Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: як розкрутити форум ?

Ві:як розкрутити форум ? 27/06/2010 17:43 #26375

Myron писав(ла):
...вони в цьому уступають нашій атмосфері спілкування..

З язика зняв...
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6214
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Ві:як розкрутити форум ? 27/06/2010 17:54 #26376

DOKtor Nik писав(ла):
...На уахантері форумчани більше "розкуті", розмовляють, діляться досвідом, дискутують - буває доходить до досить гарячих спорів.. Тут неначе мало хто бажає щось розповісти, поділитись досвідом...

Щось останім часом на згаданому форумі бачу лише "куплю/продам", ні дискусій ні балачок, не кажу вже про звіти...
Кожен форум має свою динаміку розвитку, один розвивається, інший занепадає... Це так як приятельські стосунки між людьми, спочатку цікаві і стабільні а з часом вигасають...
Але як усі зауважили, найважливішою є дружня атмосфера, тоді хочеться і читати і дописувати до форуму.
  • urban
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 958
"Ein schlechter Jagdtag ist immer noch besser als ein guter Arbeitstag"
Останнє редагування: 27/06/2010 19:15 від urban.

Ві:як розкрутити форум ? 27/06/2010 18:07 #26377

А ще що через місяць буде коли відбудуться фестини,і коли почнеться полювання, то всі теми оживуть з новою силою.
  • West
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1824
Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів.
О.Бісмарк

Ві:як розкрутити форум ? 27/06/2010 18:52 #26381

skoro vasyl eger na misiac "propade " z forumu .
zato mene zmozhete zustrity v karpatax .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:як розкрутити форум ? 27/06/2010 19:27 #26383

slavamaz писав(ла):
Myron писав(ла):
...вони в цьому уступають нашій атмосфері спілкування..

З язика зняв...
Зняв з язика ? менів теж подобається наша атмосфера спілкування. Але, що Вам мішає спілкуватись активніше? Вам, що немає,що розказати самому, чи тільки можете, що піддакувати?
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..
Останнє редагування: 27/06/2010 19:29 від DOK.

Ві:як розкрутити форум ? 27/06/2010 19:29 #26384

то ти vasyl і на фестини попадаєш?????
  • Myron
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 2851

Ві:як розкрутити форум ? 27/06/2010 19:32 #26387

urban писав(ла):
DOKtor Nik писав(ла):
...На уахантері форумчани більше "розкуті", розмовляють, діляться досвідом, дискутують - буває доходить до досить гарячих спорів.. Тут неначе мало хто бажає щось розповісти, поділитись досвідом...

Щось останім часом на згаданому форумі бачу лише "куплю/продам", ні дискусій ні балачок, не кажу вже про звіти...
Кожен форум має свою динаміку розвитку, один розвивається, інший занепадає... Це так як приятельські стосунки між людьми, спочатку цікаві і стабільні а з часом вигасають...
Але як усі зауважили, найважливішою є дружня атмосфера, тоді хочеться і читати і дописувати до форуму.
Щось Я не бачу,щоб була якась активність дописування. Наблюдаю суцільну пасивність...
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
..

Ві:як розкрутити форум ? 27/06/2010 19:40 #26388

Myron писав(ла):
то ти vasyl і на фестини попадаєш?????

ta ni 1 serpni maiu vzhe tut robyty .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:як розкрутити форум ? 27/06/2010 19:42 #26389

DOKtor Nik писав(ла):
Щось Я не бачу,щоб була якась активність дописування. Наблюдаю суцільну пасивність...

Так потрібно, щоб тема розмови зачепила за живе.
  • OlaF
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 635
"Нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирає мову"
Ліна Костенко.
Останнє редагування: 27/06/2010 19:57 від ostt. Причина: правка BB-kode

Ві:як розкрутити форум ? 27/06/2010 22:07 #26399

OlaF писав(ла):
DOKtor Nik писав(ла):

Цікаво-цікаво, за що зачепила??? А просто висловити свою думку "слабо".. А-а, з Вами все зрозуміло...
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
..

Ві:як розкрутити форум ? 28/06/2010 01:41 #26418

Всьому виною банальні лінощі...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4183
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
Останнє редагування: 28/06/2010 01:41 від ОлегП.

Ві:як розкрутити форум ? 28/06/2010 01:52 #26420

DOKtor Nik писав(ла):
OlaF писав(ла):
DOKtor Nik писав(ла):

Цікаво-цікаво, за що зачепила??? А просто висловити свою думку "слабо".. А-а, з Вами все зрозуміло...

Висловлювати свою думку потрібно з якогось приводу. А просто язиком молоти, чи по "клаві" тарабанити, що " дуже сильно"? Так лише кількість постів збільшується.
А-а з Тобою все зрозуміло...
  • OlaF
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Ліна Костенко.

Ві:як розкрутити форум ? 29/06/2010 14:00 #26492

Було б, ЩО розказати, а привід МИ завжди найдем. Була б, скоріше, вільна годинка..
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
..
Останнє редагування: 29/06/2010 14:04 від DOK.

Ві:як розкрутити форум ? 29/06/2010 22:24 #26514

DOKtor Nik писав(ла):
Було б, ЩО розказати, а привід МИ завжди найдем. Була б, скоріше, вільна годинка..

Що ми привід знайдемо , то й до ворожки ходити не треба! А, потім і почнуться теревені і мисливські байки.
  • OlaF
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Ліна Костенко.
Останнє редагування: 29/06/2010 22:31 від OlaF.

Ві:як розкрутити форум ? 30/06/2010 11:18 #26524

Потрібно частіше зустрічатися.Не обовязково з зброєю.Буде тоді більше живих тем для спілкування.На тих москальських сайтах часом жвавіше йде розмова,бо вони постійно сваряться між собою,деруть носа і поносят один на одного. В нас іде цивілізована європейська розмова. Давайте на пару днів робимо збірку в Карпатах.Впевнений,що і з сімями захочуть приїхати.Можна в наметах,можна в будиночках з душем за 50гр.в добу,можна і в крутіших.Я організую.Для мисливців вважаю краще буде біля потоку в наметах,біля ватри.
  • ярий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1932

Ві:як розкрутити форум ? 30/06/2010 11:40 #26533

ярий писав(ла):
Потрібно частіше зустрічатися.Не обовязково з зброєю.Буде тоді більше живих тем для спілкування.На тих москальських сайтах часом жвавіше йде розмова,бо вони постійно сваряться між собою,деруть носа і поносят один на одного. В нас іде цивілізована європейська розмова. Давайте на пару днів робимо збірку в Карпатах.Впевнений,що і з сімями захочуть приїхати.Можна в наметах,можна в будиночках з душем за 50гр.в добу,можна і в крутіших.Я організую.Для мисливців вважаю краще буде біля потоку в наметах,біля ватри.
ЗОЛОТІ СЛОВА!!!! А головне ВЧАСНО сказані! Можна і в готелі, але романтика не та.. Біля вогню - особливий шарм!
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
..

Ві:як розкрутити форум ? 30/06/2010 11:59 #26536

Згоден на всі 100% з Ярим , Мироном , Славою. Форум на Хантері мені нагадує великий базар , де майже всі горланять , сваряться , "випєндрюються" , "поважно надувають щоки" , вважаючи кожен себе найрозумнішим. І серед всього цього все одно , є лиш декілька невеличких компаній в різних групах порід , де дійсно відчувається приязнь і теплі стосунки в спілкуванні. Як правило , це все люди знайомі особисто . А мені ВЕСЬ наш форум нагадує такий собі "закритий клуб" , де небагато форумчан , але ВСІ рівні , і спілкуються в теплій , дружній атмосфері. Так що , думаю , "ВЕЫНАЙ ДАОГАЙ ИДЕМ , ТАВАИЩИ" Не треба нічого придумувати... Головне частіше зустрічатися , при спілкуванні на форумі поважати думку один одного - і люди до нас потягнуться ... Може і небагато - зате ЯКІ це будуть люди!!!

P.S. Нема тут на вас всіх Богуна... Були б вам і "кохве , і шампанскоє , і какава з чаєм" , і дискусії на "довільні теми"...

Що стосується зустрічі з ночовкою біля річки і при ватрі , то я перший "ЗА" !!! Все життя про це мрію... Давайте десь напротязі липня , після виставки "почнем ворушитись"... Головне , щоб мені як завжди нічого не помішало... І в готельчику з душем я теж "ЗА" , бо вже давно дружині обіцяю звозити її в Карпати... Але не знаю , куди їхати... А "всліпу їхати не хочеться...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615
Останнє редагування: 30/06/2010 12:10 від Хімік.

Ві:як розкрутити форум ? 30/06/2010 14:29 #26543

ярий писав(ла):

Можливо збудуться мрії багатьох.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1132
Жоден народ не буде вільним, поки не звільнеться сам.

Ві:як розкрутити форум ? 30/06/2010 15:21 #26546

ярий писав(ла):

• ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5812
Waidmannsheil.

Ві:як розкрутити форум ? 30/06/2010 15:39 #26550

І я вважаю що краще якість ніж кількість.
Тут мені подобається, задав питання - дали відповідь, а не десятки сторінок повчання.....
не допусти щоб хобі переросло в діагноз
Час створення сторінки: 0.94 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення