Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Банер
Банер
Ласкаво просимо, госте!
Ім'я користувача Пароль: Запам'ятати мене
<--

ТЕМА: Проблемні питання форуму

Re: Проблемні питання форуму 27/02/2013 17:50 #95891

Рома2323 написав:
"балсанка" как думаете что это,

ща позвоню узнаю велика проблема
  • Hunter.ua
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 2347
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 27/02/2013 18:07 #95893

Пишу вдруге - ДОСИТЬ про мову.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Клуб "Ловецтво України"
  • Постів: 6122
ТОЗ-БМ 16к; ІЖ-12 16к; Weihrauch 77
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 28/02/2013 09:19 #95921

Хлопаки у вас тут цікаво. Слава вибач мушу сказати те що хочу,пальці чешуться.
Я до 6 класу поміняв 4 школи з них перша перший клас була Україньська.
Дальше Росія,потім Азербайжан,потім знову Україна но Російська школа.
Так от коли в 6 класі я попав на западну Україну в Українську школу я практично говорити по Українські не міг,всі говорили Слава Ісусу христу в селі,а я говорив Здрасті.
В школі був повний сир бор в голові,учителька Української за твір ставила 5 за орфографію 2 максимум 3.Коли її надоїло читати мої тексти просто била так,що думав затовче до смерті,товкла до дошки головою,я не витримав і дав здачі притому так,що чуть не прибив кріслом,але зробив тріщину в нозі.За це мене чуть не поставили на облік міліції,добре директор і вителі,та і сам дільничний,розібралися в ситуації.Однокласники дражнили,поки не почали списувати уроки,так як попередні класи я закінчував з атестами тільки 5,а декотрі поки не дістали по рию.
Так от я два роки вивчав мову,мені в цьому допомагали всі як колеги так і інші вчителі.
Вчителька алгебри і геометрії сказала так ти хоть на Англійській відповідай,я тебе зрозумію,викладач фізики то взагалі людина я йому вдячний,ціле своє життя,адже він мені допоміг з вибором моєї основної професії,хоть вони вже нині покійні,я таким викладачам памятник би ставив.
Так от мне тоді при Радянські владі в западному регіоні ображали так і дражнили,деякі люди в лапках,що хотілось просто їм доказати,що хоть я і чужак але я зможу.
В восьмому класі,я створив СНУМ,ніхто не міг на мене подумати,адже батько мій офіцер,дятько герой Радянського Союзу,я готуюсь до служби як офіцер.Та і вся родина по батькові військові.Уже після розпаду Союзу коли я списався з флоту,тоді багато хто дізнався,про те хто знищував Радянські символи,розповсюджував листівки,вішали жовто блакитні,та червоно чорні прапори,розкидали по школі значки,це все було в 1986-1987 рік.Пресували багатьох в лапках патріотів,але на нашу групу ніхто не міг цього подумати.У нас в гурпі був квіт совкової інтелегенції.Майже ровесники рік півтора різниця.
Так от був я і на Донецьку і там люди коли я говорю Українською говорять зі мною Українською,хоча я можу розмовляти Російською,але не хочу її карявити тому як чесно скажу забув уже,і мені цей сир бор з мовами і владами та з фальшивим патріотизмом самому так надоїв до рвоти.Говоріть хоч по Китайські головне не мова,а те що в серці людини та її цілісність,не фальш,підстави та плітки,а саме цільність людини це важно.
А відносно патріотизму то не відомо,хто з нас перший встане як би прийшлося чи Федя з Практікантом,чи я з Михайлом.І дай Боже аби це було навпаки.
Тож цінуймо один одного та розуміймо,а не стараймося принизити когось чимось,адже насправді це політики ділять край на мови,не має різниці якою мовою ти говориш,якщо ти Українкць не тільки по паспорту але і по серцю.
За Василя скажу так наскільки я розумію,йому трудно писати чистою українською мовою,тому як він нею ніколи і не говорив,тож аби скрити це він знайшов спосіб латинню,це і мені самому погано читати,але як особисто для мене краще щоб він писав кірилицею з помилками ніж латинню з фіг простиш як.
Діалекти є в кожній країні.
ТАК ЩО ВСІМ ПРИЄМНОГО ДНЯ.
  • Руслан-Єгер
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ.
  • Постів: 490
Дратхаар BRIXI,GERA,DINA,NORD.
РОЗПЛІДНИК foxjeger.wix.com/foxjeger
такса BELLA
ІЖ-18Е.28кл.
ІЖ-12.SAUER.
Тема заблокована.
За пост подякували: Hunter.ua, Юра 28, бригадирь, hanter39, Praktikant

Re: !!!Побажання!!! 12/04/2013 08:27 #99004

LСергій написав:
Тепер пост можна редагувати протягом 5-ти хв. Далі кнопки "Змінити" небуде.

Я так смотрю что эта функция распространяется не для всех, на форуме есть сливки общества которых это не касается. 10 апреля в теме КАРПАТСЬКИЙ гірський гончак был написан пост, и что самое смешное и интересное, что с низу была подпись что написано это не модератором а юзером. Но каким то таинственным образом этот пост через несколько часов после его написания пропал. Как мне кажется что эту функцию ввели после того как Миша там что то химичил, но теперь на его место пришёл другой, но только с кнопкой.
Интересно это через несколько часов проснулась его вторая половина, которая сказала ему що ти робиш??? Или у него появился адвокат, который ему подсказал, ну или сказал, ну нашо ти туди лізеш???
До всіх "адвокатів":
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
  • Постів: 570
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 12/04/2013 08:56 #99007

Як бачимо обмеження часу редагування дали перші плоди (бани)!!!
Ось наприклад Praktikant - спочатку тормознув, потім не зміг видалити фото, щоб після видалення сказати що такого не було. В результаті порушення правил і відповідні санкції.
Значить є і позитив в таких змінах!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
  • Постів: 3152
Обов"язково читаємо ПРАВИЛА
............................................
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Останнє редагування: 12/04/2013 09:29 від LСергій.
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 12/04/2013 10:24 #99009

Ну тут ещё нужно разбираться кто вообще тормознул практикант или кто то другой, и тормознутость будет явно не в мою сторону, это уже подчёркивалось в той теме и не раз.
Ну так я смотрю что ты сильно шустрый, раз через несколько часов начал за собой прибирать, я смотрю что до некоторых не доходит что правила должны быть для всех, и для кнопкодавов тоже.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 12/04/2013 10:40 #99011

LСергій написав:
Як бачимо обмеження часу редагування дали перші плоди (бани)!!!
Ось наприклад Praktikant - спочатку тормознув, потім не зміг видалити фото, щоб після видалення сказати що такого не було. В результаті порушення правил і відповідні санкції.
Значить є і позитив в таких змінах!

Ну во первых я бы это фото не удалял даже если бы можно было корректировать это сутками, так как фото полностью легальное, и не мая вина в том что у кого то проблемы с мозгом.
Ну я если брать причину бана, то на это есть ответ в теме гумор.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 12/04/2013 10:52 #99012

Praktikant написав:
...
Ну так я смотрю что ты сильно шустрый, раз через несколько часов начал за собой прибирать, я смотрю что до некоторых не доходит что правила должны быть для всех...

Що саме мається на увазі?
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
Мисливець сьогодні - це стан душі, а не спосіб виживання як колись. І саме традиції повинні пояснювати цю різницю!!!
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 12/04/2013 12:23 #99015

На увази меється то что всё что я писал касается именно тебя, и то что ты чистил после себя тему, и потёр посты, или пост.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 12/04/2013 15:20 #99016

Praktikant написав:
На увази меється то что всё что я писал касается именно тебя,...

А як же це -
Praktikant написав:

Р.S. Все персонажи вымышлены, и все сходства по тексту прошу считать нелепым совпадением.

• LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
Останнє редагування: 12/04/2013 15:20 від LСергій.
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 12/04/2013 15:32 #99017

Я смотрю что всё что я писал тебе в личке подтверждается. А ты зачем приплёл кусок текста с темы про политику, в тему про Проблемні питання форуму
Ты лучше ответь на конкретный вопрос, ты зачем втихаря крысятничал, и подтирал за собой посты? У тебя что раздвоение личности, одна половина юзера строчит, а вторая модераторская потом подтирает грешки.
Для чего делали 5 минут на редактирование??? неужели для того что бы кто то показывал свою тупость, и смотрел непонятные даты на фотографиях, слава БОГУ что таких нашлось только трое.
  • Praktikant
  • Поза форумом
  • Заблоковано
Останнє редагування: 12/04/2013 15:38 від Praktikant.
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 12/04/2013 19:51 #99031

Praktikant написав:
На увази меється то что всё что я писал касается именно тебя...

Ну добре, добре - переконав!!!

Користувачу Praktikant БАН НАДОВГО!!!
  • LСергій
  • Поза форумом
  • Moderator
Тема заблокована.
За пост подякували: Shunt

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 22/05/2013 09:17 #100339

Потрібно було добре подумати, перш ніж забанить. Буде людина після цього писати, чи ні. А так мабудь вирішили, що Василь більше форуму не потрібен.
  • сірий
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1132
Жоден народ не буде вільним, поки не звільнеться сам.
Тема заблокована.

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 22/05/2013 15:59 #100357

Не суди і не судимий будеш. Василь - єгерь досвідчений і мудрий ловчий. Я думаю , що в нього велике серце і Він все розуміє. Форум це ми , а я не памятаю , щоб ми хоч комусь сказали що він не потрібен це бред. Не забувайте , що людина може теж має свої обовязки , та свою роботу , яку треба виконувати. Я надіюсь , що пан Василь по можливості продовжить свій щоденник і ми далі будем отримувати цікаві світлини і новини із світових угіддь.
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...
Тема заблокована.

Re: Щоденник єгеря . Diario de un guarda . Dziennik Lowczego. Hunter's diary. Zeitu 22/05/2013 18:46 #100368

сірий написав:
Потрібно було добре подумати, перш ніж забанить. Буде людина після цього писати, чи ні. А так мабудь вирішили, що Василь більше форуму не потрібен.

Точно! Наступного разу так і будемо робити. Закриватимемо очі на всі порушення, щоб не дай Бог хтось із дорослих, мудрих дядьків не образився як мала дитина і не пішов з "пісочниці", а потім не стояв збоку і не чекав, коли інші дітки назад покличуть.
Бо гординя не дозволяє нормально прийти і сказати, що вспилив, зірвався, був не правий - минулось...
Скільки разів вже це проходили, а й досі ведете себе мов діти малі.
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Останнє редагування: 22/05/2013 18:47 від Slavamaz.
Тема заблокована.
За пост подякували: Степанович

Re: Проблемні питання форуму 23/05/2013 06:36 #100383

Не так він зайнятий, як зробив висновки
Не зовсім на мою думку було правельне рішення забанити його було.
Думаю хто, хто, а Василь повинен був мати якийсь такий собі імунітет від банів, нічого такого крамольного він не зробив, а все це було спровоковано всі знають ким.
Чому імунітет? А тому, якби не він і ще декілька людей, які на витоках сайту вкладали душу і працю, і час і .т.д
Може це зовсім у цій темі, але погодьтеся, що для даного сайту брендовими були теми "Щоденник..." і "Карпатський гончак" і дві потрохи заглохли - шкода
Але....
  • WAWA
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 3392
Останнє редагування: 23/05/2013 08:53 від LСергій. Причина: змінив тему
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 23/05/2013 11:03 #100398

я такоїж думки,банити треба тих хто провокував,та й забанити легше всього а от довести і пояснити людині щоб вона сама признала свою неправоту це складно
  • Вадим 2
  • Поза форумом
  • Ловчий експерт
  • Постів: 241
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 23/05/2013 13:43 #100401

Хлопаки, ви знущаєтесь чи як??
Який ІМУНІТЕТ?? І це пишуть на форумі, на якому постійно кричать - Правила одні ДЛЯ ВСІХ??
По правді сказати, Василю і так прощалось вчетверо більше, ніж іншим і хочу бачити людину, котрій повернеться язик сказати що це не так.
Обставини видачі бану нагадати чи пам"ятаєте?
І ще одне - видача або не видача бану абсолютно не характеризує потрібність чи непострібніть даної людини форуму. Це наслідок виконання/невиконання Правил. Не більше не менше. Чи досить мудрості це зрозуміти - справа особиста кожного, рівно як і дописувати або не дописувати тут...

Не так він зайнятий, як зробив висновки

Дуже цікаво які саме...?
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Останнє редагування: 23/05/2013 13:45 від Slavamaz.
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 23/05/2013 13:54 #100402

а от довести і пояснити людині щоб вона сама признала свою неправоту це складно

Так чому не спробували довести, пояснити??
  • Slavamaz
  • Поза форумом
  • Moderator
Тема заблокована.

Re: Проблемні питання форуму 23/05/2013 15:18 #100403

Час найкращий суддя та лікар
  • Aleksis
  • Поза форумом
  • Ловчий професіонал
  • Постів: 1830
Люблю українську природу
гарячий борщ, хлолдну воду...
Тема заблокована.
Час створення сторінки: 1.28 секунд

Останні оголошення

Коментуємі оголошення

• Продано.Дякую. Далі...

• нажаль не можу завантажити фото, якщо ко... Далі...

• Реєстрація- ФМСУ. Цуценятам 3,5 міс. Щеп... Далі...

• Ціна Іж-26 знижена до 500 $ (13500 грн.) Далі...

• не можу добавити фото, кому цікаве дане ... Далі...

Популярні оголошення