Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
<--

ТЕМА: Робота порталу останній квартал 2011 року.

Робота порталу останній квартал 2011 року. 30/12/2011 15:04 #64584

Дорогі друзі!
Наближається четверта річниця нашого порталу. Порталу, який об’єднав навколо себе ловців, однодумців, людей, яким не байдужа природа та культурне полювання.
За останні чотири місяці в нас накопичилось багато нового. Найперше, про що хотілося б згадати, це звичайно про створення мисливського клубу. В клубі числиться близько 150 любителів природи та ловецтва, це малі, але впевнені кроки до спражньої організації всесвітнього рівня. Мета створення клубу надати учасникам та партнерам клубу унікальний пакет пропозицій та послуг.
За багатьма робочими буднями можна виділити такі справи:

1. Порталу HuntingUkraine.com присвоєно міжнародний ідентифікаційний номер ISSN 2225-6997.

2. Майстерність пошуку по кров’яному сліду в нас поставлена не на високому рівні. Черговим кроком у цьому напрямку й стало нещодавнє проведення дводенного майстер-класу клубом «HuntingUkraine на базі мисливського господарства «Тустань», що на Львівщині.

3. Завдяки плідній співпраці мисливського порталу з КСУ 07.-08.04.12 відбудеться перший на теренах Західної України під патронатом FCI міжнародний чемпіонат з випробування собак мисливських порід по кров’яному сліду, ранг САСТ.

4. В процесі обробка закордонної літератури на тему кровя’ного сліду.

5. На Львівщині, Закарпатті та Волині відбулися клубні зустрічі.

6. Проведено ряд культуро обмінів із закордонними організаціями та мисливцями.

7. Плідно проводяться підготовчі роботи до ІІ Фестин Діани 2012 – Міжнародне свято мисливців.

8. Розроблено схему дій участі у всеукраїнській акції проти спалювання сухої рослинності в угіддях.

9. Значну увагу приділяєм поліграфії: ленточки, плакати, наклейки з символікою порталу.

10. Дякуємо адміністраторові та модераторам порталу, робота яких невидима для персічних користувачів і по тому можна судити про її велику значимість!!

Успіхів в новому році та нехай все задумане здійсниться, а планів та ідей в нас безліч!!!

• Oksana Lopacjak
  • Поза форумом
  • Досвідчений ловчий
  • Постів: 117
Останнє редагування: 30/12/2011 15:05 від Oksana Lopacjak.
За пост подякували: WALLY, Lucky, Baron, LСергій, Myron, Юра 28, DOK, strilok, Степанович

Re: Робота порталу останній квартал 2011 року. 31/12/2011 10:13 #64649

Добре би було ВИ порекомендували "завдання" (навіт такі як полот на місяць) на наступний квартал.
Може це не нацкраща фраза але "Разом нас богато ... " - Придумайте щось
Без користовачі та аудиторії - порталу не буде.
  • WALLY
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Головний редактор
  • Постів: 3510
НЕ КОРИСТАЮ З ПРИВАТНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ
Розплідник FCI vom Berufsjager: www.berufsjager.com/
ALLROUNDER SERVICE INTERNATIONALE: www.alldog.eu/
За пост подякували: vasyl eger

Re: Робота порталу останній квартал 2011 року. 19/01/2012 01:58 #66321

uzhe proponuvav :

-zrobyty plan robit na rik ,

-kalendar .xoch tut

- zustrich (ale bez ) des vesnoiu i provesty zmagannia po stendovi strilbi ,abo po tarilkax ,...

-yakes zakryttia sezonu mozh zrobyty i POKAZ TROFEIV ZA RIK ,SEZON.!
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Re: Робота порталу останній квартал 2011 року. 19/01/2012 09:47 #66325

Повністю підтримую Василя. Думаю варто крім стрільби по тарілках ще організувати стрільбу з нарізної.
По часу, то стрільби з нарізної краще провести до 1 травня - приурочити до початку сезону на цапа.
По тарілочках - десь в липні - до початку на пернатих.
Ще би добре було організувати стрільби по "біжучому кабану" - до початку облавного.
Що стосується культурних заходів, то варта провести панахиду по о. Реваковичу, як вже власне запланували.
Варта також якось "згадати" інших українських видатних мисливців та мисливствознавців, як от В. Аверіна, Остапа Вишні, може ще когось.
Потрібно відзначити день Святого Трифона, покровителя мисливців та рибалок.
Ще би добре було організувати пару "суботників" (з проведення біотехнічних заходів) у якигось мисливських господарствах, там де ми полювали і нас гарно приймали, чи де плануємо полювати.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 1313
За пост подякували: vasyl eger, ostt, LСергій, Slavamaz, DOK

Re: Робота порталу останній квартал 2011 року. 19/01/2012 10:26 #66327

+1 Івансу за обдуманий і сформований пост..
Ідею влаштування форумної зустрічі-змагання подав і19 вже досить давно, коли ми спілкувались з ним по телефону. Тобто, практично всі, з ким я спілкувався, пропонують провести якісь міроприємства під час зустрічі, щоб сама зустріч не переросла в банальну (дрінку), з чим я повністю погоджуюсь. З огляду на те, що "географічним центром" нашого форуму сформувався Львів, якщо можна так висловитись, то пропонував би подібні міроприємства проводити саме в львівській області. Доїзд іншим областям +/- практично однаковий. Зі свого боку, я можу повзнавати ціни на стрільбищі у нас в області. За 100км від мене порівняно недавно відкрили стенд, та чи є резон їхати всім в Закарпаття? Я не віднєкуюся, скажете що приїдете - приймемо на достойному рівні, але все таки вважаю, що географічно мало б бути десь в околицях Львова, щоб зручно було більшості.
Чи є біля Львова можливість проведення подібних форумних зустрічей?
Можливо в когось є вихід на якийсь тир чи стенд?
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6214
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77
За пост подякували: LСергій, DOK

Re: Робота порталу останній квартал 2011 року. 19/01/2012 10:42 #66330

У Львові також є стенд, де можна домовитись про стрільбу по тарілках (хоча, особисто я там нікого добре не знаю, принаймні тепер). Однак люди там колись були нормальними і йшли на контакт.
З нарізною трохи складніше. У Львові немає офіційного тиру/стенду для нарізної більше 50 м, де б можна було постріляти.
Можливо щось підкажуть колеги зі Стрия?
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Робота порталу останній квартал 2011 року. 19/01/2012 11:06 #66333

Слава, а де стенд выдкрили у нас?
Ми стріляємо на військовому полігоні, домовляємось з військовими, машинки свої.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2924
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: Робота порталу останній квартал 2011 року. 19/01/2012 11:17 #66334

Десь біля Виноградова.
Сам я там ще не був, але був мій товариш, що у виноградові живе.
Можемо якось зкооперуватися і поїхати 4-5 чол. одною машиною в розвідку.
Заодно б і постріляли трохи.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 6214
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77

Re: Робота порталу останній квартал 2011 року. 19/01/2012 12:15 #66339

В Стрию є старе армійське стрільбище на 300 метрів. Але офіційним його важко назвати. Просто всі бажаючі, в т.ч і я, приїжджають туди для пристрілки зброї. Декілька разів там навіть бачив вояк.
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4184
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Re: Робота порталу останній квартал 2011 року. 19/01/2012 12:32 #66340

Можна б, але ближче до тепла.
  • Степанович
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2924
Шануй людей, коли крокуєш вгору,
бо стрінеш їх, коли спускатимешся вниз.
/Кант/

Re: Робота порталу останній квартал 2011 року. 19/01/2012 13:10 #66346

ОлегП написав:
В Стрию є старе армійське стрільбище на 300 метрів. Але офіційним його важко назвати. Просто всі бажаючі, в т.ч і я, приїжджають туди для пристрілки зброї. Декілька разів там навіть бачив вояк.

Це вже добре. Просто потрібно розуміти, що не виникне ніяких питань у відповідних служб, бо то буде не один вистріл.
В принципі, під самим Львовом також можна би було зорганізувати стрільбу на 100 м.
  • ivans
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Re: Робота порталу останній квартал 2011 року. 19/01/2012 20:59 #66392

Говорила-балакала, сіла і заплакала !!!
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868

Re: Робота порталу останній квартал 2011 року. 19/01/2012 22:07 #66407

ivans висловився досить добре. І булоб чудово, якби встановилась традиція (коли все налагодиться):
такогото числа такогото місяця - зустріч-змагання по стрільбі по тарілках тамто;
такогото числа такогото місяця - виїзд на риболовлю тудито;
такогото числа такогото місяця - полювання на тето в тих то угіддях;
....
і так кожен рік . Тоді кожен би готувався до цього наперед.
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2933
Закоханий у полювання!

Re: Робота порталу останній квартал 2011 року. 19/01/2012 22:50 #66415

ivans написав:
ОлегП написав:
В Стрию є старе армійське стрільбище на 300 метрів. Але офіційним його важко назвати.

Просто потрібно розуміти, що не виникне ніяких питань у відповідних служб, бо то буде не один вистріл.

В тім то і заковика - що воно є не зовсім офіційне, а точніше зовсім неофіційне - старе і майже недіюче військове стрільбище!!! Знаю що туди іздять багато різних людей, але всі на свій страх і ризик!!! Не хотілось би щоб якийсь участковий зіпсував таке дійство!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3153
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Робота порталу останній квартал 2011 року. 19/01/2012 22:51 #66416

i19 написав:
Говорила-балакала, сіла і заплакала !!!

Ооо-ва! А що так???
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3153
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!

Re: Робота порталу останній квартал 2011 року. 20/01/2012 15:17 #66494

Вчора не мав часу багато писати ... Тепер по темі. В Стрию можу домовитися без проблем. Наш "Міський діс" там стріляє систематично. Пишемо листи, узгоджуємо все, процедура напрацьована. Там можна стріляти і з нарізного, і по тарілках, але то не то (по тарілках не то)... У Львові краще набагато, там професійний стенд. Теж можна домовитися без проблем, але за послуги потрібно буде заплатити. Маємо також зроблену мішень біжучого кабана, тільки потрібно ще випробувати і , можливо, довести до розуму. Звичайно, в ідеалі, таке щось було би дууууже добре в Польші на мисливському стенді провести по всіх шести мисливських дисциплінах, але це трошки накладно для всіх, думаю. По датах. Наперед напевно, що не варто забивати якесь число, а вже ближче до події спільно затвердити, так само, як при проведенні форумних полювань.
  • i19
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2868
Останнє редагування: 20/01/2012 15:18 від i19.
За пост подякували: LСергій
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.71 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення