Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: to admin ...

Ві:to admin ... 23/12/2009 16:17 #19086

еммм
пан адмін зайдіть в тему КАРПАТСЬКИЙ ГОНЧАК і перегляньте
напевно є небажані мої і інших форумчан пости стріть і

ПРОШУ ВАС ЗА ПОСТІЙНІ ОБРАЗИ БАГАТЬОХ ФОРУМЧАН ЗАБЛОКУВАТИ ВХІХ ФОРУМЧАНИНУ БОГУНУ на деякий час . як покарання і коли я заслуговую такогож то заблокуйте і мені вхід.

ДЯКУЮ І ВЕСЕЛИХ СВЯТ ВСІМ .
  • vasyl eger
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 10253

Ві:to admin ... 23/12/2009 16:47 #19091

Пости зтер. Банити нікого не буду, поки що...
  • admin
  • Поза форумом
  • Administrator
  • Постів: 703

Ві:to admin ... 24/12/2009 00:29 #19157

Адмін, щоразу наві коритувачі порталу стикаються з проблемою як вставити фото
Можна якось закріпити інструкцію на сторінці форуму
Так як Ви закріпили повідомлення про конкурс ( вверху)
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5811
Waidmannsheil.

Ві:to admin ... 24/12/2009 19:33 #19197

Ок, спробуємо...
  • admin
  • Поза форумом
  • Administrator

Ві:to admin ... 24/12/2009 20:44 #19205

admin писав(ла):
Ок, спробуємо...

Дякую
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 5811
Waidmannsheil.

Ві:to admin ... 30/12/2009 20:34 #19583

Маю проблеми з відкриттям цієї та ще кількох сторінок з Польщі в себе дома. Првайдер інтернету, послугами якого я користуюсь, стверджує що є якийсь обрив звязку на території Польщі. На роботі через Укртелеком сторінка відкривається. Ось...
  • ОлегП
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4163
Нехай підождуть невідкладні справи
я надивлюсь на сонце і на трави,
наговорюся з добрими людьми,
не час минає, а минаєм ми.
© Ліна Костенко

Ві:to admin ... 27/01/2010 13:11 #20990

Шановний адмін
Модератор ostt заблокував і має намір видалити тему "Російський гончак". Чому? Він посилається на якісь правила....які? Мабудь, має на увазі тему з блатною назвою "Російська гонча", але я не знаю такої породи. Якщо ви знаєте - то викладіть мені її стандарт. Хтось, хто хоче написата про "Російськаго гончака", має писати в темі "Російська гонча" - абсурд.
Заангажованість цього модератора обнижує рівень цього форум. Для чого ми пишемо словник УКРАЇНСЬКОГО МИСЛИВЦЯ? Для "приколу"? Граючи у приватну війну з користувачем він шкодить форуму і українському ловецтву(якщо для когось ці слова мають якесь значення).
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1680

Ві:to admin ... 27/01/2010 13:40 #20993

БОГУН писав(ла):
Шановний адмін
Модератор ostt заблокував і має намір видалити тему "Російський гончак". Чому? Він посилається на якісь правила....які? Мабудь, має на увазі тему з блатною назвою "Російська гонча", але я не знаю такої породи. Якщо ви знаєте - то викладіть мені її стандарт. Хтось, хто хоче написата про "Російськаго гончака", має писати в темі "Російська гонча" - абсурд.
Заангажованість цього модератора обнижує рівень цього форум. Для чого ми пишемо словник УКРАЇНСЬКОГО МИСЛИВЦЯ? Для "приколу"? Граючи у приватну війну з користувачем він шкодить форуму і українському ловецтву(якщо для когось ці слова мають якесь значення).

Модератор Ostt має нашу повну підримку і довіру!

Щодо заангажованості, абсурду і приватної війни в мене зовсім протилежна думка, не в Вашу користь п. Богун...

Щодо правил рекомендую звернути увагу на наступні пункти:

II. Правила поведінки в форумі.
1. Спілкування в форумі будується на принципах загальнопринятої моралі й мережевого етикету.

III. Публікація повідомлень.
2. Перед створенням нової теми переконайтеся, що ви створюєте її у форумі відповідної тематики, і також постарайтесь переконатися, що питання не обговорювалося раніше.
3. Заборонено створення однакових тем, у різних розділах та розміщення однакових за змістом повідомлень у різних темах.

IV. Стосунки між користувачами та адміністрацією.
1. У своїх діях адміністрація форуму керується здоровим глуздом і внутрішніми правилами управління форумом.
2. Обговорення дій адміністрації(адміністраторів та модераторів форуму) категорично забороняється в будь-яких форумах і темах крім спеціалізованого форуму, покликаного забезпечити обговорення всіх аспектів роботи порталу і всього форуму.

Подальша дискусія на цю тему не доцільна...
  • admin
  • Поза форумом
  • Administrator

Ві:to admin ... 27/01/2010 13:44 #20994

Я розумію, що модератора треба підтримувати, але чи Ви не бачите різниці у темах? Чи не хочете її бачити?
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:to admin ... 27/01/2010 13:55 #20996

Мда-а-а... Як кажуть , "no comments" ... Оstt , адмін , я вражений вашим терпінням , і толерантністю...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 4615

Ві:to admin ... 27/01/2010 14:00 #20997

"Тамада"
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:to admin ... 27/01/2010 14:26 #20998

Пане Богун , це ви про кого? Про мене? Якщо так - то дякую за комплімент...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:to admin ... 27/01/2010 15:27 #21001

Моя думка - тами одинакові, для чого нам дві теми щоб ми путалися і переходили з теми на тему, як дійшло до того то потрібно було спочатку правильно назвати тему - тепер уже пізно! Я вважаю що сильної суті не відіграє чи гончак чи гонча! Чи хтось не погоджується, окрім п. Богуна?
  • Vano
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 525
Останнє редагування: 27/01/2010 15:27 від Vano.

Ві:to admin ... 27/01/2010 15:41 #21002

Vano писав(ла):
Моя думка - тами одинакові, для чого нам дві теми щоб ми путалися і переходили з теми на тему, як дійшло до того то потрібно було спочатку правильно назвати тему - тепер уже пізно! Я вважаю що сильної суті не відіграє чи гончак чи гонча! Чи хтось не погоджується, окрім п. Богуна?

Я теми обєднав, але треба попросити адміна, щоб виправив назву.

Думаю п. Богун так правильно
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392

Ві:to admin ... 27/01/2010 16:49 #21004

Ще в Радянському Союзі "русская гончая" перекладалась на українську мову як "російський гончак", тому і звикли так промовляти. Але піднімати бучу з цоьго на форумі зовсім недоречно, Це просто дитсадок.

Ніхто ж не звертаэться до лайок по новітньому перкладу - "західно-сибірський гавчик"

• Svetislava
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 514

Ві:to admin ... 27/01/2010 17:42 #21007

Svetislava писав(ла):
Ще в Радянському Союзі "русская гончая" перекладалась на українську мову як "російський гончак", тому і звикли так промовляти. Але піднімати бучу з цоьго на форумі зовсім недоречно, Це просто дитсадок.

Ніхто ж не звертаэться до лайок по новітньому перкладу - "західно-сибірський гавчик"

А де ти бачила такий переклад лайки? Покажи джерело.

WAWA
Маєш рацію.
  • БОГУН
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:to admin ... 27/01/2010 18:05 #21008

Svetislava писав(ла):

Пані Svetislava , про дитсадок згідний з Вами повністю! Гарно сказали! А ще в нас на Волині в таких випадках кажуть:"Як немає пес чим зайнятись , то я...ця собі лиже!" Перепрошую за пошлятіну , але в даній ситуації інакше не скажеш...
  • Хімік
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал

Ві:to admin ... 27/01/2010 19:22 #21012

Хімік писав(ла):
А ще в нас на Волині в таких випадках кажуть:"Як немає пес чим зайнятись , то я...ця собі лиже!"

Гарно сказано1 Цілком підтримую! Думаю що буде нормально щоб адмін просто змінив назву теми і все забудемо!
  • Vano
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 525

Ві:to admin ... 28/01/2010 00:51 #21023

народ тут в загалі нема що обговорювати теми однакові!крапка,а на рахунок "західно-сибірського гавчика"це круто!
  • гром
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 200

Ві:to admin ... 29/01/2010 15:57 #21097

Хвала Богові, що розум перебільшив Назвати лайку гавчиком пропонували наші кінологи , десь в кінці 90 років, коли перекладали стандарти на українську мову Тоді ж і сперечались як гончака обізвати

Богун, тільки для тебе - джерело - приватне спілкування з кінологами УТМР у 90 роках при опитуванні моєї думки на це. І моїх пропозицій щодо перекладу.

Так що розум сильніший за дурість
  • Svetislava
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 514
Час створення сторінки: 0.71 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення