Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: як розкрутити форум ?

Re: як розкрутити форум ? 29/04/2012 18:13 #75863

Радий, що помилявся.
Це мене було смутило:
Переливання води.
Други все набагато простіше.
Питання знову до адміністратора.Чому не створити кошик-корзину,мусорку, де модератори будуть викидати різне сміття та не потріб,не буду перечисляти.?????
Думаю пояснювати адміну не треба,для чого він потрібен
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2924
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/
За пост подякували: Руслан-Єгер

Re: як розкрутити форум ? 29/04/2012 19:48 #75877

Cтепанович,Дуже добре,що Ви так відстоюєте позиції,як форуму ,так і адміністратора.Я постраюсь пояснити Вам,що я мав на увазі відносно переливання води.
Це те,що говорять,говорять,а віз і далі там.Це чомусь нагадало наших політиків.Потрібно діяти,щоб щось змінити.Прошу,це також не враховувати в зверхність,це просто моя думка.
Відносно того,що я звернувся до адміністратора,про корзину та сміття,я з вашого дозволу пояснювати тут не хотів би це,питання спецефічне,що дотичить тільки технічного питання.Форумчанам,цього як би не потрібно,але так як тут є така тема,то я просто запропонував це і адміністратор повірти мені,сам розуміє,доцільність такого.
А що до того,то я взагалі і не намагався чимось принизити його як адміністратра,Боже збав,а навпаки я говорив і говорю,що людина на своєму місці.
(є у адмінів свої тест драйви).
Думаю,що я Вам накрутив трохи голови,але повірти я не зі зла,а во Благо.
Незнаю,як Ви технічно дружити з інтернетом.Але для мене,Ви,ще одна кандидатура яка може бути модератором.Ви гарно відстоююєте позиції форуму і є активним,тож варто,щоб на це звернули увагу,компетентні до цього люди.Думаю,що Шановне товариство мене тільки підтримає.
Вбачайте,якщо Вам щось до кінця,не зрозуміло,але курчат по осені рахуюють чи не так.
  • Руслан-Єгер
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
  • Постів: 490
Дратхаар BRIXI,GERA,DINA,NORD.
РОЗПЛІДНИК foxjeger.wix.com/foxjeger
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.
Останнє редагування: 29/04/2012 19:50 від Руслан-Єгер.

Re: як розкрутити форум ? 29/04/2012 20:16 #75878

Дякую за порозуміння, Руслан72.
На модераторство я не годжусь, краще буду вже таким як є форумчанином, таж дякую за довіру.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2924
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: як розкрутити форум ? 29/04/2012 20:32 #75879

Дякую і Вам з досвіду знаю,що мудрі люди знайдуть порузуміння в спілкуванні,а дурні набють гулі на лобі.
Приємно мати з Вами справи Степанович.Ніколи ми не можемо сказати на,що ми придатні,часом коли треба в нас відкриваються вкликі можливості про які ми і самі не здогадувались.Удачі і Вам.
  • Руслан-Єгер
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.
За пост подякували: Степанович

Re: як розкрутити форум ? 30/04/2012 00:34 #75893

Пишемо, пишемо .... А суть ... В даний момент форум не потребує аж такого вже розкручування .
ЯТД ...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Re: як розкрутити форум ? 30/04/2012 07:21 #75911

Привіт Іван,ну перш за все я не знаю,що ти маєш на увазі під словом розкручування,в даний момент?.
Наприклад я хочу виразити свою думку.Що саме я розумію під словом розкручування.
Давай спочатку,порахуєм статистику.
А статистика говорить,просто у нас 3728,зареєстрованих,це ніби і не мала кількість,але коли взяти наприклад де участників,приблизно 18000.то є велика різниця.
Річ не втім,що ми повинні доганяти чи переганяти інші портали.
Дальше відвідуваність,та активність,на мою думку,є теж дуже малою.
Деталі в Сколе.
  • Руслан-Єгер
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.

Re: як розкрутити форум ? 08/06/2012 22:41 #79068

Сьогодні отримав в ПП від Василя Єгер достатньо обємний пост - звернення до модераторів, де ним сформульовано деякі недоліки в нашій (М) роботі, та деякі проблемні питання як розвитку форуму, так і діяльності користувачів і модераторів в цілому ... Запропонував йому виставити в цю тему, тим більше, що подібні питання вже піднімалися в минулому ... Отже , з Благословення Василя ... його письмо форумчанам і модераторам ...

PRYVIT L SERGIY , OSST, I19 , SLAVAMAZ !
emmm
she raz dyakuyu vam za organizaciyu zustrichi i za robotu sho vedete na forumi !

i mai 1 proxannya , pobazhannya dli avas i nashogo foruma !
nash forum e duzheee slabenkym ,malo cikavym , NE MASOVYM !!! , ne duzhe profesiynym ... + duzhe malo dopysiv e schodenno
i koly my (vy ) she budete zaschoraz vydalyaty posty forumchan ! VONY PROSTO PIDUT NA INSHI !!!
Okrim vashogo golovnogo zavdannya - slidkuvaty za poryadkom na forumi ! vy zhe i povynni - ROBYTY VSE SHOB PRYBAVYTY , ZATRYMATY , NE VTRATYTY STARYX I PRYVESTY NOVYX FORUMCHAN !
Bo nas na forumi donedavna bulo 5 cholovik .
i zaraz VSE ZALEZHYT vid vas 4 !!! skilky nas tut bude , skilky cikavogo bude pysatys ...skilky forumchan pereide na inshyi forum !!!

tobto proxannya ,pobazhannya !
BUTY BILSH "LOIALNYMY " do forumchan !!! my vsi vid ciogo vygraemo !

proshu ne obizhatys , ! ce prosto moya dumka i bachennya !
Zapamyataite forumchan tut duzheee trudno vtrymaty i zamanyty ,i DUZHEEEEE legko vtratyty !

sho sobi dozvoliae uahunter - my sobi takogo nemozhymo dozvolyty !!! vony mayut u 1000 raz bilshe forumchan , povidomleñ , chytachiv !

okrim poraydnogo , nam she tre robyty forum i MASSOVYI , CIKAVYI , POPULIARNYI ,PROFESIYNYI !

DYAKUYU ZA VSE I ZA ROZUMINNYA !

Всіх, кому не ліниво, і мають свою думку з цього питання , запрошую до дискусії ...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Останнє редагування: 08/06/2012 22:42 від i19.

Re: як розкрутити форум ? 08/06/2012 23:23 #79076

Почну я - як молодий модератор!!!
За недовгий період користування форумом з "зайвою кнопкою" видалив кілька постів, які на мою думку не несли жодної інформації і абсолютно не стосувалися теми!!!
Крім того "почистив кілька тем від початку, щоб їх легше було читати новоприбулим форумчанам та гостям форуму!!! (наприклад тема - Ведення мисливського господарства)
Ніякого тиску на користувачів форуму в цьому не бачу!!!
Але..... можливо з боку видніше!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 3153
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Останнє редагування: 08/06/2012 23:25 від LСергій.

Re: як розкрутити форум ? 09/06/2012 00:21 #79090

Я теж за те, щоб безінформативні пости, теми йшли в смітник. Так і новачкам легше буде, і теми будуть максимально інформативні ..., і не буде такої путанини для тих, хто все таки користується (а таких дуже мало) кнопкою - "ПОШУК" ... Якщо форум буде засмічений, кількості активних дописувачів не збільшиться ...

she raz dyakuyu vam za organizaciyu zustrichi i za robotu sho vedete na forumi

Як каже мій знайомий лікар у відповідь на щось таке - " Поставте за дверима, але обережно ... Вважайте, не розбийте" ...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: як розкрутити форум ? 09/06/2012 23:16 #79146

часом безінформативні пости (не теми) якраз додають не абиякого колориту темі та приваблюють дописувачів і читачів! обережніЩе з чищенням!
  • BAM

Re: як розкрутити форум ? 10/06/2012 05:12 #79162

Кожний користувач має можливість в кількох варіантах звязатися з адміністрацією форуму і з модераторами ... Це на рахунок несправедливого , без повідомлення в темі , видалення чийогось поста ... Я, особисто , не видалив жодного поста без узгодження з користувачем, або по його ж просьбі ... Про пости, які всього- навсього переносяться у відповідні теми, думаю, тут не варто і згадувати ...
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Час створення сторінки: 0.62 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення