011 10:01 від DOK.
За пост подякували: ostt

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 26/11/2011 12:17 #61568

Так зараз модератори справляються зі своєю роботою, але форум росте і з часом, можливо, Ви самі прийдете до тієї думки про яку писали тут форумчани!!!

Збільшиться кількість форумчан, також збільшиться кількість модераторів, на мою думку тут багато достойних бути модератором, тай далі буде все добре!!! Звісно правил треба дотримуватись але видумувати якихось нових заморочених непотрібно тому що новачкам буде ще важче, поки докумекаєш шо треба зробити щоб створити тему чи написати там якесь повідомлення, то надоїсть, плюнеш тай підеш на інший форум, а це буде зменшувати кількість постійних користувачів. А з самого початку новачкам писати дурацькі теми (і я невиключення) це завжди буде присутнє але для цього і є модератор тай користувачі підсказали виправили тай все ОК!!! З повагою.
  • Ben
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 270
Stoeger 2000 Deluxe
За пост подякували: WALLY, ostt, бригадирь

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 26/11/2011 21:36 #61623

Немає, інколи, у новореєстрованого сурйозності підходу до справи.
Перш чим реєстуватись на будь якому форумі, не просто варто, а потрібно його почитати, як гість, і не один день притому, відчути його атмосферу, ознайомитись з темами,а тоді вже приймати рішення про реєстрацію і ставати повноправним його членом.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2924
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/
За пост подякували: ostt, i19, LСергій, DOK

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 19/12/2011 17:01 #63451

Прийшло мені сьогодні на ел. пошту повідомлення (думаю, і не тільки мені) з сусіднього форуму. Там ввели доповнення до правил форуму. Перечитавши, я побачив багато цікавого. В тому числі вони взяли багато корисного з нашого форуму, тобто наших правил. Також там і про цитування останнього поста сказано ...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 19/12/2011 17:22 #63454

Тільки що дружині це показував, бо і я листа отримав
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6215
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 20/12/2011 01:15 #63510

я погоджував з модератором УАХУНТЕР викорисання частини наших правил. Земля кругля...
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
  • Постів: 3510
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
Розплідник FCI vom Berufsjager: www.berufsjager.com/
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONALE: www.alldog.eu/
За пост подякували: vasyl eger
Час створення сторінки: 1.31 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення