Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 07/12/2012 14:48 #90758

пропоную в розділі мисливські собаки зробити підрозділ - документи на мисливську собаку, і туди перемістити всі пости даної теми, я, наприклад, таки не зрозуміла чи треба дозвіл на собаку чи хватить корочки?! тай де саме зробити?
+ якось я недодумалась шукати цей розділ в полюванні, то можуть і інші недодуматись
  • собаколюб

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 07/12/2012 16:20 #90765

ще одна пропозиція:
в розділи мисливські собаки є багато підрозділів продам цуцика, чи не можна збити всі ті теми в один підрозділ;
знову в розділі мисливські собаки є багато тем пропала, вкрали, знайшлась собака, пропозиція - все збити в одну кучу

відносно документів можете не напрягатись - створила тему, а віносно іншого - сумніваюсь що ви хоч якось прореагуєте!
  • собаколюб

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 07/12/2012 18:13 #90776

собаколюб написав:
пропоную в розділі мисливські собаки зробити підрозділ - документи на мисливську собаку, і туди перемістити всі пости даної теми, я, наприклад, таки не зрозуміла чи треба дозвіл на собаку чи хватить корочки?! тай де саме зробити?
+ якось я недодумалась шукати цей розділ в полюванні, то можуть і інші недодуматись

Робити аж цілий підрозділ (не тему) нема потреби.
Ба навіть саму таку тему не було великої потреби відкривати, адже це питання відноситься до "документів, які потрібно мати для полювання". І така тема на форумі є. Так само як і кнопка "Пошук".
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6122
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 07/12/2012 18:19 #90777

собаколюб написав:
ще одна пропозиція:
в розділи мисливські собаки є багато підрозділів продам цуцика, чи не можна збити всі ті теми в один підрозділ;
знову в розділі мисливські собаки є багато тем пропала, вкрали, знайшлась собака, пропозиція - все збити в одну кучу

Жодного підрозділу "продам цуцика" в розділі мисливські собаки нема.
Є теми про продаж собак тої чи іншої породи. Якої саме, в переважній більшості випадків, вказується в шапці теми, що значно полегшує пошук потенційними покупцями.
Стосовно пропала, вкрали, знайшлась собака - така тема є "Розшук пропавших собак".

відносно документів можете не напрягатись - створила тему, а віносно іншого - сумніваюсь що ви хоч якось прореагуєте!

А це як розуміти???
І до кого конкретно в цьому випадку Ви звертаєтесь???
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Останнє редагування: 07/12/2012 18:19 від Slavamaz.
За пост подякували: LСергій

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 17/12/2012 00:01 #91225

Пропоную відредагувати всі теми присвячені якомусь виду чи породі в такий спосіб, щоби перший пост містив фото представника виду і описи стандарту виду(породи). Що скажете?
Також це фото може бути значком-емблемою теми.
  • Максборода
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1028

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 17/12/2012 13:09 #91246

По суті - це необхідність відредагувати перший пост у темі!
Теми створювали різні люди і їх реакція на це може бути неоднозначна.
От і тепер люди створюють теми, не до кінця усвідомлюючи чи потрібно це комусь крім них самих....
Ідея хороша (і сам не раз про це думав) - яле як її втілити у життя?
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3152
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 11/03/2013 17:00 #96682

do temy "karpatcia "

на ВІЛНІЙ УКРАІНІ е таке прислівя :

"пусти свиню за стіл , вона і ноґи висуне на стіл ."
ТАК і з вами !

вам мало своі теми і 1000 проблем шо маете з своім ґібридом біґля ???

ВИ чужинці лізете , ДО "МОІ XАТИ" і ше xочите керувати, вказувати , обсирати ! " -тему створив я , на лвівскому , украінскому форумі, де з однодумціами обмінюемос інформаціею , досвідом , досяґненнями і промаxами!
МИ КАРПАТЦІ -, на своі землі , на свому форумі , з своею породою у себе вдома, спілкуемос своею мовою !!! ЗРОЗУМІЛО ???

ви тут ҐОСТІ, а не ґосподарі ,і поводіт себе як ґодиця ґостям !
і вашив порад і критики ЗОВСІМ НЕ ПОТРЕБУЮ У ТЕМІ !
ПРОШУ НЕ ЗАXОДИТИ І НЕ ДОПИСУВАТИ !

НЕ ТЕ ШО ПРОШУ , А ЗАБОРОНЯЮ ВАМ ! ЗРОЗУМІЛО ??? (чи вам перекласти на мову окупантів ???)

ДУЖЕ ВЕЛИКЕ ПРОXАННЯ ДЛІА МОДЕРАТОРІВ!!!
РОЗБЛОКУЙТЕ ТЕМУ !
будласка стріт останні пости образи і заблокуйте доступ до теми "КАРПАЦКИЙ ҐОНЧАК " : пану ПРАКТІКАНТУ , НАДИКУ ,РОМА 2323 ... (список продовжимо власники карпатця ок ).

ШЕ РАЗ ЗВЕРТАЮС ДО МОДЕРАТОРА ЛСЕРҐІЙ І ПРОШУ :

ВІДКРИJ НАІПОПУЛІАРНІШУ на форумі ТЕМУ "КАРПАТЦІА' і
заблокуj доступ до неі пану практіканту, пану надик , пану рома 2323 .
НАПЕРЕД ДЯКУЮ !

З ПОВАҐОЮ ВАСИЛ ЕҐЕР .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 11/03/2013 17:09 #96683

Пане Василю переведіть це будь ласка на щиру українську мову, Ви ж пишете не українському (львівському) форумі. Доречі ви забули мене в список внести, в темі Карпатський гончак мій нік Ви теж писали хоча і з помилками.
А если серезно выпей валерьянки
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 11/03/2013 17:22 #96687

dopyshem yak treba i prosyshsya .

ya dumav sho ya na LOVECKOMU FORUMI ,A NE ORTOGRAFICHNOMU , literaturnomu , "pravylnogo pysannya " , pravopysu ... xaxa

sam vypyy te sho meni proponuesh i she u 100raz bilshe ! ok

-------
допишем як треба і просишся .

я думав шо я на ЛОВЕЦКОМУ ФОРУМІ ,А НЕ ОРТОҐРАФІЧНОМУ , літературному , "правилноґо писання " , правопису ... xаxа

сам випий те шо мені пропонуеш і ше у 100раз білше ! ок
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 11/03/2013 17:22 #96688

Вася,я не пойму,если ты такой щирый Украинец,чего свою дупу в Испании грееш?Давай сяда,в наши суровые будни))))
  • Рома2323
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2180
2ЭГ,ЗСЛ,иж 27е-1с

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 11/03/2013 17:29 #96689

Hunter.ua написав:
Пане Василю переведіть це будь ласка на щиру українську мову, Ви ж пишете не українському (львівському) форумі.

Ти вважаєш це смішним?
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759
За пост подякували: сірий

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 11/03/2013 17:38 #96691

я считаю смешным когда требуют что бы кто то писал на украинском но в тоже время сам не может написать предложения без ошибок. Если тебя успокоет могу изметить "щиру" на "літературну" между прочем "щира" переводится на руский как "искренняя" и я не вижу в этом слове ничего плохого.
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 11/03/2013 17:40 #96692

Кілька порад до покращення форуму:

1.Не годуйте тролів:

troll-2012-6.jpg

2. Модератори, не правте без потреби дописи, навіть якщо вони трішки відхилились від теми. При умові, що дописи не ображають інших людей. Живе спілкування не може бути тільки по темі, на то воно і живе... А то тільки починається якесь живе спілкування, а під низом уже червоним що порушили. Я не в школі і не потребую вчителя з указкою, швидше доброго друга, який по дружньому може підправити чи направити...

0_93f2f_f26f382e_XXL.jpg
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4108
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: vasyl eger

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 11/03/2013 17:56 #96694

Рома2323 написав:
Вася,я не пойму,если ты такой щирый Украинец,чего свою дупу в Испании грееш?Давай сяда,в наши суровые будни))))

VYBACHAYUS SHO NE PO TEMI .-vidpovid

bo ukrainy nema !!! e kolonialno zalezhna chastyna ,na yakiY gulyae i zhyrue donecko-tatarsko-kremlivska banda -mafiya , de zlo peremagae dobro . de zlodii , bandyty - e vozhdi i proroky . de brexunam chest i poshana , a pravdyvym tyurmy i vidrizayut golovy , rozstrilyuyut .
SHEVCHENKO 200 rokiv tomu napysav "NA NASHIY ,NE SVOIY ZEMLI"

i sho zminylos ???

ya ne bachu UKRAINY ? TAM SOVOK NA 100%

--------------
бо украіни нема !!! е колоніално залежна частина ,на якіЙ ґуляе і жируе донецко-татарско-кремлівска банда -мафія , де зло перемаґае добро . де злодіі , бандити - е вожді і пророки . де бреxунам чест і пошана , а правдивим тюрми і відрізают ґолови , розстрілюют .
ШЕВЧЕНКО 200 років тому написав "НА НАШІЙ ,НЕ СВОІЙ ЗЕМЛІ'

і шо змінилос ???

я не бачу УКРАІНИ ? ТАМ СОВОК НА 100%
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
За пост подякували: сірий

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 11/03/2013 20:17 #96697

Якщо зараз нема України, тоді коли вона була, а???? України нема виходить, а мова є, цікаво...
Та заспокойтесь з тою мовою, чого на ній світ клином зійшовся!!!
Стосовно карпатців. Я теж за те, щоб тему "УКГ" відкрили. Але карпатцелюби, не потрібно кожну критику сприймати як особисту! Порода на стадії формування, тому недоліків вистачає, як і в любій іншій породі! Критикують, значить є цікавість до породи! А нам, карпатцелюбам, ту критику також тре брати до уваги!
Бо так як послухати, то в кожного пес золотий (говорю за будь які породи)! А насправді, то більшій половині 2 патрони ціна! Будьмо прокурорами , а не адвокатами своїх псів (це був колись дуже добре сказав Руслан Єгер!)!!
А критикантам, давайте критикувати без "солі", лишніх амбіцій і т.п.
І ще одне прохання, давайте будь де
Дякую за розуміння!
п.с. тему "ЕГ" не перетворюйте в смітник, як це стало з багатьма іншими темами.
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2931
Закоханий у полювання!

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 11/03/2013 21:21 #96705

Хлопці, я не розумію, вам весна в голову вдарила, чи скучно вдома/на роботі?
Перетворили форум на місце з"ясування особистих стосунків...
Особисто я, як і багато користувачів цього ресурсу, не маю ані найменшого бажання читати весь цей бруд.
Тема карпатського гончака була закрита цілком справедливо, зважаючи на останні написані пости. Завтра буде відкрита, але будете продовжувати в тому ж дусі, закриємо на довше, як і будь-яку іншу. І не обмежимось лише закриттям теми.
Шановні Василь єгер, Практикант, Рома 2323, бригадирь, Надюк, Хантер уа, модераторський склад оголошує кожному по жовтій картці. Бажаєте й надалі спілкуватись на цьому ресурсі, жодних проблем. Але культурно і ввічливо.
Ви ж практично всі старожили форуму. Скажіть мені будь-ласка, коли форумчани дозволяли собі такі речі і такі дописи, які лунають останнім часом. Я очам своїм не вірю ..
Останнє китайське попередження. Ще одна конфліктна ситуація чи провокативний пост від перерахованих вище осіб - безапеляційний бан і надовго. Щоб потім не ображались на мене чи когось іншого з модераторів.
Є бажання з"ясувати стосунки - прошу дуже. Є на то ПП, Е-мейл, Скайп, телефон врешті решт.
Але збавте від цього бруду тих, кто не хоче цього всього тут бачити.
Все залежить від вас і дякую за розуміння.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
За пост подякували: admin, ostt, LСергій

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 11/03/2013 21:40 #96710

Ну вот как обычно все факты потёрли. Ну я уже и не знаю куда там было культурней ответить на пост Васи. Чего там только не хватало так это вот этих вот смайлов Учесть то что было написано им, и мой ЛАСКОВЫЙ ему ответ, то его можно было в министерстве культуры, большими буквами при входе вывесить, жалко теперь его не видно.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
  • Постів: 570
Останнє редагування: 11/03/2013 21:41 від Praktikant.

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 11/03/2013 21:45 #96711

Я давно слідкую за цим словоблудством, і іншого виходу не бачу як створити спец тему, "Для конфліктів" - де виникає якась заковика і конфлікт, відразу хтось з модераторів перекидує сутичку туди
Просто деколи потрібно в конфліктній ситуації дійти кінця, і люди які сперечаються вкладають розум і витрачають час, після цього дістають відразу від форуму.

Що хто думає??????
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 11/03/2013 21:46 #96712

А конфлікти завжди будуть, незважаючи на тему КГ де особливо багато дискусій, в суперечці повної рації немають обі сторони, є більш правий або не зовсім хахаха
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Re: ПОБАЖАННЯ ДО ПОКРАЩЕННЯ ПОРТАЛУ 11/03/2013 21:48 #96714

Діма і всі інші, які також мають бажання мені щось написати.
Я не маю жодного бажання вести чергову дискусію.
Маєте бажання далі тут спілкуватись, ніхто не забороняє, але тільки в прийнятій на цьому ресурсі формі. Я все сказав.
Буде чергова заворушка чи провокація - БАН!!
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
За пост подякували: admin, ostt
Час створення сторінки: 1.31 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення