Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
<--

ТЕМА: Новий модератор

Re: Допомога по сайту та форуму 26/04/2012 08:46 #75597

Друже,Степанович,я при бажанні власників та спів власників,можу тільки порадити,та запропонувати,пояснити.Но на модератора,чи тим більше тех адміністратора мене не затягнуть жодні пропозиції,я знаю скільки це коштує здоров'я,тому дякую Богу,що там знайшлись достойні люди мене замінити і я можу тільки тішитись,що моя робота не пройшла дарма.Також те,що раз на рік уже за багато річною традицією ми зустрічаємось на конференціях,так ми називаєм,це для свої жінок,ТА СПІЛКУЄМОСЬ СПІЛКУЄМОСЬ СПІЛКУЄМОСЬ,ЦІЛИЙ ТИЖДЕНЬ. А пагонів мені і так хватає. Само собою,що все треба робити поступово.В мне тільки технічний підхід і нічого окрім цього.
  • Руслан-Єгер
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
  • Постів: 490
Дратхаар BRIXI,GERA,DINA,NORD.
РОЗПЛІДНИК foxjeger.wix.com/foxjeger
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.
Останнє редагування: 26/04/2012 08:49 від Руслан-Єгер.

Re: налаштування 26/04/2012 08:51 #75599

WALLY написав:
Пропоную надати права модератора двом досвідченим особам до певних розділів форуму:
  • i19
  • LСергій

Звичайно як погодятся. На вперед дякую...

Вдячний нашому головному редактору за виявлену довіру, і якщо на це буде згода більшості активних форумчан - прийму такі обов"язки на себе!!!
Але як писав і19, можливо що мої особисті думки і позиція в багатьох питаннях не співпадає з думками інших дописувачів на форумі! Тож можливо потрібно провести дійсно якесь опитування, або хочаб відписатися форумчанам у цій темі про їхнє ставлення до кандидатів у модератори!!!
Пи.Си. Розумію що особисті думки і позиція і дії модератора - речі які треба розділяти!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 3153
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: налаштування 26/04/2012 09:23 #75605

Цікаво розгортається дискусія ... Мені лиш дивно, чому відразу акценти на погони, кнопки, бани ... Щодо хостингу, його вже змінювали. На мою скромну думку , домен СОМ - один з накращих в тому світі. Движок працює не найгірше ..., на мою скромну думку. Крім того , є ще багато питань в мене теж , але не будемо перетворювати тему в підфорум сисадмінів ..., хоч я ним ніколи і не був. Просто маю дурний (можливо) принцип ... Якщо до чогось беруся, чи хочу щось зробити, то або добре, або ніяк.
Ті питання, які описані Русланом72, в більшості стосуються роботи, і дотичні до фінансів. А де присутні гроші, там вухо тримати остро треба . А в нас тут ділити немає що .
Крім того, до уваги абсолютно всіх користувачів ... Я не горю бажанням . Написано , що не маю уяви, що це таке. Можливо , маю, а може і не маю. Тоді буду мати. А може і не буду .
От ЛСергій теж написав про ..... Думаю, так буде краще для всіх. Я про голосувалку на зразок Асоціації.
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Re: налаштування 26/04/2012 09:36 #75608

поддерживаю кандидатуры, чесно говоря 19го поддерживаю больше (только не обижайся что так назвал), Серега тоже не обежайся но говорю то что думаю и как розмышляю. Что касается движка да немного все непривычно но все в этой жизни не легко Да еще домен можно прилипить любой без изменения движка и интерфейса так что то что домен СОМ один из найлучших он просто один из самых поширеных
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347

Re: Допомога по сайту та форуму 26/04/2012 09:38 #75609

Стосовно нових тем, бану і т.п. Нову тему, не пошукавши по форуму, переважно створюють новачки. Банити новачків, це рівноцінно обмеженню доступу до форуму тільки "стариків" та, відповідно, його занепаду... Існують давно придумані неписані правила виправлення чиїхось помилок:
1 крок - переговорити в чотири ока,
2 крок - переговорити в чиїйсь присутності, в даному випадку звернути увагу під дописом про допущене порушення,
і аж 3 крок - вживання якихось дій, чи то банів, чи чогось іншого...

Стосовно модераторства. І19 авторитетний мисливець, хороша людина, але, як на мою думку, у своїх постах та судженнях буває занадто категоричним, що, знову ж таки на мою думку, не є добре для модератора...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4183
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко
За пост подякували: ostt, Степанович, hanter39

Re: Допомога по сайту та форуму 26/04/2012 09:59 #75613

Я за обох кандидатур . Як я зрозумів, справа для них нова, але я думаю, що вони з нею впораються, причому відмінно.
  • Барва
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 395

Re: Допомога по сайту та форуму 26/04/2012 10:10 #75615

як в житті, роботі так і на форумі має бути добрий і злий "поліцай".
Кандидатури на нових модераторів стали не просто так ...
і19, LСергій - це на певно люди які допомогою порталові як модератори на певно хочут несте добро а не зло.
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
  • Постів: 3510
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
Розплідник FCI vom Berufsjager: www.berufsjager.com/
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONALE: www.alldog.eu/
За пост подякували: ostt

Re: Допомога по сайту та форуму 26/04/2012 10:59 #75623

Руслан72 написав:
Друже,Степанович,я при бажанні власників та спів власників,можу тільки порадити,та запропонувати,пояснити.

Це я і мав на увазі і це теж коштує немало. В обговорені і спілкувані Ви знайдете багато чого спільного, в поглядах, як і будуть протиріччя.
Тут головне не наступати двічі на одні граблі.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2924
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: Допомога по сайту та форуму 26/04/2012 11:05 #75627

ОлегП написав:

Стосовно модераторства. І19 авторитетний мисливець, хороша людина, але, як на мою думку, у своїх постах та судженнях буває занадто категоричним, що, знову ж таки на мою думку, не є добре для модератора...

Як людина принципу і позиції, вірю, що він, в ім’я загального блага, переступить свою категоричність і знайде толелантніший підхід до відстоювання чи кращого поянення своєї думки. Та зрештою йому більше прийдеться слідкувати за чужими думками та помислами, аніж відстоювати свої .
Як написав ВАЛЛІ- добрий і поганий, це теж добре, бо "система кнута і пряника" існувала завжди та і існує у всіх суспільствах.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
/Кант/

Re: Допомога по сайту та форуму 26/04/2012 11:43 #75632

Форум росте, а відповідно з ним і прибавляється роботи модераторам. Щоб полегшити трохи навантаження, та покращити форум звісно що потрібно нових помічників.

Пропонованих кандитатів в модератори в принципі підтримую, і з радістю підвищу їх до рангу модераторів, але є кілька моментів.

- для початку - модерування не з глобальними правами, а в окремих підфорумах (Зброя, Полювання, Мисл.Аксесуари, Історія та традиції , Проблеми - для i19; Звіти, Полювання, Мисл.Аксесуари, Проблеми, Тварини - для Lсергій);

- в своїх діях модератори керуються правилами, здоровим глуздом, приймають до уваги думку інших форумчан і насамперед поради та настанови Глобальних модераторів, (Остапа та Славамаза) тісно взаємодіють з ними, приймають свої рішення у відповідності до їх рекомендацій та правил поведінки на форумі (в тому числі і негласних) продовжуючи і укріпляючи створені форумні традиції;

- за необхідності глобальні модератори (Остап та Славамаз) подадуть підфоруми в яких потрібна допомога модераторів i19 та Lсергій, і їхні права будуть розширені.

Створювати голосування мені здається недоцільним, впевнений що кандидатури модераторів підтримає більшість форумчан. Якщо хтось має щось проти то прошу писати тут і відкрито.

Щодо нових тем, я вже не раз писав, завжди був і буду проти таких правил як пропонує i19 (можливість створення теми після 50 чи ста дописів і т.д.). Тут моя думка майже на сто відсотків сходиться з думкою ОлегаП кількома постами раніше. Сам не раз потрапляв в такі ситуації коли допомога потрібна термінова, а на потрібних форумах подібні правила...
  • admin
  • Поза форумом
  • Administrator
  • Постів: 703
Останнє редагування: 26/04/2012 11:45 від admin.
За пост подякували: WALLY, vasyl eger, ostt, hanter39

Re: Допомога по сайту та форуму 26/04/2012 12:48 #75634

Вже і пропозиції по підфорумах є.
Так що хлопці обоє засукуйте рукава і вперед. Удачі в починанню.
Одне мене ще "їсть", нікого не закріпили за "Оголошеннями", це "пуста сторінка" нашого форуму, рідко хто і подає сюди якісь оголошення, бо інформативності з тих оголошень НУЛЬ.
Скільки я не піднімав це питання, але воно і понині не зрушено, все якісь оговорки: мов все добре, ...ми не барахолка та тому подібне.
А даремно. За комерційні пропозиції другі форуми ще і грошенят призбирують, а ми і без грошей і так нам добре.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
/Кант/
Останнє редагування: 26/04/2012 12:59 від Степанович.
За пост подякували: LСергій

Re: Допомога по сайту та форуму 26/04/2012 12:51 #75635

Друже Іван.Я би хотів тобі порадити,прочитати одну добру книжку.Вона находиться в Біблії. Називається книга Приповістей Соломонових.Я думаю,що коли ти розважливо її прочитаєш та вдумаєшся в те,що ти читаєш,а ще добре вкладеш собі в серце,то з тебе получиться суперовий модератор,та навіть більше ти догонеш Славка.Бо всі задатки в тебе є і це саме головне,що в тебе є наснага.
Відносно грошей,то хочу повідомити,що жоден модератор на відомих мені сайтах,не отримує зарплатню.І це саме добре,що і повинно бути,саме заоохочення модерувати повинне бути щире та безкорисне.Модератор,це перш за все помічник,потім товариш,потім керівник,а аж по тім прибиральник.
Адміном добре зауважено так і робиться на сайтах спочатку новим модераторам дається певна вітка та права,одного з розділів,а потім уже іде повищення.
Відносно двигуна та структури,Друже Іван я би не був такий категоричний,що до того що це найкраще.Але маємо то,що маємо і на тому їдемо.Домен,це не означає мотор.
На козі можна за 24 години написати сайт не гірший www.uahunter.com.ua/forum/. А ЩЕ І КРАЩИЙ. Але це все треба в модер хаті,говорити,та вирішувати.
Відносно грошей і заробітку я повторюсь особисто все було колись у нас на голій ініціативі.Так і зараз заробляє тільки адміністратор та тех адмін,або сис.Жоден модератор не отримує кошти.
Всі ініціативи, заоохочуються,але ретельно зважуюються,так як і сказав Друг Степанович.
  • Руслан-Єгер
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
  • Постів: 490
Дратхаар BRIXI,GERA,DINA,NORD.
РОЗПЛІДНИК foxjeger.wix.com/foxjeger
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.
За пост подякували: hanter39

Re: Допомога по сайту та форуму 26/04/2012 17:30 #75661

як на мене, то це якраз той випадок, коли ні голосувати, ні запитувати дозволу чи думки у всіх не потрібно! Призначили модераторів (кАмАндірів ) - всі слухаються! а то розведем демагогію і демократію - зайдем в тупік!
  • BAM

Re: Новий модератор 16/04/2013 13:15 #99262

Зверніть увагу, на те що у нас з'явився новий модератор. Це, знову ж таки, старожил нашого форуму Myron, який погодився спробувати свої сили у модеруванні. Впевнений, що призначення Мирона модератором принесе лише користь для форуму та традицій, що у нас склались.

Традиційно бажаю Мирону терпіння, об'єктивності, розважливості і успіхів! А користувачів прошу поваги до нового модератора, та з розумінням ставитись до його рішень і дій!
  • admin
  • Поза форумом
  • Administrator
  • Постів: 703
За пост подякували: ostt, LСергій, Myron

Re: Новий модератор 16/04/2013 13:34 #99264

Вітаю, Мирон з призначенням. Наснаги, творчості, розсудливості!
  • becyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 974

Re: Новий модератор 16/04/2013 14:23 #99270

Упіхів на ниві інтернету
  • Олесь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1040
Лиш Той є гідним, при якому Світ стає кращим !

Re: Новий модератор 16/04/2013 14:25 #99271

Зверніть увагу, на те що у нас з'явився новий модератор.

• бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759

Re: Новий модератор 16/04/2013 14:31 #99273

Вітаю! Міш, чого така реакція, модератор в інеті, як судді в житті (маю на увазі справжніх), має бути незалежний, без амбіцій, справделивий, розважлевий! Думаю, Мирон справиться! Успіхів!!!
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!

Re: Новий модератор 16/04/2013 14:40 #99276

На одного раба три прораба.....Я проти Мирона немаю нічого,просто мені здавалося ,що і діючі модератори справляються ....
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759
За пост подякували: ОлегП

Re: Новий модератор 16/04/2013 14:44 #99278

Вітаю, Мирон.
Вдалого початку та довгої служби на форумі.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
/Кант/
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Час створення сторінки: 0.85 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення