Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Проблемні питання форуму

Проблемні питання форуму 05/02/2012 20:47 #68069

Не знаю в какую тему написать, поэтому напишу здесь. Я смотрю у кого то наверное трудное детство было,деревянные игрушки, да и спал скорее всего в тумбочке, вот и сейчас решил поиграться с плюсиками и минусиками. Примерно уже дней пять целенаправленно посвящает себя минусованию Хантера 39, ходит как на работу каждый день шмаляет ему минус, судя по всему бедолага вчера один день потратил на меня. Вот и стало интересно, это такое совпадение, или какой то озабоченный игру такую играет. Модераторам видно это один и тот же человек делает или просто многим не нравится что пишет Хантер 39. или они этот вопрос не контролируют. Ну если это завёлся такой крысёныш, то могу сразу предложить там у меня ещё пару штук осталось можешь по извращаться, они меня не сильно возбуждают, я уже на половину лысый, так что меня этими плюсиками и минусиками не сильно и интересуют, а тебе скорее всего будет приятно. Ну если конечно это такое стечение обстоятельств, и минусят Хантера несколько человек по своим каким то там профессионально охотничьим интересам, по извиняюсь но уж больно это подозрительно всё.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
  • Постів: 570
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 05/02/2012 21:17 #68072

Ну, мінусять не лише Хантера. Тут "під ніж" багато хто попав, і я в тому числі. Не бачу в цьому жодної проблеми. Тема репутації вже пару раз випливала на форумі. Кому цікаво - див. тему " to Admin" останні сторінки. Модератори, на щастя, не відслідковують репутацію форумчан. Тобто, модератори не взмозі побачити хто саме підвищив, чи то понизив комусь репутацію. Не хочу загострювати на цьому увагу. Постійно, коли заходить тема про репутацію, всі пишуть що їм та репутація до лампочки, от і не звертайте на неї увагу. Не варте воно того, щоб теми нові створювати.
Хай трохи повисить, а далі я або Остап її видалить. Не потрібна вона.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6122
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77
Тема заблокована.
За пост подякували: LСергій

Re: Проблемні питання форуму 05/02/2012 21:27 #68074

Пропоную у профілі біля колонки "подяки" добавити ще одну колонку "репутація".Хай форумчани тоді самі слідкують хто їм понижує чиповишує їхню репутацію.
  • strilok
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • полювання,відпочинок на природі.
  • Постів: 928
ИЖ-18 МН (30-06)
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 05/02/2012 21:29 #68076

Якраз я і переніс цей пост з теми естонський гончак ( там йому точно не місце) в новостворену і повідомив про це автора .
Такі питання періодично випливають на форумі, що ж поробиш - люди теж різні на форумі спілкуються...
Краще вже тут обговорювати питання конфліктології чим в темі до Адміна чи Побажання...

p.s.: поки писав цей пост, Ви вже встигли розвинути тему
  • ostt
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 5806
Waidmannsheil.
Останнє редагування: 05/02/2012 21:35 від ostt.
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 05/02/2012 21:45 #68080

Praktikant, не переймайся, ну +6 стало в мене за 12 днів відколи зареєструвався, потім понизили до +4, далі знову стало +6, а зараз на протязі 8 дів дойшов до +2, нічого. Я всеодно буду таким як я є - ярим любителем полювання і в перших лавах хто проти браконьєрства і за європейську культуру в мисливстві!!! Такщо може бути навіть - 100, я з форуму не піду з сайту www.huntingukraine.com, бо це світла сторінка мого життя, мені тут подобається, я бачу своїх тут однодумців, я з ними спілкуюсь не тільки на форумі, ай по скайпу, по телефону, багато хто запрошує в гості і т. д., дає дружні поради. Всім велике спасибі!!!
п.с. Praktikant, може комусь подобається мінусувати, то хай робить, бо мені тільки до вподоби "+", ще нікому не поставив "-".

Маєш + 1 від мене.
ostt
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2931
Закоханий у полювання!
Останнє редагування: 05/02/2012 21:51 від ostt.
Тема заблокована.
За пост подякували: DOK

Re: Проблемні питання форуму 05/02/2012 21:48 #68081

Ясно.
Буде робота в найближчі три дні.
Ця тема певно стане найобговорюванішою на форумі найближчим часом.
Я вважаю, що інформація про репутацію має бути анонімною. Ви собі уявляєте що буде, якщо стане відомо хто підвищив, а ще гірше, хто понизив бал? Та то війна мінусиків почнеться. Особисто я ще ніколи нікому бали не понижав, навіть тоді, коли дискутував з користувачами і їхні думки не збігалися з моїми. А от підвищував не раз. Але підвищував не просто за гарний пост, а підвищував за якусь правильну, як на мене життєву позицію та за якийсь посильний вклад. Бо репутація має відображати особистість тої чи іншої людини і її діяльність на форумі і в реальному житті, а не бути предметом помсти і образ.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Тема заблокована.
За пост подякували: ostt, DOK, strilok, Степанович, hanter39

Re: Проблемні питання форуму 05/02/2012 22:08 #68085

Я не стараюся звертати на це уваги, але можливо і таке що людина яка зареєструвалася і ненаписала жодного поста а рубає мінуси от ніфіга дєлать (в мене вже -1, можливо і заслужив ), хай АДМІН це візьме на контроль. З повагою !!!
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Полювання без собаки , як весілля без музики.
  • Постів: 2183
ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 05/02/2012 22:15 #68088

Спілкуйтесь та не звертайте уваги на це все і тим хто мінусує на зло! А так цією темою ви активуєте роботу мінусівників...
  • becyk
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 974
Тема заблокована.
За пост подякували: LСергій

Re: Проблемні питання форуму 05/02/2012 22:20 #68089

Muhaylovuch, маєш коло 1000 постів, відвідуєш і приймаєш активнеу участь у форумі щодня і заслужив? Ні, ти не заслужив!!!
п.с. і правильно робиш, що не переймаєшся.
Он в мене за 30 хв стало вже не +2 а +4 (як тільки підняли таку тему), і що воно щось змінило?
п.п.с. хоча приємно(дякую всім).
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!
Останнє редагування: 05/02/2012 22:22 від hanter39.
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 05/02/2012 22:34 #68094

З тебе пиво
  • Панас
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 199
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 05/02/2012 22:39 #68095

Так вродіби як не звертаєш уваги, а з другої сторони думаю можливо і нехоче хтось бачити мене на тому форумі, але по привичці тільки включаю комп і по енерції вже передивляюся хто що написав і хочеться самому щось написати, кинути якесь фото(можливо і неякісне,але...) що і по сьогоднішній день роблю і буду робити, з ким дискусії вів в окремі темі, з тими і буду вести і буду старатися довести свою правоту на це і є він ФОРУМ, у різних людей думки не можуть бути одинаковими. На мою думку це взагалі непотрібна річ РЕПУТАЦІЯ, але на це є в нас АДМІН, хай вирішує.
  • Muhaylovuch
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Полювання без собаки , як весілля без музики.
  • Постів: 2183
ІЖ-27Е -12К. Дратхаар,2 лайки, Гладкошерстний фокстер"єр.
Тема заблокована.
За пост подякували: ostt, LСергій, strilok, hanter39

Re: Проблемні питання форуму 05/02/2012 23:24 #68102

Хантер скажу честно, я никому не ставил не плюсов, ни минусов, кто постоянно тут сидит и так понимает кто и что из себя представляет. Но уж больно не нравится мне крыса которая делает вещи в тихаря. Когда благодарят за пост, все это видят, так вот я считаю что если есть у тебя какие то претензии, возьми и выскажи их открыто, а не крысятничай. И дело тут совсем не в количестве плюсов. Просто так обратил внимание, у других их помногу, так что там и не уследишь, а тут каждый день маньяк убирает по одному баллу, самое интересное чего по одному, наверное удовольствие растягивал.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 05/02/2012 23:27 #68104

Praktikant написав:
кто постоянно тут сидит и так понимает кто и что из себя представляет.

на 100% з тобою згідний!!!
  • hanter39
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
Закоханий у полювання!
Тема заблокована.
За пост подякували: strilok

Re: Проблемні питання форуму 05/02/2012 23:30 #68105

на мою думку , що мінуси можуть ставити модератори і ті в кого відношення постів до репутації не менше ну скажем ==50 це математично може виглядати так кількість постів /репутацію=50 І ще .якщо в пості менше як 10 слів то не рахувати це за пост.Це моя думка.А взагалі репутація повинна відображати повноцінні пости і подяки і мінуси отримані за якийсь період. Це моя думка ,може є на це правила тому прошу поправити.
  • Norik
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • ТОЗ -34 , ІЖ -18
  • Постів: 163
Тема заблокована.
За пост подякували: hanter39

Re: Проблемні питання форуму 05/02/2012 23:33 #68106

Правильно вон Михайлович написал, как бы как и не обращаешь внимание, а на других может и влияет, вон Хантер молодой энергичный, строчит как из пулемёта, а потом посмотрит что как не напишет так и минус, и будет сидеть и ломать голову, что не так сделал, а потом не дай Бог возьмёт и замкнётся в себе на этой почве,а затем откроешь форум а почитать и нечего.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 06/02/2012 07:40 #68119

А так цією темою ви активуєте роботу мінусівників...

От саме тому з самого початку я й пропонував хлопнути цю тему.
Не варто акцентувати на цьому увагу. Може краще подумати про якісь важливіші теми..?
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 06/02/2012 11:23 #68133

Да оно и понятно что это вообще гниловатая тема, но по крайней мере эта теория про то что минусятник только активизируется до этого момента не сработала, наверное не ожидал такой реакции, а теперь сидит и обсасывает дальнейший план. Ну и всё вернулось на свои места.Даже положительные моменты появились, Михайловича загнали с минусов в положительный результат, теперь человек поймёт что и он на этом сайте кому то интересен.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
Останнє редагування: 06/02/2012 11:25 від Praktikant.
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 06/02/2012 12:34 #68143

Є на цьому сайті такі форумчани,що і не знають навіщо тут ті +-...Я був одним із них.поки на форумівці на львівщині по перу І19.не розказав нам ,що хтось в нього багато балів забрав ,тоді хлопці мені і розповіли про ці +-...Сам я ніколи цим не переймався і зараз мене це не хвилює...Ось статистика це друга справа...А саму велику роль,грає для мене подяки..Ось там реально бачиш,чи подобається твоє повідомлення чи ні...
  • бригадирь
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3759
Тема заблокована.
За пост подякували: volfar, LСергій, Юра 28, DOK

Re: Проблемні питання форуму 06/02/2012 13:43 #68148

Хто там у нас бали полюбляє забирати ??? Пропоную обмін - 30 балів своєї репутації на 20 шт набоїв Лапуа фмж 8 грам.. ..чекаю пропозицій...
  • DOK
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3082
..
Останнє редагування: 07/02/2012 15:32 від DOK.
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 06/02/2012 14:36 #68151

[quote="slavamaz" post=68119]
Може краще подумати про якісь важливіші теми..?
А может и лучше подумать про важливіші теми, и не только темы а ещё и про удобства на форуме, меня например очень сильно раздражает функция ЦИТУВАТИ, но ею же никто не хочет заниматься, ну для чего человеку сидеть, и ломать голову где там и как нужно убрать какую то рисочку, а тем более запрещено вставлять в цитирование фото, и ещё кроме этой рисочки, нужно сидеть и ковыряться в иероглифах, что бы их всех по удалять, а затем бац и что то ни то удалил, и вылазит непонятно что, и сразу можно его шмалять в флуд, но это как я понял не такая уже и проблема, работает же на других сайтах толково, просто наверное никто не хочет этим заниматься, или не интересно такое занятие.Наверное очень много времени потратили на такое обширное написание правил, наша конституция наверное меньше места занимает, а вот на цитирование не хватило либо сил, либо желания.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
Останнє редагування: 06/02/2012 14:41 від Praktikant.
Тема заблокована.
Час створення сторінки: 0.85 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення